forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 25, 2025 7:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 844 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 18, 2012 2:53 pm
Мнения: 50
Местоположение: сектор Б
Г-Батков НАПУСНА !!! !!!!!! http://www.sportal.bg/news.php?news=549915
Сега да се надияваме,че отбора ще заиграе както трябва !!!!!

_________________
УМРЕТЕ ПРАСЕТА


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 6:52 pm
Мнения: 532
Местоположение: Берлин | София
Не стояха толкова зле нашите... Наистина, играхме по-голямата част от мача срещу селски отбор с 10 души, но все пак... Гаджев, Прохазка, испанците и отчасти Абди показаха сносен футбол. Минев също се бори доста и имаше 2-3 доста интелигентни подавания. Необяснимо за мен беше това, че Стоев пусна Педро титуляр, при положение, че цял сезон играе Краев.
Едно голямо браво на всички сини сърца, които бяха вчера в Бургас. Чупенето на седалки обаче, е доста примитивно понасяне на загубата.
Ще идват още драми, още победи, още загуби... Все някога ще дойде и така жадуваната от някои хора тенекия, спокойно... Нищо не се свършило. Само Левски! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 3:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15339
tprodanov написа:
Ако бяхме взели тъпата купа щехме да имаме някакъв макар и минимален шанс за съществуване. Сега имаме такъв единствено през ръцете на някой чичко паричко, а той няма да е никак приятен.

Иначе виждам, че основните заблуди продължават - вчера бяхме адски посредствени на трибуните и поводи за хвалби не виждам. И второ, докато си мислим, че проблемът е в Йовое, Гонзо или който и да е извън Батков, все ще изживяваме същото.

Цитат:
„Тема спорт”: Левски с нов спонсор до десетина дни
Ръководството на Левски ще обяви подписването на нов спонсор до десетина дни. Става въпрос за компания, която ще е генерален спомоществувател на клуба. Преговорите са в напреднала фаза, като вече са договорени основните параметри. Възможно е компанията, която започне да налива пари на "Герена", да получи и акции на клуба. Председателят на Управителния съвет Иво Тонев разкри, че се водят разговори с три фирми, както и с такава, която и в момента помага на клуба. Една от тях е световноизвестна американска компания за хранителни добавки. В момента Левски е без генерален спонсор и през пролетта футболистите играха без лого на гърдите си. От новия сезон обаче се очаква в касата на клуба да влиза поне по 1 милион лева на година от бъдещия основен спомоществувател. На "Герена" стягат бюджет от около 5 милиона лева за новия сезон, като отделно от това ще има пари, които трябва да отиват за погасяване на дългове. Сините ще следват строга финансова дисциплина и вече обявиха, че ще харчат колкото изкарат. А няма да формират бюджета си на очаквани разходи, като вместо това го правят на база на гарантирани приходи. Първата задача на шефовете е да запазят гръбнака на отбора и за следващото първенство. Затова и на "Герена" изостават със селекцията. Към момента спортно-техническият щаб наблюдава само футболисти от родната А група. Тепърва Стойчо Стоев ще бъде заливан с предложения за чужденци. Към момента Левски може да си позволи да привлича само свободни агенти. При това такива със занижени финансови претенции. Сините обаче се надяват и на солиден изходящ трансфер. Този на 17-годишния Божидар Краев. Левски иска да получи за правата му поне 500 хиляди евро. Интерес към него има от италиански клубове, един от които е Лацио.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 3:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15339
blue_fury написа:
Вчера за пореден път си пролича, че няма ама грам вариативност в състава. В съвременния футбол без яка черна мамуна на върха на атаката не става. Да в някой мачове срещу определени отбори централен нападател трябва да е Аниете (Лудогорец например), но срещу тиквеници като Черно Хюмне Аниете трябва да играе зад някой като Дембеле. Нашето ръководство е съставено от много прости парчета.

Аз вчера точно това казах ама тук ми се обясняваше, че критериите ми са от 1945 година.
Когато ти се наложи е добре да имаш едно дръвце тип Божилов например, дето носи на бой, ръга се като свиня и обира поне 50% от високите топки отправени към него. Бакари без нито грам техника, а с чисто блъскане и бързина се справи със защитниците.

Въпросния Тодор Паланков, дето вчера наистина направи мача на живота си, Морето го взеха без кинти след разпада на Черноморец. Манзоро в Славия е същия случай. Има и други такива.

Батков е некадърник, но е абсолютна простотия да виждаме само неговата некадърност, а не тази на останалите ръководители на отбора, ако ще и тя да е по-малкия проблем.

Можехме да имаме и физика и вариативност дори и за сегашнтие заплатаи, които даваме.

Където има желание (и умения) има и начин. За останалото си има куп оправдания.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Нед Май 31, 2015 3:37 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Този ден със сигурност няма да го забравя никога. Емоциите преди мача, страхотен ден със страхотни хора, на страхотно место. Бири, песни, смях, простотия :bigok сватбата :bigok Сигурен съм, че и младата двойка ще помнят този ден :) Мача, нервите, крясъците и мъртвешките лица на всички.... От рая до ада....за една минута
Левски София до гроб

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 3:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15339
Бачи, то няма как да е иначе. Ние левскари няма да престанем да бъдем заради един загубен финал. Докато има Левски ще се случват и неща като това което описваш.

Както написах и вчера, аз съм оптимист. Другата есен ще се срещаме по стадионите на Европа и от този финал ще останат само хубави спомени.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 11176
Е, тръгнал си Батков, останал Тонев ... то каква е разликата? И досега не се знаеше кой кара влака и сега ще е така ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1145
Mr. Smith написа:
Този ден със сигурност няма да го забравя никога. Емоциите преди мача, страхотен ден със страхотни хора, на страхотно место. Бири, песни, смях, простотия :bigok сватбата :bigok Сигурен съм, че и младата двойка ще помнят този ден :) Мача, нервите, крясъците и мъртвешките лица на всички.... От рая до ада....за една минута
Левски София до гроб



Имаше много добри девойки на сватбата :smt007 :smt007, ама ние търсихме жени с КУР :bigok

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 4:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 14185
Супер преживяване беше,доволен съм. :levski

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5438
Местоположение: София
Всичко беше идеално, жалко само че имаше мач...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 4:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3766
rkk написа:
Аз минавам само да поздравя тия, дето бяха тръгнали към Гюргево и Скопие. Повече няма да говоря за тоя мач, всичко е казано за цяла нощ.

Другия път ще си пускаме тия голове, не на Везалов.
И при един гол разлика е забранено дори и минута преди края да се подема скандиране "Купата е синя". Ама това са някакви суеверия, ще кажете. Ми добре, умници, продължавайте. :smt006


Хората искат отличия, евромачове, мачове с ЗАРЯД. И аз не се кефя на подобни неща, но не могат да бъдат винени, дай сега на тях да си го изкараме :wink: И аз скандирах Купата е синя, не виждам нещо лошо, при положение, че всичко си вървеше натам.................. деба


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 10:56 pm
Мнения: 280
Местоположение: 056
Един от най - великите дни евър , до 92 минута :smt047 , само като се сетя какво беше по това време вчера :smt007 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8440
Местоположение: Там
Ако си говорим реално просто става дума за малшанс. Вкарахме гол и водехме. На прима виста ви изреждам - Реал-Атлетико, Байерн-Юнайтед, Робен изпусна дузпа с/у Борусия Д. в 88 минута преди 4 години в мач за титлата, след това пък вкара на Борусия в финала на ШЛ в 90 минута. Случва се навсякъде в футбола. Някой може да търси причини в кармата, други в това, че съм си правил сметки с кого ще играем финал в ЛЕ, 3-ти може да се сърди на приятеля си, който е купил бирата от магазина, от който, като купят, винаги падаме.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 4:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8761
rkk написа:
Аз минавам само да поздравя тия, дето бяха тръгнали към Гюргево и Скопие. Повече няма да говоря за тоя мач, всичко е казано за цяла нощ.


Мерси. Само Левски и на теб! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
ЧМ имат доста по-равностоен състав, щом Мастиката си позволи да остави най-добрия си нападател Бакари на пейката и да почне титуляр с третия си избор в атака, говори доста, а и след като пусна рогача Божилов да обира високи топки съвсем обърнаха нещата. Маймуната от като влезе мачкаше по двама от нашите и очевидно може да бележи с удари от воле, за разлика от Ретардели и Ментоя.
Ако ретарда все още бе играч на ЧМ нямаше да има и секунда игра.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4358
Местоположение: Норич, UK
Mr. Smith написа:
Толкова бледи и безмълвни лица не съм виждал през живота си


+1 Аз си се разциврих на стадиона даже. Никога няма да забравя физиономията на един приятел от нашата група, той е на около 50 години, гледа Левски от 30 години, всичко е видял. Такава смут беше изписана на лицето му като свърши мача. :smt085 После на излизане тези лица...Завинаги ще останат в съзнанието ми. И сега ми се плаче.
Повече от 20 часа ни продължи преживяването - от Смолян и обратно. Всичко беше прекрасно, срещахме десетки сини по магистралата, забава по пътя и в Морската, подкрепа с пълно гърло 120 минути. Но резултатът ни срина. Трябваше ни тази тенекия, мамка му! :cry:

И въпреки всичко, Левски докрай, а после отначало! :levski

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Кадрите от дрона кога ще се появят ?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Явно няма дъно тая горчива чаша мамка му, не знам още колко разочарования и резили трябва да преживеем докато се завърти колелото...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5225
Местоположение: София
2 страхотни дни в Бургас и околията,15 хиляди левскари окупирали магристрали,бензоностанции,хотели и барове :smt006 Препълнени сектори,че даже и сред ряците имаше наши-ако има публика която след 6 години без трофей,след купища драми и провали и 6 пореди загуби в дербитата ше е повече,то нека се обади :wink: Да,вчера беше ужасен ден във футболно отношение но гигантска победа за синята публика :smt115

Като отминат 2-3 дена и отрицателните емоции от мача се забравят ше зацепите колко велики реално беха всички дни около тоя финал :smt023

Само Левски :levski

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11943
Mr. Smith написа:
ЧМ имат доста по-равностоен състав, щом Мастиката си позволи да остави най-добрия си нападател Бакари на пейката и да почне титуляр с третия си избор в атака, говори доста, а и след като пусна рогача Божилов да обира високи топки съвсем обърнаха нещата. Маймуната от като влезе мачкаше по двама от нашите и очевидно може да бележи с удари от воле, за разлика от Ретардели и Ментоя.
Ако ретарда все още бе играч на ЧМ нямаше да има и секунда игра.

Тва го коментирахме и преди мача, че тая маймуна ще ни влачи като пръскачка из лозе. И добре че мастиката не ги пусна с Божилов титуляри, щото при тая наша насрана игра през целия мач, изобщо нямаше да се стигне до продължения. Отделно сватбата осра зверски мача.
Не знам, чувствам се смазан и обезверен. Бяхме длъжни да вземем тоя мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 31, 2007 1:50 am
Мнения: 122
Местоположение: източната част на столицата
Бог с нас!

_________________
Левски ще победи като види синовете си обединени!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Да му еба майката, на отиване в колата си говорихме с Ив за един мач от СП 90 в Болоня, Белгия-Англия, 119 минути Белгия мачка, 3-4 греди, пропуски, чудесии, да си ебе не майката, а не знам кое.... Сър Боби Робсън пуска резервата Плат и той в 119-а минута вкарва и няма дузпи.....то бива да сме дърпали дявола за опашката, бива.... :( :(
ама Кольо Мастиката .... треньорски гений.... Кольо Мастиката :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15339
Майкооо, къде ме връщаш :) . Помня го този мач. По него време бях в бежанския лагер в Австрия. Онзи отбор на Англия имаше Дейвид Плат и Пол Гаскойн.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2816
Местоположение: София
Кольо Мастиката го направихме адмирал...А еклерите взеха първа купа в историята си... :ohmygod2

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:54 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Моя любов, мое страдание. :lsclapp

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Еx-Запознат написа:
Да му еба майката, на отиване в колата си говорихме с Ив за един мач от СП 90 в Болоня, Белгия-Англия, 119 минути Белгия мачка, 3-4 греди, пропуски, чудесии, да си ебе не майката, а не знам кое.... Сър Боби Робсън пуска резервата Плат и той в 119-а минута вкарва и няма дузпи.....то бива да сме дърпали дявола за опашката, бива.... :( :(
ама Кольо Мастиката .... треньорски гений.... Кольо Мастиката :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Не Кольо Мастиката, ами направо сър Стенли Ройс

Изображение

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
СС, който сме оценили като най-добрият тренер у нас постигна същото, което и Ники Жадното, който сме определили за най-смотаният треньор у нас. Аз за по-ясно доказателство от това, че треньорът в Левски към момента няма значение, не се сещам.

ПП Крис, ти изхождаш в оценката си от изначалната ти оценка за некадърност на Батков. Аз обаче съм на около 100% сигурен, че това не е некадърност.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 6:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2681
basma написа:
Моя любов, мое страдание. :lsclapp

:levski

Велики 2 дни, велики преживявания. Благодаря на замесените.
След мача успокоявах всички, ама сега, като останах сам с мислите си, ми идва да изпочупя всичко у нас...
Още преди мача имах предчувствието, че ще се насерем, така и стана. Това излишно пренавиване, тая сигурност, че едва ли не Купата е само наша, ме дразнеха страшно много. След 80-ата минута сърцето ми се присви и не можах да запея и за миг, просто чаках момента, в който Морето ще ни вкарат... А след "Сини шампиони" :loser2 бях сигурен просто, че ще е след 90-ата минута, както най-много боли.
Това е, дами и господа, това е любовта, онази истинската. :levski Струва си, болезнените моменти най-добре показват колко огромна е нашата обич.
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 6:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15339
tprodanov написа:
СС, който сме оценили като най-добрият тренер у нас постигна същото, което и Ники Жадното, който сме определили за най-смотаният треньор у нас. Аз за по-ясно доказателство от това, че треньорът в Левски към момента няма значение, не се сещам.

ПП Крис, ти изхождаш в оценката си от изначалната ти оценка за некадърност на Батков. Аз обаче съм на около 100% сигурен, че това не е некадърност.

Стойчо, може и да не е некадърност. Аз съм споделял във форума, че действията му може и да са преднамерени. Никой не е чак толкова некадърен.

Разбира се, че има огромна разлика кой ни е треньор.

Който и да ни е собственик без добър треньор няма да мине.

В примера си сравняваш ябълки и портокали.
При Ники Жадното, се борехме за шампионска титла, имахме Гари Родригес, Рамос, де Карвальо и Силва (де го сега играч с неговите габарити).

Сега ситуацията е малко по-различна :) . Стоев направи от нищо нещо. Наследи отбор, който беше на крачка от втората шестица, с некадърно направена, небалансирана селекция и излизащ от красива серийка от 6 поредни чорбарски загуби.

Нали ти е пределно ясно, че ако треньор Гонзо беше продължил да ни спасява, сега нямаше да има финал за който да съжаляваме.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2752
Тотален пореден резил, ама тотален. Вече коя година поред даваме храна на всякакви селски тимчета да се гаврят на гърба на най-великият български отбор. 12-13к човека са се дигнали от стотици километри и тия некадърници така да се изгаврят, просто нямам думи. Този път нито Гонзо ни е виновен, нито Батков. Не може да създадеш поне 10 чисти положения и да вкараш само едно, а еклерите от 3 положение ни вкарат 2 гола :ohmygod2 След мача много хора плачеха, а този мач тотално преля чашата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 844 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com