forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Сеп 20, 2018 7:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 217  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 3:03 pm 
Аватар

akela написа:
Балканец ни трябва :levski

Просто треньор ни трябва. Не физкултурник и не примирен дядка. Толкоз

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 3:04 pm 
Аватар

Да не преподпишат с Васко между другото е страшна грешка, тоя хуй Белмонт е страшен фигурант и конус. :?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 3:29 pm 
Аватар

:bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 3:43 pm 
Аватар

Топ куолити е Белмонт, ебаси ментето :bigok. Кевин Бру беше боК в сравнение с тоя пендел.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 3:43 pm 
Аватар

akela написа:
Просто дедака си е треньор, вижда правилно къде да постави хората и кои хора ще му свършат работа веднага.

Този дядо на преклонна възраст взе лимитирания Пиргов от Славия и тогава всички тука се чудехме, защо аджеба го вземаме. Е, видя се защо, само след няколко месеца същия стана национал. И най-фрапиращата разлика си пролича, когато Топчо беше назначен за старши треньор този футболист се превърна в бледа сянка на това, което беше при Петрович, като цяло и играта/формата на целия отбор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 3:46 pm 

Adepta написа:
Не знам защо го обвинявате, че той бил изгонил Васко и Роман. Нали искахме по-добри от тях? Това, че не са ги взели е проблем на други хора.

Аз не съм искал по-добри от тях, а просто да останат. Бях сигурен, че ще стане точно това което стана - ще се махнат и по-добри няма да дойдат. Миналото лято тоя филм вече го гледахме, само че с главно действащо лице Жоро Костадинов. Не знам защо някой е очаквал нещо различно. Точно по тая тема бая поспорих с Никича, дето ми обясняваше че 100% махаме Васко и Роман и взимаме на тяхно място Паулиньовци само.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 3:50 pm 
Аватар

Другото лято ще е по-тежко : Яблонски, Цветкович, Обертан, Жорди и Кабрал ( ДАНО!!!) стават свободни агенти. Най-вероятно ще продадем поне двама от тях зимата, а лятото Милош, Кабрал и Жорди просто ще си тръгнат, защото никой няма да даде пари за тях. Далновидно ръководство, добри договори и заплати, всичко е точно. НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ БААААААААААААА !!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 9:30 pm 
Аватар

Хахохаха, Роси не става, Йоканович не става....велико бе, велико! И Конте не става, и Анчелоти, и Гуардиола, и Трапатони, и Моуриньо, и Хайнкес....не стават бе, никой не става! На нас ни трябва треньор, дето няма да ми иска играчи, ми с Кабрал, Стаси, Найденов, Буш, Белмонт ще бие всички (без резаните), ще влезе в групите на ЛЕ, и ще е пред тирето! А такива колкото щеш - тва Кокала, тва Сухия, тва Митов, тва Вуцан, тва Херо, тва Гочето....да не е един и двама! Тва ни е основния проблем, а не "ръководството", което не може да зареди магазина, да оправи терена, да боядиса две стени и да изчисти боклуците пред стадиона, камо ли да докара някой бек, или нападател дето не се спъва в топката... Тва ще да е!

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 9:55 pm 
Аватар

Нямаш оправдание да падаш от Вадуц, та ако ще ръководството една стена да не е боядисало.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 10:17 pm 

То и от Тампере, Люцерн, Сараево, Иртиш, БАТЕ и прочие нямахме право. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 10:23 pm 
Аватар

Тъкмо това, че в 2/3 от тия случаи отпадахме от некадърници, не дава никакви позитивни карти в италианската колода. С какво ще е по-добър Роси, ако отпаднем от Вадуц. Надявам се да ни спести това взаимно унижение.

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 10:25 pm 
Аватар

Падането от Вадуц е СЛЕДСТВИЕ на това, че ""ръководството", не може да зареди магазина, да оправи терена, да боядиса две стени и да изчисти боклуците пред стадиона, камо ли да докара някой бек, или нападател дето не се спъва в топката..."

Това се опитва да ви обясни Wildkid. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 10:32 pm 
Аватар

Разбирам какво иска да обясни, не споделям мнението му обаче. Липсата на резервен ляв бек, на боядисана ограда и евтини ребърца не оправдава загуба от ВАДУЦ. Не и когато си треньор с претенции. Не и когато имаш качествени играчи. Щото имаме такива. Ако бяхме с Даниел Димов, Пачека и Илиян Йорданов - ОК. Ама не сме.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 10:36 pm 
Аватар

Ок. Само да не се окаже след 2 години, че тоя смешния Вадуц играе редовно в ЕКТ и е смешен в очите на тия, дето не са играли с него и ги мислят за готвачи и бръснари, а те не са... нещо като БАТЕ....
И не, не казвам, че не би трябвало да ги бием. Казвам само, че не са аборигени, за каквито ги мислят всички.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 10:40 pm 
Аватар

Е те играят редовно в ЕКТ, понеже са ботушари от Лихтенщайн. Това е втородивизионен швейцарски отбор. Майната му, че са от Лихтенщайн. Втора дивизия, не на Англия а на Швейцария. И те дори не са водещ отбор в нея. И на всичкото отгоре са с чисто нов отбор. А ние уж се бяхме развили, бяхме напреднали, а накрая падаме от тия абсолютни смешници. И не, не ги виждам в ШЛ, честно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:08 pm 
Аватар

Всеки има право да си среже вените :strkstrk
Само едно ми е чудно за критикарите - видяхте ли какви чутовни издънки станаха този кръг? Май не сте. А на нас ни липсваха 2-ма от 3-ма много важни играчи.
SZ_FEN написа:
Ти не си нито Роси, нито футболен треньор.

Принципа е същия - скачаш според тоягата. Ако е футболен мениджър като онези в пробитата Висша лига и си прави селекцията има някакъв резон. Но тук не е и той не е такъв.
И какво означава "дайте 1-2-5 милиона за селекция или напускам" и шефа ти казва "ми нямаме" и ти обиден си тръгваш?
Zlostar_1111 написа:
Adepta написа:
Не знам защо го обвинявате, че той бил изгонил Васко и Роман. Нали искахме по-добри от тях? Това, че не са ги взели е проблем на други хора.

Аз не съм искал по-добри от тях, а просто да останат. Бях сигурен, че ще стане точно това което стана - ще се махнат и по-добри няма да дойдат. Миналото лято тоя филм вече го гледахме, само че с главно действащо лице Жоро Костадинов. Не знам защо някой е очаквал нещо различно. Точно по тая тема бая поспорих с Никича, дето ми обясняваше че 100% махаме Васко и Роман и взимаме на тяхно място Паулиньовци само.

Жадното ги изгони и каза, че той лично с Боримиров ще гради отбора с пили левскарско мляко. Роси казва, че ще се гради с по-добри, но за такива явно пари няма да се отпуснат на този етап. Не мислиш ли, че има разлика в ситуациите?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:10 pm 
Аватар

Видяхме, че Мьолде паднаха от някакви мотокари. Даже не се сещам от коя държава са въпросните. Освен да съм доволен, че ние се орезилихме по-малко от тях?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:17 pm 
Аватар

Щом търсим оправдания за загуба от Вадуц, положението верно е плачевно

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:20 pm 

Adepta написа:
Жадното ги изгони и каза, че той лично с Боримиров ще гради отбора с пили левскарско мляко. Роси казва, че ще се гради с по-добри, но за такива явно пари няма да се отпуснат на този етап. Не мислиш ли, че има разлика в ситуациите?

Не! Причини различни - резултат един.
Цитат:
Ако хората не извлекат уроци от историята, то те са обречени да правят едни и същи грешки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:44 pm 

Adepta написа:
Всеки има право да си среже вените :strkstrk
Само едно ми е чудно за критикарите - видяхте ли какви чутовни издънки станаха този кръг? Май не сте. А на нас ни липсваха 2-ма от 3-ма много важни играчи.
SZ_FEN написа:
Ти не си нито Роси, нито футболен треньор.

Принципа е същия - скачаш според тоягата. Ако е футболен мениджър като онези в пробитата Висша лига и си прави селекцията има някакъв резон. Но тук не е и той не е такъв.
И какво означава "дайте 1-2-5 милиона за селекция или напускам" и шефа ти казва "ми нямаме" и ти обиден си тръгваш?

Въобще даже не е същия. Някои хора са в положение да могат да заплашват с оставка (Роси), други не са (ти).
Означава, че след като усещаш наближаващия провал, си спасяваш репутацията за да можеш после да си намериш нова работа поне толкова добра колкото сегашната. Ето ти един нагледен пример защо не са необходими 5 милиона когато си на зор. Като нямаш кинти за втори Тиам, оставяш Васко. Като треньора не ще Васко, вземаш му Меледже. Не е същото като втори Тиам, но не е и като Белмонт на този пост.

Разговора започна от това, че можеше да натисне да му докарат някои от най-необходимите играчи още по време на подготовката.

Ако не разбираш какво искам да кажа, ще ти го кажа по български, дори чисто левскарски начин. Помниш ли последствията от "колкото повече гледам чуждите играчи, толкова повече харесвам нашите"?

За това говорим в момента. Не се ли запънеш, няма кой да ти обърне внимание.

Нали разбираш, че след тази загуба, мача във вторник ще даде "наклон" на целия ни сезон, а според някои хора от форума и на сезоните след него. Няма вариант в който ни люмка Вадуц и Роси, Обертан, Паулиньо, Яблонски и Холмар остават в отбора до края на сезона. Няма вариант ако това стане, ние да спечелим трофей.

Усещаш ли ефекта на доминото?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:18 am 
Аватар

Същото важи и за отпадане от жалкари като Жалгирис, но дайте първо тия да ги бием, че имам от онова приятно чувство, което имах и преди палавия финал с цирковата трупа на Венци, която би като гост някакви финландци, които са поне от първа дивизия на Финландия...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:21 am 

Спасе, вечеряй с:
https://www.transfermarkt.com/leonardo/ ... ler/241163
:pastor :pastor :pastor Този е убийствен, в Сърбия ги правеше луди. А какъв удар има, леле майко. :smt007 :smt007 :smt007

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:24 am 
Аватар

Нема пари за вечеря

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:25 am 

Брат, като си хапнеш от Вадуца, после не вечери ами и банкети да правиш никой няма да иска да дойде при теб. :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:25 am 
Аватар

Тоя ще иска 100 хил. ойро на месец, заеби вечерите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:26 am 

То вече пишеше за тоя, но докато се наканим и ще ни го отмъкнат. Друго си е да вземеш някой, като Слави Костов..... Или да върнеш Илийката и Алекс 33.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:11 am 

Wildkid написа:
Ок. Само да не се окаже след 2 години, че тоя смешния Вадуц играе редовно в ЕКТ и е смешен в очите на тия, дето не са играли с него и ги мислят за готвачи и бръснари, а те не са... нещо като БАТЕ....
И не, не казвам, че не би трябвало да ги бием. Казвам само, че не са аборигени, за каквито ги мислят всички.

Не знам дали всички ги мислят за аборигени, но абсолютно всички ги мислят за втородивизионен отбор. За сметка на това тук се изтъква, че един от техните имал 20 мача в Европа, втори бил играл срещу Спартак Москва, а трети бил твърд титуляр навремето в първа дивизия на Швейцария. И поради това не било странно да падаме от тях. Явно няма значение че ние имаме хора като Обертан и Гомез дето цял свят ги знае без да проверява в уикипедия колко мача в коя дивизия на Швейцария имат, имаме Мариани дето до миналия месец беше твърд титуляр и уж основен играч и звезда на отбор в същата тая първа дивизия на Швейцария и т.н.

А за сравнението с Бате се надявам че и ти осъзнаваш колко несериозно е. Единственото общо е, че ония също ги мислехме за сервитьори, само дето бяха 100 пъти подред шампиони на страната си и имаха 40 национала на Беларус. Тия са от втора дивизия и имат национал на Лихтенщайн. И мога да ти гарантирам, че няма да станат редовен участник в ШЛ и да бият Ювентус, така че "нещо като Бате" е последното нещо, което са.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:19 pm 
Аватар

Росен написа:
Видяхме, че Мьолде паднаха от някакви мотокари. Даже не се сещам от коя държава са въпросните. Освен да съм доволен, че ние се орезилихме по-малко от тях?

Не става въпрос за доволен или не, а за това кое е реалност. Левски има традицията да пада от леваци навън, първенствата не са това което бяха за да биеш всеки дето го имаш за аматьор (а и Вадуц се оказа не са), като прибавим и проблемите в клуба не виждам нищо неочаквано да се е случило.
SZ_FEN написа:
Въобще даже не е същия. Някои хора са в положение да могат да заплашват с оставка (Роси), други не са (ти).

Мога и още как. Но не ми е в правомощията да изисквам. Нито на Роси. Освен ако няма в договора клауза за сума за трансфери, което ме съмнява.
SZ_FEN написа:
Разговора започна от това, че можеше да натисне да му докарат някои от най-необходимите играчи още по време на подготовката.

Е точно там е разковничето. Щото Делио каза и пред камерите, че се знае от 3 месеца какви иска. А от повече време се говори как ще надграждаме. Само че...
SZ_FEN написа:
Нали разбираш, че след тази загуба, мача във вторник ще даде "наклон" на целия ни сезон, а според някои хора от форума и на сезоните след него. Няма вариант в който ни люмка Вадуц и Роси, Обертан, Паулиньо, Яблонски и Холмар остават в отбора до края на сезона. Няма вариант ако това стане, ние да спечелим трофей.

Усещаш ли ефекта на доминото?

Да, но това е ясно поне за мен че е проблем, произтичащ от управителите на клуба. Мислили са вероятно, че ще имат време за втори кръг. Или за трети. Само че, ние сме -1 в момента. Тънките сметки до това водят.
Много ми е чудно кой пази капетано :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:34 pm 
Аватар

Истината е само една - треньорът Врабец, който има уж немско гражданство, наеба тактически треньорът Роси. Вадуц би в първия мач Левски. Вадуц лично аз ги чувам за първи път, но да речем, че това си е мой проблем. Врабец е помагал в юношеския нац. отбор на Германия, т.е. редил е конусите и е слушал как се правят тактики. Делио Роси е завършил италианската школа с Шес. Делио Роси има в състава Обертан, Гомеш, Мариани, Буш, Кабрал, ЯБЛОНСКИ. Само Яблонски е вкарал повече голове от всички играчи на Вадуц, вероятно. И ние паднахме от тия хорица. Това е абсолютен резил, ама то и да паднеш от Ники Митов с 2:1 си е бая РЕЗИЛ...
Другите неща може да са верни, но те не играят пряко на терена. Със същите тия футболисти бихме Черно Море с 4:1. Няма ги Панайотов, Прохазка и Паулиньо. Ако само тия 3-ма играчи са по-важни от Гомеш, Обертан и сие то значи последните могат да хващат пътя щото не са ни важни.

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 2:05 pm 
Аватар

Първата лига на Швейцария включва 10 отбора, те са 4ти във втора, реално са 14тия най-добър отбор в Швейцария. Тяхната лига е 12-та в Европа, нашата е 24-та ( https://www.uefa.com/memberassociations ... index.html ) Ако се опитаме да приравним, да речем 14тия в Швейцария е 10тия в България, означава, че сме паднали от отбор тип Локо Пловдив. Биха ни удар, един фаул и не минаха центъра, а сме с 5-6 основни контузени... Ебати драмата направихте, само защото пише Лихтенщайн, а не Швейцария. Нито са сервитьори, нито са банкери, както се опитват да ги изкарат всички микренци. Да, очевидно не е хубав резултат, на никой не му хареса и играта, но малко прекалихте с драмите. Отделно абсолютна всяка година измъчват отбори с подобни на нашият коефициент - https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Vaduz

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 217  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]