forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Ное 19, 2018 8:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 448 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:24 pm 

Roshko написа:
По-добре Илия Димитров от Буш, пък ако ще 100 антимлекари да напишат есета, няма сила да ме убеди в обратното.

Тук си прав. Съгласен съм. Просто Буш и Слави са с леко предимство, относно опита. Буш е тръгнал яко надолу. Слави си е безполезно футболистче по принцип.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:25 pm 

Късмет на следващия, който ще пуска темите. :(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:26 pm 
Аватар

Айде бе, ако пускаха Илия, щяхте да ревете защо не играе Буш или Костов.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:27 pm 

Wildkid написа:
jdt написа:
Wildkid написа:
Изключително слаби. Адски тъпа загуба, но в крайна сметка нямаше как късмета да ни покрива вечно. Горкия Славиша...

Късмета ? Слабо , много слабо но нито Локо заслужаваха нито и до сега на късмета сме набирали...а и Славиша за този мач има какво да отчете като погрешни решения.
Ми досега имахме още 2 мача, в които ако не бяхме вкарали с късмет, резултата щеше да е същия....ама ок. Славишата е просто следващия м поредицата.

Централния защитник да вкара с дълго рамо не е късмет нито с автогол да би биеш ...Много ясно при слаб мач и треньора не е бил на ниво , част от играта , безгрешни хора няма,нито непобедими.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:28 pm 
Аватар

За буш трудно ще рева. Иначе наистина и съдията и локото излязоха, за да направят мача възможно най-изнервен. Тоя Боуна, ако не се лъжа, още в 15-тата минута трябваше да се прибира в съблекалнята. Супер бърз фалит им пожелавам на тия селтаци.

ПС Не е зле да си го пуснат тоя мач около 15 пъти да го гледат на запис, да видят какво е да се покрива всеки милиметър в защита, и как се играе организирано. :smt006

Последна промяна Roshko на Нед Сеп 16, 2018 10:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:31 pm 
Аватар

Защо ни е ПОНЕ ЕДИН смислен нападател, след като вече имаме 39838282 абсолютни некадърника....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:36 pm 

Росен написа:
Айде бе, ако пускаха Илия, щяхте да ревете защо не играе Буш или Костов.

Така е но тези двамата нямат никакво бъдеще , Димитров да го мъчат , ако няма израстване довиждане и толкова.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:37 pm 

Абсолютно селски мач!Бахти и лежането,бахти и фауловете.Съдията-педераст,но не ни е виновен за факта че нямаме сносен удар и че състава ни беше сбъркан още в началото.За пословичната мини-подготовка - идеята беше да сме по-добре физически и мисля,че това е факт.Тия им свърши сиропа и умряха след 60 минута.Буш моментално вън!Това не се търпи вече.Тая загуба я пиша на СС.Нищо фатално не е станало.Две победи в следващите 2 мача и ще влезем със самочувствие.Не съм спец,нито НСА-джия,но не разбирам защо след като 2-ма от нападателите ти вкарват голове(Илия и Костов) и с това получават допълнително самочувствие,ти ги закотвяш на пейката и не само пускаш дървото Буш,но и продължаваш да го налагаш титуляр :smt017 .Славишата с някои грешни решения дотук.Кофти загуба,но главите горе и фул съпорт следващия мач на Герена :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:41 pm 
Аватар

Ква е тая мания да разкривате треньор на ПЪРВАТА МУ ИЗДЪНКА, ЕБАСИ?!?!? :ohmygod Не можете да си представите колко искам да видя как ще му правите виртуални свирки, ако наебем ловешките несъстоятелници, ах, дано, мамка му.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:44 pm 
Аватар

Разкриване е "СС вън". Не виждам какво разкриване е да се дразним, че е играл неможача буш, благодарение на това, че СС е решил, че е "правилния" избор. Апропо личи се, че и Костов вече е в страхотна форма, след като му забиха пейката. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:45 pm 
Аватар

На някой роди ли му се нещо днес? Прибавихме ли още един към 7те милиона? :( Те за тва паднахме дейба :cry:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:47 pm 
Аватар

Гледам има още две прекъсвания за национални отбори... :? След едното сме в разград :smt026
Не ме изкефи и мен състава, ама СС си го каза- бяха били 5 мача поред, нормално да ги пусне пак. Иначе е ясно, че здрави Яблонски и Паулиньо е престъпление да са резерви, ама да приемем, че не са в оптимално състояние. Сега с Бистрица всичко различно от титулярно място за двамата + един Нашименто до Тиам, ще е скандално.
А такъв важен мач да го започнеш по такъв путкенски начин и да се разхождаш цяло полувреме, е престъпление отвсякъде. Отделно и шуменския педераст вдигаше картон за всеки фал. На тирето и разград се спестяват дузпи и картони, нас ни шарят като за световно и ни свирят дузпи за нарушение 1 метър извън пенала... Ква титла???

Последна промяна 20th century на Нед Сеп 16, 2018 10:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:48 pm 

celeronhater написа:
Кефят ме шампионските приказки :bigok. На нивото на Берое сме и това се видя в директния ни мач на Герена. С Разград и тирето ще е тежичко ;(.

С крайностите съм се примирил. До 20:00 ч. бяхме шампиони със разлика, към 22:00 ч. вече нищо не става от играчи и треньор. :bigok Отбор, който е отстранен от Вадуц Лихтенщайн(макар и 14-ти по сила в Швейцария), няма как да трупа победа след победа. Дори в родната ППЛ. Още тогава казах, че за мен имаме сбирщина от свободни агенти чужденци(качествата им са ясни) и родни посредствени играчи, които могат да бъдат направени отбор, но не и за 1 месец. Под отбор имам предвид такъв, който да бъде адекватна конкуренция на Микре в период на цяло едно първенство. Разград играят за пети път последните 6 години в групи. Без коментар там. Очаквам да се наместим уютно на третото място след четири кръга. Това няма да е сензация, нечувано и т.н. Реалностите са такива.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:50 pm 
Аватар

Момчета стига наклаждахте, по-ведро, мач с мач не си прилича, в петък излизаме срещу Бистрица. Те ще наредят автобуса и ни чака поредната синя мъка. :lsfc4 :lsfc1 :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:50 pm 
Аватар

Нищо не играхме, но го загубихме най-вече заради съдията. С нормално съдийство щяхме да вземем минимум точка. Нямаме шанс за титла, освен ако не размажем Свинтекс и Домуса във всички мачове, което не виждам как ще стане.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:51 pm 

Какво разкриване пък те гони теб.Направи си човека грешни решения и това е факт.Казвал съм го и друг път тук - само глупакът се спъва в един камък 2 пъти.Да си вземе поуките Славишата.Обясних вече че не съм спец затова не знам,но ако ти знаеш защо Буш е титуляр или си видял някакви качества в него моля сподели ги с нас,защото аз например не ги виждам.Да пуска оня Луан за купата и дано се окаже читав футболист

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:53 pm 
Аватар

Съгласен съм, че Яблонски, Нашименто и Паулиньо трябва да са титуляри. Без тях нямаме особени шансове с тиретата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 10:56 pm 

nuHaKoJIaga написа:
Не ви ли писна да търсите оправдания в съдиите за нашите загуби и чуждите победи?

Това е най-лесното. Няма нужда да се влагат мисъл, анализ и решение. :bigok За съжаление после идват Вадуц и Иртиш и ти лъсват голите и наакани задни части. Де да можеха и там да ни свирят Пастата, Тортата, Баницата, Сватбата... Нямаше да се налага да търсим никакви проблеми в клуба. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 11:09 pm 

Мисля, че Левски е доста разпасана команда. Забележете как след всяка подготовка или пауза изобщо не изглеждаме като отбор. Тези момчета, които играят за нас са от кол и въже взимани по Европа. Не са истински характери. Такива хора (путки) като ги оставиш без работа и напрежение почват да си правят подмолни номера. Има ритъм, играе се често следователно нямат време много много да мислят и да не се харесват и играта, мачовете вървят. Една седмица да са спокойни и почват с путкенските изпълнения.
Съжалявам, но това ми е мнението за играчите ни. Ако имаше 3-4 здрави българи в отбора, които да са лидерите на съблекалнята нещата щяха да са много по-иначе. Българчетата ни обаче няма как да са лидери на Обертан, Тиам, Паулиньо и компания.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 11:17 pm 

В Разград какво има? Пари, план за развитие и пак пари. Съответно ясна структура, цели и работеща концепция за финансова стабилност. Когато г-н Спас Русев направи план за развитие на ПФК Левски, сложи козирка на сектора, изгради инфраструктура+академия, тогава няма да е разпасана командата. Дотогава ще сме конкуренти на Разград, колкото и Дунав, Етър и Славия.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 11:20 pm 
Аватар

Какво ви е виновен бе хора?! Той само (не)плаща. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 11:34 pm 
Аватар

Някакви потни, аграрни, некъпани, орки скандират на нас - селяни. Фалит и закриване за тоя гнусен, цигански отбор с 50 останали глупака на ламарината. Тъпо ли ви е, че синята лавина не ви остави да празнувате след мача и цялата ви кочина кънтеше в наши песни?

Селски мач се получи, защото играхме играта на селски отбор. Жалко, че по такъв начин се приземихме, но поне се бориха момчетата докрай. Липсва ни класа, но с малко вяра, късмет и синьото море на трибуните, ще станат нещата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 11:40 pm 
Аватар

Еми доста селско беше да не им върнем топката, без значение от постоянното им търкаляне.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 11:42 pm 

orlandovci boys написа:
В Разград какво има? Пари, план за развитие и пак пари. Съответно ясна структура, цели и работеща концепция за финансова стабилност. Когато г-н Спас Русев направи план за развитие на ПФК Левски, сложи козирка на сектора, изгради инфраструктура+академия, тогава няма да е разпасана командата. Дотогава ще сме конкуренти на Разград, колкото и Дунав, Етър и Славия.

С магическа пръчка ли да ги изгради ? От днес за утре ? Разград загубиха от Локото като домакини,провалиха се срещу супер отбора Види ,не знам Домуса бесиха ли го ,какво...последните години поне се върви в правилна посока... 50 години не сме правили 5 поредни победи навън ,една загуба и сме били разпасана команда . Слаб мач,няма и да е последния , да се правят генерални изводи не е сериозно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 11:46 pm 

Това за разпасаната команда мисля че се вижда чие мнение е. Иначе Видеотон са в групите на ЛЕ. Не ги знам какъв отбор са.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 16, 2018 11:57 pm 
Аватар

Дано не съм лош пророк, ама след тази пауза очаквам стремглаво сгромолясване. Витоша ще бием, но срещу Литекс, Славия и Лудогорец имам чувството, че ще вземем не повече от 2-3 точки... :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 12:17 am 

Срещу всеки отбор, който играе по такъв начин шансовете ни са малки. Нямаме никакъв отговор срещу подобна селска игра. В такива мачове ни трябва класа в атака, която липсва. И нито съдия, нито путки майни са ни виновни.
Публиката ни присъстваше на стадиона до гола на Локо, мъжете позиционират във FB...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 12:57 am 

Кои са наказани за Витоша?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 1:09 am 
Аватар

Какво трябва да значи транспарантчето в сектор гости и към кого беше насочено? :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2018 1:11 am 

Съдията си свърши работата този мач.

Пс Кога пускат фланелките с черепи в новия магазин? :smt026

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 448 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]