forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 8:54 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Sincе 1914 написа:
Я ми обясни как реши ,че МЪРИ е арогантен с футболистите ? само тва , другите ти велики съждения не , само това :smt006 КАК ТАКА СМАЧКАЛ ФУТОБЛИСТИТЕ ДЕТО ГО НАПРАВИЛИ ТРЕНЬОР ?


Тука съм съгласен, да кажеш на играч , че е некадърен и другата седмица да го пуснеш пак титуляр и да очакваш да играе силно и мотивирано - нема как да стане


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
levskarqt72 написа:
Тиражират се някакви слухове, че играчи на Левски се оплакали на Батков, не били доволни от атмосферата в съблекалните..и Батков се вслушал в тях.
Чудно ми е кой ли точно е подложил динена кора на Мъри, поне на мен ми се струваше, че има нужния авторитет сред футболистите.. :roll:




Това го каза Батков на пресконференцията си вчера. Рече естествено, че няма да каже имената на футболистите.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
предполагам юношите или некой от изгонените - бардон, топчо, ала бала


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
100% някой от селяните е ревал, я миро, я еньо, я минев...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21670
Точно Еньо ме съмнява - той е от няколко месеца на Герена, едва ли е чак толкова ранима душа :lol:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
За мен Батков си търси оправдание, тъй като знае, че няма никакви доводи за уволнение. Мъри си каза, че Батков им е казал да съобщят пред медиите, че са подали оставка с оглед слабите резултати :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 3:03 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 9:48 am
Мнения: 17
knave написа:
100% някой от селяните е ревал, я миро, я еньо, я минев...

100 на 100 нито едно от изброените имена не може да се оплаче, защото Мъри ги налага(ше) от началото на сезона. Сори, ама ми е малко трудно да говоря за Мъри в минало време... :?
Според мен може да е някой от тези, които са отнесли критики за слабата си игра. Някой от перспективните юноши...
Най-ме е яд, че дебелото говно няма достойнството като мъж да излезе и да каже защо се стига до това уволнение. Значи има нещо по-дълбоко и някаква игрица... Дано да не е - лесна титла, заради гърба на Вуцови...

П.П. А не мислите ли, че Мъри просто го е отнесъл покрай Наско? Това е доста вероятно... :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
абсурд да е някой от младите! във футбола си има някаква йерархия все пак.. никой няма да ги слуша младите.. а тъй като едвали щя е някой от чужденците, оставят тия дето горе ги напсаих... щото те много добре знаят, че ако сърмов, жеан и вагнер са здрави - титулярно място няма да видат в Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
По-скоро Батков е търсел начин да разкара Наско и от там, барабар с Мъри... щото пък и Мъри му стана неудобен в един момент...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 3:34 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 08, 2008 1:29 pm
Мнения: 1
Местоположение: у кръчмата под масата
Мое лично мнение е, че единственият достоен български заместник на Мъри е Георги Василев.

А колкото до уволнението на Наско и Мъри - много жалка и смешна постъпка, но все пак не само Батков дърпа конците :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
И за Жорето Василев се изказа Мъри. В общи линии идеята му, че с тези страхливи дефанзивни схеми нЕма нужда :wink:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21670
Мъри изгоря заради Наско, а Батков търсеше начин да разкара Наско - почти съм убеден в това.
Само,че продължавам да недоумявам като му е било толкова зор защо не ги изгони при ония циркове с оставките.
Ебах го и подпухналия пияндурник. :?

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 2:07 am
Мнения: 198
Местоположение: непостоянно, но по принцип София
Wallace написа:
knave написа:
100% някой от селяните е ревал, я миро, я еньо, я минев...

100 на 100 нито едно от изброените имена не може да се оплаче, защото Мъри ги налага(ше) от началото на сезона. Сори, ама ми е малко трудно да говоря за Мъри в минало време... :?
Според мен може да е някой от тези, които са отнесли критики за слабата си игра. Някой от перспективните юноши...
Най-ме е яд, че дебелото говно няма достойнството като мъж да излезе и да каже защо се стига до това уволнение. Значи има нещо по-дълбоко и някаква игрица... Дано да не е - лесна титла, заради гърба на Вуцови...

П.П. А не мислите ли, че Мъри просто го е отнесъл покрай Наско? Това е доста вероятно... :roll:


Хичо отнасяше критики от Мъри, но ме съмнява точно той да е недоволствал..а и май ще го трансферират след края на сезона.

_________________
Вярвай в доброто и непреходните ценности!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Scaramouche написа:
Или Батков просто лъже.


:!: :!: :!:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 4:33 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 9:48 am
Мнения: 17
В Дон Балон пише, че нито един от футболистите не е плямпал, а Кокала е снасял цялата информация. И като гледам май са прави, щото Кокала, ако имаше морал трябваше да си тръгне с Мъри.
Кокал - напусни! :evil:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
А бе кой ще недоволства от тоя отбор - нали всичките ги докара Мъри и са от оня ден дето има една дума. Веско Минев кво ще грачи, като всее най-слабия, Еньо дойде оня ден, а Миро си се ползва с доверието на Мъри и нерядко е титуляр, така че едва ли. Бразилците няма как, младите - знаеш ли ги, бе мамка му :? и без друго не веднъж показаха, че са се взели за вся и всьо и си мислят сигурно, че Кркич не може на малкия пръст да им стъпи, ама и те ме съмнява да са казали нещо срещу Мъри - малки са още за подобно нещо. По скоро Батков я си измисля, я някой му е казал нещо и той е решил да го "тълкува" ктао недоволство, та сега да си мие ръцете с него.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21670
Цитат:
ВУЦОВ ЗАПОЧНА С БУКЕТ, ВЯЛИ АПЛОДИСМЕНТИ И ПСУВНИ

Първата тренировка на Велислав Вуцов начело на Левски започна по уникален начин. Най-напред малка част от феновете, събрали се пред съблекалнята на „Герена” започна да го аплодира. След това дойде ред на пиперливи псувни по адрес на Вуцов. Група фенове го ругаеха по пътя му до тренировъчното игрище.

В този момент млада почитателка на „сините” изненадата критиците на Вуцов и му поднесе стилен букет цветя.

Заниманието е посетено от толкова зрители, колкото идват на контролен мач.



http://gong.bg/view_article.php?article_id=44727

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Мъри специално беше попитан дали според него е възможно някой от отбора наистина да е отишъл при Батков да се оплаква от него и той каза, че е сигурен, че не е така, че вярва на всички играчи и че може да са всякакви, но не са такива ревльовци и ни даде конкретно доказателство за това.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 7:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 6:15 pm
Мнения: 15
Цанко има опит и нюх към юношите, това е голяма загуба ако напусне. :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
toshito написа:
Цанко има опит и нюх към юношите, това е голяма загуба ако напусне. :shock:

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Бате, можеш ли да ми кажеш точната роля на Цанко, Кокала и Саид в отбора, щото на мен лично не ми е много ясна. А и като гледам какви са ни юношите - страшен нюх има, щом накрая и самия Стоилов почна лека-полека да признава, че нашите юноши не са нищо особено си прави сметката... :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Вече ми писна от тея безкрайни спорове, та пиша за последно по темата. Само ще припомня какво се случи преди години защото май доста от по-старите са забравили, а младите даже явно не са разбрали.

Лицето Сираков, след като избяга от Левски, отиде в Славия, вкара гол на Левски и го гарнира с дразнене на публика и показване на задни части. После даже стана треньор на Славия, влезе в мениджърския бизнес, партнираше с Лъчо Танев, с Божков, но най-голема му беше дружбата със СИК и Маджо. Като треньор в Славия (където взе и Мъри) въртеше гръмки трансфери за много пари, никакви резултати, а скоро и СИК спряха кранчето за футбола та Наско остана без поле за действие. През това време Левски караше вече няколко сезона без титла, макар и 96та и 98ма да беше най-добър в първенството като футболисти и игра. Просто СИК, Илия Павлов и Гриша Ганчев си мереха пишките във футбола, а Левски имаше за собственик бивш вратар с доста беден бизнес (представител на мицубиши - продаваше по пет коли годишно и още няколко други дребни дейности) и НЕ КУПУВАШЕ съдии, мачове, нямаше сателити. Тогава отборите трябваше да се регистрират като АД-та. Лафчис, отново доказа че е левскар преди всичко и даже на взе контролен пакет акции - взе само 40%, а останалите ги раздаде на хората свързани с отбора и помагащи на отбора, включително на много фенове. 20% остави за бъдещ дългосрочен спонсор. Сираков бързо си създаде лоби - Бакърджиев, разни бивши играчи и т.н. и успя да се внедри в управителния съвет. Сираков бързо се сприятели и с новия спонсор, Мобилтел, и собственикът - Чорни. За кратко време успя да изгони Жужо, после да вкара повече свой хора в управителния съвет и да вземе мнозинство там а оттам и управлението на отбора, а след това беше лесно - гласува се увеличение на капитала, Лафчис нямаше откъде да намери пари, за да довнесе за дела си, повечето други акционери също и така Чорни изведнъж взе 80-90% от акциите, благодарение на инвазията на Сираков, Бакърджиев и ко. Тогава умря Левски, а посещаемостта падна от средно 14-15 хиляди до средно 7-8 хиляди на мач, за да стигне до 5-6 в днешни дни. Левски започна да урежда мачове, съдии, сателити, гнус. Умряха старите ценности - да сме независими, честни, да уважаваме другите честни съперници и да мачкаме чорбата и другите далавераджии. Умря и друга традиция на отбора - да създава легенди. След Гонзо и Кривия има дупка. Както каза ония ден Вуцата в едно интервю - Левски и създал толкова легендарни нападатели, срамота е толкова години да няма една синя деветка. Далаверите на Лафчис са безкрайни - например безумните трансфери от приятеля му коце маца - милованович, вава, диану. Трансфери на смешни играчи за ужасно много пари. Бая пари се даваха за играчи на Славия. Говореше се, че през тая групичка минават и всички трансфери в Турция - нищо чудно, като се има предвид , че почти всичките ни продажби бяха в посока Турция, при това за подозрително малко пари (играчи като Кривия, Иванков и т.н. за по 400-500 хиляди долара).

Именно по всички тези причини Наско Сираков е голямото зло в този отбор, което трябва да бъде изгонено завинаги. Мъри стана жертва на упоритостта си да не иска да се отдели от него. Че Левски заслужава далеч повече от Батков е ясно, но той държи акциите, при това индиректно благодарение имено на Сираков, така че там може само да се надяваме, че ако се върне старият Левски, ще се появят и истински Левскари, които да купят отбора.

Само Левски и събота мачкаме гнусните прасета на смешния им юбилей


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
И за Жорето Василев се изказа Мъри. В общи линии идеята му, че с тези страхливи дефанзивни схеми нЕма нужда :wink:


Извинявай, ма Мъри изказа ли се положително за някого персонално, освен за себе си и :smt051 Наско
:roll:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
С тея страхливи дефанзивни схеми само до 7:1 стигнахме дейба, ако не се беше уплашил Гочето след седмия и не ги беше върнал в защита си беше двуцифрен


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
два дена вече се чудя истина ли е това...което се случва или е сън...
реално погледнато...и изхождайки от способноста ни единствено да плюем...без да сме допринесли за нещо съществено и градивно...прозрях...че и двата оформили се лагера от левскари са прави...и за това говорят фактите....

против Мъри...са резултатите....
например аз такова чудо не помня в мачовете между софийските отбори
Локо Сф - Левски 0:0
Левски - цеца 0:1
Славия - Левски 0:0
Левски - Локо Сф 0:1

1. цеца 13т.
2. Локо Сф 5т.
3. Славия 4т.
4. Левски 2т.
без вкаран гол до сега...като прибавим и останалите ни провали...поводи да си тръгне достатъчно.....

против Батко...толкова много сте написали...че просто нямам какво да добавя....
може би единствено...че за първи път в историята ни...треньора ни идва от Б група... :!:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 7:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Два пъти Левски беше предаден и двата пъти точно преди мачове със свинете, и двата пъти от мустакати педерасти. Вече застава ли някой на ръководен пост свързан с Левски, обезателно трябва да е гладко избръснат.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 8:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Boyo написа:
С тея страхливи дефанзивни схеми само до 7:1 стигнахме дейба, ако не се беше уплашил Гочето след седмия и не ги беше върнал в защита си беше двуцифрен

За Европа става въпрос и конкретно за Ливърпуул

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
http://vbox7.com/play:f20c4433
http://vbox7.com/play:05120fca
http://vbox7.com/play:65b87c20
http://vbox7.com/play:73fc41ec
http://vbox7.com/play:f5c07fda
http://vbox7.com/play:6117e238
http://vbox7.com/play:bc70e345
http://vbox7.com/play:3dd36378
http://vbox7.com/play:4159423a
http://vbox7.com/play:8c27ec88
http://vbox7.com/play:5999c7ef

Някои хора и самия томислав са забравили каква радост му доставиха същите тези хора, които и вие сега псувате по форумите. Всеки говори хипотетични неща и си мисли, че разбира по-добре от другите. Но фактите са си факти, а те са: Още плача, /дори и, когато пиша тези редове/ когато гледам и слушам тези неща. Плача и от радост и от болка. Горд съм за нещата, които направи Левски, горд съм с всички, които участваха в това /публика, играчи, треньори, ръководители/ и продължавам да съм горд и винаги ще бъде така... винаги... ще уважавам всички, които бяха част от това, независимо какво ще направят или са правили, защото мъки на тоя свят много, но радостите и особено такива като тази са голяма, не, огромна рядкост, а някои може и никога да не ги изпитат и може би някои тук не са изпитали... Болката-боли ме за мъри, боли ме за това, че има хора, които продължават да псуват всеки от участващите-псуваха се и играчи, батков, сираков, сега и мъри, боли ме, защото това може и никога да не се повтори, поне не в моя живот, въпреки че съм огромен оптимист по принцип и повечето тук го знаят...
Този пробив не беше случаен, кой каквото и да ми говори-той е плод на добра работа в клуба, ведно с добри стечения на обстоятелствата. Това е факта и разни хипотетични неща, че можело да се задържи инерции некви, че можело Левски да стане като тоя и оня са толкова хипотетични и смешни, че няма накъде. Ако беше толкова лесно всички пробили отбори в шампионската лига щяха да са си още там. Но на това влиаят толкова фактори, които псуващите не оценяват. В момента не съм в настроение да ги пиша, но съм сигурен, че и голяма част от псуващите ако се замислят ще ги осъзнаят. Все пак ще кажа-говорим за невероятни за България бюджети, говорим за идеално устроени първенства, говорим за стадиони, говорим за манталитет, говорим за школи, конкуренция и т.н. и т.н. Левски започна наистина да променя някои неща, но тези неща не могат да се променят за два дена, но нашите разбирачи не могат да чакат. Живота е кратък-след две участия в евротурнирите или 1 провален сезон живота свършва... За съжаление и батков е българин, колкото всички нас и на него българските черти не са му чужди, може би и той се подаде на настроения, временни емоции и т.н. Нямаше топки ли да остави мъри и наско, някой го подведе ли, вътрешни борби ли незнам, наско ли има вина също незнам. Но няма да кажа лоша дума против тях-никога... Не мога до вчера да съм викал имената на някои хора, а утре да ги псувам-щом съм преценил веднъж, че си вършат работата си държа на мнението, но всеки греши... Ще подкрепям и новия треньор на Левски, но съм тъжен-мъри за мен е най-добрия-не съм аз човека да го оценявам, но това е моето мнение и фактите говорят в негова полза. Благодаря ти мъри-никога няма да те забравя, дано някога се върнеш отново :fgod Те тава е от мен по тая тема. Знам, че много хора няма да изслушат и изгледат всичко, а още по-малко да прочетат какво съм писал. Знам, че ще продължат да псуват хората, които ги направиха щастливи, но аз никога няма да го направя. Това беше всичко от мен по темата...

Само Левски

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:17 pm
Мнения: 477
Ден след като беше уволнен от Левски, Станимир Стоилов получи предложение да поеме Локомотив (Сф). С функциите на посредник бил натоварен бившият нападател Дончо Донев, който в момента е шеф на футболния синдикат. Той се свързал с Мъри вчера около обяд и му предал, че Локомотив (Сф) има желание да го ангажира като старши треньор за следващия сезон.

Постът в "Надежда" е вакантен след напускането на Стефан Грозданов. В момента отборът се води временно от Димитър Васев. В Локомотив знаят, че Мъри е най-подходящият вариант за наставник на всеки отбор в България.

Стоилов е поискал известно време за размисъл, тъй като в момента не се чувствал способен да взема важни решения. Треньорът е шокиран от изненадващото си уволнение заедно с Наско Сираков, след като Тодор Батков уж им беше гарантирал време за изпълнение на т.нар. План 2009.

_________________
НЕЗАВИСИМ ПРЕДСТАВИТЕЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
parvanoff, има едно обобщение на Хидън в разедла за вътрешното първенство, моля те прочети го.
И двамата с Шалала защитавахте Тодор, питай го сега какво мисли.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Срам ме е...

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com