forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 10:10 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1071 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 36  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 3:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
В интерес на истината победата над Гент беше малко абсурдна, най-вече заради двата обрата и по-стойностната игра на гостите. За момент си помислих, че може би Левски се измъква от европейската си черна дупка, при която такива мачове не се печелят. И наистина очаквах достойно представяне в Лисабон - а именно минимална загуба с каръшки гол, но и с добра игра. Това, което се случи ме върна доста грубичко на земята и в реалността и всъщност изпитах разочарование не само заради изгубения позорно мач, но и заради прекършените надежди нещо да се промени към по-добро в психологически план. Има някаква обремененост в този отбор, която му пречи да постигне големи неща. Нормално е този, който не вниква дълбоко в нещата да съжалява само за загубата и да не е толкова краен в реакцията си, но аз съжалявам и заради това, че дори и този стойностен състав не е в състояние да промени наслоените нагласи преди европейски гостувания. А това остава да останем заложници сами на себе си в Европа.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 3:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Седем:Едно написа:
Доста често беше споменаван, заедно с Бойо. Чудехме се къде сте и чакахме Левски да загуби, та да изпълзите. Прегледай темите и ще видиш.

Айде стига вече шеги, преглеждал съм и съм участвал във почти всички теми. Някои потребители даже рониха сълзи заради оптимистичните ми коментари. Други просто предпочитат да вкарват хората във стереотипи и да използват думичките "такива като теб" По-удобно е и изисква по-малко мислене.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Още един или два равни мача макс да направим за още неколко точки, колкото да не сме на предпоследното место в целия турнир както миналата година и тва е :smt031

Важното е да се изтърсим доволно количество гадни хора в следващите две гостувания, както и да посвикнем да пълним Герена както за мача с Брюж :smt027 :smt027
После пак ни очакват брутални селски друмища и гостувания, които лично на мен няма да ми липсват де :smt007 Както и по 2-3 хиляди души на домакинствата... И така до догодина :lsclapp

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 4:59 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7117
Аз пък виждам хиск в Лил , Победа срещу Лил в София , загуба или хикс в Гент и победа над юношите на Спортинг :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 5:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Имаме проблем. Дарко ще е на линия за мача с Лил. Ако може Ясенчо да сложи и Кривия до него и Сержиньо и да започваме дружно да обвяваме.

В този турнир няма да вземем и една екстра точка докато не си решим проблема с халфовата линия.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 5:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
hidden767 написа:
В интерес на истината победата над Гент беше малко абсурдна, най-вече заради двата обрата и по-стойностната игра на гостите. За момент си помислих, че може би Левски се измъква от европейската си черна дупка, при която такива мачове не се печелят. И наистина очаквах достойно представяне в Лисабон - а именно минимална загуба с каръшки гол, но и с добра игра. Това, което се случи ме върна доста грубичко на земята и в реалността и всъщност изпитах разочарование не само заради изгубения позорно мач, но и заради прекършените надежди нещо да се промени към по-добро в психологически план. Има някаква обремененост в този отбор, която му пречи да постигне големи неща. Нормално е този, който не вниква дълбоко в нещата да съжалява само за загубата и да не е толкова краен в реакцията си, но аз съжалявам и заради това, че дори и този стойностен състав не е в състояние да промени наслоените нагласи преди европейски гостувания. А това остава да останем заложници сами на себе си в Европа.

За мен мачът в Лисабон имаше функцията на епифания. Следните неща ми се разкриха:

- Отбори като Берое и Сливен имаха по-добър треньор от нас миналата година като тази тенденция не се е променила и през тази година.

- Добрите ни изяви се дължат на добрата ни селекция и когато новите нямат ден увисваме катастрофално.

- Играем само с един истински халф, който да си играе на позицията (Сержиньо).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
SZ_FEN написа:
- Отбори като Берое и Сливен имаха по-добър треньор от нас миналата година като тази тенденция не се е променила и през тази година.

Да, то си личи по успехите колко са им добри треньорите... 7мо и 12то място... и една купа, където на полуфинала бяха отбори само от Б група :smt003

SZ_FEN написа:
- Добрите ни изяви се дължат на добрата ни селекция и когато новите нямат ден увисваме катастрофално.


А на какво да се дължат? Нормално :wink:

SZ_FEN написа:
- Играем само с един истински халф, който да си играе на позицията (Сержиньо).


Не знам какво за теб значи "истински" халф, но аз пък знам какво значи "тотален футбол"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Der Stürmer написа:
SZ_FEN написа:
- Отбори като Берое и Сливен имаха по-добър треньор от нас миналата година като тази тенденция не се е променила и през тази година.

Да, то си личи по успехите колко са им добри треньорите... 7мо и 12то място... и една купа, където на полуфинала бяха отбори само от Б група :smt003

SZ_FEN написа:
- Добрите ни изяви се дължат на добрата ни селекция и когато новите нямат ден увисваме катастрофално.


А на какво да се дължат? Нормално :wink:

SZ_FEN написа:
- Играем само с един истински халф, който да си играе на позицията (Сержиньо).


Не знам какво за теб значи "истински" халф, но аз пък знам какво значи "тотален футбол"...

1. Първия то коментар е несериозен и за това няма да го обсъждам (сравни играчите, парите и условията за работа в Левски с тези в Сливен и Берое).

2. Успехите е нормалено да се дължат на доброто треньорско ръководство, а не само на добрата селекция. Това обяснява защо с едни и същи футболисти различни треньори постигат различни резултати.

3. Ами как да ти обясня. Халф, който изпълнява функциите съответсващи на поста на който играе. Например, някои (само) от задълженията на дефанзвиния халф в нашата схема на игра са:
- да пресира съперника за да му попречи да играе свободно с топката
- ако може да отнема топката без много нарушения
- да покрива бека си, когато той дублира крилото по време на атака
- да умее криво-ляво да изнася топката
- да знае кога се правят тактически нарушения и да не се страхува да ги прави.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 1:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Да, ама нали се сещаш, че трябва и офанзивни халфове да имаме. Тая топка, като се изнесе, какво се случва с нея? Връщаме я на противника? Всичките задължения Сержи си ги прави добре, след това е проблема. Сам прецени, когато Дарко играе добре, колко ситуации имаме. В тази схема и начина на игра той е най-важен в офанзивен план.
За ръководството си прав, но е нормлано без новите да увисваме, нали са точно за тая работа. И точно в нашия случай точно новите са главната причина за успехите до момента. Ръководството бая работа има да върши още. В дефанзивен план сме трагедия и то не само защитата, ами по-лошо - целия отбор е разпасана команда. Това е главната причина да паднем от Спортинг, не толкова Гошо или някой друг, защото в защита бяхме неадекватни. Неможе от 6 души пред защитата само 1 да е изпълнява дефанзивните си функции при положение, че приемаш играта в собствената си половина. И това не беше само в Португалия, ами във всеки мач с по-стойностен отбор се вижда, че при по-адектватна атака на противника се създава доста опасно положение пред вратата ни.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 5:36 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Има си нужда от цялостна халфова линия, не само от офанзивни или дефанзивни халфове. Дарко не става за нищо. Това е мое лично мнение, не искам да се съгласявате с него.

Качествата на треньора си личат, когато има заплетена ситуация за решаване като мача в Лисабон. Когато нещата вървят гладко и аз мога да бъда треньор.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Изпреварваш нещата! Отборът не е готов и Ясен и Гонзо не спират да говорят за това, явно няма кой да ги чуе! Не можеш да си правиш изводите за Ясен като треньор от половин полусезон игра. Тук и сериозно увисват сравненията с Берое и Сливен. Треньорът на едните гради от поне три години отбор, а на вторите се бори за оцеляване. Това, че са ни врътнали Х значи точно хуй. Ако на нас това ни беше мачът на годината, дали щяхме да го вземем? Айде малко по-реално да гледаме на нещата, а?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
абе остави го, той си дудне за неговия велик феноменален бензукан, който трябвало да играе халф и това щяло да реши всички проблеми, и само това си знае. и естествено си го знае по-добре от ясен и гонзо. бензукан, та бензукан. нямали сме дефанзивни халфове, това било проблема, грешни хора играели там, в сто теми го бил казал. и само едно и също.. и като му кажеш "еми няма, да, имаме двама - единия играе, ДРУГИЯ Е КОНТУЗЕН, не сме реал мадрид да имаме по 5 на всеки пост" и се почва пак - ама бензукан, ама мензукан. ясен е слаб треньор, щом не пуска бензукан халф, да реши проблемите! :ohmygod гонзо и всички останали футболни хора в отбора и те, щом не прозряват това уникално решение! да вземеш да им пратиш един имейл, освен? ПУСНЕТЕ БЕНЗУКАН ХАЛФ - СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ! може и транспарант ;)

аман.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 2:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
echoes написа:
абе остави го, той си дудне за неговия велик феноменален бензукан, който трябвало да играе халф и това щяло да реши всички проблеми, и само това си знае. и естествено си го знае по-добре от ясен и гонзо. бензукан, та бензукан. нямали сме дефанзивни халфове, това било проблема, грешни хора играели там, в сто теми го бил казал. и само едно и също.. и като му кажеш "еми няма, да, имаме двама - единия играе, ДРУГИЯ Е КОНТУЗЕН, не сме реал мадрид да имаме по 5 на всеки пост" и се почва пак - ама бензукан, ама мензукан. ясен е слаб треньор, щом не пуска бензукан халф, да реши проблемите! :ohmygod гонзо и всички останали футболни хора в отбора и те, щом не прозряват това уникално решение! да вземеш да им пратиш един имейл, освен? ПУСНЕТЕ БЕНЗУКАН ХАЛФ - СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ! може и транспарант ;)

аман.

Аз мисля, че Кривия и Йовов са прекалено млади за дефанзивни халфове, а и вече имат няколко мача на този пост. За да се изяви наистина треньорския гений на Ясен викам да докараме Мишо Вълчев да играе дефанзивен.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Чет Окт 07, 2010 2:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 2:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Kryten написа:
Изпреварваш нещата! Отборът не е готов и Ясен и Гонзо не спират да говорят за това, явно няма кой да ги чуе! Не можеш да си правиш изводите за Ясен като треньор от половин полусезон игра. Тук и сериозно увисват сравненията с Берое и Сливен. Треньорът на едните гради от поне три години отбор, а на вторите се бори за оцеляване. Това, че са ни врътнали Х значи точно хуй. Ако на нас това ни беше мачът на годината, дали щяхме да го вземем? Айде малко по-реално да гледаме на нещата, а?

Ясен казва да чакаме до пролетта за да се сработи отбора. Да виждаш някъде моя коментар да коментира липсата на сработване между отбора?
Ядосва ме некадърността на Ясен. Ако искаш да ми кажеш, че до пролетта ще се научи, ще почакам. Ей го къде е Март. Нищо работа.
Нищо не изпреварвам брато. Треньора на Левски трябва да дойде научен, а не да се учи на наш гръб.
Точно отбори като Берое и Сливен сa местата където един треньор се учи - нямат големи амбиции, нямат и пари, което значи че нямат и големи изисквания.
Само да ти припомня, загубихме един от мачвоете си на годината с 0:5, жалка игра и много треньорски грешки.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
познавам дъщеря му на Ясен, поддържаме връзка. искаш ли да ти уредя една среща и да му разясниш нещата, съвсем сериозно те питам? щом е за Левски, "на всичко съм готов". може и едно писмо да му драснеш, ако не си в България сега.. с подточки - 1., 2., 3. - с проблемите, и техните решения. да тръгнем нагоре, най-после! аз ще се погрижа да му го предаде момичето лично.

"1. Петров, стига си се учил на гърба на Левски, чети сега внимателно, ше ти разкрия нещо гениално - ПУСНИ БЕНЗУКАН ХАЛФ, малоумнико прост, нищо неразбиращ от футбол! пусни бензукан халф или се махни!

2. ... ?"

ше чакам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 2:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
echoes написа:
познавам дъщеря му на Ясен, поддържаме връзка. искаш ли да ти уредя една среща и да му разясниш нещата, съвсем сериозно те питам? щом е за Левски, "на всичко съм готов". може и едно писмо да му драснеш, ако не си в България сега.. с подточки - 1., 2., 3. - с проблемите, и техните решения. да тръгнем нагоре, най-после! аз ще се погрижа да му го предаде момичето лично.

"1. Петров, стига си се учил на гърба на Левски, чети сега внимателно, ше ти разкрия нещо гениално - ПУСНИ БЕНЗУКАН ХАЛФ, малоумнико прост, нищо неразбиращ от футбол! пусни бензукан халф или се махни!

2. ... ?"

ше чакам.


Ако искаш наистина да научиш защо мисля, че Ясен не е готов за нас, прочети коментара ми на 31-ва страница в темата за мача ни със Спортинг.

Преди всеки един от мачовете ни в ЛЕ ще пускам коментар (в съответната тема) с мнения и предложения относно въпросния двубой. Който иска да чете, който не иска да не чете.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
чел съм ти го мнението.. и в общи линии гласи "трябваше да пусне бензукан халф, другите не стават" ... шокиращо, наистина, не съм го очаквал от теб :smt005

немам търпение да го пусне в некой важен мач, да се издъни като гъз и после да ти надуя главата, заклевам се :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 2:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Хуйо и Хуяну Рийвс шо не са се появили още да ни разкрият тайните на футбола :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 3:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
echoes написа:
чел съм ти го мнението.. и в общи линии гласи "трябваше да пусне бензукан халф, другите не стават" ... шокиращо, наистина, не съм го очаквал от теб :smt005

немам търпение да го пусне в некой важен мач, да се издъни като гъз и после да ти надуя главата, заклевам се :idea:

Те свинете се молят за същото.


Мнението си ми го чел така както дявола чете евангелието.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49954
Местоположение: ШОПландия
Нека предзнаменованията на форумните къртици за загуба започнат сега... или да замълчат во веки веков!

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Бензукан смятам след Сливен да бъде тотално отебан, поне за мен е никой. Да си пафка там и да седи резерва.
А СЗ фен не знам за какъв 'мач на годината' говориш при положение, че единственият такъв беше този с АИК

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Kryten написа:
Бензукан смятам след Сливен да бъде тотално отебан, поне за мен е никой. Да си пафка там и да седи резерва.
А СЗ фен не знам за какъв 'мач на годината' говориш при положение, че единственият такъв беше този с АИК



Шако си играе бре. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 7:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Kryten написа:
Бензукан смятам след Сливен да бъде тотално отебан, поне за мен е никой. Да си пафка там и да седи резерва.
А СЗ фен не знам за какъв 'мач на годината' говориш при положение, че единственият такъв беше този с АИК

Караш ме да превръщам разговора в лекция, а на мен това не ми е приятно защото идвам тук да си почивам и да се порадвам малко на (ако ще и виртуалната) компанията на други левскари.

Гледам, че Echoes се е хванал за Бензукан и не е прочел нищо друго от това което съм написал защото не иска да чете. Твоето извинение какво е?

Дали най-важното нещо от коментара ми за мача със Спортинг е Бензукан (страница 31 от съответната тема)?
Казвал ли съм, че Бензукан е голям играч?
Казвал ли съм, че Бензукан трябва да е титуляр във всеки мач?
Казвал ли съм, че Бензукан (или който и да било друг наш играч) е безгрешен?

Кажи ми, че настояваш за това и аз много детайлно ще направя поредния си коментар за мачани със Спортинг и ще обясня защо мисля, че в момента Ясен не е готов за отбор като Левски.

Между другото, всеки един наш мач от ЕКТ е мача на годината защото без да се представим добре в него няма да има следващ такъв, а важността на мачовете ни в групите на ЛЕ няма да е коментирам (само си припомни миналата есен).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 7:51 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 9:50 am
Мнения: 975
Местоположение: Мюнхен
Kryten написа:
Бензукан смятам след Сливен да бъде тотално отебан, поне за мен е никой. Да си пафка там и да седи резерва.
А СЗ фен не знам за какъв 'мач на годината' говориш при положение, че единственият такъв беше този с АИК


Според мен в мача със Сливен Мюлдер също игра под всякаква критика


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
echoes написа:
познавам дъщеря му на Ясен, поддържаме връзка.


:smt047 :smt047 :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Бензукан е още много млад, за момента не става за халф, защото играе само в дефанзивен план, а все пак си трябва и малко градивност там. Като цяло съм съгласен с echoes.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Цитат:
Ще говоря конкретно и без емоции.

Този мач показа, че Ясен има още какво да учи в тактическо отношение и успехите които постигнахме до тук ги дължим по-скоро на здравата ни селекция.

Загубихме мача с този резултат главно заради треньора:

1. Не можа да налучка състава.
- Играхме само с един действащ халф (Сержиньо) срещу отбор играещ с 5 халфа. Казвах, че имаме проблем с халфовата линия преди мача с Гент, казах го и преди този мач, но някои хора ме взеха на подбив. Заради липсaта на халфовa линия допуснахме тези тъпи голове и създадохме само 2-3 опасни положения пред вратата на Спортинг. Срещу Гент холандците, Жо и Гарра имаха ден и проблемите с халфовата линия не ни попречиха много.
- Дарко е инертен футболист, който не играе с топката много често, не може да отнеме и една топка без нарушение и често греши в пасовете си когато трябва да изнесе топката напред.
- На Бок Йовов му натежават годинките, контузиите, умората и непривичния пост на който играе.
- Ясен трябваше още след мача с Гент да провери дали "Макаби" Херцлия не се нуждае от трети вратар за да пенсионира Гошо по подходящ начин. Гошо e дал много на Левски и не заслужава това мъчение.

2. При 2:0 за съперника Ясен не реагира. Отборът му пада, той не вижда нужда да промени нещо. Прави първата смяна при 3:0 (когато мачът е свършил). Вади дясното ни крило при положение, че беше един от най-добрите в отбора ни. Замени го с играч на когото това му е втория мач за Левски и още не е свикнал с отбора.

Колкото и странно да звучи, днешното развитие на мачовете пак докара нещата в наша полза. Спортинг ще трябва да си осигури класирането срещу Гент, а ние нашето срещу Лил. Ако не паднем от Лил има голям шанс да преминем групите.

За целта Ясен трябва да направи промени в халфовата линия. Най-малкото един измежду Дарко и БоК Йовов трябва да седне на резервната скамейка, а Божката и Акалски би трябвало да получат повече шанс за изява.

Толкова от мен.


ето го въпросно мнение. и кво? гледаме точка едно - тоя не става, оня не става, нямало халфове на терена. за 89743789534893897897437893 път повтарям - в нашия отбор има двама души на тоя пост - сержиньо грийн и владимир гаджев. първия беше на терена, втория е контузен. когато е контузен един от двамата, се налага некой от другите ни халфове - кривия, дарко, йовов, огнянов или балтанов да играе там. кривия също беше контузен, а огнянов и балтанов са очевидно безкадърни. останалите бяха на терена. и докъде стигаме отново? до твоето твърдение, че там трябва да играе бензукан! не знам дявол ли съм, не знам евангелието ли чета, но аз поне ДРУГО НЕ ВИЖДАМ в това мнение? друго решение на въпроса.

това е по първа точка, а по втората - също не мисля, че имало кой знае какво да се направи, а и в крайна сметка аз се заяждам главно за постоянно ти дуднене за тая прословута халфова линия, при положение че нещата са толкова прости там, че нема накъде. като са здрави владо и грийн - те са. като некой е контузен - си ебава майката срещу сериозен отбор, тва е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
echoes написа:
познавам дъщеря му на Ясен, поддържаме връзка.


Каква връзка точно :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 21084
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Едната му щерка (русата) е доволно по-остра от другата (черната) :bigok

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
echoes написа:
Цитат:
Ще говоря конкретно и без емоции.

Този мач показа, че Ясен има още какво да учи в тактическо отношение и успехите които постигнахме до тук ги дължим по-скоро на здравата ни селекция.

Загубихме мача с този резултат главно заради треньора:

1. Не можа да налучка състава.
- Играхме само с един действащ халф (Сержиньо) срещу отбор играещ с 5 халфа. Казвах, че имаме проблем с халфовата линия преди мача с Гент, казах го и преди този мач, но някои хора ме взеха на подбив. Заради липсaта на халфовa линия допуснахме тези тъпи голове и създадохме само 2-3 опасни положения пред вратата на Спортинг. Срещу Гент холандците, Жо и Гарра имаха ден и проблемите с халфовата линия не ни попречиха много.
- Дарко е инертен футболист, който не играе с топката много често, не може да отнеме и една топка без нарушение и често греши в пасовете си когато трябва да изнесе топката напред.
- На Бок Йовов му натежават годинките, контузиите, умората и непривичния пост на който играе.
- Ясен трябваше още след мача с Гент да провери дали "Макаби" Херцлия не се нуждае от трети вратар за да пенсионира Гошо по подходящ начин. Гошо e дал много на Левски и не заслужава това мъчение.

2. При 2:0 за съперника Ясен не реагира. Отборът му пада, той не вижда нужда да промени нещо. Прави първата смяна при 3:0 (когато мачът е свършил). Вади дясното ни крило при положение, че беше един от най-добрите в отбора ни. Замени го с играч на когото това му е втория мач за Левски и още не е свикнал с отбора.

Колкото и странно да звучи, днешното развитие на мачовете пак докара нещата в наша полза. Спортинг ще трябва да си осигури класирането срещу Гент, а ние нашето срещу Лил. Ако не паднем от Лил има голям шанс да преминем групите.

За целта Ясен трябва да направи промени в халфовата линия. Най-малкото един измежду Дарко и БоК Йовов трябва да седне на резервната скамейка, а Божката и Акалски би трябвало да получат повече шанс за изява.

Толкова от мен.


ето го въпросно мнение. и кво? гледаме точка едно - тоя не става, оня не става, нямало халфове на терена. за 89743789534893897897437893 път повтарям - в нашия отбор има двама души на тоя пост - сержиньо грийн и владимир гаджев. първия беше на терена, втория е контузен. когато е контузен един от двамата, се налага некой от другите ни халфове - кривия, дарко, йовов, огнянов или балтанов да играе там. кривия също беше контузен, а огнянов и балтанов са очевидно безкадърни. останалите бяха на терена. и докъде стигаме отново? до твоето твърдение, че там трябва да играе бензукан! не знам дявол ли съм, не знам евангелието ли чета, но аз поне ДРУГО НЕ ВИЖДАМ в това мнение? друго решение на въпроса.

това е по първа точка, а по втората - също не мисля, че имало кой знае какво да се направи, а и в крайна сметка аз се заяждам главно за постоянно ти дуднене за тая прословута халфова линия, при положение че нещата са толкова прости там, че нема накъде. като са здрави владо и грийн - те са. като некой е контузен - си ебава майката срещу сериозен отбор, тва е.

Очевидно ориста ми е да превеждам от български на български.

Най-главното нещо което казвам във въпросното съобщение е "Загубихме мача с този резултат главно заради треньора" (третото изречение от горе на долу). Мисля, че подробно изброявам причините защо мисля така.

Ще се абстрахирам от факта, че Ясен и Гонзо са тръгнали да играят в ЛЕ, А група и Купата на страна с 2 дефанзивни халфа, при положение, че схемата ни изисква и двамата да са на терена едновременно.

Както сам казваш, най-подготвените да играят на този пост са Гаджев, Сержиньо Грийн и може би евентуално (с много уговорки) Балтанов.
При наличието на един от тях само, най-подходящия човек от наличните футболисти по мое мнение е Бензукан, още повече, че успешно е играл на този пост в младежкия национален на Мароко.

Защо е това цялото "дуднене" за халфовата линия? Ами човек трябва да е гледал мача за да му стане ясно.

Спортинг ни натиснаха, халфовата ни линия я нямаше никаква и не можа да спре напъните им (нито пък да създаде голови положения), защитата ни се прибра, за да не стане дупка между халфовете и защитниците същото стори и халфовата линия и в резултат на това цялото второ полувреме се игра предимно в нашата половина на терена.

Това е. Не държа никой да се съгласява с мен.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1071 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 36  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com