forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Точно на тоя мач съм убеден, че ще има скандирания...всъщност точно в такива мачове в които се изправяме срещу него трябва да се показва това уважение към свършеното от Мъри, а не във всички останали мачове :smt006 Не виждам никакво "дъно" в това да му покажем, че помним какво е направил за клуба, защото един ден отново ще е при нас...и ще е тъпо ако някои хора сега в желанието си да покажат, че "няма по-голям от Левски" започнат да го обиждат :roll:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 7:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Да уважим латекса анално,другото няма значение...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 7:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Ако ще има Мъри Стоилов пляс пляс пляс Мъри Стоилов нека е преди да почне мача, не по време на мача. Ако трябва през цялото време да псуваме Батков и Велев, но не по време на мача да се вика за Мъри. След това тия долу да изорат тревата, за да не се проявявам като форумен герой. Всички на мача и бой по селяните

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 8:22 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Стига вече с тоя Мъри бе...няма го...отиде си..край!Сега какво да взема да се самоубия като го няма...Стига вече!Ставаме жалки!
Батков си го слага на памперса,Велев не го чува...няма смисъл!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Едно транспарантче или малко викане преди мача да покажем, че го уважаваме е ПРЕдостатъчно.Всичко друго значи, че се 1 викаме за селтекс :boisw Кур за все, сички на мачО и само Левски :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 4:52 pm
Мнения: 390
САМО ЛЕВСКИ АЛЕ

_________________
"ИМА ЕДНА СТРАНА БЪЛГАРИЯ,В ТАЗИ СТРАНА ИМА ЕДИН ОТБОР ЛЕВСКИ! МОЖЕ И ДА НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА НЕГО ... В ТОЗИ ОТБОР СЪМ СЕ РОДИЛ,В ТОЗИ ОТБОР ЩЕ УМРА!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2971
Местоположение: Warsaw, Poland
по-добре да го отложат мача за когато се върне Ферарио Спасов в Литекс като треньор:) За да няма излишни спекулации :D

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Значи аз съм твърдо ЗА Мъри, но не мисля, че трябва да му се вика името постоянно.Най-много едно ръкопляскане след мача и това е.Иначе тея трябва да ги бием на всяка цена, защото и сезона може да си замине и УЕФА-та...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 5:21 pm
Мнения: 453
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов
Феновете готвят протест срещу Батков и Кокала, викат за Литекс
Привържениците на Левски изказват негодуванието си на мача с ловчанлии

Негодуванието на сините ултраси към собственика на Левски Тодор Батков и настоящия наставник на тима Емил Велев - Кокала стигнало предела си след поредния резил на синия отбор и бездушната игра при загубата от Локомотив София в "Надежда" с 0-1.

Привържениците били твърдо решени да предизвикат промени в любимия си клуб, като се очаква на предстоящата среща с тима на Литекс в събота, воден именно от техния любимец Станимир Стоилов, да изразят своето несъгласие с управлението на Левски и подкрепата си към Мъри. Феновете замислят да издигнат транспаранти, чрез които да лобират за уволнението на Кокала и завръщането в тима на Стоилов. Част от феновете дори били категорични, че ще подкрепят Мъри и Литекс в дербито на Герена. Както е известно, от старта на първенството насам привържениците на синия тим стартираха кампания в подкрепа на Мъри, повлияла и за уволнението на предшественика на Велев - Вили Вуцов, която тепърва ще навлезе в своя пик.

Припомняме ви, че по време на вчерашната среща с Локо Сф, сините ултраси засипаха ръководството с псувни и закани. "Вие сте сбирщина от хулигани, не искаме този Левски", "Искаме европейския стил на Мъри", "Кокал, махай се", крещяха запалянковците.

db...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:29 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Смешници...и тия пишат новини от форумите

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
Заслужава ли си въобще да коментираме. donbalon.eu :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Припомняме ви, че по време на вчерашната среща с Локо Сф, сините ултраси засипаха ръководството с псувни и закани. "Вие сте сбирщина от хулигани, не искаме този Левски", "Искаме европейския стил на Мъри", "Кокал, махай се", крещяха запалянковците.

PAXHJAXHAHHHHHHHHHHHHAXHX
AHXAXHX
XAAXAXAHHAAHA

AXHXHAHX
XHAXHAXHyuqxahxa
AHXHAX :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt043 :smt043 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:44 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Чудно ми е дали и този мач няма да го пратят в петък за да си починат и двата отбора преди "тежките" евро реванши... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:50 am 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
в страницата ни, пише, че следващия мач е с Жилина :mrgreen:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Е страницата все пак е за 50 000 лева...

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 9:57 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Мощно 1 на 1 с гол на миро с глава в 98' мин :lol: :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Ghooster написа:
Е страницата все пак е за 50 000 лева...

ХАХАХАХАХАХХА :smt003 :smt003

Ако ще се вика ''за'' Мъри, да е преди или след мача, повреме на него си пеем за Левски, против Батков и Кокала...
За мен шанс за победа има, само ако си вкараме положенията, които ще са 3,4 максимум, иначе ще ядем кура като с Локо...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 10:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Ultra*Support написа:
Ghooster написа:
Е страницата все пак е за 50 000 лева...

ХАХАХАХАХАХХА :smt003 :smt003

Ако ще се вика ''за'' Мъри, да е преди или след мача, повреме на него си пеем за Левски, против Батков и Кокала...
За мен шанс за победа има, само ако си вкараме положенията, които ще са 3,4 максимум, иначе ще ядем кура като с Локо...


Това ако се пее трябва да е след мача.По време на мача трябва да пеем за Левски и за нищо друго :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 10:09 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
The Blues написа:
за Левски пеем всеки мач, това не е въпрос за дискутиране :|

...Викане против сегашните ни "любимци" Батков и Кокала, отколкото викане за треньора на лАтекс :smt099

Ако и на тоя мач се запее "Мъри Стоилов" не знам.. :|

за съжаление ще се пее...

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2910
Местоположение: Valhalla
МНОГО МИ Е ЗЛЕ :|

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
The Rascal написа:
Да дам един малък пример: Рой Кийн е легенда на Ман Юнайтед, а сега е треньор на Съндърланд!Познайте как се държат с него привържениците на Юнайтед когато играят срещу Съндърланд - аплодисменти и скандиране на името му, точно каквото е заслужил!отделно от това, привържениците естествено подкрепят техния любим отбор!!!

Мъри беше нагло изгонен от ЛЕВСКИ, след като Бай Ганьо разпродаде ядрото на отбора, който Мъри създаде и който ни донесе толкова радост (всички помним как Топчо искаше да остане в ЛЕВСКИ, а Бай Ганьо не, та не - ще те продаваме)!Сега е треньор на онова селско отборче, но естествено че ние си подкрепяме ЛЕВСКИ и не ни пука за селяните, но това не пречи да изразим (който иска естествено) признателността си към Мъри и да скандирам против смешния ни собственик!!!


Добър пример,но някак си не е точен,защото Съндърланд не е нито враг на Юнайтед,нито конкурент за титлата. По-удачно би бил пример с Челси и тяхното отношение към Дзола,който сега е треньор на Уест Хем.
Скандиранията за Мъри според мен не са правилни,защото самият той първо беше заявил,че няма да работи в България,а после отиде в Литекс(макар че хлябът е с пари).Истинските врагове на ЛЕВСКИ не са Кокала,Веско Минев и т.н.,а некадърниците и плъховете в ръководството,срещу които би трябвало да се скандира. Емил Велев не е виновен,че е неможещ,а виновни са лицата,които гласуват доверие в неможенето му.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 10:45 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 09, 2007 2:57 pm
Мнения: 465
Така и така никой не разбра, че се иска търпение. Всеки помни как в началото , когато Мъри по Левски пак играхме слабо , пак се искаха оставки. След по малко от година помните къде беше Левски - В Уефа - 1/4 финал. Велев едва преди месец застана на тренъорския пост , а вече се иска оставката му. Не става така!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 11:33 am 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
дали не трябва и ние да постъпим като феновете на Ботев :roll:

един лош мъдоклатор казва, че запетайката ти е грешна!

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Последна промяна Momo на Пон Сеп 22, 2008 12:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 11:38 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Momo_Levski_1914 написа:
дали не трябва и ние да постъпим, като феновете на Ботев :roll:

НЕ!!!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 11:55 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
Невъзможно е да бием Литекс, още повече без Жо.
Ако Киш играе - 0:1, 0:2
Ако Петков играе - 0:0

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Вуцан си беше прав.Неможе ние след трагичен сезон и 16 точки зад чорбата да искаме ШЛ и тн. Правилно си казваше, че ако бием бате ще надскочим себе си. Тогава разбира се нямаше кой да го послуша, защото всеки си казваше, че такъв шанс не се изпуска, друг е въпроса, че ние не бяхме готови, но кой да го послуша, защото наистина беше златен шанс.
Неможе след, като продадохме ВСИЧКИТЕ си основни футболисти нямаше как да стане просто, а и накупихме дозина нови, които тепърва ще трябва да се доказват, а ние сме ги нарочили за гонене. Така не се прави отбор, който да е редовен участник в ШЛ и Уефа. Трябваше от онзи състав да останат 3,4,5 и със сегашните нови, нямаше да гоним ниво на отбора от преди 2 сезона, а щяхме да го вдигнем и да затвърдим успехите си в Европа. Всички големи отбори правят така, сега виждате Милан, след тази обширна селекция и всичко около отбора, въпреки, че постепенно набира сили, изобщо не играе, както се очаква и дори падна от Болоня и тн...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Както и да го гледам, аз по-голяма грешка от тая, че си тръгна Мъри, просто не виждам. Имаме футболисти. Какво да не би ония да бяха по-добри предишните ? Забравихте ли какви беха и те, ама просто Мъри си ги нагласи както си трябваше, наложи нужния стил на игра и потръгнаха нещата. Имаше спад - напълно нормален, но нещата лека по лека си се оправяхе през миналия сезон. Помня колко зле бяхме първия мач срещу Черноморец, когао ги бихме с 2-1, помня и как лека по-лека отбора започваше да играе. Вярно, паднахме от Локомотив, но пък да не се лъжем - надиграхме ги, просто нямаше кой да вкара гола. И да бяхме паднали от чорбата после - все тая. Виждаше се на къде вървят нещата, и на добре вървяха - хубава игра, сработваха се. С попълненията, които дойоха тоя сезон и с аклиматизацията на бразилците вярвам, че сега щяхме да сме си много добре и пак да мечтаем.

Аз за Мъри лоша дума няма да кажа. Името му по време на мача няма да скандирам, макар че съм убеден че ще се скандира. И не съм много сигурен, че трява да се упрекват тези, които го правят. Що ли си мисля, че за да е драмата пълна, като се разквакат от трибуните с името му и той ще излезе за да попляска на публиката - ей така за по-мелодраматично. Преди мача обаче като му обавят името няма да си спестя аплодисментите, защото този човек е това, което ни трябва на Герена и което винаги се е уважавало при нас - отдаден на каузата, наречете го ако щете работохолик, но правеше всичко възможно Левски да върви напред. Никога не ни е излагал, винаги се е държал с нужното уважение към публика, към противник. Кой го знае какъв е бил наистина, но поне официално беше такъв, какъвто трябва да си, а нас това ни интересува - трябва ни за треньор, не за любовница. :smt006

А тоя мач и да загубим и да не какво ? Ще си джавкаме по форумите и толкоз. Най-много някой чаршаф да надпишем. :smt006 ТрогнАл се е Батков, та нЕма на къде.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Trent написа:
Точно на тоя мач съм убеден, че ще има скандирания...всъщност точно в такива мачове в които се изправяме срещу него трябва да се показва това уважение към свършеното от Мъри, а не във всички останали мачове :smt006 Не виждам никакво "дъно" в това да му покажем, че помним какво е направил за клуба, защото един ден отново ще е при нас...и ще е тъпо ако някои хора сега в желанието си да покажат, че "няма по-голям от Левски" започнат да го обиждат :roll:

Пич кво говориш?!?! Мъри да не е БОГ,аз се чудя защо въобще се занимаваме с него ? Един пич даде точен цитат на казаното от него "Аз в България освен Левски друг отбор няма да водя" вече сами си правете заключенията. А иначе аз си го казах по време на мача, аз ако чуя да се скандира Мъри Стоилов се изнасям, ако ще турско да е ! Няма да я търпя тая гавра ! На терена освен победа за мен всичко останало ще е поредния провал. Това не значи, че пея само за победа и т.н. Ще ходя да викам, пък дано балерините не ни поднесът поредния срам на трибуните...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
angysarmy написа:
Един пич даде точен цитат на казаното от него "Аз в България освен Левски друг отбор няма да водя"


Само да уточня, че ако става въпрос за срещата в кафето на НФК, цитатът на въпросния пич не е точен. За друго не искам да споря.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
hi4o 6te izrigne tozi ma4. Poviarvaite mi!

:smt003

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com