forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
:D :smt038 :smt006 -Ами Наздраве тогава.Аз още си къркам!!!

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Наздраве я! И аз продължавам... :smt030

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 4:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
А бе аз се отказах вече - 10 години, 15 години пред останалите - кур! Нищо няма да стане, не заради Батков или Баждеков (тоя пък човек кой го набеди незнам), просто защото нещата могат да станат там, където има желание за това - в България желание няма :!: Не виждам кво се навивате за някакви свестин попълнения и качествен треньор - от къде и за какво ? То е цяло чудо, че и тоя състав го имаме, при все, че го ползваме да рита по картофени ниви, кой знае защо набедени за стадион. Далеч съм вече от всякакви такива идеи. Квото е такова - ей такива мачове ни чакат и за напред и чат пат някое евро пробивче. Кой не му изнася - да се изнася - има Диема, има Седем спорт - барем сега може да си фен на който си решиш и да си го гледкаш, следиш, да си обсъждаш с други фенове и така. Аз съм левскар - така го чувствам.

Честита победа, стига го псувахте Кокала - тъй или иначе той ще остане, по-добър нема да дойде, освиркваници и темоподобни само ще влошат нещата. Хубаво беше да го разкараме, ама не стана. Квото такова.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
3941 написа:
здали ще връщаме мечката


Нема нужда бе, Хичо беше същински Мечо по десния фланг :) Особено центрирането за първия гол и няколко комбинации с Жиката след тва


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Мързи ме да чета предишните страници, за тва ще кажа само- честито 1-во място, дай боже след следващия полусезон точковата разлика да е още по- голяма! Гонзо е големец, то е ясно! Хареса ми, че започнаха Христов и Жеан мача, но се вижда, че и двамата са атрактивни, но нерезултатни. Смисъл, подават си с главички, гърдички, дупенца, хуйчета и т.н., обаче просто трябва някой прагматичен тип като Гонзалдо, който да отбележи гол.

Евала на Дарко, тва момче от мача със Селтекс просто ни прави играта.. Пасът му към Жо беше :smt007 :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ебати полусезона,сега сигурно всички трябва да са доволни.Ние ,след "невероятното"газене из Европа ще зимуваме на върха и сигурно ще трябва да забравиме за срамовете,които ядохме.Свинете,които добрият стар "магьосник"Пенев ги извади от гроба и ги докара до второто място със запазени шансове за титла.Всичи други отбори също трябва да са щастливи,че дистанцията между тях и грандовете вече не е толкова голяма.Всички любители на футбола и те трябва да са щастливи,че наблюдават страшно оспорвано първенство :lol: ,че имаме перспективен национален отбор ,който вече успява да вкарва гол на чужд терен-справка мача със Сърбия и ето вече се вдига посещаемостта по стадионите,средно по 821 човека и 432-ма милиционери присъстват на всеки мач.
Е нЕма такова щастие

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Абе, некой чу ли ги лошите началото на почивката като викаха "дебелак, дебелак"

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 10:20 am
Мнения: 1399
Местоположение: София
Към кого е било насочено тва? :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Неее.... не беше към мене... нееее. Просто питам дали се е чуло :D

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Вън жените от стадионите и от футбола!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 10:20 am
Мнения: 1399
Местоположение: София
Или поне от сектора,че иначе е тежка форма на полова дискриминация :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Треаше некой да го набие...Отгоре на всичко и агитация неква раздаваше...За некъв тъп мач...Заеби, тъжна история :mrgreen:

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
На мен не ми дадоха уистче :smt089

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 8:19 pm
Мнения: 81
Местоположение: Син Юг
Листчето беше чук...викам ксерокопие преди 40 години,а то от в."Стара Слава"...
Стария "футбалер" взе по едно време едно от знамената ми се стори,развя го 2 пъти и го остави.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 9:37 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Отдавна съм спрял с песимизма, но що па да си не кажем мнениенцето. Аресва ми Левски последните мачове и те тава е. Почти съм сигурен, че вината не е в тренера, а и съм леко разочарован, че ще требе да си го трайкаме до издънки, но такъв е животот. Състава изглежда се обиграва и играта става все по юбава, но не може да не се забележи, че гонзага си е гонзага-не съм му супер привърженик, но нема да си кривим душата-изважда си ни в доста мачове човека и тея, които го отписваха без време требе да са леко сконфузени :mrgreen: Добри са и младите и май кокалеско ще налучка състава-а тоя късмет де :wink: . Огромно израстване на дарко-поне откакто не съм писал-евалата. Евала за ентусиазма на феновете, и се надявам с течение на времето доста от съгражданите на повечето от вас да отидат да си подкрепят отбора. Не е толкО зле играта, колкото доста от вас се опитват да я изкарат...
само Левски и монтана :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
абе не е толкова лоша играта ама като сме свикнали на Герена да ги пращаме на 4ка е гадно да се мъчим с едно на нула докрая и средно между 20 и 30 минути игра на мач вместо така топлещото в предишните години мачкане 90 минути и още и още - 10:0 8:0 5:0 6:1 и всяка втора седмица така (3:0 се водеше слаб мач)

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Абе след втория гол някой изцепи 'Кой сега е номер 1?" или на мен така ми се стори :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 11:25 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 1:27 pm
Мнения: 440
Knoxville написа:
Абе след втория гол някой изцепи 'Кой сега е номер 1?" или на мен така ми се стори :lol:

Аз бЕх ... тва, че свинете са го приватизирали и звучи по-добре със четрибуквие/съкращение, не значи, че 'Левски пак е номер 1' не важи

_________________
ГОНЗО ЗНАЕ КОЛКО МАЧА КУПИХТЕ МИНАЛОТО ЛЯТО.
ШЕ ВИ СЕРЕ ТОЙ ВЪВ ПУТКИТЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Край на ц(*ка написа:
Knoxville написа:
Абе след втория гол някой изцепи 'Кой сега е номер 1?" или на мен така ми се стори :lol:

Аз бЕх ... тва, че свинете са го приватизирали и звучи по-добре със четрибуквие/съкращение, не значи, че 'Левски пак е номер 1' не важи


Не го повтаряй :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
The Rascal написа:
Kryten написа:
Хичо днес беше един от най-добрите. Центрирания, удари, игра със самочувствие. Имаше един готин момент преди първия гол отиде Гонзо при него и явно му е казал 'ей са ми я пусни да я мушна' и момчето си центрира супер :smt023


Изключително приятно съм изненадан от играта и желанието на Хичо!!!Тъкмо се бях отчаял за него , а ето че когато някой има желание и се получават нещата - качества определено има!Явно не е случайно, че беше на проби в Арсенал и ако играе както с Пирин със сигурност ще има шанса да опита от големият футбол в някое голямо първенство!


Никой никога не е отричал качествата на звездолини-кичари като Мьечо, Хитлер и Дарко Армандо. Винаги са били псувани не за друго, а заради мързел, покриване, плахост, прекомерно самочувствие и т.н.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Едва ли прекомерното самочувствие беше сред проблемите на Хитлер, по-вероятно обратното

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Едва ли прекомерното самочувствие беше сред проблемите на Хитлер, по-вероятно обратното


Абе аре бе, чел съм му и съм му слушал интервюта на Хичо Арсенала.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Хубаво ама се видя след като вкара гола как игра :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Хубаво ама се видя след като вкара гола как игра :smt006


Едва ли някое говедо ще му се разсърди, ако почне да мачка оттук нататък.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Така де, но ми става ясно вече колко е трудно да си футболист при нас, да не говорим юноша
В тази връзка ще е глупаво точно сега да го продадем

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Така де, но ми става ясно вече колко е трудно да си футболист при нас, да не говорим юноша
В тази връзка ще е глупаво точно сега да го продадем


Точно така. Ние сме Левски и не всички футболисти стават за нас, отсяваме плявата. Светкавица и Ком-Миньор да дават колкото си кредит на доверие и на когото си искат.

Идеално знаеш колко пъти е бил псуван и пращан да си ходи Гонзо, за последно съвсем скоро, но той се изправя, доказва се и запушва усти всеки път. Има футболисти като Гонзо, има и футболисти като Пичо. Нашето желание е да си имаме Левски от 11 Гонзовци, Топчовци, Урсули и т.н.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Kryten написа:
Да, не е виновен кокала, но за добрата комбинативна и резултатна игра миналите сезони беше виновен един друг треньор. За съжаление играчи като Христов май не са в крак с футболната философия на хрущяла
А играч като ГОНЗО не беше в крак с футболната философия на Мъри!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми така си е, Мъри е фен на по-леките нападатели, което до някъде може да доведе до по-добри резултати, защото едва ли на Гонзо ще му се отварят такива възможности да вкара срещу по-добре подготвени противници. Историята от успешните ни евроучастия показа основна играеща роля на нестандартните отигравания на Мечо, Йовов и Бардон, отколкото реализаторските качества на Валери примерно.
При Гонзо грешката беше че го пратиха във Франция. Ако беше останал щеше да е по-добре за него и за отбора

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Но пък има своите негативи - първо много пропускахме , защото нямаше таран да гази и шие отпред, а после, като се срина формата на "креативните" халфове (и най-вече - като се махнаха) немаше кой да решава мачове, защото точно играчи като Гонзо могат да решат закучените мачове, а не Валери и Бабангида. За това най-добрия вариант е да имаш и от двата типа, според мен. Принципно певеца и Гонзо мисля ще са супер двойка, когато първият най-накрая се поотпусне и заиграе както може. Заедно с Тасевски , който е също лек и техничен, и Еньо, който си е точно тип Гонзо играч - имаме четирима качествени играчи напред и това ни е най-силното място реално. Е , ако Рабех и Петков остане и защитата си е ок, така че пак стигаме до това дето повтарям от доста време - требват халфове, много!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми разбира се че ни липсваше такъв, не съм твърдял обратното, Е. Ангелов вършеше само донякъде и до едно време тази работа. Иначе Гонзо можеше да бъде този играч, но той сам пожела да си тръгне :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com