forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:59 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Тва да не е някакво разклонение на темата на кака Анта, топки, главички, лошо няма, ма турете по едно червено кръгче...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 9:02 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
хубавото в малоумните пубертетски мнения е верността към отбора......
по наше време не беше така
ама ич.....

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 9:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
ivoo написа:
greeny написа:
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!

Пичове това е Левски , няма значение дали сме втори ,пети или десети. Трябва да се ръкопляска и подкрепя ръководство, треньор и играчи. :fgod :lsfc1 :fgod :lsfc3


некви поредните заблудени. вие сте като дърти бабички-комунисти.те нямат пари за хляб и станишев и сие им ебават майката и ги излъгаха за пенсиите, ама продължават да ги възхваляват. така и вие. толкова ли сте слепи, да не виждате, че наско си прави квото си иска, и в повечето случаи то не е в интерес на левски (говоря главно за трансферите). ама докато има балъци, ше има и тарикати.
ПЕДЕРАСКО ВЪН !!!

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 9:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
basma написа:
ivoo написа:
greeny написа:
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!

Пичове това е Левски , няма значение дали сме втори ,пети или десети. Трябва да се ръкопляска и подкрепя ръководство, треньор и играчи. :fgod :lsfc1 :fgod :lsfc3


некви поредните заблудени. вие сте като дърти бабички-комунисти.те нямат пари за хляб и станишев и сие им ебават майката и ги излъгаха за пенсиите, ама продължават да ги възхваляват. така и вие. толкова ли сте слепи, да не виждате, че наско си прави квото си иска, и в повечето случаи то не е в интерес на левски (говоря главно за трансферите). ама докато има балъци, ше има и тарикати.
ПЕДЕРАСКО ВЪН !!!


Бегай да викаш за цеца бе!

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 9:21 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
е що да викам за цеца,аз съм от Левски...
приятелю, щом смяташ, че човек, който си е показал ташаците пред Б е достоен за уважение твой проблем.и явно не следиш трансферната ни политика и по-точното дългата ръка на г-н "обичка само на едното ухо".
а и си мисля, че критиките към мъри не са неоснователни. мене тва което най ме дразни е,че от 3-4 години играта на Левски е нищо повече от атаки по крилата и центрирания.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
На трезва глава:

Един голям КУР за Саид Ибрахимов че е предложил Зе на Мъри. За Мъри нищо лошо освен един голям УКОР за дузпите в Ловяч, че се е съгласил за Зе и че го налага с Минев и шуменското джудже. За Баждеков един голям КУР профилактично, за Батков една голяма ЧАША уиски - аз лошо при него не виждам, квото се поиска се взе! Без Наско ги видехме най-добре срещу Тампере.

Догодина ще сме машина!

Вили Овцата - тренер на ЛЕВСКИ? :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Само да кажеш кой ще играе на мястото на Минев при контузен Лусио

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Мен ми е чудно Батков какво пак е пил като се е съгласил да ги вземе тея бразилци? Елементарна логика показва, че нема как Саид да отиде, да гледа 3 мача от първа и втора дивизия и веднага да види некви страхотни играчи, дето никой от другите пет хиляди скаута там не ги е забелезал. Та те големите отбори имат по трима дето там живеят и всеки ден гледат мачове за некой друг талант. На тея мачове дето ги е гледал Саид е имало сигурно още 10 скаута и мениджъри от големите първенства. Ако некой от тея тримата ставаше за футболист щеше отдавна да е прилапан, нема как ние да припариме на такъв популярен пазар с нашето скромно бюджетче и куцо първенство. Колко такива дойдоха в бг, само един Лусио става за футбол, който за капак първо минава през западна европа... Може да хванем незабелязан талант от африка, от тея без акт за раждане, ама от бразилия или аржентина да вземем играч хахаха все едно утре да вземем некой голем английски талант, чувал съм , че в Арсенал имало неколко не лоши момчета


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
То няма нужда Саид да ходи до Бразилия, просто свързват се разни мениджърчета с нашите юнаци и Тодоресте казва "Искам трима , по -евтинки и по-чернички " и ония след седмица -две правят няколко ДВД-та /щото сме в 21 век / с клипчета като онези в Youtube дето цяла есен гледаме и се кефим на бразилчетата и хоп трансферите са факт. Татков , Наско , Васко и агент Николай гледат радват се пият по три ракии и на следващия ден Тодоресте звъни международно " Товариш Черной има три евтини бразилчета , по-добри от Зико, Сократес и Карека да ги вземам ли , пращам ти ДВД-та по DHL да се кефиш" , Мишата гледа , съгласява се и хоп трансферите са факт :!:
:arrow: Въпреки,че аз към Жоазиньо нямам никакви претенции :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Колко хиляди бяхме на тоя мач официално ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Около 7 хилки ...

Прави ми впечатление, че по посещаемост бием много от т.нар. "шампионски сезони" :smt006 Ако бяхме на националния прибавяме по още 3-4 хилки отгоре :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Другото интересно е, че навсякъде публиката продължава да си намалява, а само при нас си се покачва, въпреки меко казано проваления сезон...

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 2:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
тва е щото сме мазохисти
Kryten - на мача видях твоя любимец - Боянчо - да ти кажа, много наедряло това момче - добил е физика определено. Ако не го гледаш лошо да не вземе да стане футболист... :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 3:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Kryten написа:
Само да кажеш кой ще играе на мястото на Минев при контузен Лусио


Да вземе някой от малките ако се налага, нали сега обиграваме нов отбор, Минев ли ше го обиграваме? Той щом за толко време не се научи, на 27, значи никога няма да се научи, да си ходи откъдето е дошъл - Хаскьоо ли, Пловдив, откъде беше, забравих

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 4:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Нещо на Веско Минев и аз не мога да му съзра таланта :lol: , ама нейсе. След годинка две ще отхвърчи, ако нещо корено не се промени и толкоз - няма и да го помним.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Цитат:
Георги Петков вдига скандал в Левски, Батков с ултиматум към Мъри

Вратарят на Левски Георги Петков вдигнал здрав скандал на съотборниците си след загубата от Литекс на "Герена", информира "Меридиан Мач".

Опитният страж на ”сините” недоволствал от пропуските пред вратата на ловчанлии, като Ники Димитров - Хичо отнесъл голяма част от гнева на Петков, заради отказа му, да бие дузпата срещу Литекс и вялите му действия на терена.

Междувременно Станимир Стоилов обяви, че ще търси двама нови футболисти, ако част от играчите му продължават да играят слабо.

Собственикът на Левски Тодор Батков пък поиска от Мъри да се реваншира за двете загуби от Литекс с победа в сряда, когато сините гостуват на Локо (Пд).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 11:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Black Jack написа:
Цитат:
Георги Петков вдига скандал в Левски, Батков с ултиматум към Мъри

Вратарят на Левски Георги Петков вдигнал здрав скандал на съотборниците си след загубата от Литекс на "Герена", информира "Меридиан Мач".

Опитният страж на ”сините” недоволствал от пропуските пред вратата на ловчанлии, като Ники Димитров - Хичо отнесъл голяма част от гнева на Петков, заради отказа му, да бие дузпата срещу Литекс и вялите му действия на терена.

Междувременно Станимир Стоилов обяви, че ще търси двама нови футболисти, ако част от играчите му продължават да играят слабо.

Собственикът на Левски Тодор Батков пък поиска от Мъри да се реваншира за двете загуби от Литекс с победа в сряда, когато сините гостуват на Локо (Пд).


АЗ ВЯРВАМ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ... :smt006

Забележете: 1. Георги Петков вдига скандал- предполагам, че е било нещо от сорта на (ако е имало нещо въобще) "Хичо, ти си добър бе, мааму деба, кво се притесняваш?!".
2. Мъри ще търси нови футболисти, ако играчите му продължават да играят СЛАБО- кво е обявил бе, той вчера си го каза в интервюто, че търси. Което е НАЙ- НОРМАЛНОТО НЕЩО на света.
3. Батков поиска победа от Мъри- ми и тва е най- нормалното нещо на света. Но заглавието- БАТКОВ С УЛТИМАТУМ към Мъри...

Мощно кур за българската журналистическа измет! :evil:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:49 pm
Мнения: 284
Като че ли само в България е така...Не знам какво се ядосваш...Това е журналистическата професия. Как иначе искаш да се продават спортните списания и вестници?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Mulder12 написа:
Като че ли само в България е така...Не знам какво се ядосваш...Това е журналистическата професия. Как иначе искаш да се продават спортните списания и вестници?


Еми не мога да кажа, че само в България е така, защото не познавам цялата световна преса, но спокойно мога да кажа, че в Англия примерно не е така! Миналата година бях на почивка в Мармарис и там вестниците естествено бяха на турски. Единственият вестник, който беше на английски и съответно четим, беше Sun, който по местните стандарти е един от най- жълтите. Всъщност се оказа, че за разлика от нашата жълта преса, в който има неща от рода на "Жената на Стоичков го гони, събира се с майка й", "Слави Трифонов умира от левкимия", то в Сън просто пишеше некви простотии за личния живот на звездите- кой за кой е женен, кога са се развели, колко деца са имали и т.н. Но говореха с факти, а не преиначаваха и не си измисляха такива..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не е нормално да се измислят подобни истории без да има никакво покритие. Все едно подслушват съблекалнята бре.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:49 pm
Мнения: 284
Е...Аз пък по време на мача Левски - Вердер бях в Германия. И знаеш ли какво беше заглавието на "Bild" на другия ден?
"TORWART - TROTTEL"...толкова по въпроса колко професионално се правят вестниците по Европа!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Еми какво да ви кажа сега, като поутихнаха емоциите...
От една страна, нямахме и шанс. Ония цигани с половин положение вкараха, ние освен дузпата имахме три чисти пропуска. А вратарчето им пак имаше страхотен ден.
От друга, отбора не игра нищо особено. Да, създадаха няколко възможности, опитваха се да действат в типичния за отбора комбинативен стил, но...Колко атаки издънихме само защото Миро Иванов, Сърмов, Хичо или някой от ония мургавите спираха топката като с ботуши или от две изгодни ситуации я подаваха в трета - възможно най - грешната?
Дано не се окажа прав, но подобни опасения съм споделял тук и преди - много от играчите ни имат проблеми с най - елементарните неща в играта (подаване, спиране, откриване, поглед). То лесно ще ги изхвърлим но трагедията е, че няма и откъде да намерим по - кадърни. Остава ни да се уповаваме на това, че Мъри все някак ще ги понаучи на 25 - 26 години на неща, дето е трябвало да им набиват в главите до 18 - год. възраст. И че с някакво отборна тактика и дисциплина ще се компенсират постепенно техническите неумения на всеки отделно.
Сега за хъса и волята за обрат лоша дума не мога да кажа. Хвърлиха се, играха с амбиция, проявиха и самочувствие в някои положения. Играч с такова поведение не мога да обвиня, ако ще да има и два леви гипсирани крака.
Неприятно е, че загубихме насред "Герена" от тотални селтаци, дето след мача хукнаха на лов за фланелки все едно са спечелили поне КЕШ и които с човек повече се търкаляха да бавят до последно. Но добре - Игор вкарваше, после като ги натиснат нашите с меле там нещо или Миро като се измъкне ще вземе да вкара - хубаво, 2 - 1. Но това нямаше кой знае колко да оправи нещата. Играта на отбора и самия му облик, ако въобще е възможно да се променят до нивото на 2005 - 2007 г. ще се променят бавно и мъчително. Всеки би трябвало да си дава сметка за това.
Иначе и аз съм на мнение, че отбора страда и ще страда от мегаломанщината на Мустакатия и мениджърските игрички на Наско, дето за пореден път ни довлече куп скъпи бразилци на ниво "Беласица". И тая необмислена чистка, дето я спретнаха през зимата има още дълго да се усеща. Но...добре, като е така аз да не си подкрепям отбора ли?
Вили Вуцов? Да, отлично. Ако ни трябва треньор, дето да се катери по оградите и да кърти мифки през ден в медиите нямам нищо против. Ако някой мисли, че той е способен на нещо повече да даде пример от блестящата му кариера.
От друга страна Мъри това, Мъри онова - ми то Капело да докарате, той ще се хване за главата и ще си тръгне. С тези футболисти трябва страшно много работа и бързите резултати са буквално невъзможни.
Лошо е, че оредяваме по трибуните. Сега май нямахме и 10 хил. при отлично време, съперник - дразнител и мач в събота от 18 ч. А без ролята на публиката нещата ще стават много по - мъчно.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Не е нормално да се измислят подобни истории без да има никакво покритие. Все едно подслушват съблекалнята бре.


Тъпото е, че журналистите са си яки дружки с футболистите и знаят много добре всичко, което се случва, ама понеже вестниците ни се издържат от трите големи отбора, къде директно, къде индиректно, не смеят да напишат нищо по-така. Щото на другия ден спират кранчето и вестникът след три дни е фалирал. Иначе футболисти и журналисти си пият заедно по кръчмите всека вечер, а в некой случай не бих се учудил и ако си бъркат по дупките :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
greeny написа:
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!


Къде па си виждал ти кур бе, че тръгна и да раздаваш, дрисльо...дърпай си пишлето и си трай...Ако искам моа да напиша - " Мъри да ми лапа и Наско да ми гълта!"

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 3:21 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Нека завършим темата.

Кур за Рейгън!

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Добре, че не го пишеш... щото почваме да приличаме на "вън говедата от армията"

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Shakespirt написа:
Добре, че не го пишеш... щото почваме да приличаме на "вън говедата от армията"


Пука ли ти какво пиша във форума и ти пишеш много простотии, ма знам, че не си глупаво момче...

П.П. На стадиона винаги съм подкрепял отбора и така ще бъде винаги

П.П. 2 Зеленото човече да лапа курО на Шрек :smt006

П.П. 3 И за да завършим темата - вечна му памет на президента Рейгън!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
И аз тва викам... добре, че не се пишат тея неща сериозно!

Да живее Сталин :smt003

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 4:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Що ги нямаше тия курове за Наско и Мъри преди няколко месеца ?
А ония дето обича Рейгън повече и от майка си най-хубаво да не се обажда,щото си спомням какво писа преди време за "най-перспективния треньор в БЪЛГАРИЯ през последното десетилетие-Станимир Стоилов" :smt006

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
NewBalance написа:
Що ги нямаше тия курове за Наско и Мъри преди няколко месеца ?
А ония дето обича Рейгън повече и от майка си най-хубаво да не се обажда,щото си спомням какво писа преди време за "най-перспективния треньор в БЪЛГАРИЯ през последното десетилетие-Станимир Стоилов" :smt006


Още по-най хубаво е да не ми четеш постовете и да не се опитваш да ме цитираш грешно, мила ми Венето и да знаеш , че после президента Рейгън и майка ми, най-много съм обичал тебе :smt006

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com