forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 502 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:51 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
blabla написа:
Makedonija написа:
Цитат:
Феновете на Лацио на дават покой на ръководителите в клуба. Заради лошото представяне на тима, тифозите потестират в последно време.

Вчера пет хиляди скандираха срещу президента на клуба Клаудио Лотито, а се очаква акцията да продължи и днес по време на домакинството срещу Дженоа.


Лацио.Добър пример...Що ли?Щото мисля че знаете каква е и там ситуацията с ИРР.


Има нещо вярно ама точно след загубата от арома тръгна всичко...иначе кога ние ще се съберем толкова против Борат...?


Ние след загуба от ц-ка пяхме за ташаците на Пенев :smt006

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Думи нямам :(, дано 2010 е по-щастлива за отбора и за нас респективно :( То по-зле от тва не може...

П.П. К.р за съдията, 2 за момиров :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 04, 2005 4:30 pm
Мнения: 461
Местоположение: Varna
Кур за батков че позволи да си правят ташак с нас и със Светинята!!!!

_________________
I have no rival, no man can be my equal!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1761
Местоположение: Berlin
blabla написа:
Има нещо вярно ама точно след загубата от арома тръгна всичко...иначе кога ние ще се съберем толкова против Борат...?


Еми незнам какво ОЩЕ трябва да стане... от 15 години не бяхме яли толкО бой, в ЛЕ нямаме ни точка, ни гол :shock: Отпаднахме за купата на 1/8 финал :shock: от ряците :shock: :shock: с 4:1 :shock: :shock: :shock: ... В първенството сме пети... и ни биха некви отбори, които победи ще си ги впишат в книгите по история.... пари няма, нападатели няма... съдийте не ни бръснат за нищо, свирят каквото си искат... а тоя отменен гол беше върха на наглоста с/у Левски....

Някой да каже, какво ОЩЕ трябва да стане ? От кой друг да паднем, то не остана от кой бе хора... Незнам какво чакаМЕ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
JonnKa написа:
blabla написа:
Има нещо вярно ама точно след загубата от арома тръгна всичко...иначе кога ние ще се съберем толкова против Борат...?


Еми незнам какво ОЩЕ трябва да стане... от 15 години не бяхме яли толкО бой, в ЛЕ нямаме ни точка, ни гол :shock: Отпаднахме за купата на 1/8 финал :shock: от ряците :shock: :shock: с 4:1 :shock: :shock: :shock: ... В първенството сме пети... и ни биха некви отбори, които победи ще си ги впишат в книгите по история.... пари няма, нападатели няма... съдийте не ни бръснат за нищо, свирят каквото си искат... а тоя отменен гол беше върха на наглоста с/у Левски....

Някой да каже, какво ОЩЕ трябва да стане ? От кой друг да паднем, то не остана от кой бе хора... Незнам какво чакаМЕ...

Трябва да имаме фен клуб на ЛЕВСКИ

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
http://www.youtube.com/watch?v=_vzJvob5BiQ Не знам защо го пускам в тази тема като няма нищо общо с мача и баткоф или каквото и да било, но просто го изгледайте за да си припомним великите моменти с ЛЕВСКИ в този скапан ден. Лично на мен ми поорави настроението. Ако преценят модераторите, че няма място тук, да ми изтрият поста. САМО ЛЕВСКИ!

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:02 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Цитат:
Седрик Бардон във „Фейсбук”: Pisna mi ot tezi smeshni sedi!!!!ebati prestapnitsi!!!

Pisna mi ot tezi smeshni sedi!!!!ebati prestapnitsi!!! Това гласи мнение на Седрик Бардон в социалната мрежа „Фейсбук”. Френският футболист на Левски е пуснал посланието до своите фенове и приятели преди около час посредством своя мобилен телефон.

Естествено гневът на Бардон е провокиран от поредното неадекватно съдийство в българския футбол. Както е известно реферът Станислав Ставров се подигра с Левски по време на днешния мач за Купата на България срещу Черно море, загубен от „сините” с 1:4 във Варна.

Пред репортерите на стадион „Тича” халфът първоначално заяви: „Не искам нищо да говоря. Отново се получи поредната пародия на футбол.”

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
blabla написа:
Makedonija написа:
Цитат:
Феновете на Лацио на дават покой на ръководителите в клуба. Заради лошото представяне на тима, тифозите потестират в последно време.

Вчера пет хиляди скандираха срещу президента на клуба Клаудио Лотито, а се очаква акцията да продължи и днес по време на домакинството срещу Дженоа.


Лацио.Добър пример...Що ли?Щото мисля че знаете каква е и там ситуацията с ИРР.


Има нещо вярно ама точно след загубата от арома тръгна всичко...иначе кога ние ще се съберем толкова против Борат...?

Еми ако бяхме Лацио . :smt006 Но сега ще гледкаме безучастно в ъгъла и ще чакаме да му стане кеф да продава...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Трябва ми видео на отменения гол...естествено,спиртал.бг не са го включили в репортажа си :evil:

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1761
Местоположение: Berlin
Stolicata написа:
http://www.youtube.com/watch?v=_vzJvob5BiQ Не знам защо го пускам в тази тема като няма нищо общо с мача и баткоф или каквото и да било, но просто го изгледайте за да си припомним великите моменти с ЛЕВСКИ в този скапан ден. Лично на мен ми поорави настроението. Ако преценят модераторите, че няма място тук, да ми изтрият поста. САМО ЛЕВСКИ!


Голям клип, неслучайно ми стои в подписа... точно след загубата от сливен ми беше ей така криво, и като го пуснах и веднага :smt007

Защо бе даеа, само в добрите моменти сме единни и заедно... толкова гадно племе ли сме наистина ? ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 5:11 pm
Мнения: 7
Точно сега е момента за успокояване на страстите и доколкото е възможно трезво обменяне на мнения за предприемане на спешни,но не и недообмислени мерки за спасяване на сезона,което синтезирано може би звучи така:преди всичко достойно приключване на участието ни в ЛЕ,поне един гол,за да не влезем в аналите на европейската футболна история със срамен рекорд,оттам нататък зимна пауза с предприемане на добре обмислени мерки по обновяване на отбора,включващи неизбежното освобождаване на поне половината играещи в момента футболисти и замяната им с мотивирани и можещи български и ако се наложи и чуждоземни играчи.Никой от нас,истинските фенове не може да докаже с документи и доказателства(по обективни причини)за умишлено и целенасочено дърпане на най-популярния и обичан български клуб към футболното дъно със спортни или неспортни "хватки",затова е необходимо едно само нещо-привързаността и любовта на феновете към ЛЕВСКИ да не намалява нито на йота,което автоматично означава и засилване на контрола на привържениците по посока на нещата които се случват в клуба и подкрепа на всички разумни действия в посока излизане от изключително неприятната ситуация.САМО ЛЕВСКИ! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Очакваме и Димо Момиров да се ргне във форума да обясни , аджеба защо ни дерат така жълтодрешковците :smt003 Перуката също :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Ivan63 написа:
Срам,нищо друго не чувствам освен един силно проникващ срам,срам ме е че допуснахме Левски да се ръководи толкова години от шайка доносници и комунистически кадри,превърнали великият ни отбор в еднолична фирма,като множеството подобни в различните отрасли, за пране на пари,за трупане на имидж и обществено положение,срам ме е и от поведението на бездушните ни футболисти,които освен че губят на спортният терен,въобще не знаят думи като достойнство,чест,или всичко,което символизира Левски,срам ме е,че публиката на Левски е толкова объркана и разидинена,че даде възможност всичко това да се случи.Срам ме е,че този отбор,надеждица за свобода в комунистическа България,го превърнаха в пътуваща трупа,без треньор,с посредствени футболисти,вкаран с добре познатия сценарии в комунистическото блато ......и НИЕ подкрепяме всичко това.
Не,не можем да се сърдим на футболните началници и чернодрешковците съдии,че си правят гавра след гавра с Левски,това толкова често се е случвало през годините,но разликата е че преди се гавреха със страх в сърцата,правиха го и идеологически,все пак трябваше да се доказва непрекъснато "силата" на "правилния"строй,сега обслужват вече някакви икономически интереси,в които си участват всички,всякакви президети на отбори,во главе с комсомолеца,до всякакви ръководителчета от футболният съюз и цяла армия добре "ориентирани"журналисти,...а правят всичко възможно да включат и нас,публиката.Срам!
И не мога да не извикам само Левски,нашият си Левски,който трябва да им е трън в задниците на всички тия,които изброих,нашият Левски,цивилен и силен,старият любим отбор.Само Левски!


Това е

Само Левски и Батков Курво от Герена до Рим

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:20 pm
Мнения: 21
Goviado написа:
Има нещо вярно ама точно след загубата от арома тръгна всичко...иначе кога ние ще се съберем толкова против Борат...?

Еми ако бяхме Лацио . :smt006 Но сега ще гледкаме безучастно в ъгъла и ще чакаме да му стане кеф да продава...[/quote]

Сега ги гледам...протеста им как минава в пеене и пълна Curva Nord?!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Тоя Момиров стана медийна звезда. Гледам го се изтъпанчил и при Крум Савов.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:17 pm
Мнения: 477
STALKER написа:
Ivan63 написа:
Това е

Само Левски и Батков Курво от Герена до Рим


И предимно да се наблегне на баткофф курВООО и да ти оринирам на мустакААА

_________________
НЕЗАВИСИМ ПРЕДСТАВИТЕЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Цитат:
Батков: Ще извадя отбора от групата, ще играем в Косово

София. Собственикът на Левски Тодор Батков заяви пред ВNews , че може да извади отбора си от първенството си и да го прати за играе в първенства от трета глуха. Баткъв съзря и нов Милко Балев в родния футбол.

" Мачът се игра при перфектни условия. Слънчево време. Отлична организация на домакините. Идеални условия за игра. Публиката беше великолепна. Неизвестно защо съдията (Станислав Ставров б.р.) не е с ранг на международен и не представя достойно България в мачовете от Шампионската лига. Имаше феърплей и от двата отбора. Нямаше неспортсменски прояви, удари и ритници без топка. Като цяло 20 години след началото на промяната футболът в България е на нивото от 1985 година. Неизвестно ми е само кой играе ролята на новия Милко Балев във футболното Политбюро. Дали това не е самият Боби Михайлов, дали не са президентите на футболните клубове в Изпълкома на БФС и дали не е Димо Момиров, шефът на съдиите?

Феноменално беше решението на съдията да ни отмени чист гол при 1:1! Виждал съм да признават нередовни голове, но да бъде отменен истински гол, това никъде не е ставало. Какво друго ми остава освен да извадя Левски от първенството и да отидем да играем в шампионата на Шри Ланка или на Косово. Там сигурно играят много по-честно...", казва Батков.


АДЕКВАТЕН както винаги!
P.S. Абонирам се за вестник УЙкенд.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
Незнам кога за последно сме губили с такъв резултат във вътрешното първенство или купата, но с тези играчи и този собственик-толкова.Рабех да се маха от Левски и да ходи да продава на женския пазар, кур за рефера и три за батков :boisw

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Тошката нали е в чужбина с изключен тИлифон, кога даде интурвю за УЙкенд :sm_horse

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 12:22 am
Мнения: 88
равносметка на тоя сезон на мойте мачове ... 9 мача .... 0 победи
имам чувството,че гугутката започва да взема роднините си за стюарди,че да закърпят 2 дни ... ебати изродите бяха днес ....

и все пак ЛЕВСКИ ДО КРАЯ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 8:27 am
Мнения: 289
Местоположение: София/с.Девенци
Предишното мнение ми беше доста вярно за съжаление ... бях прав,че каквото кажем обратното ще е и че тия педали ще играят на кръв смАрт за съдията(дис балгериан хомо...)!
САМО ЛЕВСКИ :smt006

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Mr.Smith написа:
Тошката нали е в чужбина с изключен тИлифон, кога даде интурвю за УЙкенд :sm_horse

BNews бе, хулиган :smt006
УйкенТ писаха преди сезоня, че Литекс е шампион и всичко е уредено. Темата, която пуснах с цитат от вестника, се е затрила, жалко.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
МИСЛЯ, ЧЕ МОМЕНТА Е НАЗРЯЛ ЗА ЛЕВСКАРСКО ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ!!!

Ще отворя тема в анти-футбол.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Чак политическо.... :shock:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 12:22 am
Мнения: 88
Дучето : Днес отмениха чист гол на Левски ... ако ние се паднем сега с черно море ще идем 4-5 хиляди и няма да свърши мача,ако свирят така,а не като Левски 500 :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Самообливам се :bigok Тоше кажи само по кой път ще минавате за Шри ланка , през Лясковец или Килифарево да дойда да изпратя момчетата :cry: Ако ще отивате в Косово ще хващате влака за Брусарци и то от гара ГО, тогава няма да ви изпращам :smt035

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 6:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 12:22 am
Мнения: 88
ПРОТЕСТ!
Поредният жълтурко с мека китка се подигра с отбора на ЛЕВСКИ днес във Варна! Ние феновете на ЛЕВСКИ смятаме, че този път чашата преля! Националния Клуб на Привържениците на ЛЕВСКИ организира протест срещу БФС и в частност българското съдийство! Утре, понеделник, 12:00ч пред Руската църква! Господата в черно имат банкет и ние всички смятаме, че трябва да присъстваме и ние!

ВРЕМЕ Е ДА ВЗЕМЕМ НЕЩАТА В СВОИ РЪЦЕ! АКО НЕ ГО НАПРАВИМ НИЕ, НЯМА ДА ГО НАПРАВИ НИКОЙ! 12:00ч ПОНЕДЕЛНИК ПРЕД РУСКАТА ЦЪРКВА! ЕЛА! НЕ БЪДИ БЕЗУЧАСТЕН КЪМ ПОДИГРАВКАТА С ЛЮБИМИЯ ОТБОР

sector-b.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1761
Местоположение: Berlin
Varna-Front написа:
ПРОТЕСТ!
Поредният жълтурко с мека китка се подигра с отбора на ЛЕВСКИ днес във Варна! Ние феновете на ЛЕВСКИ смятаме, че този път чашата преля! Националния Клуб на Привържениците на ЛЕВСКИ организира протест срещу БФС и в частност българското съдийство! Утре, понеделник, 12:00ч пред Руската църква! Господата в черно имат банкет и ние всички смятаме, че трябва да присъстваме и ние!

ВРЕМЕ Е ДА ВЗЕМЕМ НЕЩАТА В СВОИ РЪЦЕ! АКО НЕ ГО НАПРАВИМ НИЕ, НЯМА ДА ГО НАПРАВИ НИКОЙ! 12:00ч ПОНЕДЕЛНИК ПРЕД РУСКАТА ЦЪРКВА! ЕЛА! НЕ БЪДИ БЕЗУЧАСТЕН КЪМ ПОДИГРАВКАТА С ЛЮБИМИЯ ОТБОР

sector-b.com


:!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Мисля, че протестът трябва да е срещу мустака най- първо, но по- добре да има нещо което да ни обединява, ако ще да е и протест срещу войната в залива..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:24 pm
Мнения: 61
...Според мен, цялата история тръгна след, участието ни в шампионската лига, гоненето на някой играчи без причина, и няколко месеца по късно, Мъри и Наско.От този момент натам, просто всичко е направено да изглежда добре за пред хората, но за съжаление 3 години след това се вижда, че любимият ни отбор просто се влачи!Треньорски смени, скандали, ядене и пиене, и за капак най-слабия сезон на Левски в цялата му история!Виновни има и те са много, любопитно ми е на мен, ще има ли развръзка цялата схема, или пак всички ще се правят, че нищо не е станало?Преди години се виждаше, как им пука на ръководителите, Лафчис излиза и раздава шутове, Грашнов вадеше пари, и въпреки че беше спечелил Гаучо на комар, наливаше пари и се ползваше с 100% подкрепа от трибуните!Сега положението е меко казано сложно, Ганя прави каквото правеше Томов, не съм и предполагал, че след всичките ебавки, нас ни сполетя именно това собственик продажник!Сега ако се погледне реално, сме сами, само ние и Левски!И ние трябва да вкараме гол, за да поведем в мача :idea:

_________________
Винаги ще бъда с ТЕБ


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 502 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com