forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Smirnoff написа:
Обичаме марката, която вчера реално ни изкова победата въпреки всичко. Ти като не харесваш Огнянов, що викаш за Левски :smt006


Е да сравниш лом от ром с Цар Гонзо си е доста бедно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 9:54 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1545
Местоположение: София, Младост 4
Приятелю, а защо винаги трябва да се сравнява някого с нещо? Защо всичко почна да се свързва само и единствено с Гонзо? Голяма част от вчерашните 15К (не съм чел, колко бяхме) със сигурност не одобряват Гонзо за треньор , други - да.Но всички са там.Нали вече пред сектор Б всички знаем какво пише - еми същият този надпис не е ли производен на подкрепа винаги и по всякакъв начин? (независимо от фактори и обстоятелства)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Гонзо като футболист беше голям, огромен. Надявам се да стане такъв и като треньор, но Левски не е бил, не е и никога няма да бъде Гонзо.
Банкерче, също толкова бедно е да се заяждаш защо сме подкрепяли Левски, след като смятаме, че Гонзо не е нищо особено като треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 10:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Е, мина цял ден от мача и вече по-трезво мога да кажа, че беше луд и доста тъп мач, но м крайна сметка спечелихме. Чета коментарите и не вярвам на очите си, има доста критици и то при положение, че шансовете ни да продължим са абсолютно реални и всичко е в наши ръце. И на мен ми се искаше да водим до 20-мин. с 2-0, но мача тръгна тегаво. Гонзо беше дал указания да не се хвърлят безобразно и безразборно в атака всички. Той кара влака и така е преценил. Трябва да се съгласим всички, че той носи отговорност за всичко в момента. Той може и ще го докаже. Сигурно е имало и друг възможен подход, но в крайна сметка се видя, че сме по-добрия отбор. Имаме голямо предимство в комбинативната игра на скорост в атака. Защитата ни е пак слаба, но Търнава не са нищо особено. Бяха подредени в полето си и в малкото моменти, когато имаха възможност тръгваха към центъра със страх и незнание какво да правят. Второто се видя, че се уплашиха, а на моменти изглеждаха смешни. Всичко това на фона на абсолютно неадекватен съдия, който си правеше каквото си поиска. Последните 10 мин. какво да коментирам - всичко вече се каза. В Търнава очаквам да бием, а Спартак колкото и да са мотивирани няма кой да ги спаси отзад, ако целенасочено се търсят бързи комбинации в атаките ни... Две победи и продължаваме напред! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
diabloodripper написа:
Това за футболиста Гонзо, за треньора Гонзо не ми го разправайте. Гонзо докато беше футболист се доказа не само като добър такъв, но и като истински мъж и най-важното, като истински левскар, а това, Бога ми, е умопомрачителлно рядко явление тези дни. Ако такъв човек гоните от Левски и обявявате за несъстоятелен, то по-добре сменяйте отбора, защото по-добри от него няма да идват. Не знам на какви се правите, но думичката подкрепа едва ли ви е толкова непонятна, колкото изкарвате. Гонзо прави грешки. Такива ще прави и всеки друг. Вчера обаче Гонзо си поправи въпросните грешките по страхотен начин :smt006. И ако това тръгнете да оспорвате, по-добре всякаква дискусия по този въпрос да спре. Никой не подкрепя само и единствено Гонзо. Всички подкрепяме Левски. Докато Гонзо е в Левски и работи с цялото си сърце, аз ще го подкрепям винаги, просто защото такива са и моите ценности.

Викаш и падаме с 5:0 всеки мач нека си стои,щото преди 10 години е бил звезда като футболист.Явно не ти е ясно какво означава да си треньор,както и на Гонзо.
Защо Моуриньо е номер 1? Да и той има огромно его,но треньорската работа не е за всеки.Видяло се е от много по-велики футболисти от Гонзо,че не стават за треньори.Нужно е да му дадем време,но едва ли не да не го критикуваме само защото е Гонзо.........еми сори ама диктатура в Левски не е нужна.
Няма незаменими футболисти и хора,пък за треньор да не говорим.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 10:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1545
Местоположение: София, Младост 4
Някой от по-старите съфорумци да сме светне , имало ли е такива остри дискусии за Мъри да речем, както за Гонзо сега, питам само информативно... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 11:54 pm
Мнения: 75
ФУТБОЛА Е ИГРА НА ГОЛОВЕ!
МАЧА Е 2:1!
КВОТО ИМА НЕМА КВО !!! :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 11:26 pm 
Besnq_Levskar написа:
diabloodripper написа:
Това за футболиста Гонзо, за треньора Гонзо не ми го разправайте. Гонзо докато беше футболист се доказа не само като добър такъв, но и като истински мъж и най-важното, като истински левскар, а това, Бога ми, е умопомрачителлно рядко явление тези дни. Ако такъв човек гоните от Левски и обявявате за несъстоятелен, то по-добре сменяйте отбора, защото по-добри от него няма да идват. Не знам на какви се правите, но думичката подкрепа едва ли ви е толкова непонятна, колкото изкарвате. Гонзо прави грешки. Такива ще прави и всеки друг. Вчера обаче Гонзо си поправи въпросните грешките по страхотен начин :smt006. И ако това тръгнете да оспорвате, по-добре всякаква дискусия по този въпрос да спре. Никой не подкрепя само и единствено Гонзо. Всички подкрепяме Левски. Докато Гонзо е в Левски и работи с цялото си сърце, аз ще го подкрепям винаги, просто защото такива са и моите ценности.

Викаш и падаме с 5:0 всеки мач нека си стои,щото преди 10 години е бил звезда като футболист.Явно не ти е ясно какво означава да си треньор,както и на Гонзо.
Защо Моуриньо е номер 1? Да и той има огромно его,но треньорската работа не е за всеки.Видяло се е от много по-велики футболисти от Гонзо,че не стават за треньори.Нужно е да му дадем време,но едва ли не да не го критикуваме само защото е Гонзо.........еми сори ама диктатура в Левски не е нужна.
Няма незаменими футболисти и хора,пък за треньор да не говорим.

Прочетох ти поста на точно 1 процент и стигнах до това 5-0... Да сме паднали вчера случайно 5-0?! ААА всъщност бихме... А сега се върни, натисни копчето "промени" и сложи "." вместо целомъдрите ти писания. И повече с "акота" просто не си прави труда да спориш с мен и да ме цитираш.

sagittarius написа:
Някой от по-старите съфорумци да сме светне , имало ли е такива остри дискусии за Мъри да речем, както за Гонзо сега, питам само информативно... :smt006

Приятел, такива дискусии за Мъри има и сега.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
sagittarius написа:
Някой от по-старите съфорумци да сме светне , имало ли е такива остри дискусии за Мъри да речем, както за Гонзо сега, питам само информативно... :smt006


Гонзо и Мъри не си приличат по нищо, няма как да се сравняват. Иначе за Мъри имаше доста по- критични мнения, особено след Беверен.. И искам само да напомня на анти- Гонзовистите, че сме зад Гонзо не защото е БИЛ голям футболист, а защото Е голям човек ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Няма смисъл да коментирате Царя ! Толкова е дал за Левски , че 500 живота да живеете няма да го постигнете ! А надписите под сектора "Подрепяй Левски до край" нямаше как да имат по-голям смисъл след този мач :smt002

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:14 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
acrimonious написа:
sagittarius написа:
Някой от по-старите съфорумци да сме светне , имало ли е такива остри дискусии за Мъри да речем, както за Гонзо сега, питам само информативно... :smt006


Гонзо и Мъри не си приличат по нищо, няма как да се сравняват. Иначе за Мъри имаше доста по- критични мнения, особено след Беверен.. И искам само да напомня на анти- Гонзовистите, че сме зад Гонзо не защото е БИЛ голям футболист, а защото Е голям човек ;)

Голям левскар, може би голям мъж, но голям човек ....

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
acrimonious написа:
sagittarius написа:
Някой от по-старите съфорумци да сме светне , имало ли е такива остри дискусии за Мъри да речем, както за Гонзо сега, питам само информативно... :smt006


Гонзо и Мъри не си приличат по нищо, няма как да се сравняват. Иначе за Мъри имаше доста по- критични мнения, особено след Беверен.. И искам само да напомня на анти- Гонзовистите, че сме зад Гонзо не защото е БИЛ голям футболист, а защото Е голям човек ;)

Мъри имаше силен и сработения отбор, който се провали срещу Беверен, не взе титла и само благодарение на един шпагат на Мечо и уникален спринт на критикувания сега Йовов (а не на брилянтни тактически решения на Мъри!) отстрани Публикум, срещу който се бяхме наакали като домакин, да не говорим за бездарната ни игра тогава като гост. Следващия кръг отстранихме в пъти по-силния Оксер и се започна една :lsfc1. Сега имаме доста нови футболисти, но пък бихме поне в първия мач. Така че като дебют засега Гонзо изпреварва Мъри.
Явно между възхода и падението може да има нещо малко като гореописаната стуация. Да се надяваме тази година пък тупалката на Гаджев да е причината за нов европоход, щото миналата година не ни стигна един пак толкова красив и рядко срещан гол.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
мен ме изуми фактът, че победният гол бе изработен от 3те резерви, и тримата все нови попълнения.
а при радостта се вижда, че се прегръщат шестимата нови на терена: арс, цветков, рисп, христов, райков и старокин :levski

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Последна промяна Vietnameca на Съб Юли 30, 2011 12:21 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:21 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1545
Местоположение: София, Младост 4
bate sasho написа:
Няма смисъл да коментирате Царя ! Толкова е дал за Левски , че 500 живота да живеете няма да го постигнете ! А надписите под сектора "Подрепяй Левски до край" нямаше как да имат по-голям смисъл след този мач :smt002

Затова обожавам този отбор, дори и хората, които вече трудно се поддават на емоции и са на години, видяли какво ли не, едва ли са останали безразлични от видяното снощи.И точно затова никога разни червено-розови статистики и измишльотини никога не могат и няма как да ме грабнат с нещо...
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
Незнам защо ама имам някво чуство че тоя отбор ще има доста успехи, макар че вчера бяха трагични.Според мене им трябва време, а не критики още след 90 мин игра.Колкото до Гонзо няма смисъл да бъде оплюван и въобще обсъждан, голям мъжкар е и най важното голям ЛЕВСКАР, което е най важно за мене

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:35 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1545
Местоположение: София, Младост 4
:smt003 Малко пийнах днес и се чувствам доста благо, но все пак искам да кажа, че според мен, този отбор е способен понякога за съжаление да пада ниско, но в същото време и да лети, нещо което откакто гледам футбол(следя Левски редовно от времето на Георги Тодоров като треньор, та чак досега) никой друг български отбор не е постигнал, да те вкара от рая в ада, или там както искате го наричайте... Само див комплексар може да каже, че влизането ни в ШЛ е било безсмислено и т.н. Ако ще и само на олимпийски принцип да сме били там(а то така си и беше) , участието там си остава едно несравнимо преживяване и щастие за всеки Левскар... Абе само сините и те тава е ! :)
Спомените, те остават завинаги и тва е истината, батета , жилини , боли ме уя... Капка радост и безумие като снощната, на кочин парк, кога? :smt017 :loser2
П.п. дето викаше Тити Папазов в 1 блиБ ... не Фергюсън, не Мергюсън, може да го изпита тва :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:44 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
sagittarius написа:
:smt003 Малко пийнах днес и се чувствам доста благо, но все пак искам да кажа, че според мен, този отбор е способен понякога за съжаление да пада ниско, но в същото време и да лети, нещо което откакто гледам футбол(следя Левски редовно от времето на Георги Тодоров като треньор, та чак досега) никой друг български отбор не е постигнал, да те вкара от рая в ада, или там както искате го наричайте... Само див комплексар може да каже, че влизането ни в ШЛ е било безсмислено и т.н. Ако ще и само на олимпийски принцип да сме били там(а то така си и беше) , участието там си остава едно несравнимо преживяване и щастие за всеки Левскар... Абе само сините и те тава е ! :)
Спомените, те остават завинаги и тва е истината, батета , жилини , боли ме уя... Капка радост и безумие като снощната, на кочин парк, кога? :smt017 :loser2
П.п. дето викаше Тити Папазов в 1 блиБ ... не Фергюсън, не Мергюсън, може да го изпита тва :bigok

Капка радост и безумие като снощната, на кочин парк, кога?
Никога.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:48 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:51 am
Мнения: 344
888888 написа:
ФУТБОЛА Е ИГРА НА ГОЛОВЕ!
МАЧА Е 2:1!
КВОТО ИМА НЕМА КВО !!! :smt007


:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:51 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1545
Местоположение: София, Младост 4
Заебете споровете за Гонзо,Монзо и все... И аз мисля, че има по-добри варианти от него, но за едно мисля, че всички сме на 1 мнение - обича и се раздава за тоя клуб...достатъчно ли е това или не, скоро ще видим, да се радваме на малките(големи) неща докато сме млади :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Впрочем снощи (вече онзи ден) с изключение на Пламен, по-силни на терена бяха новите - Цветков, Рисп, Арс, Райков.

Вярно, че Гаджев вкара ебати тупалката, ама не беше нищо особено, а Серж не е в познатата форма (особено първото полувреме).


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:59 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:51 am
Мнения: 344
Заради плитките е :D
Мина вече, важното е, че бихме! :smt006 Занапред очакваме повече и дано всеки път ни радват така :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Дайте ми някакъв пример кога там разни чехи, словаци, словенци сме ги побеждавали с лекота, та сега всички се оплакват, че сме спечелили само с 2-1? Реално, можеше и да загубим, не играхме добре, но това е големият отбор, да печели когато играе лошо. Можем да ги отстраним, но трябва концентрация и мобилизация на 100%. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 2:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
sagittarius написа:
Suum cuique написа:
Доста бедни изказвания,но все пак тука всички са по-големи треньори от моуриньо и виашбоаш :bigok Ако нямате вяра в Гонзо,тогава защо ходите да гледате Левски?

Защото отборът никога не е била една отделна личност



И все пак е хубаво да си уважаваме легендите, защото "тая отделна личност" имаше сумарно повече голове в дербитата отколкото всяка 11-ка с която Чорбата ни е излизала за последните 10 години, ако не и повече.

Тва от както Гонзо стана треньор все едно ви се рестартира паметта, все едно дойде нов човек, некъв случаен и разбира се, вие го познавате толкова добре лично, че да кажете - а бе, тоя не става...

Като цяло май прекалено много ви се рестартира паметта, колко от вас могат да си спомнят реакциите след мача с Публикум? Да ви напомнят на тия говноядения, дето ги серете в момента?

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 5:14 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 5:57 pm
Мнения: 13
последната част на името на темата е най на место! на всички, които пак някой им е виновен, и въпреки поредния ЛУД мач само мрънкят, официално ги каня следващия мач да си го гледат по телевизията, пък после да си пускат ей тоя клип към края----> http://www.youtube.com/watch?v=kTdolrCB ... tu.be&hd=1 и да псуват и пропадналите ни играчи, и пропадналата ни публика, аз лично снощи след мача виждах само усмихнати и щастливи физиономии, така се чувствах и аз, и се надявам така да е и занапред, пък нека футбола да го коментират спецовете! Само ще кажа :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 9:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
http://football.sportal.bg/news.php?news=318071

Междудругото, от първа ръка чух както позитивни, така и негативни мнения за всички нови. Интересното е, че за Калво всички (и футболисти) се изказват единозначно- бил уникален... Дай боже да е вярно :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Цветков е уникален футболист... има такова невероятно виждане на играта... спира топката по перфектен начин, а техниката която показа няма нужда от коментар... просто е много много ценна придобивка както и другите новодошли! Тоя отбор само да се сработи ше мачка наред!

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
diabloodripper написа:
Besnq_Levskar написа:
diabloodripper написа:
Това за футболиста Гонзо, за треньора Гонзо не ми го разправайте. Гонзо докато беше футболист се доказа не само като добър такъв, но и като истински мъж и най-важното, като истински левскар, а това, Бога ми, е умопомрачителлно рядко явление тези дни. Ако такъв човек гоните от Левски и обявявате за несъстоятелен, то по-добре сменяйте отбора, защото по-добри от него няма да идват. Не знам на какви се правите, но думичката подкрепа едва ли ви е толкова непонятна, колкото изкарвате. Гонзо прави грешки. Такива ще прави и всеки друг. Вчера обаче Гонзо си поправи въпросните грешките по страхотен начин :smt006. И ако това тръгнете да оспорвате, по-добре всякаква дискусия по този въпрос да спре. Никой не подкрепя само и единствено Гонзо. Всички подкрепяме Левски. Докато Гонзо е в Левски и работи с цялото си сърце, аз ще го подкрепям винаги, просто защото такива са и моите ценности.

Викаш и падаме с 5:0 всеки мач нека си стои,щото преди 10 години е бил звезда като футболист.Явно не ти е ясно какво означава да си треньор,както и на Гонзо.
Защо Моуриньо е номер 1? Да и той има огромно его,но треньорската работа не е за всеки.Видяло се е от много по-велики футболисти от Гонзо,че не стават за треньори.Нужно е да му дадем време,но едва ли не да не го критикуваме само защото е Гонзо.........еми сори ама диктатура в Левски не е нужна.
Няма незаменими футболисти и хора,пък за треньор да не говорим.

Прочетох ти поста на точно 1 процент и стигнах до това 5-0... Да сме паднали вчера случайно 5-0?! ААА всъщност бихме... А сега се върни, натисни копчето "промени" и сложи "." вместо целомъдрите ти писания. И повече с "акота" просто не си прави труда да спориш с мен и да ме цитираш.

Усетих липсата на ясна идея у теб какво трябва да представлява един треньор.Да,бихме,но първото полувреме Гонзо беше сбъркал състава тотално,както и тактиката.Ако ме разбираш.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 11:29 am 
И я ми кажи твоята идея за треньор на Левски? Разбрахме, единият е Моуриньо. Другият? Когато съдиш някого, обикновено се гледат фактите. Ти ми говориш с някакви предположения. Ако сме били падали 5-0 всеки мач... Вместо да си чешете пръстите, вземете се кротнете с вашите оценки и изчакайте поне до полусезона. А явно още не можеш да разбереш какво значи думичката "подкрепа" и тя няма нищо общо с крайния резултат на една среща. Дано по-бързо се научи това последното.


Последна промяна El Hacendado на Съб Юли 30, 2011 11:37 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Smirnoff написа:
Обичаме марката, която вчера реално ни изкова победата въпреки всичко. Ти като не харесваш Огнянов, що викаш за Левски :smt006

:bigok :ohmygod2

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 11:40 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Много странни мнения могат да се прочетат тук.

Гонзо е легенда, но след като е решил да се подвизава на ново поприще, няма как да почива на стари лаври. Тва като с Максим Стависки, дето се понесе някакъв рев, че понеже бил световен шампион и дал много на БГ - не можело да го съдим. Гонзо е поел кръста на треньорския пост, получава си съответно заплатата и си носи отговорността без значение кой е и какъв е. Друг пък твърди, че това бил дебютът на Гонзо... след като 3 години е начело на тоя отбор! Единственият начин да се оправим е, да остави всеки в отбора да играе където си поиска и както си поиска. Йовов и Цветков ще внасят там някакъв ред в хаоса и може и да изкретаме.

Иначе за Мъри... доколкото си спомням мненията бяха тогава насочени срещу Батков (поне моите де), но се намираха някакви хора болни, които го защитаваха. Винаги е имало критици, винаги е имало и адвокати.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com