forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 12:24 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Според мен тактиката ни яко куца,стигна се до там че Йовов излъга дори Зе и му взе топката,ама какво очаквахте?Нашето първенство е слабо затова и ние също сме на това ниво.Чета някакви изказвания че сме били евроидиоти.Я по спокойно бе.Не знам как може Левскар да напише подобно нещо.И ако бяхме били какво?Сега пак ще играем в Европа и се надявам че ще пускат младите да натрупат опит,дано да стане.Не мога да разбера как има хора които се интересуват от мнението на чорбарите,абе я им ебете майката на тия прасета,като влязат в ШЛ да се обадят.Така че САМО ЛЕВСКИ-другите са путки.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Mr.Smith написа:
Модераторчетата обещаха нещо :smt006 НЕщо банове ,у-а :smt006 Я разгледайте последните 4-5 страници :smt006
Преди 15 години след такъв мач в ЕКТ, на следващия в първенството отиваха 25000 души, а сега ще отидат 2500 и то почти същите дето бяха в Унгария :smt006 Огромно , БЛАГОДАРЯ на тях ,че се раздадоха през всичките 90 минути :smt006 Благодаря и на футболистите ,че не излязоха оплашени, направиха каквото можаха, този път играха с желание . Неуместно и неправилно според мен е да се сравнява отбора от 2005-та с този , както и треньорите !
САМО ЛЕВСКИ


Понякога и ние, модераторите, си лягаме да спим, както и вършим други дейности в ежедневието си :lol: Ще почистя.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
за пръв път на такъв провал хич не ми пукаше, даже ми беше малко смешно - явно и аз претръпнах вече, като десетките хиляди луди сини глави, на които им писна последните десетина години. тошко батков ни ебава майката на отбора систематично, а сектор б даже се кефи на това. често да си кажа почвам да се надявам чорбата не само да отстрани динамо, но и да направи силни мачове в групите - барем поне това посъбуди малко феновете , които продължават да не осъзнават състоянието на отбора ни


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Кво всъщност обсъждаме футбол в държава, в която Любо Пенев се обявява за треньорски гений за един равен мач, а хората, които искат нещо да направят, биват оплювани и отричани. Харесва ни в калта, твай :smt006 И кви претенции за ШЛ и прочие. Класирането на два отбора в ЛЕ за нашата страна е уникално постижение!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 10:47 am
Мнения: 301
Boyo написа:
често да си кажа почвам да се надявам чорбата не само да отстрани динамо, но и да направи силни мачове в групите...
Недей, че после 10 години ще има хвалба как са отстранили "гранда" Динамо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Wooden Pints написа:
НЕ ИСКАМ ОТ ОТБОРА НА ЛЕВСКИ ДА БЪДЕ СВЕТОВНА СИЛА , ИСКАМ ДА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ , ДУХ И ХАРАКТЕР , КАТО ИСТИНСКИ ЛЕВСКАРИ , КАКТО НИЕ ОТИВАМЕ В НАШАТА СВЕТИНЯ СЕКТОР "Б" И ГО ПОДКРЕПЯМЕ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ЛЮБОВ!!!
А днес мисля , че момчетата играха със сърце и душа , именно за това съм доволен от играта на ЛЕВСКИ !

Твай! :smt023

Тия, дето пишат за пропуски, игрови схеми, смени и тн, не мога да ги разбера...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Goldy написа:
Недей, че после 10 години ще има хвалба как са отстранили "гранда" Динамо.


Отдавна ушите ми са свикнали да филтрират приказките им :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 3:24 pm
Мнения: 20
Местоположение: Орешак
Направихме страхотен мач !!! Нямаше го завършващият удър.... Върху това трябва да се поработи.... Според мен ТАСЕВСКИ ТИТУЛЯР !!!!

_________________
Изображение
Любовта е синя! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Boyo написа:
за пръв път на такъв провал хич не ми пукаше, даже ми беше малко смешно - явно и аз претръпнах вече, като десетките хиляди луди сини глави, на които им писна последните десетина години. тошко батков ни ебава майката на отбора систематично, а сектор б даже се кефи на това. често да си кажа почвам да се надявам чорбата не само да отстрани динамо, но и да направи силни мачове в групите - барем поне това посъбуди малко феновете , които продължават да не осъзнават състоянието на отбора ни

Велико мнение!

В три изречения описа кристално ясно всичко случващо се в отбора и сектора. Четете, четете мили фенчета ей такива мнения и после пишете.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4043
Абе, аре мошно смърт бе. Дреме ми за умрелия мач, ГЛЕДАЙТЕ ВЕЛИКАТА ПУБЛИКА!
КУР ЗА УНГАРЦИТЕ, НЕ СЕ ЧУХА ЦЯЛ МАЧ!

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
Не знам откъде идва това притеснение, че ако свинете влязат в ШЛ или лига Европа или лигата на мюсюлманската общност, няма да можем да ги догоним за много години? Да не мислите, че парите от които евентуално биха взели ще отидат за звездна селекция и нов стадион? Ние като влезохме в ШЛ да не би нещо да се промени? Пак не можехме да бием Вихрен, Пирин и не знам кой още, не дойдоха нови играчи, а парата просто потъна... така ще стане и при еничерспор.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 11:24 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Само не разбирам как изведнъж решихте че чорбаспор ще влиза в грпи и ще први фурори :lol: май след вчерашния мач верно има много изперкали :smt006 отпадат от Динамо и са си както през последните 20 години в трета глуха :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 11:42 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
На мен вчера нашите ми харесаха, определено не се скриха и се раздадоха. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10750
Radio Werewolf написа:
Не знам откъде идва това притеснение, че ако свинете влязат в ШЛ или лига Европа или лигата на мюсюлманската общност, няма да можем да ги догоним за много години? Да не мислите, че парите от които евентуално биха взели ще отидат за звездна селекция и нов стадион? Ние като влезохме в ШЛ да не би нещо да се промени? Пак не можехме да бием Вихрен, Пирин и не знам кой още, не дойдоха нови играчи, а парата просто потъна... така ще стане и при еничерспор.



Дори някой от нашите отбори наистина да реши да прави нещо с изкараните пари - пак ще го докара до под кривата круша. Каква селекция - не можеш да докараш свестни футболисти да ритат в това пробита първенство, не можеш да подържаш добра форма, когато 10 от 15-те ти мача са протоколни, не се вкарват пари в бази и стадиони, когато не са ти дадени а концесия, без юношески футбол не става - ние такъв нямаме ... всъщнощ НИЩО НЯМАМЕ - ей някое такова случайно сглобено отборче като нашето преди няколко години, което да направи епизодични пробиви и толкова. После си залязва обратно :smt006

Трябва да тръгнеме от А и Б, ако искаме да има футбол, ама очевидно си живееме в някакъв си наш свят и затова сме на тоя хал.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
Така става като се сменя админът два дни преди мача на годината :!: Мислите, че момчетата нямат ни лаптопи, ни интернет :!: :?: Както видяхте създаденото напрежение сериозно им повлия... особено на Гошко Христов, който и без това малко му трябва. Поредна ненавременна рокада и пак няма поета отговорност, аман :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
BLUES(Finland) написа:
Така става като се сменя админът два дни преди мача на годината :!: Мислите, че момчетата нямат ни лаптопи, ни интернет :!: :?: Както видяхте създаденото напрежение сериозно им повлия... особено на Гошко Христов, който и без това малко му трябва. Поредна ненавременна рокада и пак няма поета отговорност, аман :smt006


:smt005 :smt005 Сигурен бех, че фороНа е виновен! :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 11:54 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Финландец, ИДИОТ СИ БЕ!!!!! НЕ СИ НОРМАЛЕН ЧОВЕК!!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Нека налагаме EnyoYyyY kRastofchev, доволно по-качествен е от Жорката :bigok.На кого ще търка скамейката , ако може да попитам?

Финландеца пак гази, нереален :smt005 :sm_cigar :fgod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Май всъщност ГражДанина с Кайената беше в основата на "преврата" - открихме виновника, на разстрел :boisw :smt005

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19494
Батков: Дори Барселона не надиграва така отборите

:bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
blue_fury написа:
Само не разбирам как изведнъж решихте че чорбаспор ще влиза в грпи и ще први фурори :lol: май след вчерашния мач верно има много изперкали :smt006 отпадат от Динамо и са си както през последните 20 години в трета глуха :smt006


най-вероятно отпадат, но това ще е лошо за нас - тошко ще почне да дрънка още по-големи глупости, как сме много пред другите отбори в блъгария, а сектор б да го гледа мирно и да кима в съгласие на думите му


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Boyo написа:
blue_fury написа:
Само не разбирам как изведнъж решихте че чорбаспор ще влиза в грпи и ще први фурори :lol: май след вчерашния мач верно има много изперкали :smt006 отпадат от Динамо и са си както през последните 20 години в трета глуха :smt006


най-вероятно отпадат, но това ще е лошо за нас - тошко ще почне да дрънка още по-големи глупости, как сме много пред другите отбори в блъгария, а сектор б да го гледа мирно и да кима в съгласие на думите му


Знаеш, че сектор Б всъщност не кима в съгласие, а по-скоро в тон с реда. И то говорим за малцина. Аз съм убеден, че повечето хора са бесни на Тошал.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Цитат:
За Гошето Христов- ще ми се да има с какво да го оправдая че го харесвам ама...
За Сърмата недейте така- груба грешка но е най-добрия дефанзивен халф на БГ след Стилян.Всички ни боли но да гледаме реално.


И двамата са за Аушвиц. Цигането ще е 15 милиона пъти по-добър от Сърмов и поне няма да хаби атаки като бие отдалеч (некъв огромен шанс беше тва снощи да тресне гредата, а не некой нещастен фен от публиката). Цачев ако беше при нас и бе взел участие в тия 6 евро мача, завбъдеще можеше да стане ебати говедото, поне на домашната сцена. Сега опита който го трупа с Пирин не е по-различен от този като беше в "Б" отбора според мен.

Като се има впредвид, че и двата мача играехме с по 9 футболисти, доволен съм :smt006 Само да се сети Ратко, че от Жоро Певеца не става и дъска за кочина и в групите мачкаме....Йовов снощи беше голем, а Зе-то е за национала с тая игра :smt007

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26700
Местоположение: София
Сърмата... потресен съм. :smt006 Най-добрия дефанзивен халф в България :smt005
Сега на следващия мач всички да сме там ей, сините имат нужда от нас :)

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2700
С такъв президент (Тодоре, да се свети името Ти), с такива футболисти (Минев, Сърмов, Христов, Делиорман и др.) - ТОЛКОВА - 2 загуби - 1:4....
Другото са глупости. А най-голямата е за "огромния потенциал на отбора" :smt007 .

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44510
Местоположение: София
"Огормоният потенциал" на тоя отбор е да стигне до некое отпадане като от Щурм Грац :smt006
Всичко друго са алабализми, притежание на топката, положения, вътрешни халфове дрън-дрън.
Сега в Лига Европа 3то място в групата(Или 4то.Зависи от отбора от 4та урна) и тваЙ :smt006 После пак "Хегемония" в А група :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 1:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24063
Титлъ, купъ и 12 мача в евротурнирите :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 1:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3700
КУР ЗА ФУТБОЛО, БЕШЕ УНИКАЛНО!!! ПОКЛОН :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 2:03 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7085
Omraz написа:
Титлъ, купъ и 12 мача в евротурнирите :bigok


Аз пък искам поне 18 мача в евротурнирите :smt004


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Morning Glory написа:
Знаеш, че сектор Б всъщност не кима в съгласие, а по-скоро в тон с реда. И то говорим за малцина. Аз съм убеден, че повечето хора са бесни на Тошал.


бесни сме 20 човека в тоя форум и още 20 извън него
останалите не ги вълнува въобще, за тех вината е в Йовов, Вратарчето или Сърмов, дотам некъде се простира анализът им на ситуацията :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com