forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Black Jack написа:
acrimonious написа:

Точно тва е- събирам тези преди 2005/2006. И сборът им е 17,1285.. За 4 год. общо коефициентът ни е по- малък от 2005/2006. Тва си е направо 0-ева. А и като видиш кои отбори са покрай нас преди 2005/2006 и в самата 2005/2006 всичко е ясно... Така че не ми говори за Петрович (макар и аз много да го уважавам) и ШЛ.. Мъри си е нашият европейски треньор и туй то!

Ти продължаваш да ме изнадваш?!? Попитах те одеве, ако сборът беше 0, а не 17,1285, щеше ли да ни се падне Киево?


Е как ще стане 0 ебати, тва е все едно всяка година да падаме от Тампере.. Тва беше супер малшанс. По всяка вероятност с юношите ще ги бием в 9 от 10 мача.. Така че няма как да са 0-и...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Smash ThE ReDs написа:
Форумът тази вечер трябва да бъде заключен!!!Ще се ръсят простотии.... :!:


:smt045

Като цяло един ключ на темата още снощи щеше да си е екстра, макар че повечето специалисти се изявиха на другия ден. "Сектор Б" скандира името на Мъри и от там не се е чула лоша дума за никой от отбора, напротив всеки мач се изпращат най-малкото с аплодисменти. На мен това ми е напълно достатъчно. Който иска нека си критикарства и обижда по форуми, кръчми, телевизии и т.н.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
acrimonious написа:
Е как ще стане 0 ебати, тва е все едно всяка година да падаме от Тампере.. Тва беше супер малшанс. По всяка вероятност с юношите ще ги бием в 9 от 10 мача.. Така че няма как да са 0-и...

Смяташ ли най-накрая да ми отговориш на въпроса "ако сборът беше 0, а не 17,1285, щеше ли да ни се падне Киево" ?
И кой щяхме да бием 9 от 10 мача с юношите, че не разбрах?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Black Jack написа:
acrimonious написа:
Е как ще стане 0 ебати, тва е все едно всяка година да падаме от Тампере.. Тва беше супер малшанс. По всяка вероятност с юношите ще ги бием в 9 от 10 мача.. Така че няма как да са 0-и...

Смяташ ли най-накрая да ми отговориш на въпроса "ако сборът беше 0, а не 17,1285, щеше ли да ни се падне Киево" ?
И кой щяхме да бием 9 от 10 мача с юношите, че не разбрах?


Минавам на лична, че много оффтопик..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:21 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Продължават да са ми странни хората, които казват, че сме слаби. Защо ли-доста специалисти се изказаха, че Левски е играл много добре, дори и хора от латекса. Доста журналя казаха, че Левски е играл много добре, дори и сдп му се изкриви някак езика да го каже. И накрая доста фенове се изказаха, че Левски е играл доста добре, дори и някои фенове на чорбаспор-визирам мои познати. А тези, които милеят за Левски и отричат чорбарското поведение започнаха веднага да слагат етикета бездарници на много от играчите. Не съм специалист, но според специалистите има основни компоненти на играта, които говорят за превъзходството на един отбор. Това са притежание на топката, създадени положения и допуснати такива. За съжаление притежание на топката няма как да видя, но ето малка витрина от топспорт

Витрина на мача:
5(1) Удари във врата 3(1)
8(3) Удари извън вратата 2(0)
22(8) Нарушения 24(15)
6(1) Корнери 4(1)
5(2) Засади 4(1)
0(0) Греди 1(0)
*Заб.: В скобите са данните за първото полувреме

Значи малко анализ. Имаме 13 удари към вратата и 6 корнера, а тук не се включват и положенията, които не са завършили с удар. Не сме имали 2 точни паса-чакам статистика и по възможност видеоматериал, защото аз не съм съгласен, а когато плюеш по отбора, поне да е с покритие!
Моето виждане. 1 положение на латекса за цял мач-означава, че отбора си е свършил работата в защита идеално. Гол от корнер-случва се-едва ли е първия гол от корнер във вратата ни, за световен мащаб да не говорим! Ние нападаме отляво, отдясно и през центъра. Добро количество положения, според всеобщото мнение много добър вратар на латекса. Индивидуални пробиви /сърмов, миро/, добри комбинации, някои с петички, няколко удара /неточни/ отдалеч /сърмов и жоазиньо се сещам/, центрирания към нападателите отляво, отдясно /зе, минев, ники/-разнообразие в атака. Да не пренебрегнем някои факти, които само крайтън /евала/ видя. Спрени поне 4 атаки със засада-това са още 4 положения. Друг факт-контузен стълб в отбора /лусио/ + стълб в отбора /боре/, някои играят с контузии. Трети факт-латекса ни е един от най-неудобните съперници. Свържете всичко това и си направете изводите.
Някои плачат за някои юноши на Левски. Какво са направили тези юноши за отбора. Какво означава ние сме ги пуснали-как ще задържиш някой, който няма никакво желание да играе в Левски и евентуално ако успееш да го задържиш той ще играе ли, като хората-всеки мисля може да си отговори с не, няма да играе. Копи верно игра за Левски, в началото, но после спря да играе и не е за Левски, според мен. Колко от вас ме видяха да пиша, че е бездарен. Не искам да има чужденци в Левски-колко пъти съм обидил играч на Левски с черна кожа. Защото не смятам, че аз съм най-компетентния на земята, за да давам квалификации, които може да даде само някой футболен специалист, но и той може да сгреши. Виждали сме играчи, които са махани от отбори, като пълни бездарници, но после са ставали футболисти.
И последно-бойо, мисля че не си бил в кондиция, като си си писал мнението-извинявай за което. Този път не смятам да го анализирам дума по дума-много дълъг ще ми стане поста. За балтанов, когото смятах за голям талант няма да кажа нищо, защото трябва да почна като вас, но неслучайно мъри го оставя резерва, дори май е жест към него от страна на мъри.
Браво на мъри, браво на отбора, браво на публиката и Левски над всичко и всички

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
parvanoff , доста статистика и анализи си предложил, ама си забравил най-важното - загубихме.
Има и един друг анализ - Играме зле от Март 2007. Точно една година през която по-голяма
част от важните си мачове не спечелихме. Отпаднахме от един от най-слабите отбори, които са ни се падали последните 15-20 години - Тампере. Трети сме в класирането, само защото Славия са тъпаци. Разликата между нас и първия е 11 точки, аз такова нещо не помня да съм виждал. В настоящият шампионат нямаме победа над отбор от първата половина от таблицата. Това, че имаме потенциал и след година ще газим, са хипотези и догатки, а играта Футбол се основа на факти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
acrimonious написа:
Падна ни се Киево, защото предишната година бяхме стигнали четвъртфинал в УЕФА... :smt006


По тая логика мога да кажа, че на Люпко му се падна Галата, щото по-рано му се падна Ювентус, а на Мъри - Удинезе. Големият коефициент за УЕФА дойде и благодарение на новия фомат - групите, многото отбори и шанса да срещнем Артмедия. Преди четвъртфинала стигнахме до мачове с Юве и Ливърпул на къде по-ранен етап, а все пак Шалке е добър отбор, но далеч от Юве и Пуул, нали така?

Далеч не искам да умаловажам четвъртфинала, това е уникален успех за клуба, за Мъри и за играчите, които го постигнаха! Това, което се опитвам да кажа е, че нямаме постоянство, нямаме нищо в дългосрочен план и редуваме 2-3 средняшки сезона , в които купуваме сульо и пульо на килограм с един силен, в който постигаме нещо с натрупалите се през тея 2-3 години качествени играчи , преминалите през ситото. Това е резултат от начина , по който действа лицето Наско Сираков и докато той е в Левски няма да дръпнем нагоре от футболна гледна точка. Виж този сезон - трите балерини, рабех, бензукан, тасевски, еньо, иса, ония от хасково дето вече го изгонихме, дотук 9, но сигурно някой го забравям. От тези след една година в отбора ще са максимум Рабех и Еньо. Това лято ще има нови 7-8 играча, от тях също 1-2 ще стават. Заедно с Живко, Лусио, Петков, Ники Димитров, Валери като се върне безславно - ще се сглоби добър отбор, ще има пак един силен сезон и след него пак провал. Този филм го гледам вече десетта година. За момент бях повярвал, че най-накрая всичко се е променило, но ето че пак - Тампере и целия сезон до сега...

На два пъти имаше голям шанс за истински промени - първо Грозни, който не само беше добър треньор (с такава лекота бележехме тогава...), но и много добре работеше с младите, което беше най-ценното му. Плюс имаше големи амбиции свързани с Левски. Другият е Абрамчик - доведе си цял щаб немци - скаути, селекционери, кондиционни треньори, само дето не доведе хора да носят водата. И съответно не допусна наско да му се меша в работата. И беше изгонен бързо бързо за това. След един равен :shock: Като добавим и прословутия мач с Родопа, мисля че "най-голямото зло" хич не е далеч от истината. А, щях да забравя - услужливо подшушна на немците за клаузата на Пелето... Не е като да не и е показвал и задните си части.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:51 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Black Jack написа:
parvanoff , доста статистика и анализи си предложил, ама си забравил най-важното - загубихме.
Има и един друг анализ - Играме зле от Март 2007. Точно една година през която по-голяма
част от важните си мачове не спечелихме. Отпаднахме от един от най-слабите отбори, които са ни се падали последните 15-20 години - Тампере. Трети сме в класирането, само защото Славия са тъпаци. Разликата между нас и първия е 11 точки, аз такова нещо не помня да съм виждал. В настоящият шампионат нямаме победа над отбор от първата половина от таблицата. Това, че имаме потенциал и след година ще газим, са хипотези и догатки, а играта Футбол се основа на факти.
Аз не съм съгласен, че играем зле от март. Дай фактите сега, за да ми го докажеш :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
parvanoff написа:
Някои плачат за някои юноши на Левски. Какво са направили тези юноши за отбора. Какво означава ние сме ги пуснали-как ще задържиш някой, който няма никакво желание да играе в Левски и евентуално ако успееш да го задържиш той ще играе ли, като хората-всеки мисля може да си отговори с не, няма да играе.


Това е на Наско тезата :)

Макриев вкарваше по 2-3 гола всеки мач, последните си две години в школата. Имаше по едно време и дублиращи отбори - и там бележеше доста. Други отбори ако имат такъв талант правят всичко възможно да го задържат - ние го пуснахме 1-2 мача в 90та минута да пипне топка веднъж, а договор му предложиха много след като стана на 18, плюс по неговите думи - с доста мизерни условия. След него подобно беше развитието и с още поне десетина таланта - ники петров, ивелин попов и бандаловски, курдов и т.н. Питаш какво са направили за отбора - е имали ли са шанс да направят нещо за отбора????? Балтанов и в двата мача с Литекс се включва по-добре от балерините, но е резерва. Преди това подаде за гола в Ст З. Още преди това изигра страхотен мач в ШЛ срещу Челси. Какво да направи за да е титуляр???


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:01 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Балтанов нищо не направи в двата мача с латекс. Иначе казах, че съм с впечатление от него, че е добър играч. И не е пускан само в два мача, за да говориш какво е направил. Не става да избухнеш в 1 мач, за да си играч. Аз вярвам на мъри.
пп: да добавя-точно сега балтанов има шанс да пробие, като го нема мечо, но не виждам да се е втурнал да се възползва от това.

_________________
----------mens conscia recti----------


Последна промяна parvanoff на Нед Мар 16, 2008 6:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Black Jack написа:
parvanoff , доста статистика и анализи си предложил, ама си забравил най-важното - загубихме.
Има и един друг анализ - Играме зле от Март 2007. Точно една година през която по-голяма
част от важните си мачове не спечелихме. Отпаднахме от един от най-слабите отбори, които са ни се падали последните 15-20 години - Тампере. Трети сме в класирането, само защото Славия са тъпаци. Разликата между нас и първия е 11 точки, аз такова нещо не помня да съм виждал. В настоящият шампионат нямаме победа над отбор от първата половина от таблицата. Това, че имаме потенциал и след година ще газим, са хипотези и догатки, а играта Футбол се основа на факти.

Голям песимист си ! Изчакай дай им време на момчетата едни ще останат и ще станат футболисти други не !
И какво като изгубихме пука ми на кура ! Да не би да са по силни като ни биха?! Това че са ни били е чист късмет и от друга страна неопитност и несработеност на момчетата ! Да футбола е игра на голове не на положения но момчетата направо съсипаха тея селяни 2 то полувреме ! Спомняш си 100% положението след мача с Беверен, е сега бих ти казал, че е същото и след 1 година ще си върнеш думите за момчетата които ще останат и ще ни радват занапред !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
parvanoff
27/05/2007 14:30 ПФК Левски - Литекс 6:2 "Георги Аспарухов" - София
19/05/2007 13:30 Локомотив София - ПФК Левски 3:5 "Локомотив" - София
16/05/2007 14:30 ПФК Левски - Локомотив Пд 6:1 "Георги Аспарухов" - София
13/05/2007 15:30 Берое - ПФК Левски 0:0 "Берое" - Стара Загора
05/05/2007 16:00 ПФК Левски - Черно море 5:0 "Георги Аспарухов" - София
29/04/2007 14:30 Ботев - ПФК Левски 2:2 "Христо Ботев" – Пловдив
22/04/2007 16:15 ПФК Левски - Беласица 1:0 "Георги Аспарухов" – София
18/04/2007 14:00 Славия София - ПФК Левски 0:3 "Славия" - София
14/04/2007 15:00 ПФК Левски - Родопа 3:0 "Георги Аспарухов" - София
07/04/2007 15:00 лит(*кс-етрополе - ПФК Левски 0:1 "Васил Левски" – София
01/04/2007 15:00 ПФК Левски - Марек 8:0 "Васил Левски" - София
21/03/2007 15:30 Рилски Спортист - ПФК Левски 2:1 "Искър" - Самоков
16/03/2007 15:30 ПФК Левски - Вихрен 4:0 "Васил Левски" - София
10/03/2007 15:00 Спартак Вн - ПФК Левски 1:2 "Спартак" - Варна
03/03/2007 15:30 ПФК Левски - Черноморец 10:0
Победи - 11
Загуби - 1 (от отбор, който в последствие изпадна)
Равни - 3
Имаме 7 гостувания, но от тях три са в София (чорбата, Славия и Локото), в петте мача извън София имаме само една победа над Спартак Варна. Нямаме победа 4 поредни мача в провинцията. Това е сатистиката за миналият полусезон, надявам се, че си достаъчно разумен за да не поискаш статистика от този.
И за да бъда честен, ще ти кажа, че релно не играем зле от март 2007, а от април 2007.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:22 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Не винаги по-добрият печели. Мисля, че ти, който се интересуваш много от мачове, трябва да го знаеш. Говорим за игра, не за резултати.
Цитат:
01/04/2007 15:00 ПФК Левски - Марек 8:0 "Васил Левски" - София
05/05/2007 16:00 ПФК Левски - Черно море 5:0 "Георги Аспарухов" - София
16/05/2007 14:30 ПФК Левски - Локомотив Пд 6:1 "Георги Аспарухов" - София
19/05/2007 13:30 Локомотив София - ПФК Левски 3:5 "Локомотив" - София
27/05/2007 14:30 ПФК Левски - Литекс 6:2 "Георги Аспарухов" - София
И макар, че резултатите принципно не говорят много за играта, специално тези, които съм изкарал няма начин да не сме играли добре и да вкараме по над 4 гола. И все пак нямам слонска памет да помня всичко по детайли. Но ти си дръж на своето. Забелязъл съм, че си инат. :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Непрекъснато се споменава името на Макриев,значи той направи всичко възможно да избяга от Левски,не отиде в чорбата,защото не му е даван никакъв шанс,напротив,по всичко личеше,че на него ще му се дадат достатъчно шансове в Левски,но гнойната пъпка реше,че му е време за търговия,без да е дал каквото и да е на Левски,а Левски все пак го е създал,в крайна сметка вече порасна,ако беше толкова голям футболист,дали щеше да обикаля през 6 месеца от отбор в отбор,в първенства като нашите,даже в Полша ли,или нещо такова,игра и в Б група

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
angysarmy написа:
Голям песимист си ! Изчакай дай им време на момчетата едни ще останат и ще станат футболисти други не !
И какво като изгубихме пука ми на кура ! Да не би да са по силни като ни биха?! Това че са ни били е чист късмет и от друга страна неопитност и несработеност на момчетата ! Да футбола е игра на голове не на положения но момчетата направо съсипаха тея селяни 2 то полувреме ! Спомняш си 100% положението след мача с Беверен, е сега бих ти казал, че е същото и след 1 година ще си върнеш думите за момчетата които ще останат и ще ни радват занапред !

Бях песимист и това лято, и за съжаление песимизмът ми се оправда. Знам, че в отбора има много талантливи играчи, но те са недосатъчни за отбор с нашите претенции.
Сърмов, Рабех, Бензукан, бразилците, Еньо, Петков, Балтанов, Киров, Табаков, Матераци, Ганев, Огнянов. На всички тези им се радвам много. Лоша дума не съм казвал за никого от тях, и знам че с тези момчета може да напрвим добър отбор. Просто трябва да прибавим малко класа и всичко ще си дойде на мястото. Песимст съм и сега, защото не виждам кой ще я намери тази "класа", и кой ще плати после за нея.

parvanoff в тези мачове сме играли добре, не споря. Но аз изрично ти бях споменал гостуванията в провинцията - 4 поредни без победа. За такава серия Реал и Барса ги разкъсват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:42 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
По тая логика реал и барса вече трябва да са разкъсани тоя сезон, ма те даже не са си сменили тренерите.
реал 8-2-5 като гости и то досега
барса 4-6-3 като гости досега
Левски 9-5-1 като гости миналата година за цял сезон
Левски 4-4-1 досега като гости тоя сезон
Левски 9-5-2 поминалия сезон
Левски 11-4-0 по, по-миналия сезон
Левски 10-3-2 по, по, по-миналия сезон
Левски 9-1-3 по, по, по, по-миналия сезон

Източник-сокъруей :wink:
Па не позна значи :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Ivan63 написа:
Само отново да припомня,че онзи отбор,който вече го няма,преди три години се говореше същото това,което се излива по сегашните,истината е че сегашните момчета имат повече потенциал,отколкото онези преди 3 години.А това,че Батков изпусна момента да обновявава с ум състава е друга тема,може такава да е била партийната воля :lol:
С тая разлика,че тогава загубихме злощастно титлата след мача с лит(*кс-етрополе,а сега ни бият като тъпан, който къде свари. Така че едва ли е толкова голям потенциала.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Реал и Барса ги разкъсват този сезон. И този отбор, който остане на второ място, ще има нов треньор от лятото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Накрая май ше се окаже, че школата на Славия е по-добра от нашта или поне по-успешно си развиват талантите в мъжкия футбол...Сега пак чувам, че имат 2-3 много перспективни момчета на по 18-19 г. и ги пускатг титуляри за разлика от наште...Абе по принцип млад играч за мен е до 18 г. по европейските стандарти, ние тука ги водим "млади" до 22-23 и ги чакаме "да се развиват"...дрън-дрън ярина...Некой написа, че набора Живко Миланов щел да се развива :shock: къде бе бате, тоя е на 24 вече...тепърва пишката нема да му порасне :oops: квото научил - научил

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе точно пък славия... дето целия им отбор е от наши юноши.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
Абе точно пък славия... дето целия им отбор е от наши юноши.


Имах предвид, че взимат некви млади играчи и ги развиват в мъжкия футбол, а иначе Венци им ремонтира скоро и базата на школата и много дечица се местят там, заради добрите условия и по-малката корупция от нашата школа

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
STALKER написа:
Kryten написа:
Абе точно пък славия... дето целия им отбор е от наши юноши.


Имах предвид, че взимат некви млади играчи и ги развиват в мъжкия футбол, а иначе Венци им ремонтира скоро и базата на школата и много дечица се местят там, заради добрите условия и по-малката корупция от нашата школа

Имаше един по шоуто на Слави дето разправяше чи жт лит(*кс-етрополе се е преместил на Славия именно заради това :smt006

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 7:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 7:46 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20420
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Мъри ние ти вярваме!!!!!

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 8:31 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
greeny написа:
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!

Аз вече минах от тоя друг отбор... :mrgreen:

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 8:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
Smash ThE ReDs написа:
greeny написа:
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!

Аз вече минах от тоя друг отбор... :mrgreen:


Честита титла! :smt006

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
greeny написа:
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!

За мен може ли само половинката от кура (по възможност главичката), щото псувам само Наско, а Мъри най-учтиво го приканвам да си ходи?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 8:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 6:23 pm
Мнения: 27
greeny написа:
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!

Пичове това е Левски , няма значение дали сме втори ,пети или десети. Трябва да се ръкопляска и подкрепя ръководство, треньор и играчи. :fgod :lsfc1 :fgod :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 8:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
Black Jack написа:
greeny написа:
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!

За мен може ли само половинката от кура (по възможност главичката), щото псувам само Наско, а Мъри най-учтиво го приканвам да си ходи?


Може само топките :mrgreen:

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 8:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Black Jack написа:
greeny написа:
Един голям КУР за всички, които псуват Мъри и Наско. Щом не ви харесва Левски, има и други отбори, на които можете да сте фенове!

За мен може ли само половинката от кура (по възможност главичката), щото псувам само Наско, а Мъри най-учтиво го приканвам да си ходи?


Вземи само стволчето, главичката най- ще боли! :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com