forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Ное 15, 2025 6:55 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 1204  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Зъщо Сърмата минава към читавите? :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 11312
acrimonious написа:
Зъщо Сърмата минава към читавите? :lol:



То затова съм писал "даже", но тъй или иначе - минава към читавите, щото алтернативата му е бившата резерва на Локо Мездра, който не можа да стигне и до тренировачното игрище на два крака :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 5:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15496
А какво ако излезе истина?

След триумфа на Черноморец Поморие
28 април 2010 16:37
Автор: don balon Фотограф: Десислава Комарова
Левски си хареса Петър Хубчев за треньор
След днешния триумф на Черноморец Поморие в турнира за Купата на България и класирането на тима за финала на надпреварата, наставникът на поморийските акули Петър Хубчев е хванал окото на Левски, научи donbalon.eu от свой източник. Ръководството на сините било впечатлено от работата на младия специалист във втородивизионния тим, който в последните месеци се утвърди като един от най-стабилните в Източната "Б" група, а фурора му за държавната купа не остана незабелязан от никой.

Очаква се след края на сезона шампионите да назначат нов старши-треньор, а Георги Иванов да остане спортно-технически директор и името на Хубчев вече се смята за най-обсъжданото на Герена в последните седмици, шушука се из постоянното присъствие фенска маса в квартал Подуене. Към момента наставникът на Черноморец Поморие отрича всякакви слухове около бъдещето си в България, но няма да е никак чудно ако от следващия сезон поеме работата в Левски, ако двете страни стигнат до консенсус.

Припомняме ви, че финансовата криза принуди Тодор Батков да свие максимално разходите в клуба, с което и преустанови търсенето на чуждестранен специалист за треньор. През зимата Вячеслав Грозни бе близо до завръщане в Левски, но високите му финансови претенции провалиха мераците на сините. За Агент Тара Петър Хубчев бил хем млад и енергичен специалист, хем евтин вариант, който няма да ламти за големи пари и трансфери.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 5:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15496
krivia написа:
Темата доста се е изменила, но все пак:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=132679

Левски ще връща част от преотстъпените

Ръководството на Левски ще се събира другата седмица, за да обсъжда селекцията на тима за следващия сезон. На сбирката ще се разискват въпросите за продажбата на играчи, покупката на нови и връщането на преотстъпените в други отбори.

Очаква се, по въпроса за продажбите, да не бъде спиран нито един футболист, към който има прилична оферта. По всяка вероятност тима ще напуснат Жоазиньо, Дарко Тасевски, Сърмов и Веско Минев.

Що се отнася до нови футболисти, то всичко зависи от финансите на клуба. Засега са набелязани трима играчи от българското първенство.

Най-вероятните нови попълнения ще са от дадените под наем и върнати след края на първенството. Сред тези футболисти са Исмаил Иса, Боян Табаков, Борислав Балджийски, Мартин Димов, Емил Колев.

По въпроса за нов треньор в Левски ще умуват след края на първенството и ще зависи от това дали отборът се е класирал за Лига Европа

Най-напред защо новия треньор зависи от класирането и в каква е връзката, ще търсим ако се класираме или ако не се? Ако се класираме и не търсим, значи отпадаме в първия предварителен кръг, ако не се класираме и не търсим, догодина сме в златна среда и няма да се тормозим с некви амбиций за нещо си.

Между другото, кой е този Емил Колев? На какъв пост играе, в кой отбор се подвизава в момента, поредното джудже-звезда ли е или е ръстов играч?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Убий ме, не мога да ти кажа, при все, че си мислех, че ги знам кой къде го наритаха, тоя не съм го чувал и виждал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 11312
За първи път го чувам, явно ще е някой много класен състезател. :smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 6:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15496
http://en.wikipedia.org/wiki/Emil_Kolev

http://www.fussballtransfers.com/Emil-K ... 168_j.html

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1615
Местоположение: Пловдив
Ако написаното в Гонг е вярно, догодина ще се борим за 5,6-то място :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
И аз не съм го чувал, ама няма защо да питаме дали ще е 40кг. джудже :bigok

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 11312
Волов Шумен :smt064


Ако в действителност продадем тези играчи и разчетаме на прибраните (което най-вероятно ще стане) , 5-6 място ми се струва максимум.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Вратарчето на Поморие го бива. Странно защо са го заточили в дубъла, а Балъков налага оня немски пенсионер.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7373
Местоположение: Sofia
ташакът е, че неусетно бая отбори ни задминаха или ще ни задминат всеки момент
и то кардинално, не просто в моментна форма, така както преди 4-5 години бяхме много пред тях

само ние имахме свестен терен, а вече поне 4-5 стадиона имат супер трева
само ние имахме що годе читав стадион, а сега докато нашият се руши - в бургас направиха уникален, в ловеч правят още подобрения, сливен спретнаха, даже в Б група има добри стадиончета като каварна например
само ние имахме подобие на школа, обаче и в ловеч , и в бургас сега се работи толкова сериозно, че съвсем скоро няма да можем да прилапаме нито едно талантливо дете из БГ
и не на последно място - само ние се опитвахме да играем футбол, а сега докато ние въведохме играта на трите О-та, в А група има много ясна тенденция отборите да се мъчат да играят модерен футбол, на скорост , с пасове и тактика - пирин, берое, чъц, селяните, локомотивите... тъй като няма бг играчи готови за подобен футбол, все още невинаги им се получава, но до година играчите им ще свикнат и тогава лошо ни се пише


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 7:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15496
Илиев: Няма да поемам Левски, те не вземат продажни треньори коментари/1
28 април 2010, 19:13БГ Футбол

София, България

Наставникът на Берое продължава да е ядосан от информациите, че старозагорци легнали на "сините"
Наставникът на Берое Илиан Илиев още е ядосан от информациите, че тимът му е легнал на Левски в срещата от 24-ия кръг на "А" група, която "сините" спечелиха с 3:1 в Стара Загора.

"Няма как да отида и да стана треньор в Левски. Още повече, че се заговори дори, че сме продали мача. Няма как един отбор да вземе наставник, който продава мачове, няма как да стане, няма", заяви афектираният Илиан Илиев.

"Щом феновете дори са си помислили, че можем да продадем мач, значи сме свършили много работа. Все пак играхме срещу Левски", добави наставникът на Берое, който днес класира тима от Стара Загора на финала за Купата на България след победа с 1:0 над Чавдар (Етрополе).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 28, 2010 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Цитат:
-Не ти ли е мъчно, че ще се разделиш с Левски? Ти си един от любимците на феновете...

-Разбира се, че ще ми е мъчно за тях. Те винаги са ме подкрепяли и дори често скандираха моето име. Обичта на феновете е много важна за всеки един футболист. Благодаря им от все сърце и им пожелавам всичко най-хубаво.

EНИООООООООО!!!!! ахахахахах направихме момчето наш любимец, пък го изгониха :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 2:05 pm
Мнения: 466
Мениджърът Лъчо Танев е намерил купувачи на двама от титулярите на Левски. Това са клиентите му Николай Димитров - Хичо и Георги Сърмов.

Двамата най-вероятно ще бъдат продадени през лятната пауза. Според източници от „Герена" на този етап Танев не е обявил на ръководството на Левски кои са отборите, които искат Хичо и Сърмов, но предложените пари за двамата задоволяват „синия" клуб. Както е известно, политиката на „Герена" към днешна дата е да не задържа футболисти, независимо от статута им в клуба, при добра оферта.

Към Георги Сърмов интерес има и от страна на полския Легия (Варшава). Оттам дори обявиха официално пред „Меридиан Мач" амбициите си да купят халфа.

Междувременно стана ясно, че Левски е вкарал в трансферната листа бразилеца Жоазиньо. Той се превърна в резерва в схемата на мениджъра Георги Иванов и от „Герена" са разпространили на всички агенти, с които клубът работи, да търсят купувач на Жо.

„Сините" дори вече са набелязали негов заместник, които да използва и квотата за играч извън ЕС. Това е нападателят на Монтана Луис Едуардо. Бразилецът е резервен вариант на „синьото" ръководство и ще премине на „Герена" само ако пропаднат трансферите на всички други набелязани от Левски футболисти. :ohmygod :ohmygod :ohmygod
http://www.novsport.com/news92571_1041.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Цитат:
Той се превърна в резерва в схемата на мениджъра Георги Иванов
:ohmygod
При положение че продават ХичО :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7895
Нито дума против Емо Колев ! С него сме дружки учиме заедно в университета , и той е може би първия футболист който познавам , който не пие и не пуши :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Има време :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Щом вече е в университет, то и той е една млада надежда...

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7895
Седем:Едно написа:
Щом вече е в университет, то и той е една млада надежда...


E то в моя университет ходиме 3 дена в годината :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Да де, ама в университет се влиза на някакви години, на които няма как да минеш за млада надежда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Точно това имах предвид. Напълно ми е ясно колко учи един футболист. Вижте, примерно, един изъкнат висшист като чичо Митко.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7895
Е на 19 не е престарел като мене на 21 примерно :ohmygod :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 2:05 pm
Мнения: 466
Левски иска от Берое Иво Иванов и Дончо Атанасов, но не и Илиан Илиев
http://levski.gong.bg/view_article.php? ... _id=132881
Ръководството на Левски е включило в трансферните си планове и двама футболисти на Берое, научи Гонг. Желаните за трансфер на „Герена” са Иво Иванов и Дончо Атанасов.

За централния защитник „сините” вече не еднократно са заявявали, че биха го взели. Лично Георги Иванов сподели около Нова година, че харесва този футболист. От Берое бяха му определили цена от 250 000 лева, но до конкретно запитване от Левски не се стигна.

Дончо Атанасов също е привлякъл вниманието на „сините”. Известният и като „Марадончо” :bigok Атанасов футболист направи силни игри и е желан от няколко елитни отбора.

Класирането на Берое на финала за Купата на България и евентуалното участие в Лига Европа, може да остави и двамата играчи в Стара Загора. За евентуалното им трансфериране ще има значение и какви пари ще бъдат искани за тях.

От Левски не обмислят вариант да поканят на работа в клуба старши треньора на Берое Илиан Илиев. Самият наставник наскоро заяви, че не би работил с Георги Иванов в екип и на този етап пропада възможността Илиев да води отбора. Още повече, че и Георги Иванов официално не е обявил дали ще се раздели с позицията си на старши треньор и ще остане ли само спортен директор.

След края на първенството Тодор Батков и Георги Иванов ще обсъдят дали ще има старши треньор и дали той ще е чужденец, спряга се името на Муслин, или ще е бълга


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 11312
А що ще чиним, га пари потърсят ? :smt026

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Абе те са свикнали за без пари в Берое, така че мое и да стане :bigok лошото е че в Софията живота е по-скъп :lol: но пък ебането в бунгалата до герена е еФтино :smt005

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
thegboy написа:
А що ще чиним, га пари потърсят ? :smt026


Просто е- ще кажем, че са некадърни и няма да ги вземем :bigok

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 7:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15496
Левски продава играч до края на седмицата
29 април 2010 16:36
Фотограф: Десислава Комарова
От "Герена" пазят името на футболиста в тайна
Левски ще направи първия си трансфер още тази седмица.

Очаква се до петък от „Герена“ да си тръгне един от титулярите на мениджъра Георги Иванов. От шампионите не пожелаха да разкрият кой е той и към кой отбор ще поеме футболистът на Левски.
„Преговорите са на финална фаза. В подробности не искаме да навлизаме, преди да стане всичко сигурно около трансфера.“, съобщиха от „Герена“.
Както е известно, мениджъри от Полша, Русия, Турция и Румъния бяха на мача с Пирин, който Левски спечели с 2-0.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Дон Галфон са лъжовни тъпаци, ма дано да е Сърмов :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 23444
acrimonious написа:
Дон Галфон са лъжовни тъпаци, ма дано да е Сърмов :lol:


В днешния ММач има някаква статия,че Лъчо Танев е намерил купувачи на Хичо и Сърмов, а Жо е сложен в трансферната листа. Сърмов се свързва с Легия Варшава.
Като входящ трансфер, тип последен вариант е посочен Луиш Едуардо от Монтана, ако някакви други възможности не се получат.
Колко е вярно не знам , само споделям какво четох.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 1204  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com