forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Дек 16, 2018 6:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 11:06 am 
Аватар

Играхме със състав, който едва ли ще видим отново. Без Горанов, Яблонски, Нашименто, Паулиньо и Буш :smt006 Липсата на поне 3ма от изброените е от изключително значение :smt006 ТЕРЕНА БЕШЕ НАВОДНЕН :smt006 Много добре изигран мач, ако бяхме пресирали от самото начало след 60тата минута нямаше да можем да ходим :smt006
Славиша ще накара тези хора да играят за него, което е много важно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 11:12 am 
Аватар

Аз пък смятам, че снощи играта се получи във всички линии освен в нападение и 1-2 изяви на вратаря.
В защита с 1 титуляр на поста си играхме добре. В халфовата линия Тиам и Гомез си свършиха работа в дефанзивен и атакуващ план. Същото важи и за Мариани. Дунав не са кой знае каква сила и логично ги надиграхме. Цял мач нямаха сериозно положение.
Претенции имам:
Вратар. Избоксира 2 пъти топката, като при второто положение се създаде известен хаос и объркване. При тези 2 топки спокойно можеше да ги улови (и то дори с една ръка).
Нападение.
От нападението единствено добре игра Кабрал и Обертан за около 3 мин.
Кабрал през първоито п/увреме имаше 2 или 3 удара към вратата. А Костов + Обертан точно 0. Тиам, Гомез и дори резервата Найденов се отличиха с удари, като положението на Найденов беше много добре отиграно.
През второто Кабрал не се поколеба да стреля отдалече, така и дойде гола.
Обертан. Еееех, Обертан! Ако този играч реши да играе, много бързо може да доближи убийствената статистика на Дембеле (37 гола/39 мача за Левски). В момента обаче за същия брой мачове Обертан има 5 гола. (по-точно 5 гола/38 мача). Обертан е много по-интелигентен и завършен играч от Гарата, това е мое мнение. Обаче: във всеки мач играе по 3-4 мин., през останалото време е изолиран, не играе, не води отбора и НЕ стреля по посока на вратата. Ако отправя по 4 изстрела към п/вниковата врата на мач, ще има поне по един гол. Нападател е все пак, д'ба! А той какво прави? Нито играе като крило, нито стреля, мотае се в центъра зад нападателя, колкото да пречи на останалите халфове и тн. И ние се чудим защо не се получават нещата. Пак се връщам към Кабрал, за да направя аналогия с Обертан. Ами за снощния мач имаше 4 изстрела към вратата, 2 от които много анемични, дори смешни, но вкара гол и направи асистенция. Не е от класата на Обертан, но играейки правилно за позицията си - изстрели по пососка на вратата и пасове -> гол и асистенция! Обертан реши да изстреля един удар към вратата, красиво положение, греда, след което стана втория ни гол. Трябват му удари просто и головете ще дойдат. Даже смятам, че Паулиньо като се върне, Обертан спокойно може да играе таран, а от 2те му страни Пулиньо и Кабрал.
Костов толкова си може. Няма какво да го коментирам. Старае се, но да няма удар към вратата с/у отбор на нивото на Дунав...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 11:13 am 
Аватар

Ей сега вече се притесних :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 11:44 am 
Аватар

Няма грам смисъл Обертан да играе като централен нападател при положение, че в 80% от случаите минава защитниците на крилото и успява да създаде положение. Вчера не му се получаваше грам играта, но това може да се дължи на ужасния терен. Вчера нашите се подхлъзнаха и паднаха поне 15 пъти.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:33 pm 
Аватар

Същата пасивна игра Обертан направи и в Монтана. Просто не стреля към вратата. Нивото на А група е такова, че дори централен защитник да играе, може да зашие 10 гола без да се напряга. За справка Яблонски.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:43 pm 
Аватар

В Монтана беше единственият ни качествен играч в нападение и сигурно 10 пъти ги развинти на крилото. Даде и ключовият пас за гола. Изобщо не му е мястото да завършва, силата му е в пробивите и техниката.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:51 pm 
Аватар

Литекс са доста прехвалени и имаха доста по-лека програма от нас до момента, е че нашата беше трудна. Да не говорим как биха в някои мачове без да направят положение. Лошото е че набраха самочувствие и изглеждат по-добре с всеки мач.

Левскар дори и след смъртта !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:52 pm 
Аватар

Запис на мача: https://mega.nz/#!1JlG1CZZ!mNtfFYOo_L8V ... ry9pzEZu7A
Има доста забивания в записа, включително и при гола на Холмар!
Извинявам се за което.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 1:20 pm 
Аватар

Къде е темата за следващия кръг, тоя път Митов няма да купува билет :strkstrk

Левскар дори и след смъртта !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 1:23 pm 
Аватар

viktorbdz трябва да я пусне, че му върви. :lsfc4

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 1:32 pm 

Пускаме :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 4:39 pm 

Това беше една от тези "задължителни" победи и стана прекрасно, че я взехме. "Дунав" в този си вид са доста слаби, но не е като да не сме губили точки и срещу по-слаби отбори.
Лошо впечатление ми направи нашата агитка, че по едно време, абсолютно непредизвикани, запознаха да скандират "Кур за "Дунав". Беше тъпо, още повече, че агитката на "Дунав" си остана коректна към нас, а и те са отбор с който нито имаме историческа вражда, нито сега имаме какво да делим. Трябва и да се признае, че припознавачите правят доста по-силни гостувания в страната, и като бройка, и като организация.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 5:01 pm 
За мен 150 човека в събота, в град като Русе, е абсолютен срам... А от тези 150 човека агитка са сигурно 40. "Репертоарът" ни пък не е много по-различен от този на Дунав. Просто е много по-анти, но тази чорбарска черта на агитката ни е вече от 7-8 години и явно тенденцията е безвъзратна.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 7:44 pm 
Аватар

Ние агитка нямаме от години вече. Копаем дъното доста здраво откакто едни хора бяха изгонени. Да не сме щатите, едни да се махнат и други да дойдат? Не става така вече и новите поколения не ги вълнува фенщината. Защо се коментират агитка/сектор/чорбари с черни тениски все още изобщо? Всичко е ясно и се знае.

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 9:36 pm 
Аватар

Целият ми фейсбук е по морето отпуска. Кво РусИ, кви 5 лева. Стегнете се.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:03 pm 
Аватар

И в не отпускарския сезон не е по-различно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:06 pm 
Аватар

Предишните няколко гостувания в Русе бяха още по зле откъм бройка, но вчера пяхме вековното - "ебахме Дунав в гъза" :smt007

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 1:21 am 
Аватар

Кога в Русе е имало повече от 200 левскари на мач? Дори в годините на комунизма или през 90-те мисля, че не е имало подобен случай. :smt017

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 9:44 am 
Аватар

Шампиони сме :lsfc4 :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 11:01 am 
Аватар

mech0 написа:
през 90-те мисля, че не е имало подобен случай.

"През 90-те" има три мача в Русе - 1990, 1991 за първенство и 1999 за Купата. :bigok

И на трите стадионът е бил доволно пълен, но не е имало обособена агитка на Левски. ултрачехъл_rs сигурно е с по-ярки спомени от 1999-та, аз единствено помня, че бях на мача и се радвах единствен в централната трибуна при гола на Гонзо в първата минута.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 1:00 pm 
Аватар

Мача за Купата не беше ли 1998 в началото? Щото още учех в Йовков... И не вкара ли Чушката... :bigok

Не държа да съм прав де. Просто това са моите спомени. Бях на училище, на мача не отидох защото бях смотан и ме беше страх да избягам. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 8:38 am 
Аватар

Толкова съм и запомнил, мачът е бил на 21.11.2000 г. Голът си е на Гонзо, на реванша Михтарски тотално ги е погребал с хеттрик.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 6:26 pm 
Аватар

Нашият живот написа:
Играхме със състав, който едва ли ще видим отново. Без Горанов, Яблонски, Нашименто, Паулиньо и Буш :smt006 Липсата на поне 3ма от изброените е от изключително значение :smt006 ТЕРЕНА БЕШЕ НАВОДНЕН :smt006 Много добре изигран мач, ако бяхме пресирали от самото начало след 60тата минута нямаше да можем да ходим :smt006
Славиша ще накара тези хора да играят за него, което е много важно.

Дунав винаги са ми били много симпатични, но тоя път се показаха, като големи селяндури и олигофрени ! Абсолютно нарочно и целенасочено са си наводнили терена за да изравнят нещата, но съдбата им си го върна :smt023 Бих им пожелал изпадане, но това ще ме лиши от възможността да гледам любимият Левски, което пък може и да е препоръчително за моето психическо здраве :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]