forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Окт 16, 2019 1:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 424 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Въпросираме
Бий чорбата по главата 36%  36%  [ 128 ]
бий 20%  20%  [ 72 ]
бий 23%  23%  [ 84 ]
бий 21%  21%  [ 75 ]
Общо гласове : 359
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2019 12:05 am 
Аватар

Marty Party 1914 написа:
Добър ден и Само Левски! :levski И аз се присъединявам към новите колеги във форума, НО няма да обяснявам от колко време чета и следя нещата тук, както другите го правят, защото е безмислено, а и почти сигурно и евентуално и мен може да ме набедят за припок/чорбар/журналист... От много време се каня да напиша нещичко, но реших първото нещо е да споделя и за моя първи мач на любимият син отбор, но тази тема не беше активна доста време. Е, днес видях, че е писано и реших хем да споделя първия мач в живота ми, а и това да е първият ми коментар по някоя от темите във форума. :)
Та, да си дойдем на думата. Датата е 29 май 1999 година /тогава съм 6 годишен/ (признавам си, проверих го, а и дори, когато Димитър Иванков стана треньор на вратарите се сетих за този двубой) - баща ми ме заведе за пръв път на Герена. Тогава наш съперник беше Нефтохимик. Помня, че когато стигнахме стадиона с баща ми, той ме уреди да изляза на терена, хванат за ръка с Иванков, който при излизането от тунела ме потупа по главата (това тупане до ден днешен го помня). Честно казано резултата не го помня тогава, освен, ако наистина не го проверя по архивите, но има нещо друго. След мача, когато с баща ми се прибрахме от стадиона създадохме традиция да гледаме винаги обзорните предавания за БГ футбола. Е, тогава беше модерно предаването на Сашо Диков по Канал 3 и, след като започнахме да гледаме предаването с баща ми се видяхме и дори на телевизора, когато бяхме на трибуните.
Та, това е моята кратка история за първия мач на любимият клуб на милиони, който посещавам благодарение на баща ми.
П.С От този мач има една снимка преди мача и до ден днешен се мъча да я намеря, но не знаем с баща ми кой е бил фотографа, а наскоро разбрах, че ИМА вероятност да е публикувана в някой от спортните вестници по онова време. Ще съм благодарен, ако някой даде съвет как бих успял да я открия. :)
Благодаря за вниманието и Само Левски! :levski

Много ми хареса момента с Иванков :)
Иначе, приятелче от тогава няма много снимки в електронен вид, отиди в библиотеката и потърси вестниците около този мач.
Ще ти дадат да си сканираш, мисля няма проблем за това.

Иначе има 3 снимки на феновете от конкретния мач, не е кой знае кво ама да са ти за спомен :)
Прикачени файлове:
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_01.jpg
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_01.jpg [ 96.62 KiB | Прегледано 682 пъти ]

Прикачени файлове:
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_02.jpg
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_02.jpg [ 116.86 KiB | Прегледано 682 пъти ]

Прикачени файлове:
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_04.jpg
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_04.jpg [ 68.39 KiB | Прегледано 682 пъти ]

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2019 12:10 am 
Аватар

Е тогава са излизали деца с футболистите ли :smt017

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2019 12:12 am 

Левски - Апоел Рамат Ган, 15 октомври 2003.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2019 12:24 am 
Аватар

Лол, чак сега виждам отговори по моя въпрос :D Благодаря на всички :levski

Иначе, ако не се лъжа това с деца да извеждат отбора при нас беше последно актуално, когато бяхме в групите на Шампионска лига. Един приятел се уреди за мача с Барселона и беше до Роналдиньо :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 424 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]