forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 345 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
bring_da_pain написа:
Томашич излезе за да обере овациите на публиката :smt006


Евала...благодарим за това което направи....но на тея години ми е много интересно къде ще иде...

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Football Fan написа:
..... с голове на Игор (като за последно),Дарко и Еньо :smt006


Аз като говора не приказвам !
Браво на момчетата за победа,въпреки че нас ни нямаше.

И само Левски обичаме те :smt006


Игоре,завинаги един от нас !

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Боримиров спира с футбола и става спортно - технически директор.
Гибона става ръководител на школата, заедно с Гочев
Създава се скаутско звено,начело с Вангелов - вече са заминали за Чехия и Унгария (май)
Това Батков го каза току що.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Батков официално каза,че Христов има клауза и ще го взимаме.
Единствено за Хичо има оферти.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Макриев с поредни 2 гола в Израел.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Добре бе, за какво в тази тема всичко бе

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Е, видях, че FLAME тук пуска информацията. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Поне е свързано с мача малко

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
На Борето трябва да му направят един бенефис есента, преди първия мач за сезона .. срамота ще е, ако не го направят :roll:

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 1:40 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
Минава,големия Еньо минава.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 2:29 am 
Offline

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:47 pm
Мнения: 15
Малко разбор на мача и от мен. Определено ми харесва пресата, която се опитва да налага Вили. Ясно се чуваше как им казва кога да пресират, кога да изчакват, кой къде да стои във фаза защита. Затова браво! Много хубаво се е сетил Еньо как да го използва. Центриране на задна греда(където вратаря в много редки случаи успява да улови топката) и от там Еньо я бие директно или я сваля с глава. За гола, евала, страхотно изпълнение. Не мога да си обясня поведението на двамата ни крайни защитници, с тази игра не заслужават не сао фанелката на Левски ами и на отбор в Б група. Силно се надявам това да е от ваканционно настроение, жегата, празните трибуни...каквото и да е, само да се стегнат и да заиграят малко, стига са лягали при най-лекото докосване търсейки фал. Дарко и аз смятам, че мястото му е зад нападателя. Играе много интелигентно, техничар е, нахакан, точно за тази позиция. С фаловете, които прави, като е дефанзивен халф почти всеки мач е за червен картон. Другото, което ми хареса е фаловете, които изпълняваме, въобще статичните положения. Дарко, Миро и Хичо вече се справят далеч по-добре - личи си, че е работено по това. Сърмов си личеше, че одавна не е играл, но все пак беше на прилично ниво. Зе и Хичо играят на обичайното, нито много слабо, нито много силно. За Еньо вече стана дума. Рабех, Томашич и Петков няма да ги коментирам... за тях знаем. Остана Боримиров. Ясно си пролича в този мач, както и с чорбата, че човека става за 20-30мин максимум. Лесно се отказваше да подгони, паса на Дарко, преди 2-3год щеше да го стигне. Надявам се, да работи добре на новия си пост. Съмняваме само да не е кукла на конци(беше обявил, че иска да играе още 1 година, но Батков явно му е заявил, че трябва да заеме поста на Наско, защото публиката друг няма да приеме).
А сега малко градивна критика. Идеята с пресата е много добра като цяло, но след като самия треньор е наясно, че отбора не е в най-добрата си кондиционна форма, не е особено удачно да се практикува преса толкова дълго. Ясно се видя, че както на мача с прасетата играем настървено 30-40 мин, след което темпото рязко спада. Друго, което ми направи лошо впечатление бяха виковете на Вили, когато централните защитници притежаваха топката. Той викаше или Зе или Хичо, при което в повечето случаи наще ритаха топката по крилата. Този начин на игра никак, ама никак не ми харесва. Имам усещането, че с всеки изминал мач ще държим все по-малко топката, докато се стигне до тактиката с изсипване на топката към Еньо.
засега само толкова, чакаме подготовката.

ПП Видях гола на Домо и гредата. Много добри изпълнения, особено гредата. Евала!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 8:39 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 6:15 pm
Мнения: 15
Победа и изцяло надиграхме Славия. :D
Еньо се справя много по-добре, лошото е че шампионата свърши.
Но Хичо явно е страшно разконцентриран и е трагичен та той от10 положения.... 8 сгреши, дано отиде в добър отбор и приберем добра сума за него. :smt028


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Сега го изгледах мача (благодарение на Kryten, който го е рипнал) - е добре де, на вас този Левски хареса ли ви ? :shock:

Аз не видях нищо друго, освен непрекъснато хвърляне на топката към Еньо - от корнери, от пробиви по крилата, от центъра ... изобщо от къде можеше - от там я хвърляха към Еньо. Получи се, защото тоя път не знаеха Славия как ще се развият нещата, ако ви прави впечатление да 60 мин. всичко свърши и Еньо повече не представляваше никаква опастност, а представете си какво ще е, като се хване някой ръстов с идеята да го пази във въздуха - къде ни отива атаката. Нещо извеждащи, ниски центрираний, удари от средно разстояние - нема такива работи - най-много някой да я отмае от на майната си.

Като влезе Деко в интересн на истината човека понаправи това онова - аз все още недоумявам какво е цялото това недоволство срещу него - направи много добро двойно там с Хичо ли с кой беше и малко не му достигна - после по крилото реши да навлиза, а не да я мята и изведе дядо Боре на добра позиция, ама не е вече на 35 :( и пробивите му през центъра не бяха лоши.

Та как да е - за схемата ми е идеята - много ми напомня на иновативното Иванков - Гонзо от преди години и хич не съм навитак пак да го гледам това.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
thegboy написа:
Сега го изгледах мача (благодарение на Kryten, който го е рипнал) - е добре де, на вас този Левски хареса ли ви ? :shock:

Още някъде от средата на по-миналия сезон - не. :smt006

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 3:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
Имаме напредък, предната седмица срещу чорбата направихме равен и отбелязахме гол, а вече доживяхме и победа.
Много слаби бекове. Миланов и Минев ги минаваха като малки гари. След всяко тяхно включване в атака, трудно се връщаха в защита. А и в атака показват слаба ефективност. Така се представят почти целия сезон.
Боримиров не можа да поддържа темпо повече от 30 минути, но той е вече спортен директор, така че няма смисъл да се прави коментар на играта му.
Слабата физическа подготовка не позволява преса повече от едно полувреме. А за игра с едно докосване, и то не по ширината на игрището, трябва доста работа.
Отново добри изяви на Рабех и Томашич. Дано да имаме късмет със заместника на хърватина.
Дарко направи добър мач. Дано следващия сезон да прояви постоянство и да покаже още по-добра игра.
Сърмов - контузията си е оказала влияние. Не беше напълно възстановен, но не игра лошо. Играчът с най-голям напредък този сезон.
Зе и Хичо не блестяха, по скоро направиха посредствен мач. Хичо направи пропуск, а и му трябват доста тренировка при изпълнение на статичните положения. Неговото бъдеще не е ясно, но ако остане в отбора се надявам да подобри играта си, има качества.
Еньо създаде доста опасности, започна да влиза във форма, ама сезона свърши :D
Общото ми впечатление е, че има някакво подобрение на играта (създадоха се доста положения), но трябва да се подобри физическото състояние на отбора, да се подобри ефективността за реализиране на създадените положения. Още по-голяма бързина, разнообразие и точност, когато сме в нападение.
Какви футболисти ни трябват? Определено защитници и халф тип Златко Янков. Дано Георги Христов да дойде при нас.
Дали искам да гледам такъв Левски, като начин на игра? Ако можем да прилагаме преса 90 минути, както в сряда ни показа Зенит, определено ми харесва такъв Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
nsss написа:
Ако можем да прилагаме преса 90 минути, както в сряда ни показа Зенит, определено ми харесва такъв Левски.


Ние нямаме парите на Газпром за прилежаща химическа лаборатория.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 4:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
Дали е само от химическата лаборатория? Щото гледам, че доста отбори от Западна Европа прилагат преса - Германия, Франция, Испания, Англия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
ако ставаше само със зоб, ловеч отдавна да са вдигнали купата на уефа...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 5:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
thegboy написа:
Сега го изгледах мача (благодарение на Kryten, който го е рипнал) - е добре де, на вас този Левски хареса ли ви ? :shock:

Аз не видях нищо друго, освен непрекъснато хвърляне на топката към Еньо - от корнери, от пробиви по крилата, от центъра ... изобщо от къде можеше - от там я хвърляха към Еньо. Получи се, защото тоя път не знаеха Славия как ще се развият нещата, ако ви прави впечатление да 60 мин. всичко свърши и Еньо повече не представляваше никаква опастност, а представете си какво ще е, като се хване някой ръстов с идеята да го пази във въздуха - къде ни отива атаката. Нещо извеждащи, ниски центрираний, удари от средно разстояние - нема такива работи - най-много някой да я отмае от на майната си.

Като влезе Деко в интересн на истината човека понаправи това онова - аз все още недоумявам какво е цялото това недоволство срещу него - направи много добро двойно там с Хичо ли с кой беше и малко не му достигна - после по крилото реши да навлиза, а не да я мята и изведе дядо Боре на добра позиция, ама не е вече на 35 :( и пробивите му през центъра не бяха лоши.

Та как да е - за схемата ми е идеята - много ми напомня на иновативното Иванков - Гонзо от преди години и хич не съм навитак пак да го гледам това.


Дрън-дрън. Единствените разлики с предните мачове от сезона са:
- играе се на по-висока скорост, по-бързи атаки вместо постепенното нападение с много пасове
- Лека промяна в схемата в нападение, главно в това, че двете крила действат по-свободно (аз даже не видях 442 толкова, то и нормално като имаме само един централен нападател - дори и Хичо да е трябвало да играе като втори, той играеше повече като крило), в по-голям периметър, което е и основната причина за по-горната точка
- нема го Деко да пречи :) забележете, че и трите гола станаха без него на терена :)
- жк е контузен :)
- Дарко играе по-напред

само благодарение на тея дребни разлики (които хич не са революционни - тука сме ги обсъждали безброй пъти) и вкарахме три гола в софийски дербита и взехме четири точки, което още веднъж показва, че Мъри имаше проблеми и от чисто тактическо естество и е смешно да се оправдава със селекцията. Дали Вуцов има умения и сили за по-сериозна промяна в играта вече е друг въпрос и отговорът му ще го видим наесен :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Извинявай, ама мача с Локото и предния с черноморец загубихме именно заради кадровия дефицит, тъкмо бяхме навлезли в ритъм. С ЖК и Сърмов Локото отиваха на разлика. А цяла пролет дори да се абстрахираме от 11 напуснали (просто нелепо твърдение че това няма влияние върху играта на отбора) без допълнително Лусио и Борето, особено първия ни беше много полезен в градивно-офанзивен план, поне в сравнение с магическия Веско Минев

пс. а междувременно ни решават доста проблеми
Цитат:
Деко пред трансфер в Челси
:mrgreen:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Kryten написа:
Извинявай, ама мача с Локото и предния с черноморец загубихме именно заради кадровия дефицит, тъкмо бяхме навлезли в ритъм. С ЖК и Сърмов Локото отиваха на разлика. А цяла пролет дори да се абстрахираме от 11 напуснали (просто нелепо твърдение че това няма влияние върху играта на отбора) без допълнително Лусио и Борето, особено първия ни беше много полезен в градивно-офанзивен план, поне в сравнение с магическия Веско Минев

пс. а междувременно ни решават доста проблеми
Цитат:
Деко пред трансфер в Челси
:mrgreen:

е лусио игра вчера около 6 секунди, ЖК не, а Сърмов игра изключително слабо и неконцентрирано... така че Вуцов не разполагаш с нещо повече от Мъри... Но както къдравия сам каза след мача "победата е плод на работата преди да дойда". Мисълта ми е, че засега Вуцан бере плодовете на Мъри... но да видим докога, щото според мен той е такъв човек, който не обича да следва определена политика, така както сега Грант копира Моуриньо


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Играта ни не беше с нищо по-добра от мача с локомотив, например. Дори беше много по-хаотична, с адски много грешни пасове, положенията не бяха по-добри със сигурност. Сърмов пък не знам какво слабо е играл ама сложи топката на главата на Еньо за 2-1. Отправи и 2 удара, които ако не бяха блокирани твърдя, че бяха вътре.
А за Лусио и основно имам предвид липсата от началото на сезона.
Не мога да повярвам, че някои са доволни от мача. Толкова беззъби не сме били, почти не доминирахме, а по-скоро на моменти пазехме резултата. Е, като тия мегасмени накрая :shock:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Сърмов беше с мноо тежък махмурлук - цел мач не му дадох да пие вода, че да знае друг път, деебем казака! А инструкциите ми към ЖК беха да не се напъва мноо.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
За Борето съм съгласен. Сърмов не игра срещу чорбата, за Лусио нема какво да говорим. Ето че Еньоооо вкара важните голове с чорбата и Славия, а ЖК изтърва поне 5 в двата мача с Литекс (където играха и Борето, и Сърмов), на Марек и Видима и Жиката да пуснем таран ще вкара. Да не говорим, че есента срещу чорбата със съвсем други изпълнители имахме същите проблеми - бавно нападение, няма движение, топката много се задържа в центъра и противника се затваря с лекота, лошо поставяне на някои играчи с оглед на качествата им. То е ясно, че ако имаме 11 супер класни играчи и без никаква тактика пак ще бием Славия на герена, ама колкото по-слаби са ти играчите, толкова по-важно е да се възползваш максимално от силите им. Тука още от есента много хора пишат, че Дарко е по-полезен като АХ зад нападателите, не е ли така?

Колкото до грешните пасове - това не е индикатор. Колкото повече рискуваш, толкова повече бъркаш. Ако само я подаваме в нашето поле може да направим и хиляда точни паса, ама дали ще стигнем до положение? Не говоря конкретно за мача вчера, а по принцип

Иначе не съм доволен от вчера, просто съм по-малко недоволен сравнено с предните важни мачове тоя сезон


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
За Дарко е верно. Аз в групата дет го говори тва от отдавна. Момчето е офанзивен футболист отвсякъде. Гола на ЛатексО го помните :)

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Никак не съм убеден, че Славия са по-силни от Пирин. Все пак нали набиха буферите на техния стадион. А и не мога да разбера какви са тези очаквания за пролетта и крайните заключения за тримата, на които падна отговорността да носят едва ли не Левски още от първите си мачове. Значи не стига че изгониха сума ти хора, а и още 3-4 се контузиха. Мача с Литекс беше в началото на сезона и дори не играха толкова зле. А бате Еньо ако ще твърдиш че е голям голмайстор просто не знам при положение че ако топката не му дойде на крака/главата и няма никой наоколо няма как да вкара. А гола срещу чорбата какво да коментираме, сякаш той си го е изработил. Та не казвам, че Видима, Беласица, Марек, Пирин, Ботев, Черно Море и Спартак Варна са големи страшилища, но бяхме набрали скорост, играхме бързо и комбинативно, и ако не бяха се контузили ЖК и Сърмов, а Лусио се беше възстановил след мача с Пирин (примерно) щяхме да минем през чорбата, за локото и черноморец да не говорим.

За Дарко съм съгласен, че можеше да мине по-напред

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Boyo написа:

Дрън-дрън. Единствените разлики с предните мачове от сезона са:
- играе се на по-висока скорост, по-бързи атаки вместо постепенното нападение с много пасове
- Лека промяна в схемата в нападение, главно в това, че двете крила действат по-свободно (аз даже не видях 442 толкова, то и нормално като имаме само един централен нападател - дори и Хичо да е трябвало да играе като втори, той играеше повече като крило), в по-голям периметър, което е и основната причина за по-горната точка
- нема го Деко да пречи :) забележете, че и трите гола станаха без него на терена :)
- жк е контузен :)
- Дарко играе по-напред

само благодарение на тея дребни разлики (които хич не са революционни - тука сме ги обсъждали безброй пъти) и вкарахме три гола в софийски дербита и взехме четири точки, което още веднъж показва, че Мъри имаше проблеми и от чисто тактическо естество и е смешно да се оправдава със селекцията. Дали Вуцов има умения и сили за по-сериозна промяна в играта вече е друг въпрос и отговорът му ще го видим наесен :wink:



1. По-бърза игра - кел файда, много бързо гледахме да я ритнем към Еньо :? .

2. Много интересно как така Деко е попречил за головете до сега ? И с него и без него все щеха да го оцелят Еньо с топката по главата :roll: . Иначе , че на втория етаж добре игра - добре игра - много се радвам, само дето с крака до сега не съм го виждал много много добре да си служи дано се подобри от другия сезон.

А не забравяйте, че Славия първо бяха в ужасна форма и второ, което така и не получи обяснение, в центъра на терена го нямаше Сашата и там другия им (забра`йх му името) дето общо взето те си движат отбора, така че 2-1 не е кой знае какво постижение.

А честно казано предпочитам стила на Мъри с пасове, комбинации и т.н. , отколкото "метай на вътре - имаме дългуч", защото от това, което видях, именно тази беше философията на отбора вчера до 70 минута че и на татък.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Стил "ритай напред към Гонзо, па там квото стане" :mrgreen:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 7:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:03 pm
Мнения: 207
Но в този случай към Еньо :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Единственото, което мога да го призная като грешка на Мъри беше, че наистина слагаше Дарко като дефанзивен, а той си е офанзивен халф. Другите работи дето ги каза Boyo за мен не са така... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 345 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com