forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 429 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 3:03 pm
Мнения: 5
LS4ever написа:
LSFC написа:
С играчи в състава като Йовов, Огнянов, Башлиев, Ивчо, Цветков, Старокин, Димов, Видович и Балтанов съм сигурен, че и Жозе да ни докара Бащицата, пак ще сме на този хал...


дали успя да гледаш 2та мача на Черноморец по ТВ ?
смешни играчи анонимници се държат супер прилично на терена ЗАЩОТО ИМАТ ТРЕНьОР !
ако не бяха пуснали гола на чорбата от 100 метрова засада щяха и да са 1ви в момента
провинциалното ще ги съсипе, но има идея и игра
btw това важи и за Черно море (тредиционни дървари най-накрая имат треньор и нещата им вървят - засега)

ние сме отворени, всички са селяни, а от началото на сезона припомням
домакини с Търнава (падаме, обръщаме с 5 мин игра и гол феномен)
гости на Търнава (прекрасно начало, след 1вата смяна крах и к.р)
1 кръг домакини на Герена (само факта, че Галин Иванов е пълен нещастник и подаде на празна врата ни даде победата)
2 кръг гости на Черно море (има ли нужда коментираме изобщо - смешни смешни смешни)
3 къг домакин на Монтана (победа с дузпа, която ако я нямаше може би щяхме да паднем с 0:1 според мен)

и 5 мача не били достатъчни за изводи ? така ли ?

За жалост, си много прав...

_________________
Original Fans Levski Sofia


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
daniel7 написа:
Нека си траем момчета,докато агент Батков и неговия слуга Г.Иванов съсипват най-великия български клуб,утре явно трябва и да им ръкопляскаме даже и да ги подкрепяме в това им начинание!Но нека Гонзо разбере едно-т.нар. от него "разбирачи" са огромното мнозинство от публиката на ЛЕВСКИ,тази публика,която не може да остане безучастна да вижда любимия си отбор в това състояние.От друга страна платените слуги на Батков и наивниците от сектор Б са малко и стават все по-малко и дори и те вече обръщат гръб на това подобие на ЛЕВСКИ!Трябва да има голяма промяна в ЛЕВСКИ,безвремието и безпътицата при т.нар. собственик Т.Батков не може повече да продължават,стига апатия,осъзнайте се най-сетне!Тези хора с години вече доказват,че не могат да управляват най-големия български клуб и не мога да разбера как може въобще да има хора,които още да продължават да им вярват?!И не е виновен само Г.Иванов-той ще бъде поредната изкупителна жертва на Батков(след Стоилов,Сираков,Вуцов,Кокала,Боримиров,Я.Петров....).ЛЕВСКИ с години вече няма истински треньор и вина за това носи само и единствено "машинистът" Т.Батков!ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ОТ ЛЕВСКИ!!!

С това и със следващото мнение си противоричиш ужасно човек. По-голямата част от тия хора, които визира Гонзо, почват да псуват още от 1 минута, огромната част от тях искат буквално - да се маха Гонзо и господин батков, да назначи друг. Огромната част от тия хора защитават агента, защото давал мило и драго за клуба, и вадил пари от джоба си. Мен ми стана ужасно вчера, че като започнаха тези хора да викат оставка един човек не се обърна към ложата... Тая комунистическа подлога, от както са уволнили Мъри, всяка изминала година се изплюва по един и същи начин - работи се на парче, никаква последователност няма в политиката, нямаме ядро на отбора, идват всевъзможни смешници да играят. Сега имаме един силен човек, който видя че ако ще има треньор да застане до него това ще бъде, някой като ратко, защото на мустака толкова може да му се откъсне от сърцето, все пак идва зимния трансферен прозорец ще трябва да "купуваме" свободни агенти от господин жейнов и дай да го смачкаме, защото сме много силни и свободолюбиви.

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 11:41 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Кат ве гледам кви сте разбирачи повечето, тука има доволни олигарси, направете си отбор, да ве видим ка ще го управлявате и ръководите :smt003
Сега сериозно - без да давам определения, но е факт, че А сектор можеше вчера поне веднъж да викне Левски, Левски, а после да иска оставки. Как хората не разбраха, че дори и да има проблем трябва да подкрепяш КЛУБЪТ ЛЕВСКИ. Като не ти харесва треньора, халфа или вратаря искай оставки, но като си от Левски го показвай с подкрепата си.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Някои хора май ги е яд, че Гонзо има ташаци, а те нямат....

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Абе откъде изпълзяха десетки недоносчета - капацитети по футбол, не мога да рзбера. :slap
Аз гледам футбол от 25 години и още не мога да дам компетентно мнение.
Единственото в което съм сигурен е, че в момента всичко в Левски се крепи върху раменете на Гонзо. Да, може да не е треньор, да може и за директор да не става. Но той е единствения в последните години, който не напусна като плъх потъващия кораб. Едно разберете - с този собственик :rip НЯМА да имаме по-добро ръководство и треньор. Това е. И изобщо не мисля, че Илиян Илиев (който много уважавам) или Херо(който изобщо не уважавам) са по-добри от Гонзо. Не са и по-слаби.
Докато горецитираният :rip е начело на Левски, единственото на което може да се надяваме е да има хора като Гонзо, които да крепят криво-ляво положението.


Последна промяна krasi_blue на Пон Авг 22, 2011 12:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2532
Въпросът е, че освен ташаци и други неща са необходими за да си старши треньор на Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
daniel7 написа:
И само още едно нещо искам да кажа-тук за съжаление виждам голям брой хора,за които случващото се в ЛЕВСКИ в последните години е нещо нормално.Повечето от тях са от по-младото поколение,което израсна през периода на Т.Батков начело на ЛЕВСКИ.Поколение,което бе свикнато да приема много ненормални и невиждани неща за най-великия български клуб,нека припомним само някои от тях.От колко години вече ЛЕВСКИ не е вкарвал повече от 2 гола срещу лит(*кс-етрополе?Кога е било синята публика на дербито да бъде по-малко от червената както вече често започна да се случва?Кога е било на Герена да ходят по-малко от 1000 души на мач?!Отбори като Локо Сф,срещу които преди години въпросът беше не дали ше победим,а с колко,вече започнаха да правят серии победи срещу нас.Започваме вече да търпим загуби и от отбори,от които не сме падали 25-30 години.Скоро сигурно ще приемаме за нормално да се мъчим и срещу отбори като Монтана.Най-лошото е ,че адвокатът си "отгледа" цяло едно поколение,което приема с пълна апатия всички тези неща,за което тези неща са нормални!Мога само да се срамувам от това поколение!Повечето от нас обаче,които осъзнават какво е ЛЕВСКИ, не могат и никога няма да приемат случващите се престъпления срещу най-великия български клуб!И никой тук няма право да ни упреква,че ще се борим срещу тях докрай,докато ЛЕВСКИ не бъде освободен от хватката на паразитите и червените агенти!БАТКОВ ВЪН!

:smt023

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:01 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:53 pm
Мнения: 148
Цитат:
И изобщо не мисля, че Илиян Илиев (който много уважавам) или Херо(който изобщо не уважавам) са по-добри от Гонзо.

:ohmygod2


Последна промяна Rare на Пон Авг 22, 2011 1:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Rare написа:
Цитат:
И изобщо не мисля, че Илиян Илиев (който много уважавам) или Херо(който изобщо не уважавам) са по-добри от Гонзо.

:ohmygod :smt005 :smt005 :smt005

Като ти е толкО зор да махаш Гонзо, отиди на някой тренировка, както го направиха Запада преди три години и му кажи, че вече не е нужен в Левски. :slap Мрънкало такова.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Кво се плескаш бе, човека е казал че това мисли.

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:06 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:53 pm
Мнения: 148
СпециалистО написа:
Rare написа:
Цитат:
И изобщо не мисля, че Илиян Илиев (който много уважавам) или Херо(който изобщо не уважавам) са по-добри от Гонзо.

:ohmygod :smt005 :smt005 :smt005

Като ти е толкО зор да махаш Гонзо, отиди на някой тренировка, както го направиха Запада преди три години и му кажи, че вече не е нужен в Левски. :slap Мрънкало такова.

Ако прочетеш по-нагоре,ще видиш какво ми е мнението за Гонзо.Нито съм казал нещо против него ,нито съм искал да го махат. :wink:


Последна промяна Rare на Пон Авг 22, 2011 1:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
EMI4KU написа:
Кво се плескаш бе, човека е казал че това мисли.

Е тоя не спря да плюе по Гонзо. Аз също съм разочарован от него, но не смятам че Илиян и Херо са по-добри от него. И аз казвам това, което мисля. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Аз пиша на тоя дето му е много смешно, че някой си е позволил да реши че Гонзо разбираш ли бил по-добър от Херо и Илиян :smt006

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
EMI4KU написа:
Аз пиша на тоя дето му е много смешно, че някой си е позволил да реши че Гонзо разбираш ли бил по-добър от Херо и Илиян :smt006

:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
LS4ever написа:
LSFC написа:
С играчи в състава като Йовов, Огнянов, Башлиев, Ивчо, Цветков, Старокин, Димов, Видович и Балтанов съм сигурен, че и Жозе да ни докара Бащицата, пак ще сме на този хал...


дали успя да гледаш 2та мача на Черноморец по ТВ ?
смешни играчи анонимници се държат супер прилично на терена ЗАЩОТО ИМАТ ТРЕНьОР !
ако не бяха пуснали гола на чорбата от 100 метрова засада щяха и да са 1ви в момента
провинциалното ще ги съсипе, но има идея и игра
btw това важи и за Черно море (тредиционни дървари най-накрая имат треньор и нещата им вървят - засега)

ние сме отворени, всички са селяни, а от началото на сезона припомням
домакини с Търнава (падаме, обръщаме с 5 мин игра и гол феномен)
гости на Търнава (прекрасно начало, след 1вата смяна крах и к.р)
1 кръг домакини на Герена (само факта, че Галин Иванов е пълен нещастник и подаде на празна врата ни даде победата)
2 кръг гости на Черно море (има ли нужда коментираме изобщо - смешни смешни смешни)
3 къг домакин на Монтана (победа с дузпа, която ако я нямаше може би щяхме да паднем с 0:1 според мен)

и 5 мача не били достатъчни за изводи ? така ли ?


Ти сам ли ми вкара думи или? Казах, че ако се пускат гореспоменатите играчи в един мач, както се случи вчера, с никой треньор играта няма да е много по-различна. Какво ми говориш за Черно море, Черноморец и прочие. Не знам дали играчите им са толкова смешни, колкото пишеш, защото оня черния отпред на Черно море е с класи над всичките ни играчи в момента. Аз ти говоря за конкретни имена. Въпросът е защо продължават да са в отбор като ЛЕВСКИ след като се вижда, че са футболисти от средно ниво за България. Това трябва да се питат Гонзо и Батков. А и да ми пишеш наистина изводи за Черно море и Черноморец колко велика игра показвали след 2 кръга, ами смешно е да ;) Ако искаш можем да се обзаложим, че ще сме с поне 15 точки пред тях накрая.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:53 pm
Мнения: 148
LSFC написа:
LS4ever написа:
LSFC написа:
С играчи в състава като Йовов, Огнянов, Башлиев, Ивчо, Цветков, Старокин, Димов, Видович и Балтанов съм сигурен, че и Жозе да ни докара Бащицата, пак ще сме на този хал...


дали успя да гледаш 2та мача на Черноморец по ТВ ?
смешни играчи анонимници се държат супер прилично на терена ЗАЩОТО ИМАТ ТРЕНьОР !
ако не бяха пуснали гола на чорбата от 100 метрова засада щяха и да са 1ви в момента
провинциалното ще ги съсипе, но има идея и игра
btw това важи и за Черно море (тредиционни дървари най-накрая имат треньор и нещата им вървят - засега)

ние сме отворени, всички са селяни, а от началото на сезона припомням
домакини с Търнава (падаме, обръщаме с 5 мин игра и гол феномен)
гости на Търнава (прекрасно начало, след 1вата смяна крах и к.р)
1 кръг домакини на Герена (само факта, че Галин Иванов е пълен нещастник и подаде на празна врата ни даде победата)
2 кръг гости на Черно море (има ли нужда коментираме изобщо - смешни смешни смешни)
3 къг домакин на Монтана (победа с дузпа, която ако я нямаше може би щяхме да паднем с 0:1 според мен)

и 5 мача не били достатъчни за изводи ? така ли ?


Ти сам ли ми вкара думи или? Казах, че ако се пускат гореспоменатите играчи в един мач, както се случи вчера, с никой треньор играта няма да е много по-различна. Какво ми говориш за Черно море, Черноморец и прочие. Не знам дали играчите им са толкова смешни, колкото пишеш, защото оня черния отпред на Черно море е с класи над всичките ни играчи в момента. Аз ти говоря за конкретни имена. Въпросът е защо продължават да са в отбор като ЛЕВСКИ след като се вижда, че са футболисти от средно ниво за България. Това трябва да се питат Гонзо и Батков. А и да ми пишеш наистина изводи за Черно море и Черноморец колко велика игра показвали след 2 кръга, ами смешно е да ;) Ако искаш можем да се обзаложим, че ще сме с поне 15 точки пред тях накрая.

Само не знам как определи Иван Цветков за некадърен?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Айде следващият. Къде написах, че Иван Цветков е НЕКАДЪРЕН?
ОПРЕДЕЛЯМ, ЧЕ ИВАН ЦВЕТКОВ В МОМЕНТА ИГРАЕ НА ХОДОМ И ИЛИ НЯМА ЖЕЛАНИЕ ИЛИ ТОЛКОВА СА МУ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ! С ЧЕРНО МОРЕ И С МОНТАНА НЕ БЕШЕ НЕКАДЪРЕН, А СКАНДАЛНО АПАТИЧЕН. Определям, че не може да се разчита на него да ни решава големите мачове, щом не може да решава и малките.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 2:35 pm
Мнения: 142
Взехме три точки къде е проблема?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
circaman написа:
Взехме три точки къде е проблема?


Какво очакваш като отговор на този въпрос, ако не е зададен с ирония?

LSFC, споделям на 100% мнението ти за Цветков, като същото важи и за 95%(без вратаря, щото не му се налага чак толкова да тича :smt005 ) от останалите "играчи" на терена. Цял мач на ходом, от онова нериетираното и бавното. Поне на такова първенство ше сме шампиони, в това съм убеден.
И сега е логично да се питаме защо е така? Защото не могат да се впуснат в малко по-бързо ходене, щото толкова могат, или щото имат причина(някой да не си помисли, че тя е на резерваната скамейка, нееее, не!) да искат това да показват, че могат?


П.С. Неопровержимото доказателство, че Сухият футбол е цар на Герена в момента: в 3-ия кръг сме с голова разлика 3:3 ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
на САФ синчето го уволниха преди няколко месеца от някакав отбор от чемпионшип-имаше и преодстъпени резерви на манчестер-да го наемаме викам :bigok :bigok :bigok

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
krivia написа:
П.С. Неопровержимото доказателство, че Сухият футбол е цар на Герена в момента: в 3-ия кръг сме с голова разлика 3:3 ...


Като имаме 1 гол от пряк свободен и 1 от дузпа. :D

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Това доказва, че Гонзо е параван :bigok ... Така че да се направи още една анкета, дали СухиО да остане старши треньор в сянка :smt017

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
benito написа:
http://www.youtube.com/watch?v=ktutVLF9Ijc&list=FLQnPWJgxarnUa3uIzArb-zQ&index=8

Правите ли разлика между нашите играчи и тези на Звезда? Ей така трябва да са наредени пред сектора с наведени глави и само да слушат.

а ти правиш ли разлика между това, което ние направихме вчера и това, което правят феновете на Звезда на това клипче? Хората си пеят, че си обичат отбора, ние какво направихме!?

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 5:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
basma написа:
Кат ве гледам кви сте разбирачи повечето, тука има доволни олигарси, направете си отбор, да ве видим ка ще го управлявате и ръководите :smt003
Сега сериозно - без да давам определения, но е факт, че А сектор можеше вчера поне веднъж да викне Левски, Левски, а после да иска оставки. Как хората не разбраха, че дори и да има проблем трябва да подкрепяш КЛУБЪТ ЛЕВСКИ. Като не ти харесва треньора, халфа или вратаря искай оставки, но като си от Левски го показвай с подкрепата си.

Брато, човек не е задължително да е разбирач за да изрази мнението си. Ако на стадиона пускаха само разбирачи, Гонзо трябваше да ръководи отбора дистанционно.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 7:00 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Все пак вчера играхме с куп резерви, така че плюенето е малко пресилено. С играчи като Башлиев, Хмариан, Балтанов и очертаващия се като недоразумение Старокин не знам какво очаквате повече. Хубавото е че все пак с половин отбор бихме. Като се върнат контузените ще сме по-добре. Истината е не колко сме били Монтана, а колко ще бием Латекса. А там вярвайте ми няма да се мъкнат като сополи по терена.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Само не разбрах как липсата на бекове ни пречи нещо да играем. Това го каза и Гонзо и страшно недоумявам. А хМариян ни беше от силните играчи вчера. Излиза, че Мюлдер и ЙМ55 са двигателите на отбора....

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Само не разбрах как липсата на бекове ни пречи нещо да играем. Това го каза и Гонзо и страшно недоумявам. А хМариян ни беше от силните играчи вчера. Излиза, че Мюлдер и ЙМ55 са двигателите на отбора....


Мюлдер не, ама ЙМ55 и ИИ5 със сигурност :loser2

П.С. Иначе Мюлдер СИ Е двигател, виж само по колко полжения на мач има, е да, не вкарва, но пък не се страхува да излиза напред и да се пробва :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
и това го има, но ако бека ни е единственият дето ни прави атаките, то какво изобщо правим. Добре поне, че днес Гонзо призна, че сме бавни, мудни и играем слабо. Какво му попречи да каже същото снощи :smt017

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
Е преди време нали щяхме да купим данчо тъча, за да изнася топката :loser2 защо да не го прави и Дъстли-то :ls-cup

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
"Футбола е проста игра, но за умни мъже !"
Мисля че Боби Робсън го беше казал навремето. Гледайки мача с Монтата не видях нито умни мъже, нито проста игра... Напротив. Безцелно усложняване, опити "на ходом" да се правят атаки (?!?) и въобще нещо което приличаше на футбол, но само приличаше... Имаме 20 дни до първия от поредицата "трудни" мачове, които дни са абсолютно достатъчни за пренастройка и в които ръководството трябва да покаже че наистина може да се справи с положението.
Положение, в което сами се докараха !

А между другото статистиката сочи че имаме една доста тежка загуба (сезон 1985/1986) от Ботев Враца, точно на Герена при това !...
Така че, предстоящия мач също може да стане от поредицата "трудни"... Ако сами си го направим...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 429 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com