forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Не сте следили внимателно играта. Вчера Кокалот изпробва няколко варианта и тактики според футболиститe, които имаше на терена. Първо започна с 4-4-2, смени я на 4-3-3, после от нея премина на 4-3-2-1 и накрая разигра 3-5-2. Освен това бяха и изпробвани няколко заучени положения при фалове и корнери. Въобще личи си, че правим добра подготовка :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
antonatan написа:
Не сте следили внимателно играта. Вчера Кокалот изпробва няколко варианта и тактики според футболиститe, които имаше на терена. Първо започна с 4-4-2, смени я на 4-3-3, после от нея премина на 4-3-2-1 и накрая разигра 3-5-2. Освен това бяха и изпробвани няколко заучени положения при фалове и корнери. Въобще личи си, че правим добра подготовка


Даже си мисля, че към края Кокала реши да излезе извън множеството на целите числа и завършихме със схема: 3.14-4.37-2.48-0.01 :!:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Не знам кой като какъв се изживяваше на терена ... среден опорен :smt006 ... обаче факт е, еч нищо хубаво не направихме, освен да я мъчиме топката. Разбира се това не е официален мач, така че още нищо не може да се каже. Няма да може да се каже нищо и когато тук дойде грандът Сан Жулия, защото срещу отбор на ниво 12 а клас е глпаво да си вадим изводи. За съжаление ми се струва, че когато дойде някой отбор, който играе професионален футбол и ни "покаже гршките", от които "да си вадим поука", ще е твърде късно и пак ще има луд битка на вътрешната сцена. В България ще играем за титлата с дебилно събрания отбор на СуперЛюбо, набедения за отбор с качествени футболисти селски Литекс и Черно Море :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Това 4 - 4 - 2 пък когаго играхме вчера?
Почнахме си с трима нападатели - Зе, Йовов и Хичо.
Вече накрая като се напълнихме с експерименти и аз не съм много сигурен в каква точно схема бяха...по некое време Зе го дръпнаха десен бек, което за мен лично изобщо няма смисъл да се изпробва дори в контрола. Иначе опити за заучени отигравания мъчим още от миналата есен, но засега с меко казано променлив успех.
Аз лично за подготовката и за идващия сезон изобщо съм умерен оптимист, но що за подготовка сме водили ще се разбере знаете кога - в края на полусезона, като се тегли чертата.
Щото миналата година беше голем фурор с Вили Вуц, а - ха и "Вердер" - Бремен да бием...и после знаете какво стана.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
thegboy написа:
Не знам кой като какъв се изживяваше на терена ... среден опорен ... обаче факт е, еч нищо хубаво не направихме, освен да я мъчиме топката. Разбира се това не е официален мач, така че още нищо не може да се каже. Няма да може да се каже нищо и когато тук дойде грандът Сан Жулия, защото срещу отбор на ниво 12 а клас е глпаво да си вадим изводи. За съжаление ми се струва, че когато дойде някой отбор, който играе професионален футбол и ни "покаже гршките", от които "да си вадим поука", ще е твърде късно и пак ще има луд битка на вътрешната сцена. В България ще играем за титлата с дебилно събрания отбор на СуперЛюбо, набедения за отбор с качествени футболисти селски Литекс и Черно Море


СупеНлубо


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 3:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Да споделя и аз мнението си от видяното в мача. Въпреки възторжените мнения тук за мен Левски беше кръгла нула... не толкова като изпълнители, а като постройка. Такова безумие ей богу не бях виждал – при тези изпълнители, които едвам-едвам се движат по терена да играеш с един дефанзивен халф изглежда меко казано странен ход. Гаджев (който всъщност също е атакуващ, но е преквалифициран) стоеше на огромно разстояние от атакуващите халфове и се отваряше огромна празнина в центъра на терена. По този начин ставаме адски уязвими в защита, а тя така или иначе не е най-силното ни звено. Всеки отбор, който може да играе на контра просто ще ни разбие. Не се учудвам че морето ни вкараха и имаха доста положения. Да не говорим и че топката се изнася доста трудно и не може да се установи превес в центъра. Не сме Барселона, та да играем 4-1-4-1... за жалост.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
големият проблем вече две години е, че не можем да вкарваме
разиграват добре, на моменти направо изненадващо добре , обаче така и не стигат до чистите положения достатъчно, а като стигнат - няма кой да я вкара.
другият проблем е, че няма стабилен ДХ след като Ричи се махна - това не е проблем при нормална игра, но когато ни контраатакуват много си личи - един добър ДХ ще "затвори" центъра още в половината на противника, ще намали остротата на атаката, а сега с два паса вече са в наказателното ни , където защитата още не се е групирала и става кофти

Така че трябва да се работи с всички офанзивни играчи - пласиране, завършващ удар, пробивност. Надявам се да има и кой да купи поне Да Коща и Наркомано, та да вземем още един свестен халф, дай боже Кривия :)

Не бих се учудил и ако Батков чака жребия на 17ти, за да реши дали и колко пари да даде още за трансфери. Правил го е и преди, така че вероятно и сега така


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Boyo написа:
Не бих се учудил и ако Батков чака жребия на 17ти, за да реши дали и колко пари да даде още за трансфери. Правил го е и преди, така че вероятно и сега така


Не, не, лъжеш се, той обикновено Борат казва: "Ако бяхме влезли, щях да купя...", което е доста различно :smt003

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
На замесените след мача ше кажа само http://vbox7.com/play:53b65925

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
нали до 9ти требвало да са картотекирани, или тва е само за втори кръг?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2300
Местоположение: Радомир
Мисля,че за всеки кръг се катотекират,което означава,че можеш и нови да картотекираш

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Определено съм с много големи очаквания за представянето на ЛЕВСКИ за следващата година!Преди години така се чудех и на гениалния митко пенев, но той шашкаше всички противници с неорганизираното безредие на отбора си по време на мач!Сега съм сигурен, че кокала ще го надмине!Остава само да не ни се пада някой подобен треньор, което веднага ме кара да се притеснявам най-много от първия сблъсък с аматьорите!Изклатим ли ги тях обаче, няма да има никакви проблеми нататък, защото, докато се чудят на гениалните построения на кокала и ....двата мача свършили!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Shakespirt написа:
На замесените след мача ше кажа само http://vbox7.com/play:53b65925


http://vbox7.com/play:27b0fc80

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
ето и записа : http://4storing.com/45g96h/1a0b6254e9a1 ... fc5d6.html
само да кажа, че само VLC и Mplayer разчитат, че е 16:9, на другите и сигурно трябва ръчно да се зададе

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 11:46 pm
Мнения: 57
Работата е на фотосинтеза аз по некадърен треньор не съм виждал .... то само като му видиш жестовете с ръката ( напред напред по тъча) или наставления от рода ( ай здраво ай по здраво :D :D ) той на тренировка не си е свършил работата .. на мача ли иска, на мача се стои и се гледа само леки корекции ------- той наш кокалеску ми се пенни там че, и не стига че не разбира от съвременен футбол ами ..... ! Квото направят момчетата аз на тях се надявам !!

_________________
Нищо освен най-доброто е достатъчно добро !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Аз пък си мисля, че Ганя му е вдгинал мерника и още при евентуално отпадане в ШЛ ще бъде изгонен.

Иначе отбора нищо не играе, абсолютно разпасана команда. Казвате, че проблема на отбора е да вкарва, но аз не мога да се съглася, проблема на отбора е да прави положения за вкарване. Вчера имаше 2, на Финта ( много слаб ) и на Зе при гола. Не знам как може да сме толкова слаби с такива футболисти...

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Според мен сте предубедени... Фичо Хинта не игра лошо през първото :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
ПичУ и на мен ми хареса, само трябваше да си вкара положението. Иначе с доста желание за игра беше, подстриган си е, бързо се придвижваше, даже и Финтът му се получаваше :bigok

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 2:41 pm
Мнения: 1060
Местоположение: СОФИЯ
тва е щото в събота в 33 го натиснахме леко леко :) :smt006

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Е, като изключим, че от 7 метра врата уцели защитника и нямаше нито едно сполучливо центриране, което да е създало дори минимална опасност, не може да се отрече, че 2-3 финта му се получиха. Хайде да го продават в колоса Стяуа.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Скоро ще повърна от тоя форОН :( Толкова ли няма един като мен, за когото дяволът да не е толкоз черен? :smt102

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 2:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
acrimonious написа:
Скоро ще повърна от тоя форОН Толкова ли няма един като мен, за когото дяволът да не е толкоз черен?

Ако бях гледал поне малко към терена по време на мача щях да те подкрепя :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
acrimonious написа:
Скоро ще повърна от тоя форОН Толкова ли няма един като мен, за когото дяволът да не е толкоз черен?

Кой дявол? Батко и Кокалчето ли?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
acrimonious написа:
Скоро ще повърна от тоя форОН Толкова ли няма един като мен, за когото дяволът да не е толкоз черен?


Нема, и дявола още дори не сме го видели колко е черен.....има време да се избели, ама времето не се ползва рационално! А кажи ми какви оптимисти да сме, като се вижда, че селекцията ни е ташак за замазване на очите, треньора ни е и аз не знам вече какво, подготовката ни е някаква подигравка (благодарение и на БФС, дето направиха последния кръг на първенството 1 седмица преди първите мачове от ЕКТ), основното, което става е "идва ли си Наско, не си ли идва, идва ли Печкин или не идва, преговори с Макриев, който не идва, продаваме ли Финта, връщаме "ненужните"....." еми еби му майката, как да си оптимист! На всичко отгоре играем с някакви провали сръбски и не можем да ги бием, че дори и не показваме с нищо, че ги превъзхождаме - то верон, че в контроли не е важен резултата, ама чак пък толкова? А и играта е важна, ама ние и игра нямаме.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Wildkid написа:
acrimonious написа:
Скоро ще повърна от тоя форОН Толкова ли няма един като мен, за когото дяволът да не е толкоз черен?


Нема, и дявола още дори не сме го видели колко е черен.....има време да се избели, ама времето не се ползва рационално! А кажи ми какви оптимисти да сме, като се вижда, че селекцията ни е ташак за замазване на очите, треньора ни е и аз не знам вече какво, подготовката ни е някаква подигравка (благодарение и на БФС, дето направиха последния кръг на първенството 1 седмица преди първите мачове от ЕКТ), основното, което става е "идва ли си Наско, не си ли идва, идва ли Печкин или не идва, преговори с Макриев, който не идва, продаваме ли Финта, връщаме "ненужните"....." еми еби му майката, как да си оптимист! На всичко отгоре играем с някакви провали сръбски и не можем да ги бием, че дори и не показваме с нищо, че ги превъзхождаме - то верон, че в контроли не е важен резултата, ама чак пък толкова? А и играта е важна, ама ние и игра нямаме.....


Няма как да кажа на черното бяло, прав си, обаче:

1. Селекцията е ташак, връщат се хора, които определно не трябва да се връщат, но те са си класа.
2. Подготовката ни продължава и в първите 2 мача от ЕКТ :smt006
3. Иде ли наско, не иде ли, ясно е вече, че не иде. Не съм и убеден, че трябва да иде.
4. Треньорът е подигравка, ма поне имаме изпълнители.
5. Продава ме ли Финта, не го ли продаваме, то тва и Давид Вия и Адебайор се питат в клубове като Валенсия и хАрсенал, а ти за наш хичо питаш.
6. Не съм съгласен, че нямаме съвсем игра. Да, станхме шампиони, защото свиньетье са още по- жалки, обаче в най- важните си мачове, без да покажем кой знае колко класа, ги взехме на мускули и мъжество, което миналият сезон тотално липсваше.
7. Като изпълнители имаме чудесни играчи: Петков, Рабех, Живко, Гаджев, Дарко, Бардон, Зе, Жо, Минев последните мачове... Това хич не е малко.
8. Напълнихме се със стари кучета, които верно, повече от 2 години няма да играят на ниво, но поне знаят как стават нещата в момента и могат да решат всеки мач....

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
acrimonious написа:
1. Селекцията е ташак, връщат се хора, които определно не трябва да се връщат, но те са си класа.

Те са класа и се открояват защото няма пилот на самолета. Така или иначе бъдеще няма, защото не се гради така отбор
acrimonious написа:
2. Подготовката ни продължава и в първите 2 мача от ЕКТ

Това е така
acrimonious написа:
3. Иде ли наско, не иде ли, ясно е вече, че не иде. Не съм и убеден, че трябва да иде.

Той да не е тъп да дойде щото знае какво го чака - на батко мениджърчетата, неадекватен треньор и селекция
acrimonious написа:
4. Треньорът е подигравка, ма поне имаме изпълнители.

За няколко мача със слабаци става. Дойде ли някой малко по-грамотен - дотам
....

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
acrimonious написа:
Wildkid написа:
acrimonious написа:
Скоро ще повърна от тоя форОН Толкова ли няма един като мен, за когото дяволът да не е толкоз черен?


Нема, и дявола още дори не сме го видели колко е черен.....има време да се избели, ама времето не се ползва рационално! А кажи ми какви оптимисти да сме, като се вижда, че селекцията ни е ташак за замазване на очите, треньора ни е и аз не знам вече какво, подготовката ни е някаква подигравка (благодарение и на БФС, дето направиха последния кръг на първенството 1 седмица преди първите мачове от ЕКТ), основното, което става е "идва ли си Наско, не си ли идва, идва ли Печкин или не идва, преговори с Макриев, който не идва, продаваме ли Финта, връщаме "ненужните"....." еми еби му майката, как да си оптимист! На всичко отгоре играем с някакви провали сръбски и не можем да ги бием, че дори и не показваме с нищо, че ги превъзхождаме - то верон, че в контроли не е важен резултата, ама чак пък толкова? А и играта е важна, ама ние и игра нямаме.....


Няма как да кажа на черното бяло, прав си, обаче:

1. Селекцията е ташак, връщат се хора, които определно не трябва да се връщат, но те са си класа.
2. Подготовката ни продължава и в първите 2 мача от ЕКТ
3. Иде ли наско, не иде ли, ясно е вече, че не иде. Не съм и убеден, че трябва да иде.
4. Треньорът е подигравка, ма поне имаме изпълнители.
5. Продава ме ли Финта, не го ли продаваме, то тва и Давид Вия и Адебайор се питат в клубове като Валенсия и хАрсенал, а ти за наш хичо питаш.
6. Не съм съгласен, че нямаме съвсем игра. Да, станхме шампиони, защото свиньетье са още по- жалки, обаче в най- важните си мачове, без да покажем кой знае колко класа, ги взехме на мускули и мъжество, което миналият сезон тотално липсваше.
7. Като изпълнители имаме чудесни играчи: Петков, Рабех, Живко, Гаджев, Дарко, Бардон, Зе, Жо, Минев последните мачове... Това хич не е малко.
8. Напълнихме се със стари кучета, които верно, повече от 2 години няма да играят на ниво, но поне знаят как стават нещата в момента и могат да решат всеки мач....


1. Не ни трябват, ма са класа.....то и Ферари Ф50 е класа, ма не го пускат на Льо Ман, нали?
2. Тия 2 мача ок, ма след тях идват още два, и се получава БАТЕ - сериозно ли мислиш, че нещо ще се промени в дните между тях?
3. Не съм казал, че трябва да иде, ама въпросът е, че се занимаваме с това, а не с подготовка и селекция! Да не кажа, че селекцията, или липсата на такава се диктува и от това дали Наско идва, или не, и затова закъсваме още повече!
4. Първо нямаме чааак такива изпълнители, второ ако ще и Кака да е тука, с малоумен треньор няма да прокопсаме, а нашите "изпълнители" са далеч от Кака....
5. Мисълта ми беше, че дори не знаем другата седмица с кви играчи ще играем, какво остава за по-нататък! А заместници? А сработване? първите 4 кръга от първенството, след отпадането ли?
6. На мускули става у нас - в Европа трябва игра!
7. За изпълнителите се разбрахме...
8. Кви 2 години, аз се надявам на половин сезон, и пак съм скептичен....А и да припомняме ли как същите кучета "решиха" ония мачове?

Не казвам, че нещата са безнадеждни, обаче тоя отбор има страшно много работа да свърши, преди да ми вдъхне какъвто и да е оптимизъм! И предпочитам да съм песимист и да ме изненадат приятно, отколкото да им се радвам кви са велики сега и после пак да берем срам! Тва, че станахме шампиони миналата година не може да му заблуждава, колкото и да му се иска на Батко да ни замазва очите с тая титла! И това е пътя - да разбере тоя лайнар, че ние имаме очи и виждаме че не върви и с някаква си титличка у нас не може да ни подмята!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
:)

Не бе, виж, аз не съм сляп, виждам че всичко е с главата надолу, просто се чудя кое ни е наред, че и футболът покрай него да бъде. Желая искрено успех на Черноморец, защото там са се захванали с нещо сериозно и ако се види, че става, барем и другите клубове прихванат. При единствена реална конкуренция за титлата- свиньетье, които си канят на проби звезди като Грег Акселрод (който е и пидал), няма как да се вдигне нашето ниво, щото Батков е тъпак. Същевременно нямаме друга алтернатива, защото колкото и да не ни се ще да го признаем, единствения реален купувач с пари е ... Ирена Кръстева (кур за нея).. Така че трябва да се примирим и да не спираме да се надяваме :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 5:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
acrimonious написа:
Не бе, виж, аз не съм сляп, виждам че всичко е с главата надолу, просто се чудя кое ни е наред, че и футболът покрай него да бъде. Желая искрено успех на Черноморец, защото там са се захванали с нещо сериозно и ако се види, че става, барем и другите клубове прихванат. При единствена реална конкуренция за титлата- свиньетье, които си канят на проби звезди като Грег Акселрод (който е и пидал), няма как да се вдигне нашето ниво, щото Батков е тъпак. Същевременно нямаме друга алтернатива, защото колкото и да не ни се ще да го признаем, единствения реален купувач с пари е ... Ирена Кръстева (кур за нея).. Така че трябва да се примирим и да не спираме да се надяваме


Аз само обяснявам защо няма особени поводи на за оптимизъм :smt006 А и ако Батков не беше тъпак, дори и с несъстоятелността на свинките, щяхме досега да сме изградили основа, на която следващите 10 години да ги разкъртим и да сме редовни участници в Европа! И да използваме шампионата за обиграване, щото ще сме толкова напред, че не е истина просто! Сега ни се дава втори шанс да хванем тоя влак (макар и не в същия мащаб), но и него ще пропилеем.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 1:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Казвал съм го преди, ще го кажа пак. Най-доброто за българския футбол и в частност за Левски е лит(*кс-етрополе да направи солидна селекция, да стане убедителен шампион и хегемон за години наред, да пробие в Европа и в лигата, където да запише не само участие, но и победи. И да прави това всяка година, докато не стане ясно и на последния малоумник, че за да се постигнат такива успехи трябват пари, точни и навременни ходове и директна трансферна политика, а не цигански номера и циркаджилък. Само тогава настроенията срещу Тодор Батков ще са толкова остри, че той ще се принуди или да инвестира сериозно, или да продаде отбора. Докато с Ицо Йовов- централен нападател успяваме да станем шампиони и вземаме по някоя купичка, поради несъстоятелността на другите, нищо няма да се промени. Трябва ни силно първенство, трябват ни 2-3 отбора да ни унижат, да ни наврат в кучи гъз,да ни стъпчат, да ни изхвърлят от Европа, за да се изкорени пошлият начин на мислене, който ни плъзга по тази деградационна спирала вече 20 години.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com