forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 8:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 411 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:18 pm 
Аз съм за, при всички положение ще се спи 1-2 нощувки, въпроса е да е по-тънкана :sm_cigar Някой гледал ли е как стои въпроса със самолетните билети!?Не може да не се намери нещо за 100 евро отиване-връщане 5 месеца по-рано?
Иначе както е първи мач и както ни се полагат около 9 000 билета :shock: е сигурно, че ще има цифра сган от наша страна.То няма да са лаути, млаути, свине, папагали, слагисти, местни бачкатори, джоли роджър фърм :smt005


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
:bigok

Македонията е напълно прав. Купени мачове всички сме наясно, че има, но не са толкова много. В последните години, всичко на всичко съм чувал точно два пъти за нещо уредено, преди самия мач - едното беше на чорбата и сливен програмата, другото беше още в началото на този сезон - титлата на латексо. Дали е вярно или не, нямам представа, но за други мачове преди провеждането им не се говореше. След мача е много лесно.

Обаче с нашия мач вече нещата излезнаха извън контрол. Всичко стана на принципа - има уговорка, не я знам, ама има. Като стария шопски лаф - и аз не знам как требе да е, ама не е така. Е, не.

Това обаче, по никакъв начин не променя основното, което позабравихме малко - моментална и вечна смърт за мустака!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Makedonija написа:
Аз съм за, при всички положение ще се спи 1-2 нощувки, въпроса е да е по-тънкана :sm_cigar Някой гледал ли е как стои въпроса със самолетните билети!?Не може да не се намери нещо за 100 евро отиване-връщане 5 месеца по-рано?
Иначе както е първи мач и както ни се полагат около 9 000 билета :shock: е сигурно, че ще има цифра сган от наша страна.То няма да са лаути, млаути, свине, папагали, слагисти, местни бачкатори, джоли роджър фърм :smt005


Само да не изригне вулканчето :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Змея да вади офертите на селските хостели и селските авиокомпании, че финансовото положение е доста тегаво :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
На Уембли верно може да се изсипеме доволно гадни хора и да видим кой от темата за срането наистина е способен на чудеса :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:30 pm 
Смятам, че на Уембли са достатъчни дори само лондонските бачкатори и хората от студентските бригади (на мъчениците на Ал Акса) и на ония грам нема им се верва :ohmygod Такова чудо гаранция никога няма да са виждали :lol:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Ako sme horata ot 1via Zagreb,verno nema im se verva na anglichanite kato vidiat kak stewardite ni paziat da ne se biem edni s drugi :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз съм тотално 'за' Уембли. Освен това са ми обещали посещение и в Кардиф два месеца по-късно, но няма лошо да са и двете :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
Поне като говорите по тая тема, аз да питам: за мачовете на националите в чужбина могат ли да се вземат билети от тук или направо там на стадиона?

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
Влизаме на първа без билети :ohmygod :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 11:52 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Shte opunem parcala na bilkarite na angliiski,a Iggy na italianski specialno za capello :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 12:08 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12470
i zaduljitelno smurt za kurvite :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 12:09 am 
Билети ше има, бе...Трябва ни отпуснат 10% от капацитета, а тва са към 9000 билета :shock: Верно е първия мач, на Уембли, добър период, началото на септември, ше сме супер много сган, ама повече от 2-3 к няма да сме, така че билети ше има, ни бой съ.Иначе у БФС-то ше ги докарат няколко седмици по-рано и оттам ше се взимат.Сигурно ше им и за българите в Англия някви каси на Уембли и така...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
То билети, че ще има е ясно. На мен въпроса ми беше точно за това дали ще могат да се взимат тук от Бфс-то :) Мерси :wink:

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 7:40 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 8:52 am
Мнения: 4
Stolicata написа:
То билети, че ще има е ясно. На мен въпроса ми беше точно за това дали ще могат да се взимат тук от Бфс-то :) Мерси :wink:

Билети от БФС няма да може да се взимат,защото всички билети които се отпускат за квотата ще се продават чрез клубовете на привържениците.
За София ще се продават от СОФИЯ - ЗАПАД и от фенклуба на чорбата.
:levski

_________________
ЛЕВСКИ Е ЧЕСТ !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 8:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
dobar post, m8 :smt026

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 10:13 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49128
Местоположение: ШОПландия
g_girl92 написа:
Stolicata написа:
То билети, че ще има е ясно. На мен въпроса ми беше точно за това дали ще могат да се взимат тук от Бфс-то :) Мерси :wink:

Билети от БФС няма да може да се взимат,защото всички билети които се отпускат за квотата ще се продават чрез клубовете на привържениците.
За София ще се продават от СОФИЯ - ЗАПАД и от фенклуба на чорбата.
:levski

А откъде да си купят билети другите 8900 човека?
Дайте да се коментира тоя мач вече в съответната тема за националниО...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 11:27 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Аре верно да се изсипеме мощно у селската АНглия :smt026 :smt007

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 6:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15134
tprodanov написа:
:bigok

Македонията е напълно прав. Купени мачове всички сме наясно, че има, но не са толкова много. В последните години, всичко на всичко съм чувал точно два пъти за нещо уредено, преди самия мач - едното беше на чорбата и сливен програмата, другото беше още в началото на този сезон - титлата на латексо. Дали е вярно или не, нямам представа, но за други мачове преди провеждането им не се говореше. След мача е много лесно.

Обаче с нашия мач вече нещата излезнаха извън контрол. Всичко стана на принципа - има уговорка, не я знам, ама има. Като стария шопски лаф - и аз не знам как требе да е, ама не е така. Е, не.

Това обаче, по никакъв начин не променя основното, което позабравихме малко - моментална и вечна смърт за мустака!!!


Купени, едва ли. Виж уговорени, това вече е друго нещо. Броят на въпросните мачове наистина не е толкова голям като цяло, но в конкретния случай на прасетата е значителен.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 9:14 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
От целия мач най ми хареса смяната в 90-тата минута с която Топчо влезе в игра... :smt017 :ohmygod :smt031

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Гонзо не става за треньор. 90% от играчите са ПЪЛНИ БОКЛУЦИ и са срам за отбора. Вън всички некадърници от най-великият клуб в България. Вие сте позор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 411 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com