forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Май 29, 2024 4:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1025 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Insomnia написа:
rkk написа:
Генев си изтърва човека за гола, но като цяло добре :)

Според мене цялата работа тръгна от Хичо, където сбърка на центъра... Ако трябва да виним някой трябва да е Гранде Финто де Хичо.

Но така или иначе гола се печеше и беше въпрос на време да ни вкарат, но по-добре така в 72рата минута, отколкото в 90+++++++++ примерно. :roll:

А що не кажеш нещо за грешката на Петков, че изрита топката така, че Hi4o да я сбърка... аре стига глупости. Оня безкадърник Бензукан не си хвана човека, след което Генев проспа ситуацията...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:28 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
abe kvo li e da davash tolko pari za da ne te pljujat i da ti iztiposat zname Batkov Vun v ochite pri tva v ispania :)

jiv i zdrav toshe


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:30 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
На Петков трябва да му целуваме ръцете за тоя мач ! ;) Шаки игра добре, няма как да не направиме грешка. Разликата в класите си пролича ! :smt006 :wink: Наще всички се раздадоха колкото можаха ! И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ !!!

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21564
Citizen_Kane написа:
abe kvo li e da davash tolko pari za da ne te pljujat i da ti iztiposat zname Batkov Vun v ochite pri tva v ispania :)

jiv i zdrav toshe


НАЗДРАВЕ! :drinkb

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
rkk Post subject: Re: Виляреал - ЛЕВСКИ [17 септември; 22:05ч.; PRO.BG]Posted: Thu Sep 17, 2009 11:25 pm




Joined: Sat May 28, 2005 8:51 am
Posts: 1331
Location: София/Копривщица kozarets1914 wrote:
Абе както каза някой по-горе - тая загуба боли...


Някой по-горе каза, че от такива загуби "не" боли

Ха, има ги и двете мнения...мен лично не ме е яд чак толкова.
Тепърва ще видим как ще продължи отбора занапред.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24066
Citizen_Kane написа:
abe kvo li e da davash tolko pari za da ne te pljujat i da ti iztiposat zname Batkov Vun v ochite pri tva v ispania :)

jiv i zdrav toshe

Кажи как свалиха знамето? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 25, 2008 7:46 pm
Мнения: 78
За мене това е нашият ЛЕВСКИ . Играха сърцато момчетата но нямахме късмет това е .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
общо взето всички са щастливи, щото тоя път боли, ама поне не ни е срам


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
knave написа:
общо взето всички са щастливи, щото тоя път боли, ама поне не ни е срам

Именно :smt003 Срещу много рунтави гърди се изправихме и се измъкнахме без да ни чешат сфинктера, че даже изпуснахме да проникнем ние :smt005

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:34 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Omraz написа:
Citizen_Kane написа:
abe kvo li e da davash tolko pari za da ne te pljujat i da ti iztiposat zname Batkov Vun v ochite pri tva v ispania :)

jiv i zdrav toshe

Кажи как свалиха знамето? :smt006


svaliha go kukite,ne e imalo problem,boi ili kvoto i da e :) sigurno batkov e kazal na vatashka i tia e zvunnala,boli me kura :)

znameto si svurshi rabotata,drugoto e lesno


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:36 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24066
Осъзнавам че целият отбор се раздаде на 100 % и направиха каквото могат. Евала за което. :!:
Това обаче не променя факта че сме МЕГАЖАЛКИ! Три пъти минахме центъра, 11 човека в защита цел мач и ни направиха над 15 положения :smt006 Какво беше добре, освен себераздаването не можах да разбера. Скоро ще сме на ниво Фарьорски острови :smt006


Последна промяна Omraz на Пет Сеп 18, 2009 12:37 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Според мен дъждът ни помогна много. Лъчо е класи над Сърмов. Мачкаме чорбите в неделя. Отдавна не бях гледал нашите да не се мотаят с топката, а да си я подават с едно докосване, без излишни финтове. Не мога да разбера, защо не играем така добре като днес и в България? Срещу Локо кошмарни, а срещу отбор, който е 1000 класи над гиговия отбор се раздаваме изцяло? Рятко трябва да ги мотивира. Дано Дарко е на линия за еничарите. Смърт за тях, между другото.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39368
Местоположение: Фаноса ти
Не хвърляйте вината на Хи40, както Гошо ни спаси 3-4 чисти гола, така Хи40 сбърка, а и защитата ни не е сработена в този вариант. Отборът е едно цяло - противника е много сериозен, нашите бяха малко гипс в защита, но мен ми хареса желанието, с което играха. Само този, който не играе, е безгрешен! Не винете играчите, друг е виновен за това положение и името му се вееше на черно-бял транспарант в Царското село насред Испания!
Тактически стояхме много добре и прилично срещу жАлтитИ, които не се напрягаха много в интерес на истината. Без Зе, Сърмов, Владо, Топчо, Жиката, Гонзо - виждате, това е 1/2 отбор - ТОЛКОВА! Имаме си своите шансове, Лазио не са такова страшилище, каквото ги смятате, с точният състав и тактическа дициплина - ще ги бием! Само плескавицата да му еба майката, да ги тренира с шутове отдалече, да стрелят, да стрелят, да стрелят! Да се учат да бият отдалече, писна ми да очаквам по цял мач един сериозен удар от 20-30 метра, и да не го дочакам. Да се прибират нашите по живо, по здраво, да почиват утре, и в петък и събота да се възстановяват играчите за мача с червенотиквеничковчетата, Жиката може и да играе 90 мин, Топчо знае как да ги лекува отзад, Генев и Минев, заедно с Бензукан отзад, Рабех е слаб напоследък, да седне на пейката, в средата и напред е ясно.
САМО ЛЕВСКИ и горе главите!

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Omraz написа:
Осъзнавам че целият отбор се раздаде на 100 % и направиха каквото могат. Евала за което. :!:
Това обаче не променя факта че сме МЕГАЖАЛКИ! Три пъти минахме центъра, 11 човека в защита цел мач и ни направиха над 15 положения :smt006 Какво беше добре, освен себераздаването не можах да разбера. Скоро ще сме на ниво Фарьорски острови :smt006


Прекалено песимистичен си според мен. Нашите разиграваха нелошо в центъра. Играта в защита продължава да ни е зле, но тоя Генев е адски талантливо момче - има нюха къде и как да застане. Другото се тренира.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Omraz написа:
Осъзнавам че целият отбор се раздаде на 100 % и направиха каквото могат. Евала за което. :!:
Това обаче не променя факта че сме МЕГАЖАЛКИ! Три пъти минахме центъра 11 човека в защита цел мач и ни направиха над 15 положения :smt006 Какво беше добре, освен себераздаването не можах да разбера. Скоро ще сме на ниво Фарьорски острови :smt006

Бе три положения имахме, ама голови... Като се замислиш, че: 1/ моментно сме много зле 2/ имаме яки дупки в отбора 3/ отсреща имаме отбор, дет играл полуфинал в ШЛ преди 2 години (аз тоо момент не го помня, ама айде) и финал за УЕФА срещу Ливърпул (виж тва 5-4 го помня) за последните 5-6 години... мисля, че 3 положения са ни идеални.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
kozarets1914 написа:
Omraz написа:
Осъзнавам че целият отбор се раздаде на 100 % и направиха каквото могат. Евала за което. :!:
Това обаче не променя факта че сме МЕГАЖАЛКИ! Три пъти минахме центъра 11 човека в защита цел мач и ни направиха над 15 положения :smt006 Какво беше добре, освен себераздаването не можах да разбера. Скоро ще сме на ниво Фарьорски острови :smt006

Бе три положения имахме, ама голови... Като се замислиш, че: 1/ моментно сме много зле 2/ имаме яки дупки в отбора 3/ отсреща имаме отбор, дет играл полуфинал в ШЛ преди 2 години (аз тоо момент не го помня, ама айде) и финал за УЕФА срещу Ливърпул (виж тва 5-4 го помня) за последните 5-6 години... мисля, че 3 положения са ни идеални.


Тия на финала с Ливърпул са Алавес бе, майна.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
kozarets1914 написа:
Omraz написа:
Осъзнавам че целият отбор се раздаде на 100 % и направиха каквото могат. Евала за което. :!:
Това обаче не променя факта че сме МЕГАЖАЛКИ! Три пъти минахме центъра 11 човека в защита цел мач и ни направиха над 15 положения :smt006 Какво беше добре, освен себераздаването не можах да разбера. Скоро ще сме на ниво Фарьорски острови :smt006

Бе три положения имахме, ама голови... Като се замислиш, че: 1/ моментно сме много зле 2/ имаме яки дупки в отбора 3/ отсреща имаме отбор, дет играл полуфинал в ШЛ преди 2 години (аз тоо момент не го помня, ама айде) и финал за УЕФА срещу Ливърпул (виж тва 5-4 го помня) за последните 5-6 години... мисля, че 3 положения са ни идеални.


На полуфинала е важното да се отбележи, че за доста малко не можаха да продължат. Играха срещу Арсенал. Стиганаха до дузпи, Рикелме изпусна решаващата. Но и на най-добрите се случва :) :smt006

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз поне не останах с впечтлението, че испанците е се напрягаха.
И през двете полувремена си налагаха здраво темпо, особено докато беше 0 - 0
А дъждът не смятам, че ни е помогнал Бог знае колко при положение, че нямаме здрави и яки играчи да мачкат с физика.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
kozarets1914 написа:
Omraz написа:
Осъзнавам че целият отбор се раздаде на 100 % и направиха каквото могат. Евала за което. :!:
Това обаче не променя факта че сме МЕГАЖАЛКИ! Три пъти минахме центъра 11 човека в защита цел мач и ни направиха над 15 положения :smt006 Какво беше добре, освен себераздаването не можах да разбера. Скоро ще сме на ниво Фарьорски острови :smt006

Бе три положения имахме, ама голови... Като се замислиш, че: 1/ моментно сме много зле 2/ имаме яки дупки в отбора 3/ отсреща имаме отбор, дет играл полуфинал в ШЛ преди 2 години (аз тоо момент не го помня, ама айде) и финал за УЕФА срещу Ливърпул (виж тва 5-4 го помня) за последните 5-6 години... мисля, че 3 положения са ни идеални.


Ако имахме и нападател(нормален), моеше да вкараме поне 1 от 3

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:45 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24066
kozarets1914 написа:
Бе три положения имахме, ама голови... Като се замислиш, че: 1/ моментно сме много зле 2/ имаме яки дупки в отбора 3/ отсреща имаме отбор, дет играл полуфинал в ШЛ преди 2 години (аз тоо момент не го помня, ама айде) и финал за УЕФА срещу Ливърпул (виж тва 5-4 го помня) за последните 5-6 години... мисля, че 3 положения са ни идеални.

Поправям се - жалки не е точната дума, защото все пак направиха каквото могат, по-скоро твърде слаби и далеч от някакво прилично европейско ниво.
Тия играеха като на тренировка, локвите също им попречиха да я разцъкват на скорост и това поизравни играта.
Доволен съм от себераздаването и духа и мисля, че си свършиха работата, но да казваме че сме играли добре не е реално :smt006

П.С. 5-4 беше с Алавес :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Morning Glory написа:
Тия на финала с Ливърпул са Алавес бе, майна.

Копеле, верно че беха Алавес :smt005 Абе Алавес, Виляреал, Райо Валекано - се таа. Виляреал на полуфинал за ШЛ си е изродско, както и да го гледаш. Най-дървените отбори, дет помня да са били на полуфинал за ШЛ са Панатинайкос, ПСЖ, Динамо Киев (май стигаха една година)... но тва ако са дървени отбори, заеби.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49764
Местоположение: ШОПландия
kozarets1914 написа:
Абе както каза някой по-горе - тая загуба боли... :(

Мен пък ме бОли. Загубата беше достойна и не е за болка, а играта беше прилична.

Не е да кажеш, че нашите са се влачели, че да боли.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
"Динамо" - Киев играха полуфинал с "Ювентус" преди 11 години...аз бях тогава в родната казарма... :D

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Omraz написа:
Поправям се - жалки не е точната дума, защото все пак направиха каквото могат, по-скоро твърде слаби и далеч от някакво прилично европейско ниво.
Тия играеха като на тренировка, локвите също им попречиха да я разцъкват на скорост и това поизравни играта.
Доволен съм от себераздаването и духа и мисля, че си свършиха работата, но да казваме че сме играли добре не е реално :smt006

П.С. 5-4 беше с Алавес :wink:

Е така де :) "Добре" като за нашите възможности, а и очаквания. Иначе по евро-критерии не коментираме, ама ние отдавна сме се отказали от тоя аршин, баце П. Znaesh, 4e ne ti polzvam imeto publi4no, 6toto znam kolko hora te sledqt. Ostavil sym ti oniq ne6ta tam, a za drugoto 6te se razbereme kato takova nali ;)

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Козарец, ти май беше почитател на братя Стругацки (както и аз, де).
Та: "Когато идваш, не се радвай. Когато си отиваш, не тъжи" ("Обреченият град").
И те така.
Паднахме, но и спечелихме нещо. А след победи пък сме губили.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Ясно беше, че ще загубим, важното е, че го направихме с нормален резлтат и прилична игра. Че сме слаби - слаби сме, но поне играхме на предела на силите си т.е. момчетата се раздадоха на 100%. Виляреал ще е победител, но за второто място става интересна борбата :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Дано е за добро. Философски завършваме :D За фен на Левски (както явно мнозина още не са разбрали) трябва да си широка душа. Душа, а не гъз - да се отбележи за платените феновИ.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:00 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 913
Нещо чета за дефанзивна тактика. Тактиката не беше дефанзивна а както е модерно да се казва с преливане от защита в атака :D. Наистина когато се защитавахме се връщаха всички, но когато тръгнехме да атакуваме атакувахме с по 4-5 човека, дори си спомням едни няколко минути около 50-тата минута когато целият ни отбор беше в противниковото наказателно поле. Просто ни куцаше изнасянето и то поради две причини : първо изнасянето като цяло не ни е силен елемент и второ Виляреал пресираха зверски. Като цяло мача леко ми прилича на вчерашния Интер - Барса, просто абсолютно същите проблеми имаха Интер каквито имахме и ние, а Виляреал много ми напомнят за Барса ( или поне олекотена тяхна версия :D ).

Говорите и за някакви дупки в защитата, али бали. Най-голямата дупка в отбора е на другия край на терена. Играем без нападател, тва е. А тъпото е че днеска Платини вкара гол за чорбата с първото и единственото си докосване на топката с техния екип. А още по-тъпото е че според някой информации са го взели за без пари за да се покаже в Европа и за да може да се продаде. Е питам се, що бе аджеба Батков не се сети и не го привлече преди мачове с Дебърцен като тогава вече бяхме сигурни за Европа ?


Последна промяна joro123 на Пет Сеп 18, 2009 1:03 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:01 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3843
За първи път в защита нещата изглежда добре.Генев и Минев се справиха кой колкото може...Рабех и той въпреки някой не толкова добри отигравания.Лъчо също се стара и показа че е доста по талантлив от Сърмата.Главният ни проблем е в нападение само с Жо и Зе по крилата няма да стане.ЕнЬо с повече тренировки и мачове може да влезе в някаква форма,поне ще бие по силни удари от Жорката.Вилереал можеха да ни бият с повече,но евалата отново и на Гошо Петков.Горе главата.В неделя мачкаме свинките.С тяхния вратар ако не го смени чичовото сме ги били 100%. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39368
Местоположение: Фаноса ти
Еми да заключваме темата, пишем мач за мач, гледаме напред, идва мача с розовите курви, да се пренасочим там? Възражения? Или още сте жадни за творчество?

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1025 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com