forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Що обиждате Левскари бе,не стигнахте ли вече до прозрението,че и клошар да е,90 минути този до теб е твоя човек

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 5:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 03, 2010 2:04 pm
Мнения: 10
Няма ли разни клипчета на сектора?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Анализаторите като огладнеете мога да ви го подам да ми го оближете. След точно 6 месеца пак ще ви го кажа но ще включа и критиците на Гонзо :smt006

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Дано Гонзо не прави такива тактически глупости като вчера,че иначе не предстои розово бъдеще.
3 извода са:Йовов крило?!?!?!-НЕ!,Дани Младенов от ляво?!?!?!-НЕ!,Цветков-играл е на върха,но явно е по-добре зад нападателя.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Тасевски - титуляр - НЕ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 03, 2010 2:04 pm
Мнения: 10
Тва с въртенето на бековете беше най-абстрактната идея :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 4:49 pm
Мнения: 914
Местоположение: София
ГейБанда14-1=13 написа:
Strangler написа:
Без Акалски толкова :levski


Абе ти на кво си? Сериозно питам :ohmygod

Шегувка, приятел :smt002


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Ivan63 написа:
Що обиждате Левскари бе,не стигнахте ли вече до прозрението,че и клошар да е,90 минути този до теб е твоя човек

:!: :!: :!: Е тва, като стане ясно, тогава ще сме като едно, няма да има "злобни погледи" и ''скръстени ръце''. Точно най-паметните ми моменти са, как се прегръщам и крещя с пяна на устата, заедно с хора, които не познавам, но в този момент ние сме като най-добри приятели. Това е ЛЕВСКИ,той обединява, събира ни на едно място и ние трябва да разберем, че отиваме на стадиона, за да подкрепяме любимия отбор, а не да си мерим пишките!
Няма какво да се караме, в крайна сметка победихме, не е ли това най-важното, беше им първи официален мач на момчетата, бяха несработени и под напрежение, защото всички чакаха победа с 10-0, е не става, след 4-5 мача съм сигурен, че играта ще е доста по-добра.
Айде и САМО СИНИТЕ! :levski

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Абе тия УЕФА дали нямат ебати малоумната точкова система:

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... k2012.html

Чорбата без да са изиграли нито един мач имат повече точки от нас за тоя сезон.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Росен написа:
Само аз ли не мисля, че сме играли толкова зле? Дани Младенов и Йовов не бяха на ниво и Мулдер си изпусна човека при дузпата, иначе като цяло аз съм доволен.


И все пак, Дъстли беше от най- добрите на терена, играеше и като бек, и като крило. Да не говорим, че по едно време само него го търсиха.... с дълги топки :roll:

ГейБанда14-1=13 написа:
Strangler написа:
Без Акалски толкова :levski


Абе ти на кво си? Сериозно питам :ohmygod


Брат, тва стана некъв страшен лаф, не разваляй всичко :smt003

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Ivo Panayotov написа:
Умряла работа бяхме на терена, добре че беше Владо иначе можеше да паднем.
Евала Гаджев, страхотен си! :smt023
А това да се каже че който хули Гонзо не е фен е много глупаво! :ohmygod2
Като го виждам къв е селянин и кви глупости дрънка, по-добре победа с 2-1 ,отколкото загуба или равенство. То е ясно че е по-добре, какво говори колкото да не заспи..
Аз съм фен на Левски не на Гонзо.

Иначе страхотен обрат стана, много се радвам че бихме. :D
САМО ЛЕВСКИ!!! :lsfc4 :levski


И ти не си много грамотен гражданин, да знаеш.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
RIOT написа:
Абе тия УЕФА дали нямат ебати малоумната точкова система:

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... k2012.html

Чорбата без да са изиграли нито един мач имат повече точки от нас за тоя сезон.

На всяка точкова система ще ѝ намерим нещо малоумно. Това са го направили защото вече няма първи редовен кръг, където могат да се правят добри точки. По този начин всеки отбор взима някакви.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Хубавото е, че сега всякаква комплексирана сган газ пикае. Дано умрат от злоба.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 7:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Първо - честита победа на всички Левскари, всеки успех в Европа си е повод за радост и дано има още доста такива занапред.

Сега гледам, че тук отново са се разпалили споровете на тема "Става ли Гонзо за треньор или не става". Което за мен е неочаквано - след вчерашния мач вече не би трябвало да има каквото и да било съмнение по този въпрос.

Всичко останало си е напълно очаквано. Без капчица футбол, разчитайки само на марката си и на жаждата за победа, Левски взе боево 2-1 над един от най-дърварските тимове, които в последно време са пристигали на Герена. Да, както се заключи тук след мача на Литекс, колкото и да се стараят хората от ръководството (Батков, Гонзо и Баждеков) не могат да изкоренят традициите на клуба и да го докарат на нивото на ловешкото недоразумение. Колкото и безумно отслабен да е Левски, на Герена тимът се бори докрай, както си подхожда на нашето реноме.

Що се отнася до причините за споменатия по-горе антифутбол... те са ясни. Объркан състав, объркана схема, безумни треньорски указания - просто искрено се надявам, след тоя мач поне за 2-3 месеца Гонзо да зарови егото си някъде и да спре да се прави на треньор, защото трябва да му се е изяснило, че изобщо не става. Най-разумно е да остави играчите на самотек (както при чичо Пенчо през 94-та) и да води някакъв тренировъчен процес само за пред обществеността.

Защо Йовов беше дясно крило, защо Дани Младенов, който трябваше да играе там, бе забит отляво, защо изнасянето на топката бе предоставено на Грийн и Гаджев, защо Арс влезе толкова късно в мача, защо в дълги моменти от двубоя Мулдер играеше сам по десния фланг... това никой не знае. А и никой не попита, защото цялото журналистическо племе бе твърде заето да се занимава с поредните словоизлияния на Батков и с драматичния нюанс на получилия се успех. Жалко е, понеже в момента Левски разполага с нелоши индивидуалности като Грийн, Младенов, донякъде Мулдер, Гаджев... но както сами видяхте, (поне тези които имат очи) въпросните играчи бяха блокирани от собствения си треньор, който бе решил да си прави експерименти. Добре че след 80-ата минута понарушихме дисциплината, та се създаде и възможност да се разиграем.

Това е общо взето... индивидуални оценки - след 4-5 мача ще могат да се правят. Успех на реванша и дано Гонзо си е взел необходимите поуки, за да се даде шанс на този отбор на Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Бихме ли? Бихме !!! Тия вкараха ли гол от игрова ситуация? Не !!! Имаха ли по-голямо владеене на топката ? Не !!! Натискаха ли ни ? Не !!! Кво сте седнали да мислите що левите крила са били вдясно,що бековете са фронтове,що чистачките са с метли а не с парцали,що семките са в пакетчета а не в хартия,що Гаджев е с лепенка на носа а не на ухото...ебати критиците. ИИ5 и ром от лом не играха и играта вървеше. Първи мач и се вкарват ебати тезите за качествата на Гонзо. Само дето ако беше някой друг на пейката вместо него тоя обрат нямаше да го има щото за него трябва сърце и хъс а тия неща не може да ги даде всеки треньор. Не като влезем в групите а КОГАТО ИЗЛЕЗНЕМ пак ще мина да ви нахраня и дано се усетите ,че нито един от нас не знае персоналните качества и потенциал на футболистите по-добре от треньора без значение кой е той. И щом е решил да пробва нещо ново ( било то и абсурдно за всички всички носители на КЕШ тука) значи е преценил риска. Някой от по-дъртите да каже кога сме правили обрат за 3 мин в евро мач,щото аз лично не се сещам и последна такава обръщалка беше срещу Удинезе въпреки ,че мачовете са несравними. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
ГейБанда14-1=13 написа:
Бихме ли? Бихме !!! Тия вкараха ли гол от игрова ситуация? Не !!! Имаха ли по-голямо владеене на топката ? Не !!! Натискаха ли ни ? Не !!! Кво сте седнали да мислите що левите крила са били вдясно,що бековете са фронтове,що чистачките са с метли а не с парцали,що семките са в пакетчета а не в хартия,що Гаджев е с лепенка на носа а не на ухото...ебати критиците. ИИ5 и ром от лом не играха и играта вървеше. Първи мач и се вкарват ебати тезите за качествата на Гонзо. Само дето ако беше някой друг на пейката вместо него тоя обрат нямаше да го има щото за него трябва сърце и хъс а тия неща не може да ги даде всеки треньор. Не като влезем в групите а КОГАТО ИЗЛЕЗНЕМ пак ще мина да ви нахраня и дано се усетите ,че нито един от нас не знае персоналните качества и потенциал на футболистите по-добре от треньора без значение кой е той. И щом е решил да пробва нещо ново ( било то и абсурдно за всички всички носители на КЕШ тука) значи е преценил риска. Някой от по-дъртите да каже кога сме правили обрат за 3 мин в евро мач,щото аз лично не се сещам и последна такава обръщалка беше срещу Удинезе въпреки ,че мачовете са несравними. :smt006


АИК, Гент... :bigok това за излизането от групите ще го запомня добре :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 7:49 pm 
За 3 минути! Не можете ли да четете? :smt017


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
За сметка на тва на кочин парк редовно правиме подобни обръщалки, коя от коя по-брутална :bigok :bigok

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 8:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
я само кажи пак това за играта... че не чух добре... как го рече... вървяла викаш?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Айде стига глупости бре... Гонзо е треньор вече, не футболист. Аз никога няма да го напсувам, но дотук той с нищо не е показал, че е добър треньор, който има мисленето, за да бъде треньор на Левски. Засега. Надявам се да ме прати в миша дупка в следващите мачове, но честно казано се съмнявам в това. Това, че е Гонзо, не значи, че е добър треньор и като никога съм напълно съгласен с Хидъна и със Смирноф. Тоя мач го взехме само на дух, което може да е с принос на Гонзо и срещу Спартак да стигне, но срещу малко по-силен отбор няма да стигне, а предполагам и вас като мен, отстраняването на некви пълни дървари не ни топли като голям успех.

Срещу по-добрите отбори ще има нужда Йовов да не играе, да не играем цяло полувреме с един човек по целия десен фланг, да се помисли по-добре за ролята на Младенов в играта, ако въобще играе, защото скоро май няма да мирише титулярно място. Видя се, че Цветков е много по-полезен от втора линия и т.н. и т.н. Все грешки на Гонзо, които надявам се е забелязал и които ще поправи още на реванша.

Стискам палци да греша и както каза С. да влезем в групите, пък дал Бог и да излезем. Играчи имаме, дано скоро имаме отбор и още по-важното добър треньор. Ще съм много доволен, ако той се казва Георги Иванов - Гонзо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
hidden767 написа:
я само кажи пак това за играта... че не чух добре... как го рече... вървяла викаш?


?

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 8:36 pm 
Това за футболиста Гонзо, за треньора Гонзо не ми го разправайте. Гонзо докато беше футболист се доказа не само като добър такъв, но и като истински мъж и най-важното, като истински левскар, а това, Бога ми, е умопомрачителлно рядко явление тези дни. Ако такъв човек гоните от Левски и обявявате за несъстоятелен, то по-добре сменяйте отбора, защото по-добри от него няма да идват. Не знам на какви се правите, но думичката подкрепа едва ли ви е толкова непонятна, колкото изкарвате. Гонзо прави грешки. Такива ще прави и всеки друг. Вчера обаче Гонзо си поправи въпросните грешките по страхотен начин :smt006. И ако това тръгнете да оспорвате, по-добре всякаква дискусия по този въпрос да спре. Никой не подкрепя само и единствено Гонзо. Всички подкрепяме Левски. Докато Гонзо е в Левски и работи с цялото си сърце, аз ще го подкрепям винаги, просто защото такива са и моите ценности.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2910
Местоположение: Valhalla
diabloodripper :arrow: Най-доброто и точно мнение :levski

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 6:40 pm
Мнения: 39
Местоположение: София-Костинброд
diabloodripper написа:
Това за футболиста Гонзо, за треньора Гонзо не ми го разправайте. Гонзо докато беше футболист се доказа не само като добър такъв, но и като истински мъж и най-важното, като истински левскар, а това, Бога ми, е умопомрачителлно рядко явление тези дни. Ако такъв човек гоните от Левски и обявявате за несъстоятелен, то по-добре сменяйте отбора, защото по-добри от него няма да идват. Не знам на какви се правите, но думичката подкрепа едва ли ви е толкова непонятна, колкото изкарвате. Гонзо прави грешки. Такива ще прави и всеки друг. Вчера обаче Гонзо си поправи въпросните грешките по страхотен начин :smt006. И ако това тръгнете да оспорвате, по-добре всякаква дискусия по този въпрос да спре. Никой не подкрепя само и единствено Гонзо. Всички подкрепяме Левски. Докато Гонзо е в Левски и работи с цялото си сърце, аз ще го подкрепям винаги, просто защото такива са и моите ценности.

+1 !!! Айде айде почнахте верно да забравяте когато отидоха феновете да говорят с отбора кой единствен излезе от футболистите като МЪЖ, а не се скри като съотборниците си по съблекалните! Гонзо е мъж на место и според мен всички ще съжалявате за дето говорите глупости по негов адрес ! Отново той ще излезе когато отидете вие да говорите с отбора ! Изгоните ли го един истински левскар гоните, а той наистина е на място ! Всички се учиме докато сме живи, няма значение като футболисти треньори или фенове дори !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 8:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Добре, никой не казва, че Гонзо трябва обезателно да напусне Герена... това важи само за треньорския пост. От Гонзо в този момент би излязъл страхотен помощник, защото познава отбора, знае как да мотивира... но начело си трябва истински треньор. От който съответно Гонзо да се учи, така както Стоилов се учеше от Муслин.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
Smirnoff написа:
Първо - честита победа на всички Левскари, всеки успех в Европа си е повод за радост и дано има още доста такива занапред.

Сега гледам, че тук отново са се разпалили споровете на тема "Става ли Гонзо за треньор или не става". Което за мен е неочаквано - след вчерашния мач вече не би трябвало да има каквото и да било съмнение по този въпрос.

Всичко останало си е напълно очаквано. Без капчица футбол, разчитайки само на марката си и на жаждата за победа, Левски взе боево 2-1 над един от най-дърварските тимове, които в последно време са пристигали на Герена. Да, както се заключи тук след мача на Литекс, колкото и да се стараят хората от ръководството (Батков, Гонзо и Баждеков) не могат да изкоренят традициите на клуба и да го докарат на нивото на ловешкото недоразумение. Колкото и безумно отслабен да е Левски, на Герена тимът се бори докрай, както си подхожда на нашето реноме.

Що се отнася до причините за споменатия по-горе антифутбол... те са ясни. Объркан състав, объркана схема, безумни треньорски указания - просто искрено се надявам, след тоя мач поне за 2-3 месеца Гонзо да зарови егото си някъде и да спре да се прави на треньор, защото трябва да му се е изяснило, че изобщо не става. Най-разумно е да остави играчите на самотек (както при чичо Пенчо през 94-та) и да води някакъв тренировъчен процес само за пред обществеността.

Защо Йовов беше дясно крило, защо Дани Младенов, който трябваше да играе там, бе забит отляво, защо изнасянето на топката бе предоставено на Грийн и Гаджев, защо Арс влезе толкова късно в мача, защо в дълги моменти от двубоя Мулдер играеше сам по десния фланг... това никой не знае. А и никой не попита, защото цялото журналистическо племе бе твърде заето да се занимава с поредните словоизлияния на Батков и с драматичния нюанс на получилия се успех. Жалко е, понеже в момента Левски разполага с нелоши индивидуалности като Грийн, Младенов, донякъде Мулдер, Гаджев... но както сами видяхте, (поне тези които имат очи) въпросните играчи бяха блокирани от собствения си треньор, който бе решил да си прави експерименти. Добре че след 80-ата минута понарушихме дисциплината, та се създаде и възможност да се разиграем.

Това е общо взето... индивидуални оценки - след 4-5 мача ще могат да се правят. Успех на реванша и дано Гонзо си е взел необходимите поуки, за да се даде шанс на този отбор на Левски.


Нищо лично ама Гонзо сам си го каза: "Всички са треньори" колега Гонзо пуска хората който са в най - добра оптимална форма и нито аз нито ти имаме правото да му даваме акъл кого да пуска, но това незначи че Арс трябва да почне като титуляр с играта си която е показал до тук, колкото до Тасвски съгласен съм че е дупка в отбора не е във форма.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Smirnoff написа:
Добре, никой не казва, че Гонзо трябва обезателно да напусне Герена... това важи само за треньорския пост. От Гонзо в този момент би излязъл страхотен помощник, защото познава отбора, знае как да мотивира... но начело си трябва истински треньор. От който съответно Гонзо да се учи, така както Стоилов се учеше от Муслин.

Тука съм съгласен с тебе. За мен това би бил идеалният вариант, но такъв треньор струва много пари, а Батков няма да ги извади.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Доста бедни изказвания,но все пак тука всички са по-големи треньори от моуриньо и виашбоаш :bigok Ако нямате вяра в Гонзо,тогава защо ходите да гледате Левски?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 9:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1545
Местоположение: София, Младост 4
Suum cuique написа:
Доста бедни изказвания,но все пак тука всички са по-големи треньори от моуриньо и виашбоаш :bigok Ако нямате вяра в Гонзо,тогава защо ходите да гледате Левски?

Защото отборът никога не е била една отделна личност


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 9:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Обичаме марката, която вчера реално ни изкова победата въпреки всичко. Ти като не харесваш Огнянов, що викаш за Левски :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com