forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 1:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1086 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 3:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 22, 2008 5:02 am
Мнения: 6
EMI4KU написа:
knave написа:
аз пък чух много дето казах "аз повече в Б няма да ходя" ... а тва е по притеснителното...

Това беше най-големия срам, който съм брал на мач на Левски... И не заради резултата, а заради лайната, които изядохме в любимия ми сектор през целия мач. Може ли да има такива овце бе мама му стара, накрая вместо да се вдигнем и да спукаме тъпанчето на батков от псувни - "дуче, дуче"... Бати как ни манипулират тия копелдаци долу с микрофона, кви са тия рома мерда, рома нак.ро или квото там се пее. Видя се като стана ситуацията с бомбите и факлите, как стюардите бяха опряни до стената за 3-4 минути и се събраха като мишки и гледаха изплашено към пернатия им лидер. Това трябва да става от първата минута до последната, но тъй като нямаме топки да го правиме, ше сме на тоя хал.
Дълбок поклон пред Бойо, единствения човек, който показа защо някои хора си загубихме гласовете псувайки мустакатия лайнар :fgod :fgod :fgod

принципно се въздържам да кометирам шушумиги като тебе и повечето тука ма вече почнахте много се зимате на сериозно!
първо -половината дет ги храниш даже цял живот да си на стадиона пайк нема да си ходил на толкова мачовеи да си видел кокото тях.
второ- престанете се правите на оборотни по форумите ако има нещо дет не ви изнася ходете го кажете кат мъже на хората а не да лаладжиствате кат некви путиовци по форумите.
трето- ако не са хората който стоят зад жилетките чорбарите ше ви плеската кадет си поискат.
четвърто- не си ти човека или който и да е било друг да определа лично и да изразява мнение кой и кво да се вика по мегафона
и пето кат сте толкова недовлони и само ревете ебавайте си майката сички подобни мишкари .
п.с. а на тия балъци дет си мислат че човека дето даваше тон по мегафона второто се е опитвал да заглуши "батков курво " требва да смените доставчика .
иначе на всички който се опитваха до последно да подкрепят отбора до край, браво и Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
1-айде да не е точно така :smt006
2-по същата логика иди питай куките шо ви биха преди седмица :lol:
3- :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Тия жилетки 90% от тех,видят ли червено,стават юсеин болт :smt006
5-лош си :smt007
6-ше сменим доставчика, по колко го давате в картело?

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 3:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 22, 2008 5:02 am
Мнения: 6
Brannik написа:
1-айде да не е точно така :smt006
2-по същата логика иди питай куките шо ви биха преди седмица :lol:
3- :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Тия жилетки 90% от тех,видят ли червено,стават юсеин болт :smt006
5-лош си :smt007
6-ше сменим доставчика, по колко го давате в картело?

в картело тия кат тебе на промоция правиш свирка после ти сваламе цената и то ако те бива балък! си останеш само с тарикатлъка по форумите и неизживите детски мечти да си скЕнар. а кат напраиха първа на нфк званехте у картело ,и я кажи че немога се сетя кой ше защитава честа на сектора ако се наложи ? тука пишештите мишки или сота че не мога се сетя... щот кат гледам сте недоволни ма немате и очи да до го покажете или кажете ,а мишкувате .тва е достатъчно да си направа сметка кви сте мъжкари...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Избягвам да се намесвам в мерене на пишки, ма човека е прав - къде-къде по-мъжкарско и по-немишкарско е да раздаваш шамари из сектора при скандиране "Батков-курво", отколкото да протестираш във форума...........

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Абе че сички сме мишки и си мечтаем да сме скЕнари е верно :oops: Обаче с тая защита на сектора която предлага картелО,си е ебало майката-13 хилки срещу лациЕ :lol: :lol: :lol:

Скоро ше си останат само и те и шото са не-мишки,ше почнат помежду си да се бият :smt005

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
pico88 = :lol: :smt005 :D

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Явно най-вървежната реплика напоследък е "ела да ни го кажеш в очите" :lol: :lol: :lol:


"никога продажни ....." :smt005 :smt005 :smt005

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 4:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15153
Сега на хладна глава нека напиша и аз мнението си за вчерашния мач. Мнението си за Батков, Гонзо и т.н. съм описал тук така че няма да се повтарям - viewtopic.php?f=1&t=9695

1. Какво видях вчера:
- Ратко обърка тактиката. В момента не сме в състояние да се надиграваме (на международно ниво) с когото и да било. Ратко просто трябваше да повтори упражнението от Царско Село като никой нямаше да го обвини за това.
- И ние и Лацио имахме по 7 голови положения. Те вкараха повече от половината техни, а ние нито едно. Ето тук е разликата между нас и тях.
- Христов, Топчо, Йовов, Тасевски и Сърмов стават само за резерви.
- Рабе не е във форма.
- Не знам защо сте му се издървили толкова на Бардон. Той е сред най-добрите ни футболисти.
- Двубоя с Лацио не е момента в който Табаков и Цецо Димитров трябва да се обиграват за това не ги виня за нищо. Яд ме е, че Табаков пропусна да вкара от 2 метра на паднал вратар, но си личеше по изражението на лицето му, че не знаеше къде се намира. Може би не е лошо хора като него да поиграват по 15-20 минути, но редовно, а в "титанични сблъсъци" като този който ни предстои в неделя могат да играят дори и като титуляри.

2. Какво очаквам (а не какво ми се иска) да видя в близкото бъдеще:
- Ратко ще си вземе поука от вчерашното "надиграване" на Лацио и в останалите мачове в ЛЕ ще играем със стратегията от Царко Село, така че не очаквам други катаклизми като вчерашния.
- Контузиите на Топчо и Дарко и представянето на Жоро Христов са скрита благословия за нас. От няма и къде очаквам Ратко да започне постепенно да екcпериментира със Сашо Киров, Табаков, Балджийски и т.н.
- След Локо Сф, цеца и Черноморец излязохме от трудната серия от мачове, така че очаквам победи срещу Локо Пд. и Берое.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Brannik написа:
Явно най-вървежната реплика напоследък е "ела да ни го кажеш в очите" :lol: :lol: :lol:


"никога продажни ....." :smt005 :smt005 :smt005
Абе думата мишка се употребява доста по-често и то най-често от форонни супергерои... :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Незнам дали продаваме мачове-Батков да печели,НО РАБЕХ ВЕЧЕ ПРЕКАЛЯВА СЪС СТРАННИТЕ СИ ГРЕШКИ!!!!!!То не бе Дебрецен,то не бе Локо сф,то не бе Лацио,то кой ли не беше....Ясно е,че го боли кура за Левски,но вече чашата ужасно много прелива!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 5:16 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 12, 2009 8:53 pm
Мнения: 12
Вчера бях в София, но бях на концерт, а не на мача. Мача го гледах сега, след като си го дръпнах.
Първия гол, който пуснахме си беше съвсем рутинен - бърза контра, полузащитниците ни гледат високата топка, която прелита над тях, двама от защитниците тръгват, но са на 2-3 метра зад нападателите, а другите двама даже не тръгват. Удара беше слаб, дори в обсега на вратаря. Беше си направо вратарски гол... Вярно, че Цецо Димитров е млад, но такива положения трябва да ги спасява. Втория гол пак го броя като вратарски... Естествено, защитата не трябва да пуска нападателите така свободно да се разхождат и да компбинират.
До 70-та минута играхме хубаво. Даже от началото на втората част до 70-та минута нагънахме Лацио. Лошото е, че не можем да използваме положенията си.
Съжалявам, че ще кажа това, но според мен Табаков трябва да е титуляр, а Гошо Христов резерва. Не че имам нещо против него. Даже все си мислех, че му трябва време на Гошо, за да свикне... Време мина. После си мислех, че му трябва човек, който да му подава топката, а не да оставя Гошо с гръб към врата да се бори, за да излезе на стрелкова позиция - в мача имаше такива ситуации... Май тва му е максимума на Гошо...

Бензукан е безумно слаб. Освен, че не може да центрира, не може и да си спира топката и да я води в права линия, за да не излиза в тъч... (Нещо като Миланов от преди 3-4 години е).
Жо игра хубаво, с изключение на центриранията му... Зе почти нищо не направи, освен пробивите си. Така и не го научиха да центрира.
Бартон в тоя мач се раздаде. При това на много по-бързо темпо от мачовете с Локо СФ (примерно).
Минев също изора терена. Отново показва, че е един от най-постоянните играчи на Левски в момента.
Рабех... Рабех не е във форма. Оставете подхлъзването. Това не е като да се е надигравал с нападател и да е изгубил топката. Просто се подхлъзна и това. Случва се.
Топчо под всякаква критика...

Нещо, което е важно Левски да променят - Не става на отбори, като Лацио, а и на повече от вътрешното първенство, да им вкараш гол, като нападателя влезе с топката във врата. Трябват удари, не само от дузпата, не само от границите на наказателното поле, а и от по-далече...

Тва са нещата, които ми направиха впечатение.

Ратко не го виня, то тва си беше мач за нахъсаност, желание, рутина, моментна форма и такива неща... Не толкова до конкретна треньорска постройка или тактика.

Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Brannik написа:
Явно най-вървежната реплика напоследък е "ела да ни го кажеш в очите" :lol: :lol: :lol:


Вървежна е щот зад тех застават 50 човека, иначе щехме да ги видим колко вървежна е... :lol: а тва, че хората с жилетки ни пазели от чорбарите - :lol:

Еби му майката, некои хора живеят по други светове..

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
По тая логика,да се хванат лошитИ жилетки и да влезнат у циганската махала,кво само псуват и пишат по форумите против мангите :smt003

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Да, същото е - би било интересно :smt003

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Ратко обърка отвсякъде състава.
В защита само Минев беше на място и знаеше защо е там. Топчо на тази позиция има 2-3 мача (единия, от които като национал). Бавен, непроватлив, просто го разминаваха като знак.
За пореден път казвам (за което много съм плют в този форум) Рабех е един смешник. Има едно пласиране. За централен защитник трябва много, много повече.
Халфовата линия. Бардон не е за опорен. Започва кариерата си като нападател. в един отборите Дрогба му е резерва. Върти го, мъчи го - няма как да мачка, да покрива, да разбива атаките. Може да организира атака, да подаде хубав извеждащ пас, но вече е на години. Бавен и тн.
Сърмов ирае сам. При подходящ партньор до себе си(Боримиров, Гаджев, Стилян Петров) показва добри игри.
Офанзивен халф. Тасевски от нач. на сезона е контузен и не е във форма. Йовов няма как да го компенсира. Не е за този пост.
По крилата. И Жо, и Зе са махленски играчи. В сериозен мач никакви ги няма. Може да излъжат 2ма играчи, но нямат никакъв завършек в атаката. Постни откъм голове, няма интелигентния голов пас (който имат Йовов и Мечо).
за А група стават, за Дебрецен, Лацио - резултата го видяхме. Не впечатляват.
Г. Христов да става певец и това е.
В защита имаме алтернативи Генев. Като опорен халф балджийски, балтанов. в нападение - С. Киров, Табаков и Цачев.
Това, че няма кой да го види е проблем на треньора - Ратко Достанич. Все повече си мисля, че става въпрос за далавера. за пари. Да се лансират определни дърти пушки.
От юношите кинти няма.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
pico88 написа:
EMI4KU написа:
knave написа:
аз пък чух много дето казах "аз повече в Б няма да ходя" ... а тва е по притеснителното...

Това беше най-големия срам, който съм брал на мач на Левски... И не заради резултата, а заради лайната, които изядохме в любимия ми сектор през целия мач. Може ли да има такива овце бе мама му стара, накрая вместо да се вдигнем и да спукаме тъпанчето на батков от псувни - "дуче, дуче"... Бати как ни манипулират тия копелдаци долу с микрофона, кви са тия рома мерда, рома нак.ро или квото там се пее. Видя се като стана ситуацията с бомбите и факлите, как стюардите бяха опряни до стената за 3-4 минути и се събраха като мишки и гледаха изплашено към пернатия им лидер. Това трябва да става от първата минута до последната, но тъй като нямаме топки да го правиме, ше сме на тоя хал.
Дълбок поклон пред Бойо, единствения човек, който показа защо някои хора си загубихме гласовете псувайки мустакатия лайнар :fgod :fgod :fgod

принципно се въздържам да кометирам шушумиги като тебе и повечето тука ма вече почнахте много се зимате на сериозно!
първо -половината дет ги храниш даже цял живот да си на стадиона пайк нема да си ходил на толкова мачовеи да си видел кокото тях.
второ- престанете се правите на оборотни по форумите ако има нещо дет не ви изнася ходете го кажете кат мъже на хората а не да лаладжиствате кат некви путиовци по форумите.
трето- ако не са хората който стоят зад жилетките чорбарите ше ви плеската кадет си поискат.
четвърто- не си ти човека или който и да е било друг да определа лично и да изразява мнение кой и кво да се вика по мегафона
и пето кат сте толкова недовлони и само ревете ебавайте си майката сички подобни мишкари .
п.с. а на тия балъци дет си мислат че човека дето даваше тон по мегафона второто се е опитвал да заглуши "батков курво " требва да смените доставчика .
иначе на всички който се опитваха до последно да подкрепят отбора до край, браво и Само Левски!

Най-лесно е да кажеш, че има хора дето ходят по мачове от много отдавна... Аз от кога ходя по мачове няма да ти обяснявам, щото няма смисъл. Вярно е че мишоря в тоя форум като всички тука, но съм безсилен да правя друго, което е гадното. Най-лесно е да се кажи "ми кажи нещо като си на стадиона"... Ми не мога, защото съм мишка, дето не иска да се събуди сутринта с шевове по главата.
А за подкрепата на отбора... Рома наказуро и дуче, дуче, откога почнахме да ги пееме, че нещо от десетте мача дето съм ходил през живота си не съм ги чувал. Не мислех, че ше стане ама аз вече в тоя сектор нема да стъпя, щото съм много оборотен и доставчика така ми каза...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 7:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
един въпрос :

Кога за последно сме допускали 4 гола в домакински мач ? Независимо на Герена ли е или на Васил Левски . Шалке , Челси , Вердер , Доко Сф ни вкараха по 3 , ама 4 ..?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:06 pm
Мнения: 1
Незнам аз съм отчаян,какво става с отбора?Трябва нещо да се промени,така неможе.Или да си ходи адвоката или да даде на гонзо пълен кредит и пари за нови играчи,и това е вариант.Ако и в Пловдив паднеме ще откача.

_________________
ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Абе, кво ви е Ратко крив ? :? Футболисти като нямаме какво да прави, каква тактика да измайстори ? Бек - нямаме никакъв, мъчиме Бензукан, централен бранител немаме - Топчо ветерана горкия се мъчи, ама не е като на 40 вече, Рабе и той за нищо не става, вчеращният мач го показа, дефанзивен халф - нямаме - Бардон на тоя пост никакъв го няма, Сърмата своята зона не може да покрие, къде две ????, централен нападател нямаме - Жоро Христов трябва да излезе поне 6-7 пъти на голова позиция, за да вкара ...

Как да играем 4-4-2 , то не става така, айде утре ще играем по тая схема и готово.

Истинското зло за тоя отбор е само едно и е мустакато :smt006 И когато всеки един от нас се хване да направи нещо за да го разкара - тогава може и да станат нещата, поне ще сме отървали любимия отбор от един срам. Кой каквото може ! На едно листьо да напишете "Батков ВЪН!" и да го залепите отсреща - пак има полза !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:17 pm
Мнения: 477
уникално!!

http://www.youtube.com/watch?v=qe6pif-e ... _embedded#



кур за бОрат!!

_________________
НЕЗАВИСИМ ПРЕДСТАВИТЕЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Питам се едно... Тия Лацио са много зле в защита, щом тия играчи им направиха 5-6 чисти голови положения :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Това ли е великата вярна агитка на Лацио ? Дебрецените бяха повече народ и повече гракаха. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 8:27 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 9:50 am
Мнения: 975
Местоположение: Мюнхен
thegboy написа:
Това ли е великата вярна агитка на Лацио ? Дебрецените бяха повече народ и повече гракаха. :smt006


Да си забелязал италянците да ходят някъде по много????


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
Wooden Pints написа:
Football Fan написа:
Викането против Батков и мощния съпорт последните 10 минути ! Надявам се благородно да ни изхвърлят от ЛЕ заради бомбите, хвърлените факли и трите 7ци :smt003 Песните анти-рома се попрекалиха, особено че половината сектор с цяло гърло крещеше Рома меДра :smt005 "Чорбари прости", "В Пловдив ще пристигнем" .... на мач с Лацио ..... Браво на Бойо и от мен и ....... САМО ЛЕВСКИ !

абе с кой играем в неделя бе , как да не е било на място в Пловдив ще пристигнем ???
Ех майка му даеба , сички са много компетентни


Нямам никакви претенци, че съм компетентен, просто си изразявам мнението. За мен по този начин (на мач от ЛЕ с Лацио да пеем за майните) само им дигаме акциите, което е адски смешно защото двата им тима имат общо 4 точки от 15 мача вече ..... Некво тъпо е въобще да споменаваме тия палячовци в такъв мач. Айде за свинете по - може.

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Гледам тука някакви пишат, че през ТЕЛЕВИЗОРА не се чувало как не викаме от Б... Най-малкото ние крещяхме цял мач, няма значение колко беше резултата 0-0 или 0-4! Не сме викали срещу Батков - бяхте ли там? След третия или четвъртия гол, когато хвърлиха и боНбите се викаше най-много. Мощна подкрепа през целия мач! От ТЕЛЕВИЗОРА няма как да го чуете, елате на стадиона, "фенове".

Кур за певецО, пет за Батков!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Точно през второто полувреме сектор Б беше отчайващо жалък. :wink:

Тракам по клавиатурата, шалалалала, ооо, тракам по клавиатурата... :smt024

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Малко му бяха псувните на Батков :!:


Последна промяна Der Stürmer на Пет Окт 02, 2009 9:35 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Щото може би първите 15 минути нямаше микрофон, после още 10 ни питаха дали чуваме и накрая пяхме една-две песни :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:40 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6320
темата за състава се изтърка вече но на тия които казват че нямаме отбор ще им кажа че със същите играчи станахме шампиони дори с тренер като Кокала било късмет или не статистиката остава.Потенциал има в отбора но манталитета на играчите(на повечето) е селски.
ПОКЛОН ПРЕД ФЕНОВЕТЕ ЗАРАДИ ВСИЧКО КОЕТО НАПРАВИХА ВЧЕРА :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
А по какъв начин станахме шампиони? 1:1 с миньорко на Герена.
А това че, едва ли не според теб, шампионът на България трябва да бъде фактор в ЕКТ, ще си замълча :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1086 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com