forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 6:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 426 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39462
Местоположение: Фаноса ти
Проблема си е мой, вие си вярвате, и аз си вярвам. Няма лошо. :smt006 Тъпата журналистка, която зададе току що въпрос на Илиан, че хората на трибуните са коментирали намирисващ мач, няма да я коментирам. Отивам да си изпия хапчетата.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Добре де, а какъв е смисъла бе хора? ОК, купили сме мача, ама за къв хуй, какво ще ни донесе тва? Не е лошо и по тая тема да се мисли..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14880
Аз искам да ми кажете къде е врътката да е купен мача.Може и на ЛС,разбира се.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:09 pm 
Тука последните 45 поста не се казва нищо за мача, а само се пускат от определени хора някви пръдни и се занимаваме само с глупости
И ся като слушам пресконференцията, в която главният въпрос на няква кифла е "Уреден ли беше мача" :smt007 , ми става ясно, че НИКОГА няма да излезем от тоя омагьосан кръг.
Давайте доказателства вече!Вадете разпечатки от азиатски букмейкърски къщи, поствайте записан на диктофон разговор от уреждащите мача, показвайте снимки от предаването на парите, ама личното ми мнение е, чорбарските истории, в чорбарския форум, ако няма поне един грам откъде да извадите някакво свидетелство.Не някви скайп логове с няква кифла, дето казва мача е или 3 на 1, или 2 на 1, или 5 на 1, да ми показвате...Тва е моето мнение по темата, не ангажирам никой.
Смърт за Батков и само Левски!
А днес Левски изглеждаше добре.Стараеше се и се хвърляше за всяка топка.Това ми хареса.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Suum cuique написа:
Аз искам да ми кажете къде е врътката да е купен мача.Може и на ЛС,разбира се.


+1 За да се посмея на глупостите не за друго. :wink:

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 6:16 pm
Мнения: 371
Местоположение: в жилището на Батков
Не успях да гледам мача ,са видях репортажа и Йовов с гол :shock: за малко обаче да прехвърли вратата бе :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Първото полувреме освен трите гола можехме да вкараме още поне един - два. Второто полувреме поне 4-5 чисти гола изтървахме, две три уникално дървени отигравания на Антонов които бяха 100% гол + още поне няколко некадърни удара от свръх чиста позиция.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Стига се правихте на Омни ... :boisw Побъркахте се с тези купени мачове играхме по-добре и победихме .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Аз това, което видях днес от първото, че второто не можех да гледам, беше един приличен Левски. Правехме атаки, играха бързо, биеха, стреляха. Ония колкото и да ни лягат не могат те да ни правят атаките, нали?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
0 tolerance написа:
...Виж на гола ма Шоко как един търчи зад него и почва да бяга към вратаря като луд, при пложение, че вече има двама защитници там, които са до вратаря...

Колкото и да не ти се вярва Шоко финтира защитника, а и негов съотборник му пречеше. Няма нищо съмнително в този гол.
Luftwaffe(Greece) написа:
...А Миро Антонов - БОК. Три Ониклани отигравания, а асистенцията му беше опит за шут към вратата !

:smt005
Не е истина, второто можеше да вкараме поне още три гола. Всъщност, по стар обичай полувремето трябваше да завърши 1:2 и второто да се мъчим и да ни изравнят накрая, ама Ицето тоя пък се обърка и вкара 100% положение :lol:
Между другото, има слух че Тара Мустакарова им е платила заплатите, или поне част от тях, така че нищо чудно няма в това да играят настървено - имат пари за Син Сити :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
Купен, не купен - какво ви дреме. Отборът ни е жалък и жалък ще си остане :smt006 Дано само да не стане някоя врътка, да излезем в Европа, че тогава и мустака ще се хване с две ръце и резилът ще е исторически. Не си правете илюзии - сегашният ни отбор е по-слаб от този, с който бяхме миналата година (а и тогава бяхме яко зле).

Ей го, Гонзо вече дрънка глупостите, че от тука Левски ще върви само нагоре :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Са биеме Спиртист и Тото Ноздра, правиме общо 4 победи поред и излизаме от кризата :smt007 продължаваме да мИчтаем :smt007 :smt007

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:22 pm 
Аз пък, понеже много ми се вдига кръвното, четейки тука, предлагам, щото смятам че така е чесно, да отворим една тема и всеки да напише своята конспирация за Българско футболно първенство 2010.Остават няколко кръга.Развръзката.Всеки да напише кой е купил титлата, кой е купил долните места, ние купили ли сме си визитата за Европа, или не сме, кой мач докрая ще се играе и кой не и да си стои като тема.И в края на сезона виждаме кой е конспиратор номер едно.А на който не му е излязла сметката, смятам е чесно, да не се обажда повече....
Както в прочем хората, които сега са най-активни, не познаха НИЩО :smt002 от конспирацията си за предния сезон, когато станахме шампиони.Изключваме 2 мача, които се въртят легендарно като мачовете на турците с Ливърпул.А предният сезон беше още по-страшно и отсега.Кви ли не зли схеми бяха... :lol:
Щото всеки кръг или през кръг да се сменя филма.... :smt002 Затва, на едно място!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
В интерес на истина много приятен мач.Десет пъти по як от тия смешници дето играха в Овча купел!Ако играем така както първото полувреме и в шампионската лига ще влезнем.Само Левски!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14880
Доста добре стояхме на терена днес и не знам защо не играеха така цял сезон? Хичо 2ри мач се прави шпагати,бори се,което преди не го виждахме. Като цяло доста добре на тоя терен,а за уговорките чакам ЛС. :smt006 Ние от 2 сезона не играем абсолютно нищо,тъй че всеки проблясък на игра трябва да ни радва..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
КАКВО Е ТОВА!? Възмутен съм, какво стана със сухия футбол? Йовов защо вкара на празна врата?

Сериозно, мисля че няма шанс да не влезнем в Ейропа с програмата на свинете, които нямат лесен мач докрая.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
Последните 3 мача играем сравнително добре - и с Ч'морец, Локо Пд и с Берое, атаки с едно докосване, удари отдалеч, извеждания зад защитата и т.н., ест в защита имаме още мн слабости. Илиян Илиев и Иво Иванов на 99% в Левски от лятото.

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
STALKER написа:
Са биеме Спиртист и Тото Ноздра, правиме общо 4 победи поред и излизаме от кризата :smt007 продължаваме да мИчтаем :smt007 :smt007



На майтап, та майтап, ама точно така ще стане :smt006 А с Локо Мездра съм убеден, че от сега някой хора го знаят резултата :smt005 (тука нЕма нищо общо конспирацията). Сега ще бием няколко кръга слабаците и ще "Ето, само на горе вървим! Тоя отбор от добър по-добър става, ще се мачка тая годинав Европата" и с тая нашата разбита публика ще сме така много, много време още.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7922
Местоположение: София
Ебати агентите сте,батков колко по-незначими е хващал през казармата.Стига дивотии,купили,продали,Сашо диков ги разбира тия неща :lol: ,а аз разбирам от само Левски

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
thegboy написа:
STALKER написа:
Са биеме Спиртист и Тото Ноздра, правиме общо 4 победи поред и излизаме от кризата :smt007 продължаваме да мИчтаем :smt007 :smt007



На майтап, та майтап, ама точно така ще стане :smt006 А с Локо Мездра съм убеден, че от сега някой хора го знаят резултата :smt005 (тука нЕма нищо общо конспирацията). Сега ще бием няколко кръга слабаците и ще "Ето, само на горе вървим! Тоя отбор от добър по-добър става, ще се мачка тая годинав Европата" и с тая нашата разбита публика ще сме така много, много време още.


След мача с Тото и г-н Батков ще се завърне от чужбина, да ни обяви за най-силен отбор с най-силните футболисти и морален шампоАн :smt007

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
STALKER написа:
След мача с Тото и г-н Батков ще се завърне от чужбина, да ни обяви за най-силен отбор с най-силните футболисти и морален шампоАн :smt007



И мачкаме всички в България като Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
Мюезинът Г.А.
Цитат:
Берое благосклонно полегна на Левски
:boisw

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 948
Шампиони сме ! :smt035

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:33 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Prisoner написа:
Последните 3 мача играем сравнително добре - и с Ч'морец, Локо Пд и с Берое, атаки с едно докосване, удари отдалеч, извеждания зад защитата и т.н., ест в защита имаме още мн слабости. Илиян Илиев и Иво Иванов на 99% в Левски от лятото.

Срещу 7-ия 9-ия и 12-ия в така силната А професионална група :smt006 Играеш толкова добре, колкото ти позволи противника, а Берое нищо не играха. Само заблуда са такива мачове, ако влезем в ЛЕ ще е голяма агония.
ПС Левски е публиката си - по-зле сме от всякога.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3714
Цитат:
Бием с лекота

Това написах преди 2 дни за мача.
Ако имахме нормален треньор и бяхме провели нормална подготовка, ставахме с лекота шампиони.
Не направихме никаква подготовка, но месец и половина след края й влязохме в някакъв ритъм и показваме някакво физ. ниво. Имаме най-добритв играчи (може би Локо Сф) и е напълно логично да бием отбори като Берое с лекота. Ако бяхме играли с тях преди месец, щяхме да се молим за хикс.
Втората причина да играем малко по-добре последните 3 мача е връщането на ГАджев, с който вече имаме нормална халфова линия в деф. план.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
Я кажете сериозно как сме играли - Хичо гледам, че е вкарал гол от въздуха... Йовов е уцелил празна врата :smt005 Имах изпит и пропуснах даже и сектор Т...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
И аз не можах да го гледам. Някой ако може да качи мача ще е супер :smt004

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Сега гледах репортажа и головете - е ми нито един не ми се видя странен или пуснат :smt102

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Изненадан останах. Трябваше да е поне 1:5.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
Ебати пропуска на Шоколада от воле :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 426 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com