forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Дек 17, 2018 10:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 707 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 8:47 pm 
Аватар

garry.rodriguez написа:
bobby_1914 написа:
Гари ,ако отида в тази фирма Малус с наш екип ще ми щамповат ли каквото искам аз или ?

Да :roll: Само си подготви векторен формат на щампата. Иначе взимат солено.

:smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 8:49 pm 
Очаквано страшно лайняно изпълнение... Язък за хубавия модел на Найки.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 9:39 pm 
Аватар

Лепенка тук, години там, Гунди на хълбока, Гунди на рамото. Наистина дискотека е малко положението. Дано почне да се мисли и има градация в тази посока.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 4:20 am 
Аватар

Прикачени файлове:
Capture.JPG
Capture.JPG [ 22.68 KiB | Прегледано 795 пъти ]

Ясно е, купуваме и прибираме в гардероба. Никакво носене щото няма пране тоя екип.
Тази щампа ще падне след първото пране.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 7:20 am 
Аватар

просТак написа:
Бачи, чисто професионално умирам от кеф на иронията ти по тия теми, защото си много прав :bigok

А пък Спортдепо не ги знам какви професионалисти са, като миналата година съм щамповал емнайсе десетки екипа, които са ни ги пращали заедно с клиентите, щото все нещо им пречело да щамповат. Я машини не бачкали, я нямало кой да стиска на пресата...

Майна, в рекламния бизнес ли си :bigok Я пиши на лично с какво се занимаваш, може да завъртим игра :smt026
Тва да работиш на преса е най-яката бездарна работа евър. Дори клошар и циганин могат да го работят, недоумявам как фирма с претенции като спортдепо няма хора за тая работа. Сложиш, стиснеш, и шейсе секунди си бъркаш в гъза :smt042 То верно, че не е атрактивно за пред путките в магазина, сигурно служителите го смятат за крайно унизително да работиш с такъв прост уред :loser2 Другото, което ме е дразнело винаги при тях, е цената, която дават за надпис и номер, работят на себестойност на материала и трудът безплатен, ше им еба майката, подбиват нарочно цените. Дреме ми на кура де, но се дразня, че така си пробутват лайняната стока.
Ще осерат хубавите екипи. Можеше да се направи една бродирана нашивка с ликът на Гунди, като тези за ШЛ, със специални конци, и да се зашие на десния ръкав, а на левия да е бродирано 75 г от рождението на Гунди... Но маркетинг директорчето е поредният надут боклук, и знам, че четеш форума или ти снасят какво пишат за теб - посмали малко перките и направи нещо като хората! :smt115

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 7:22 am 
Аватар

На мен екипите на Joma си ми харесват повече..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 7:29 am 
Аватар

Найка е по-хубав, но синьото не е нашето, тъмно е. На пипане не знам как е, но на нормална фигура седи екстра. Има си вид на футболна тениска. Хомата също е хубава, но имаше прекалено ръбове отпред и дразни от зашития плат на гърдите, мене специално де.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 7:43 am 
Аватар

А всъщност има ли го някъде вече екипът или пак се правят коментари само по снимки? Аз докато не го купя, ще се въздържа. Тренировъчната екипировка по снимки изглежда прилично, но моделите не са кой знае какво. Все пак Спорт Депо ще ги внася.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 7:44 am 
Аватар

Очаквах с мерак да пуснат Найкове, ама за мен това тъмно синьо(не съм виждал екипа на живо освен на мача с Ботев, ама не го броя, щото нищо не се видя) не е нашият цвят. Емблемата ако в крайна сметка ще е лепенка, ще е скандал. Ако успея да си купя единична бройка от моделите на найк, ще си направя екип сам, ебал съм го, поне ще е уникален :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 7:51 am 
Аватар

Степан Хиндлиян беше с найка на финала за купата, за тва казвам, че го видях как седи. Прекалено тъмно е синьото, не е нашето си синьо. Емблемата приковава погледа, защото седи обемно, но ако е лепена... ще пада поголовно. Всичко лепено пада от омекотителя, затова не я перете по този начин, а с хладка вода.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 7:55 am 
Аватар

Има ли от къде да си поръчам тениска от каталозите им с екипи ? Или там са предвидени само за големи бройки ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 8:01 am 

Емблемата лъщеше от трибуните на мача с Ботев. Дано са я подобрили поне малко.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 8:05 am 
Аватар

Лъщи, да. Защото такава е изработката. Едва ли ще я променят заради няколко мнения във форум.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 8:23 am 
Аватар

Успях да намеря къде продават единични бройки. А тая щампа, която е на Гунди, с каква технология се налага, или е обикновена преса ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 10:06 am 
Аватар

На обикновена преса. Сублимация.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 10:11 am 
Аватар

Значи октомври месец се заемам :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 10:22 am 
Аватар

Екипът със Списаревски беше много по-добре направен. Щампата с Гунди можеше да е по-дискретно направена, а не просто пльосната отпред.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 10:34 am 
Аватар

Модела на Найки е хубав,ама със тези лепенки,години,Гунди на две места ми идват малко в повече :slap като каталог на Метро се братче :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 10:57 am 
Всеки професионален тим, да не говорим всяка себеуважаваща се фирма с брандинг и лого, си има определен стандарт и класификация на цветовия диапазон/нюанс, който им е бранда. И не можеш на свое усмотрение да избираш всичко оранжево, само защото бранда ти бил оранжев по принцип. Има си специален класификационен номер на цвета, който може да ползваш. И си задължен да го ползваш на всичко, от powerpoint презентации до тримата ти колеги-идиоти до официални съобщения до акционерите, рекламни материали и артикули.
При нас обаче изглежда всичко синьо, от кралско синьо до синьо към черно все е Левски, щото нали е синьо...
Тежките наркотици като 2018-2019 (?????????????????????????????) на ръкавите няма да ги коментираме. Лъщящата лепенка е абсолютна подигравка и все пак дано поне я закрепят като хората и да не остане Левски без емблема на първото пране. Ако трябва да съм обективен, екипите на Байерн от предния сезон, от типа adizero, са в две разновидности на емблемата - едната е шита, другата е гумирана. Имат и techfit, която е специална технология носена от футболистите и там емблемата си е шита. Имам и трите разновидности и макар да недоумявам защо по дяволите имат този вариант с гумата на два екипа от типа adizero, ако не друго поне е матирана и не лъщи, цветово и нюансово е вплетена изцяло в остатъка на фланелката, а технологията на закрепване е такава, че съм пробвал да я отлепя с нож и не е поддавало. Но при нас дори не е и солидно гумирано, а е някакво парче хартийка - велурена.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:04 am 
Аватар

Доколкото знам Гунди ще е само отпред, а отстрани на ръкава ще е последната емблема на отбора, с която той е играл, поне такава беше идеята преди месец, сега нямам идея какво са надробили

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:07 am 
:shock: :lol: Да идват да се учат големите как се прави манджа с грозде...

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:10 am 
Аватар

levskar_dokrai написа:
Екипът със Списаревски беше много по-добре направен. Щампата с Гунди можеше да е по-дискретно направена, а не просто пльосната отпред.
Екипът със Списаревски беше изцяло проект на смотаняците от Тръста. Тук е пипнало дизайнерски и ръководството, но все едно, класи е над боклуците, които Универсиадата избра миналата година еднолично. А резервният мишешки, който същия ни избаца миналият сезон е най-грозния носен от Левски някога. С нетърпение чакам финансовият отчети за продажбите на екипи през сезон 2017/2018. :lsclapp Малко пресилено ми идва сегашното синьо не е нашето синьо, защото през годините сме минали през какви ли не нюанси, дори се сещам за един на синьо-лилаво. Съгласен съм с цветовия стандарт, който трябва да има всяка фирма, но при нас няма как да стане, защото големите производители ни предлагат от техен си каталог. Договорите не са едногодишни, а правим оборот от толкова много бройки, че едва ли скоро някой ще се съобразява да включи точно лескарско-синьо в каталога си за няколко поредни години. По-реалистично ми се вижда ние да се нагодим към някой от най-използваните сред топ-производителите нюанси.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:17 am 
Аватар

В новият екип има чувството,че всички имат пръст Тръста,СЗ и като включим новият маркетингов директор и манджата с грозде е на лице.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:22 am 
Аватар

Със сигурност теди е стоял в стаичката, докато правят дизайна и е давъл акъл :lol: Малко по-сериозно, моля :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:33 am 
Аватар

Аргументите, че през годините сме играли само с Л, без емблема изобщо и с каквото падне синьо и т.н. са трагедия.
Да, през годините не е имало изобщо идея за бранд и т.н. щото ТАКАВА Е БИЛА ЦЕЛАТА ДЪРЖАВА до преди само 29 години и всеки ден е било напълно реално да ни сменят и името и цвета ако решат. Следва "преход" който общо взето е на самотек, а до голяма степен клубът още е в началото на прехода си от държавно дружество на дотации към печалившо частно предприятие.
В момента е 2018 и това което каза макето е задължително, ако ще да си кафене или пекарна, к'во остава за клуб с национално значение.
Всичко, от-до трябва да се прави по един начин. Един шрифт дори трябва да се ползва за всичко, освен цветовете.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:38 am 
Аватар

Някъде по-назад беше публикувано като стратегия на клуба. Никой не го оспорва. Но с цветовете на фланелката няма как да стане, няма какво да се заблуждаваме.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:41 am 
Аватар

Може да има някаква допустима варияция естествено. Не да е стриктно кодирано точно и само #005fbf
Най-малкото, в последните 10 години, разни преливащи цветове са масови. Особено на Найк точно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:44 am 
Е тези нали са някакви корифеи на маркетинга и брандинга? Ти като го хванеш този екип, сложиш го на масата и му направиш един дори най-базисен анализ - цветове, форми, символи, вместимост на цветовете, формите и символите в определено задание, не виждаш ли каква манджа с грозде си направил? И накрая пускаш някаква смешна снимка от някакъв гараж как биеш лика на Гунди на преса, който лик даже е краден от феновете (тук ще се поправя ако някой потвърди, че момчетата правили вектора, са го дали на клуба).

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:45 am 
Аватар

Когато става дума за екипа, със сигурност може да има някакви нюанси. И "големите" отбори са сменяли нюанса от една година към следващата. Което, естествено, не значи, че просто хващаш "квото там има" и готово....

А иначе за корпоративната идентичност е нещо съвсем друго, там си има други правила и прочее. Аз, като цяло, откачам, примерно, като видя отбора да пътува и всички са облечени различно (с "клубни" неща, но различно) - това си е ч ист скандал, ебаси, моя тъп аматьорски отбор като пътува (особено в чужбина), пътува с еднакви неща (ако и да са, примерно, само фанелки или блузи....).

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 11:50 am 
Аватар

За мен най-важно в екипа е да е максимално изчистен и да не е "манджа с грозде", както казва Македонията. Да можеш да си го носиш с кеф навсякъде. Нюанса на мен харесва. Като го пуснат ще видим кво ще бъде.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 707 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]