forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 349 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Ебати ташака, точно прочетох поста на Шеки и той взе, че изчезна :lol:

Немам думи..

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 3:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24896
Местоположение: Възраждане, Русе
аз го прочетох и го запомних :)
сценаристкото в мен проговори :)
ако искате мога да го възпроизведа ? :smt005

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 3:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:53 pm
Мнения: 802
Местоположение: Sofia
И аз немам думи....

Да се изтрие целия форум! :!:

_________________
Знай, че ще те нося винаги в сърцето си!Почивай в мир, братко!

ВЪН ДОНОСНИЦИТЕ ОТ ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
е то аз пък като върнах 2-3 страници назад с мозилата го копирах целия :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
ultrafan_rs написа:
Не е трил ЛСФК бе
антонатан сам се изтри :smt005
п.п. шеки и той се изтри :smt005


Няма по-голям кеф да си напишеш нещо и после да го изтриеш :smt005 :smt024 нали и аз съм от форумните хулигани

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
От кой са почнали скандиранията бре? От ония, дето пееха Рома мерда и Рома вафанкуло ли :smt006 От ония, дето заглушаваха Батков, курво с малоумни песни по микрофона ли? От тях ли... :?

А това, че само пишем по форумите и не правим нищо реално срещу Батков го оставям без коментар :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 3:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
sega na macha s red bull,shte se dava ton za scheiss rapid i vienna vienna vaffanculo :)

i 60 leva mu e mnogo na toia tashak sektor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
детска му работа ::kid

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Аз няма да влизам в спора, но искам само да кажа, че трябва да се има некво уважение, към хора ходили по мачове, преди ние да се родим.Политолого много вярно го беше написал преди, че обиждате хората, останали един от малкото истински символи на сектор Б...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Бах маа му ..да легна да спя и пак да се ръфате като кучета / нЕкой мозък пак да ме трие/.


antonatan, за другите не знам , но аз съм обещал пред себе си , че когато взема заплата ще се постарая да дам на някой от вас каквото мога и да се прави нещо срещу Ганя .

Става ми криво , когато ми се обаснява , че щом ходя на стадиона съм Батковист и прочие.


Просто питам : Защо енергията да се джафкате тук не се прехвърли в организацията и инициятивата на Уест ????


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Добре де, кой визирате като обиден? Щото тия хора, които ходят отпреди да се родим, са хора като Запознат, БСГ, УЛ и още адски много и много от тях се отказаха да ходят по обясними причини. Вече в сектора и по организациите стават все по-малко истинските левскари за съжаление... :(
А това ходене на стадиона = батковист е някаква безумица...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Форона да се закрие - той е виновен за ниската посещаемост и за чорбаризирането на публиката на Левски! Форона е най-голЕмото зло! Да се зкарие интернет като цяло :!:

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
Лабрадор написа:
Просто питам : Защо енергията да се джафкате тук не се прехвърли в организацията и инициятивата на Уест ????

Що ли? Щото наистина на 90% им е по-удобно да си стоят на топло и да щракат, колкото и банално да е....и докато някои имат оправдание, като работа, семейство и т.н.(говоря за по-..хм..възрастните тук) то другите нямат никво оправдание да пишат колко лош е батков, а в същото време да си бъркат в носа пред компютъра! За пример ще дам отново писането на ония транспаранти и закачането им посред нощите - щото първият път можахме да се съберем 10 души и да действаме, вторият път 15 се "навиха", 7 дадоха пари, а на срещата бяхме само 4...никой конкретно не искам да засягам, но след като толкова много искаме обединение е редно да сме постоянни.

ПС: С тоя пост изобщо не целя да се изтъкна какво съм правил, макар че и аз уча, и мен ме гъзят с курсови задачи, заверки и т.н.


Последна промяна 1914- на Нед Ное 01, 2009 4:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Ти затова си двойкар, щото вместо да учиш, ходиш чаршафи да цапаш :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Абе, какво толкова сте го нагънали форума, все едно е главния проблем на сектора. Тука пишем редовно сигурно не повече от 50-тина човека, ако и толкова има, и остави другото, ми повечето си ходят редовно и на мачове и се интересуват доволно от случващото се в клуба.

Гледам тука, че се трият мнения, май някой е рекъл нещо криво за агитката, доколкото разбирам, от другата страна някой пък пише, че спомене ли се за уреден мач - ще се търка :shock: Ако някой може да ми обясни каво се цели - моля :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24896
Местоположение: Възраждане, Русе
цялата работа тръгна от инчето, която пак е недоволна от отбора, сектора, държавата, континента и полуострова....
да се пребие :!:
:smt003

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
И ще се подстрижа!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 5:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24896
Местоположение: Възраждане, Русе
и аз трябва...и да се обръсна...и да се окъпя...че е нИделя :smt006

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Изображение

Ей гИнче, това ти ли го написа, ти ли го занесе до Австрия, ти ли го вкара на стадиона, ти ли го вдигна?

:bukake

Айде сега покажи ти какво направи освен да цъкаш във форумчиту :comphit


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Първите транспаранти над румънското, на 5-те кьошета и не помня още къде. Пет на брой. С черен и син спрей.
Не се прави на много оригинален, защото е лесно да изтриеш моето мнение и това на Шеки, в което се казват доста неща. Ясно, че те е срам от истината, ясно е, че няма как да ми дадеш ясен отговор на много въпроси.
Кое от това, което написах преди те засегна толкова? Че обичаш до гроП СЗ ли? Или че освен НАПОСЛЕДЪК преди шепа хора викаха срещу батков на стадиона? Или че нямаше никаква дейност срещу него от уж ръководните фракции? Плакати, скандирания, всичко? И попитах защо именно ръководните групи в сектора си мълчаха и се правеха на ударени, а само повтаряха: "Абе подкрепяйте Левски, ходете на стадиона, то батков... Абе ходете и викайте за Левски!"
За съжаление и много от сериозните и истински хора започнаха да играят по нечия свирка и за съжаление много от хубавите организации се напълниха с червеи и покемони... Яд ме е за истинските хора там.
СД са най-големите откъм хореографии, знамена, викане, ултрас организация, това съм го казала отдавна, поклон за което! Но къде са и те и всички останали, когато трябваше още отначалото да се обединим срещу батков?! Добре че все повече хора се усетиха и наистина има лъч светлина...

И пак казвам - никой взел пари от Левски и на гърба на Левски за кофти кауза не е прокопсал!

Същото важи и за тези, които се опитватда взимат пари за лични цели от организации, създадени от истински левскари с истинска и чиста идея - обич към Левски :!:

А сега пак изтрий мнението и пак пускай заплахи на лични!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Кракът от дясно е на Инчето :smt024


Прикачени файлове:
DSC00379.jpg
DSC00379.jpg [ 179.58 KiB | Прегледано 6239 пъти ]

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Ние сме на стадиона, в залата, на улицата. "Вие" къде сте?
И стига си давала много определения и си писала за организации, че почваш да прекрачваш границата, не се мисли за много остроумна и че можеш да си пишеш глупостите без последствия ;)
И стига си разделяла хората на ние и вие. Айде слънце :smt056


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:23 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24896
Местоположение: Възраждане, Русе
Тъпото е, че тва дето сте набрали на батко и на картел0 си го изкарвате на ЛСФК и другите до него пишещи тук. Залагам си главата, че те нито са взели пари, нито са защитници на статуквото. Поставете се малко и в техното положение. Ако на стадиона се издигат неприети от шефовете плакати или квото и да е ше дойдат с тупаниците по м. , а не при инчето или някой друг. И ше седим и ше гледаме как ше счупят техните глави, а не нашите...И не съм сигурен кой и колко ше се застъпят за тях. Не им е толко лесно на хората.... Братче в тоя форум всеки може да управлява държавата и сектор0, да не говорим, че всички сме свалили Жан Виденов, Живков, Горбачов, СССР и Мао...
Ама на практика не е толко лесно...

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Антонатане, поне слагай черни ленти! :twisted:

LSFC написа:
Ние сме на стадиона, в залата, на улицата. "Вие" къде сте?
И стига си давала много определения и си писала за организации, че почваш да прекрачваш границата, не се мисли за много остроумна и че можеш да си пишеш глупостите без последствия ;)
И стига си разделяла хората на ние и вие. Айде слънце :smt056


Аз съм на стадиона в сектор А, изключая мачовете с Берое и Мездра. С Лацио бях в Б, както и съвсем в началото на сезона. Е, там съм.
Виждам, че продължаваш със заплахите - прави ти чест, браво! Лошото е, че не можеш да ме обориш, знаеш, че това което пиша е така.

Най-голямата тъпотия е, че всички сме от едната страна на барикадата уж, а не можем да се обединим заради едни или други фактори и да има масова атака срещу тъпата мустаката свиня...

Едит: Русе, не съм казала, че СД са взимали пари от батков, не го и мисля :shock:

И какво значи неприети от шефовете плакати? Кои са тия шефове?

За какво са подобни организации, ако не да обединяват сектора и да действат ЗА доброто на Левски и в случая - СРЕЩУ злото на име тодор батков?

:smt006

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
LSFC написа:
Ние сме на стадиона, в залата, на улицата. "Вие" къде сте?
И стига си давала много определения и си писала за организации, че почваш да прекрачваш границата, не се мисли за много остроумна и че можеш да си пишеш глупостите без последствия ;)
И стига си разделяла хората на ние и вие. Айде слънце :smt056

Е аз па ходих в Баку, ся по-голям фен ли съм от тебе?

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:smt005 :smt005 с тия бели кецове 100% снимката има шанс да попадне в хулиганс.бг :smt005 :smt005

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Никой не се нахвърля в/у ЛСФК :smt006 Много добре знаем какво прави и винаги сме му благодарни за това :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:33 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24896
Местоположение: Възраждане, Русе
неприети от шефовете на сектора

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:34 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Bubbles написа:
Аз не мисля, че трябва да се нахвърляте точно върху LSFC. Известно ви е на всички , че той си оставя сърцето на стадиона всеки път!

Тва с тия платени фенове е изтъркано много вече, съществува само във вашите мисли и фантазии :smt006

Ако не са платени то НКП приема водената политика за нормална казан, кризата, тренъорски смени така ли? К'во ви става бе? Взимат пари и са много зависими. Спора естествено е излишен просто анти батков не може да има нищо общо с НКП и хората около тях.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Ама що всеки в тоя форум си мисли, че може да си пише каквото си иска за доста хора и да няма последствия? Значи или си носиш отговорност за думите или не ги пишеш. Явно искате да ги пишете и да не носите отговорност, но тоя филм свърши!
Аз пиша и нося отговорност-> Не получаваме нито цент от ръководството. Не желаем да имаме контакт с него. Вдигаме си каквито трансперанти искаме и си пеем каквото искаме, защото всички организирани и неорганизирани фенове стоят зад една кауза в момента. Не обичам да пея нищо друго освен ЗА ЛЕВСКИ и затова не обичам да ПЕЯ против нещо. Затова и рядко пея батков курво и т.н. Мисля че с него не трябва да се занимаваме по-време на мач, а преди и след него, само че по-големия проблем е, че ако сега се напише, че ще се прави нещо против батков, на срещата(не на мач) ще дойдат 90% от организираните, които са не повече от 200 и още 20-30 от "милионите" левскари. Ако си мислите, че с 1 плакат или едно батков курво ще му накривим мустака значи живеете в друг свят. Обиждам се, че трябва да пиша такива неща все едно се оправдавам или съм гузен за нещо и затова досега предпочитах да ви трия глупостите.
Отсега нататък всеки си отговаря за мненията. Като ни кажеш следващия път покемони и червей или че получаваме пари или някаква обида, която не отговаря на истината - ще бъдеш бит, бита, бито. Това е. Явно с добро в БГ не става.
Кур за форумите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 349 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com