forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
GENE-66 написа:
...в нашия случай обаче беше съвсем ненужно,щото За Соареш почти не овладя топка,а Ники Димитров се въртеше около себе си.И изобщо къв е смисъла от смяна,при положение че не се играе ек на ек от никой от крилата.Само пасове по широчина на игрището.То по тая логика и с беговете да си сменят местата-същата работа.


Гледали сме различни отбори. Ники Димитров постоянно се пробва "ек на ек" но при положение, че всеки път го прави с точно един и същи финт с прескачане на топката в 99% от случаите не му се получава. Зе Соарес от друга страна, в мачовете досега, редовно си правеше по няколко много добри пробива по крилото, при които понякога подминаваше и по повече от един защитник.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
BLUE YOUTH написа:
Ivan63 написа:
GENE-66,недей да лъжеш децата :lol: :lol: .Между другото една от най-мощните сини тумби, тръгваха на мач,за годините които говориш от Стамболийски,сборното им място беше на ъгъла срещу Вагона



Преди 7-8 години точно там, където имаше и паметник, но не помня на какво, вече е унищожен се събирахе свине... :( Помня много добре този момент, защото от 5 клас си ходя със син шал по кварталО...

Да,паметник на Христо Михайлов-така се казваше целия комплекс Западен парк.А иначе аз започнах с уговорката,че това са отдавна отминали дни,така,че децата да спят спокойно.И да папкат и слушкат. :D

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
на хичо "ек ека" му е бутне си я на лево, бутне си я на десно, и ако не са го били вече до тогава, опитва да центрира... орпеделно това че липсва борба тяло-в-тяло в играта му много дразни.. аз преди време го питах що не се хвърля по яко, а той ми се оправдаваше с няква контузия.. страхувал се още ала-бала... не знам, мисля че си е просто такъв


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
shalala написа:
GENE-66 написа:
...в нашия случай обаче беше съвсем ненужно,щото За Соареш почти не овладя топка,а Ники Димитров се въртеше около себе си.И изобщо къв е смисъла от смяна,при положение че не се играе ек на ек от никой от крилата.Само пасове по широчина на игрището.То по тая логика и с беговете да си сменят местата-същата работа.


Гледали сме различни отбори. Ники Димитров постоянно се пробва "ек на ек" но при положение, че всеки път го прави с точно един и същи финт с прескачане на топката в 99% от случаите не му се получава. Зе Соарес от друга страна, в мачовете досега, редовно си правеше по няколко много добри пробива по крилото, при които понякога подминаваше и по повече от един защитник.

Еми не сме гледали различен мач,поне аз де.Това,че не му се получава не променя с нищо констатацията.Да се беше обърнал малко назад-срещу Веско Минев със сигурност щеше му се получи още първия.А за Соарес говорех за тоя мач,не за някои други.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Значи да разбирам, че стилът на Мъри е виновен, затова, че гениалният замисъл на Вили Вуцов със смяната на крилата се е провалил? (Това на базата на предишното ти мнение. Умишлено не ползвам цитат, защото много се разводнява темата.)

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
shalala написа:
Значи да разбирам, че стилът на Мъри е виновен, затова, че гениалният замисъл на Вили Вуцов със смяната на крилата се е провалил? (Това на базата на предишното ти мнение. Умишлено не ползвам цитат, защото много се разводнява темата.)

Е,не разбира се,нали това се прави навсякъде и от всички отбори.Мъри имаше крила като Йовов и Мечо за които ек на ека беше лесна работа.Просто не обичам стил на игра ала Барса/преди Меси/,с милион подавания по широчината на игрището и ми се иска това да се промени.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Т.е не ти е харесвала играта (стилът) ни срещу Марсилия, Удинезе, Киево и когато мачкахме с по 5-6 гола на Герена?

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Даже много ми хареса,но ми се иска стилът да е малко по-различен.Това е мое мнение,разбираш ли.Примерно като с Шалке до гола на Дани.Е тогава наистина ме изкефиха докато Райли не прееба мача и нас де.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Искрено се надявам да греша, но ме съмнява скоро, а дори и въобще някога да си напълно доволен от мач на Левски.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Мъри си беше внушил, че требва да играеме по-един и същи начин срещу Чепинец и срещу Челси, което е невъзможно за отбор от нашата черга. Големите отбори ни размазваха, а селските ни научиха играта за 2 години и започнахме с мъките по провинцията. На един лош терен и нареден защитно противник не знаехме посмъртно как да вкараме гол, освен да чакаме некоя индивидуална грешка

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Виж Shalala,смятам,че търсиш под вола теле.Не си уцелил човека за заяждане,вервай ми.Обичам си отбора и на никой не преча,изразявам мнение,това е форум за футбол,цял живот съм играл мач и претендирам да поназнайвам нещо.Нема те убеждавам в азбучни истини.Аз си харесвам моя начин ,моята игра,това ми мнение съвпада с това на много други,така,че не виждам проблем.Глупостите дето ги изписахте по мой адрес не ми пречат,и аз имам какво да напиша,но ми се ще за Левски и играта да пишеме,а не да се заяждаме,още повече кой разбрал,кой не разбрал,а кой пък даже не се бил родил.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
shalala написа:
Искрено се надявам да греша, но ме съмнява скоро, а дори и въобще някога да си напълно доволен от мач на Левски.

Грешиш ! Искам много малко но пък за сметка на това всяка година.Две победи над чорбата,шампионска титла,супер купа и четвъртфинали в Европа.На 5 години 1 година почивка.Айде останете си със здраве.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Достатъчно съм играл футбол и аз, но не смятам, че колкото и да го правя, ще е достатъчно за да давам акъл на човек подходящ да бъде треньор на Левски. В последните си няколко мнения точно за Левски и за играта му говоря. Не виждам защо мислиш, че се заяждам. Просто както сам поиска след първото ми мнение, споря и защитавам собственото си мнение, като се опитвам и да се обосновавам, но ми е много трудно да го правя срещу твърдения от сорта на това, че стилът на Левски в двата ни може би най-успешни сезона в историята ни (или поне едни от най-успешните) ти е харесал за 5 минути срещу Шалке. Отново ти казвам, че искрено се надявам все пак някога Левски да ти хареса напълно в даден мач и това го казвам напълно сериозно без капка ирония. Мое право си е обаче, да нямам голяма вяра в нещо такова.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Тук според мен малко бъркате нещо.
Аз откак се помня "Левски" е имал мъки с мачове по провинцията при всякакви треньори и всякакви стилове на игра. Повече титли сме губили навън, отколкото в преки сблъсъци с чорбата или другите софийски отбори. Изключвам "Ботев", дето с години ни тровеха живота в Пловдив с надиграване, а не със селски номера.
И що така? По една много проста причина - този, който се отбранява винаги е в по - изгодна позицип спрямо атакуващия. Да градиш не е като да рушиш - 10 човека окопани пред вратаря, боцове с цел спуканата топка да се изкара в ливадите или реката, лежане по пет минути, още толкова за изпълнението на всеки тъч, влизания с двата крака и пр. - какво му е трудното? Ама ако трябва на такива да вкараш, че и хубав мач да стане - а да видим как, па разцъквай по ширина, дължина, височина ако щеш - тая си е. И повечето отбори срещу нас играят и ще играят така - незибежно е, па дали ни харесва - друга работа.
Що се отнася до мачовете в Европа - еми въпрос на вкус. Ама аз нашия мач с "Ливърпул" например тука не го сменям за нищо на света с калитарските подвизи на Плешич на "Анфийлд". Ако някога сме постигали нещо в Европа, то обикновено винаги е било с игра, подобна на тази от 2005 - 2006 г.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Цитат:
Показаха кадри как Боримиров замерва с бутилка фенове на лит(*кс-етрополе
Привърженик на лит(*кс-етрополе изпрати кадри до "Канал 3" от случката, в която Даниел Боримиров замерва с бутилка фенове на "армейците" след дербито на "Българска армия" в събота.

Както стана ясно днес, ветеранът не бе санкциониран от Дисциплинарната комисия към БФС за изцепките си тогава поради, забележете, "липса на доказателства".

Боримиров не получи наказание и заради прословутите си реплики по адрес на "червените" запалянковци. Афектиран от счупеното стъкло на клубния автобус, той ги нарече "прасета".

Още вчера председателят на фенклуба на лит(*кс-етрополе в Асеновград Пламен Петров и Любомир Василев заявиха пред Sport1.bg, че Боримиров и колегата му Георги Петков са провокирали привържениците.

Ето ги и видеото.
http://www.sport1.bg/sport1/node/93501


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Другия път Борето да се запаси с бомби. Иначи дисциплинарната комисия, или който и да е, трябва да изкара някаква свръх-техника от бъдещето за да докаже по тоя запис, че това е Боримиров. :smt006

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Няма проблем,Левски винаги си ми е харесвал,кога повече,кога по-малко.Единственото изключение е,когато правят бойкот,или наистина отбора играе бездушно и не се вижда светлина в тунела.Тук добавям и редките моменти когато по стечение на обстоятелствата в отбора се съберат повече как да го нарека "Кирчо Вангеловци" и треньора ми обяснява колко добре тактически са подготвени,а аз знам,че с такива играчи ще береме ядове толкова дълго,колкото по-млади са тези Кирчо Вангеловци.Имено понеже сме поритвали малко,може и такива мнения да се правят.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Съгласен с Anarion.Мисля си обаче,ако към отбора който Мъри изгради с налични играчи и такива със свободен трансфер,бяха добавени 1 или 2 купени с реални пари,дали нямаше да стигнем още по далеч.Със сигурност би било така.Ей това ми е проблема,така да се каже,а не да си харесваме Борко и Боги,Веско и Миро,и сега да почваме от нулата.Щото от тая позиция до която бяхме стигнали,требваше да слеземе най-рано след 3-4 години.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Съгласен с Anarion.Мисля си обаче,ако към отбора който Мъри изгради с налични играчи и такива със свободен трансфер,бяха добавени 1 или 2 купени с реални пари,дали нямаше да стигнем още по далеч.Със сигурност би било така.Ей това ми е проблема,така да се каже,а не да си харесваме Борко и Боги,Веско и Миро,и сега да почваме от нулата.Щото от тая позиция до която бяхме стигнали,требваше да слеземе най-рано след 3-4 години.

Абсолютно точно!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Anarion написа:
Що се отнася до мачовете в Европа - еми въпрос на вкус. Ама аз нашия мач с "Ливърпул" например тука не го сменям за нищо на света с калитарските подвизи на Плешич на "Анфийлд". Ако някога сме постигали нещо в Европа, то обикновено винаги е било с игра, подобна на тази от 2005 - 2006 г.


Най-добре е златната среда - Люпко срещу Галтасарай и Юве...Без опълчения, но прагматично, не урболешката. Тогава малко късметец и оня заспал френски съдия ни попречиха да отстраним турците, които по мое мнение тогава бяха с по-виска класа и най-вече опит от всички отбори, които победихме с Мъри. С Юве, ако не беше кретенската постъпка на Пажо и версиите на Иванков, също ставаше интересно, защото бяхме 11 на 10.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Най-добре е златната среда - Люпко срещу Галтасарай и Юве...Без опълчения, но прагматично, не урболешката.

STALKER, така е. Обаче нали сам се сещаш колко фурни хляб има да изяде един треньор, за да може да научи отбора си да улучи именно "златната среда".
Аз такъв български треньор след Шпайдела не знам да е имало - Мъри можеше да извърви този път и един ден ще се върне по него, а от чужденицте освен Люпко Петрович друг такъв не е имало.
Иначе Мъри спрямо Петрович има една съществена разлика като представяне - изкара далеч по - дълга кампания. И колкото и да се говори за късмет, стечение на обстоятелствата и пр. нека всеки си пусне мачовете от онова време. Резултатите едно на ръка - аз сега като гледах не можех и не можех да повярвам на очите си как сме играли тогава. Както и да, вече наистина разводнихме нещата. На чорбата сега и се размина, наесен пак ще я ебем. Обаче дано не си останем само с това.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Teodora написа:
MiniGonzo написа:
Определено не е същото :lol:
Може вече да викаш АЙДЕ ВИЛИ, че взе да ни липсваш :wink:

Между другото спрях одавна да го викам от съображение към тези,които не харесваха това провикване :wink: Все пак цял стадион няма мен да слуша,като се има в предвид,че до В сектор са ме чували :lol:
А като Еньо го взехме в Левски и на няколко пъти някой се изпробва да вика Айде Еньооо :lol:

Е аз съм сигурен, че никой няма да се оплаче :wink: Пък щом е айде Еньо, нека така да е. Важното е в крайна сметка да се чуват и женските гласове на агитката :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 8:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
STALKER написа:
Anarion написа:
Що се отнася до мачовете в Европа - еми въпрос на вкус. Ама аз нашия мач с "Ливърпул" например тука не го сменям за нищо на света с калитарските подвизи на Плешич на "Анфийлд". Ако някога сме постигали нещо в Европа, то обикновено винаги е било с игра, подобна на тази от 2005 - 2006 г.


Най-добре е златната среда - Люпко срещу Галтасарай и Юве...Без опълчения, но прагматично, не урболешката. Тогава малко късметец и оня заспал френски съдия ни попречиха да отстраним турците, които по мое мнение тогава бяха с по-виска класа и най-вече опит от всички отбори, които победихме с Мъри. С Юве, ако не беше кретенската постъпка на Пажо и версиите на Иванков, също ставаше интересно, защото бяхме 11 на 10.

Със златната среда и с няколко много по-добри единици като Гонзо и Кривия, не успяхме да постигнем и малка част от успехите при Мъри. Да, много са ни ощетявали съдиите, но все пак... За мен лично осезаемо се повиши качеството на игра при нашите като стил изобщо, говоря за точни пасове и комбинации. А за това, че направи от твърди резерви и младежи грамотен отбор. Също така тогава разполагахме с къде по-голям бюджет

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Една отметка по отношение на NEW BALANCE и AQUADARK.Момчета,не Ви познавам,но се нахвърлихте върху мен абсолютно неоправдано само защото изразявам позитивно мнение по отношение на настоящия треньор на Левски,или по въпроси и ситуации на които не сте били свидетели и то по един груб,махленски начин.Не Ви прави нито чест,нито проявявате оригиналонст.Най-жалкото е,че както аз не Ви познавам,така и Вие нямате и най-бегла представа,нито какво е Левски за мен,нито до колко съм свързан с Левски/в човешки аспект,не в някакви илюзорни топли връзки/,като история,манталитет,преживявания и емоции.Ако го осъзнаете-добре,ако ли не-то бих Ви пожелал и на Вас след около примерно 20 години,да ви наричат идиоти,далтонисти и т.н.деца и младежи,които ще твърдят,че "приказката" от 2006 г.,а и много други такива приказки преди това,са били само във вашите празни глави,просто защото те не са ги "чели" лично,или имат друго мнение по въпроса.В други детайли няма да влизам,преди да се убедя,че има изобщо смисъл,в крайна сметка поведението на всеки един си е негов личен избор.Кур за чорбата и само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
GENE-66 остави ги тия двамата, не им обръщай внимание. Тоя аквадарк ли е, къв ли е, и мен ме дразни много, ама съм си го тУрил на курО!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 11:13 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
:lol:

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Black Jack написа:
GENE-66 остави ги тия двамата, не им обръщай внимание. Тоя аквадарк ли е, къв ли е, и мен ме дразни много, ама съм си го тУрил на курО!

Thanks

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
КУР ЗА ЦЕЦА! Изпуснахме ги! :boisw
Аре стига спорове, да не си вада пишката и да смълчавам! :smt006

Или ключ на темата, или само по темата!

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Само плюете по момчетата ама ся като се върне Седрик ще видите, че пак ще потръгне отбора.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
Със златната среда и с няколко много по-добри единици като Гонзо и Кривия, не успяхме да постигнем и малка част от успехите при Мъри. Да, много са ни ощетявали съдиите, но все пак... За мен лично осезаемо се повиши качеството на игра при нашите като стил изобщо, говоря за точни пасове и комбинации. А за това, че направи от твърди резерви и младежи грамотен отбор. Също така тогава разполагахме с къде по-голям бюджет


Ако с Мъри ни се бяха паднали такива отбори (Галата и Юве), нямаше да се представим по-добре...За мачовете с турците Кривия вече го немаше. Рзпологахме с "титани", като Барканичков, Гаучо, Станислав Генчев, Легендата, Йордан Терзиев и тн. Не знам къв бюджет сме имали, но единствения качествен играч, когото взехме тогава беше Пантелич и донякъде Драгич, но той е по-скоро сърцат, отколкото класен. Освен тва Люпко никой не го чака, колкото Мъри. Искаха резултати веднага. Ако беше отпаднал от Бран, директно си заминаваше. Много добре си ги спомням тези неща

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com