forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 17, 2024 1:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2008 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
След като се появиха толкова теми за разни поизмислени играчи,ми се иска да разбера мнението ви за един според мен много достоен ЛЕВСКАР!Игра толкова години за ЛЕВСКИ!Всичките без една-две беше резерва на Михайлов,можеше да играе във всеки друг отбор,но остана в ЛЕВСКИ!Най-добър при отразяването на дузпи!Голяма част от публиката смяташе,че имено той заслужава да е титуляр!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2008 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2910
Местоположение: Valhalla
Помня го, даже имах календар, където е и той, мисля от 1988 г!
И точно с това го запомних - спасяваше много дузпи!

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2008 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Изображение

Зеления екип... :smt006

иначе аз тези години си ги спомням смътно така че нямам мнение.....но съм чувал от по-големите в семейството че Боби Михайлов е бил налаган вместо Владо Делчев...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2008 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Голям пич и левскар беше Владо,абсолютно му разказваха играта и непрекъснато налагаха Боби,вместо него,но пича стискаше зъби,един път не се оплака и когато все пак го пускаха да играе,беше великан.Според мен най-малкото не беше по-лош вратар от Боби,но не се казваше Михайлов.Само благодарности мога да имам към Владо Делчев

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2008 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Само с хубаво го помня, винаги като е излизал на вратата съм бил спокоен. По онова време си знаехме, че и с това сме уникален отбор - имаме наведнъж двама великолепни вратари.
Сега дали е бил по - добър от Боби и е бил несправедливо пренебрегнат не мога да кажа, но наистина във всеки друг отбор би бил твърд титуляр - а и в "Левски" да беше станал N 1, щеше да е заслужено.
Наистина му се носеше славата на дузпаджия - не помня заради кои мачове точно, но със сигурност има поне няколко мача да е хващал по две дузпи след продълженията.
Боби като замина за Португалия, налагането на новобранците Здравков и Попов му изяде главата и напусна - върна се в "Хасково".
Браво на Гил Галад за темата, Владо Делчев заслужава да си го припомним.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Страхотен вратар,много обичан от всички.Една лоша дума не съм чул за него толкова години.Изключително обаятелен и симпатичен.Няма да повтарям другите,но освен спасяването на дузпи,съм го запомнил с изключително спокойствие и страхотен рефлекс.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 7:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Unikalna snimka na UL!

Tva na vtoria red ot levo na desno ne e li sina na Gundi? :wink:

Ebati otbora...mnogo me e iad che ne sum go gledal :oops: :oops: :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
[quote="Citizen_Kane"]

Tva na vtoria red ot levo na desno ne e li sina na Gundi? :wink:

quote]Вярно че прилича малко,но Андрей мисля че беше по това време в Спартак,това ми се стува че е Красимир Чавдаров

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Аз мисля,че трябва да е Андрей!Чавдаров нямам спомен през 87-88 да е играл при нас.Краси правеше страхотни задни ножици.На снимката виждам мутрата и на Стефан Колев,който след това стана шампион и със Славия,цеца,а най-подир и два пъти с литекс.Мисля,че той е абсолютен рекордьор по този показател у нас-шампион с четири различни отбора!!!Обаче с изключение на нашата титла,тези с останалите му отбори са меко казано скандални!От снимката си спомних за Димитър Марков,който ми се струваше доста добър играч,доколкото си спомням май можеше да играе,където го сложат-универсален играч.Ако може да ми каже някой какво се случва с него,защото ми се струва,че нещо заболя или катастрофира,но не съм сигурен какво!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 10:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Selskata mutra na Stefan Kolev nema kak da ia sburka chovek :smt003 :smt003 :smt003

Dr.Mengele :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 10:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Citizen_Kane написа:
Tva na vtoria red ot levo na desno ne e li sina na Gundi? :wink:


Точно Андрей Аспарухов е.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Снимката е правена 88 година за някакъв рекламен постер...за зимна олимпиада 94 в София.... :lol:

но е с най-доброто качество на отбора 8788 от тези които имам..........за съжаление и аз много бегло си го спомням този отбор щото бях малък но помня че бяхме доста добри :levski

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
От снимката си спомних за Димитър Марков,който ми се струваше доста добър играч,доколкото си спомням май можеше да играе,където го сложат-универсален играч.Ако може да ми каже някой какво се случва с него,защото ми се струва,че нещо заболя или катастрофира,но не съм сигурен какво!

Честно казано не го помня като играч. Но някаква катастрофа го съсипа и не можеше да продължи да играе.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Нед Юни 01, 2008 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Андрей Аспарухов е със сигурност-втори ред,третият от ляво на дясно,вежду Пепи Петров и Димитър Марков.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Нед Юни 01, 2008 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Допълвам се: Това наистина е отбора от 1988г.За съжаление това беше "лебедовата му песен"-този сезон.В отбора от снимката играят половината от звездите от т.н голям отбор на Левски от 1983-4-5 година,но и...появяват се и някои споменавани вече от мен мои"любимци",а и не само мои.Не знам дали поради чисто футболни качества,или поради друго,но до 1993 година последва периода за който споменах в една друга тема,и който съм запомнил само с лошо.Готина снимка-имам я в специалния ми кът на Левски,както можете да предположите и по стара традиция-в гаража.Иначе за Стефан Колев/първи ред,последният в дясно/ се сещам нещо интересно.Той въпреки,че не се утвърди при нас,в един от първите му мачовете като десен защитник пазеше кюрда и за българските условия мога с чиста съвест да кажа,че май е един от малкото,които съм виждал да го опазят,па макар и едно полувреме.Три влизания,три секири яки,1 жълт картон,червения на косъм и на почивката смяна.Не се сещам точно мача,но явно е имало хлеб у момчето тогава.После в Латекса вече го мразех.За по-младите ето имената,без треньорите и масажистите и шефовете:седнали-Краси Коев,Сашо Начев,Стоил Георгиев,Калин Банков/много прилича и на Росен Крумов,но мисля все пак,че е Банков/,Емо Спасов,Стефан Колев,втори ред-Петър Петров,Андрей Аспарухов,Димитър Марков,Георги Йорданов,Божидар Искренов,Петър Курдов,прави-Наско Сираков,Боби Михайлов,Владко Шаламанов,Емил Велев,Кирил Вангелов,Ники Илиев и Владо Делчев.Треньор-великия Васил Методиев-Шпайдела,а човека в средата мисля,че е Дойчин Дойчинов-шеф председател,но може и да бъркам.Само Левски и съжалявам за оф-топика.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Чет Юли 17, 2008 12:45 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
гил галад написа:
Аз мисля,че трябва да е Андрей!Чавдаров нямам спомен през 87-88 да е играл при нас.Краси правеше страхотни задни ножици.На снимката виждам мутрата и на Стефан Колев,който след това стана шампион и със Славия,цеца,а най-подир и два пъти с литекс.Мисля,че той е абсолютен рекордьор по този показател у нас-шампион с четири различни отбора!!!Обаче с изключение на нашата титла,тези с останалите му отбори са меко казано скандални!От снимката си спомних за Димитър Марков,който ми се струваше доста добър играч,доколкото си спомням май можеше да играе,където го сложат-универсален играч.Ако може да ми каже някой какво се случва с него,защото ми се струва,че нещо заболя или катастрофира,но не съм сигурен какво!

Четох в едно негово интервю преди 7-8 години че е доктор,след инцидента при който е изгорял автомобила му е заминал за Италия(успял е да излезе и да избяга надалеч преди да се възпламени Лада или Жигула не си спомням точно). Тогава играеше в едно местно първенство за представители от медицинската област.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Чет Юли 17, 2008 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Пешо Курдов на тази снимка доста прилча на Тунчев. Дали Наско Курдов няма по-голям брат в Пловдив? :)
А иначе Владо Делчев го помня много добре. Беше много добър, но и аз не мога да кажа, че е бил по-добър от Боби. По-скоро бяха равностойнни. Нещо като заменилите ги по-късно Здравков и Попов. Колкото за дузпите - спомнете си световното 1994. Там Боби не беше никак зле срещу Мексико.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Чет Юли 24, 2008 10:07 am 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 1:21 pm
Мнения: 84
Наистина един от великите ни вратари!с голям принос за синята кауза!Завинаги в сърцата ни и един от сектор Б!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2008 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
paulao написа:
гил галад написа:
Аз мисля,че трябва да е Андрей!Чавдаров нямам спомен през 87-88 да е играл при нас.Краси правеше страхотни задни ножици.На снимката виждам мутрата и на Стефан Колев,който след това стана шампион и със Славия,цеца,а най-подир и два пъти с литекс.Мисля,че той е абсолютен рекордьор по този показател у нас-шампион с четири различни отбора!!!Обаче с изключение на нашата титла,тези с останалите му отбори са меко казано скандални!От снимката си спомних за Димитър Марков,който ми се струваше доста добър играч,доколкото си спомням май можеше да играе,където го сложат-универсален играч.Ако може да ми каже някой какво се случва с него,защото ми се струва,че нещо заболя или катастрофира,но не съм сигурен какво!

Четох в едно негово интервю преди 7-8 години че е доктор,след инцидента при който е изгорял автомобила му е заминал за Италия(успял е да излезе и да избяга надалеч преди да се възпламени Лада или Жигула не си спомням точно). Тогава играеше в едно местно първенство за представители от медицинската област.



Митата Марков е жив и здрав и живее (като всеки разумен дупничанин в Италия). Играеше до скоро футбол в някакъв аматьорски отбор.
Още при дебюта си в Левски (след купуването му от Марек) бележи гол срещу СлаБия. На някакъв лагер бяха избегали с Ники Илиев и направиха катастрофа, Митата обгоря и се наложи да спре с футбола. След това психическата депресия и край с кариерата. Женен с две дъщери, живее със семейството си в Италия.
И сега като го пиша това се сещам за Идеята на админката - форума може и трябва да се превърне в медия. Хубаво би било да се направи опит да се свържем с тези хора, за които пишем и си спомняме, и да им зададем въпросите си към тях. Помислете върху това............ Начини за самоиздръжка има хиляди, така че парите не трябва да бъдат оправдание.

Аз поемам ангажимента да се свържа с Митата Марков и да го вкарам във форума, ако има въпроси към него.

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Владо Делчев
МнениеПубликувано на: Сря Авг 20, 2008 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Ако го осигуриш,ще е чудесно!Направо да разказва наред!Този ми допадна много,но няма как да имам напълно категорично мнение,тъй като беше за малко!Така че да говори наред!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com