forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
rkk написа:
Не знам защо толкова хора му намират толкова кусури на Живко. Момчето играе с невероятен хъс и злоба, личи си, че е левскар, наистина не притежава някакви феноменални футболни качества, но да не би Топчо да ги притежаваше...Всички наши любимци от близкото минало и настоящето са правили много вересии...И Митко Иванков, и Топчо, и Гошо Петков...


Да, и докато правеха простотии ги плюха :) Просто си е гаден български манталитет. Съжалявам, че ще те направя паралел със свинете, но по- старите от тях си спомнят как са побърквали и псували Косадинов, в някои мачове и Стоичков, а всички помним какво правиха с Барби.. Или с други думи- тези, които после им станаха най- големите футболисти. Какъв е извода- просто не разбират от футбол... :smt006

babyblue написа:
Че то и Гонэо доста време го чакахме да влеэе във форма,но си личеше че има сърце,че е роден де бъде лидер,докато при сегашните ни футболисти,в никой не эабеляэвам онэи хъс-эа съжеление!


Точно Живето да няма хъс... Той качества за съжаление няма достатъчно засега. Иначе хъс има за трима! Май гледаме различни играчи.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Само отново да припомня,че онзи отбор,който вече го няма,преди три години се говореше същото това,което се излива по сегашните,истината е че сегашните момчета имат повече потенциал,отколкото онези преди 3 години.А това,че Батков изпусна момента да обновявава с ум състава е друга тема,може такава да е била партийната воля :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Снощи по канал 1 имаше едно много интересно интервю с Вили Вуцов по отношение на трансферната политика в Левски...Няма да го преразказвам цялото, но в общи линии каза, че голяма глупост да си разпродадеш целия отбор и да разчиташ на некви бразилци, дето немат една минута стаж в Европа. И че за 1 милион евро(колкото каза Батко, че е дал ), може да се вземе качествен играч играл в Западна Европа, като Бардон, а не некви пичове от плажовете и да трябва цело година да ги адаптираш. Освен тва беше прав, че не знаем всъщност кво могат т.нар. млади, като Огнянов и Балтанов, които не са изиграли 3-4 мача поред като титуляри и все ги водиме за "таланти" и ги чакаме да "порастнат" а те на по 20 и кусур години всичките

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Вили като вземе купата на България, моментално е седнал на треньорското място в Левски :idea:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Mr.Smith написа:
Вили като вземе купата на България, моментално е седнал на треньорското място в Левски :idea:


Не знам дали го бива за треньор на Левски, но ме кефи, че говори директно и точно за нещата, а не е като Пламен Марков и Мъри :smt006

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Отборът може да играе от мач на мач все добре но във важните мачове от пролетния полусезон(двата с Латекса) отбора загуби.Моите лични очаквания и от тримата бразилци бяха доста по-големи,но бъдещето ще покаже дали действително има потенциал в тези играчи(защото поне за сега не показват такова нещо).Относно Томашич,който не е бил дузпа то не е изпускал,така че е несправедливо да бъде обвиняван за това,че пропусна дузпата.

Относно публиката.Накрая изпитах гордост,че съм ЛЕВСКАР,виждайки че въпреки загубата всички,застанахме
зад отбора и 10 минути не спряхме да пеем " и само ЛЕВСКИ обичаме те".Трябва да се въоражим с търпение е да чакаме.Би трябвало до края на този шампионат да се разбере ще може ли този ЛЕВСКИ,да заиграе както преди две години.

П.П.Докога ще има такива боклуци в сектора,които чупят седалките на нашия стадион.След като Томашич изтърва дузпата,някакъв 5 реда по нагоре от мен започна да рита седалката,на която беше седнал,и даже откърти част от нея.Когато Тодоров започна да бави и му покаха жълт картон пак парче от седалка полетя.Такива тъпанари ще е най-добре да не идват никога повече на мач на ЛЕВСКИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
STALKER написа:
Mr.Smith написа:
Вили като вземе купата на България, моментално е седнал на треньорското място в Левски :idea:


Не знам дали го бива за треньор на Левски, но ме кефи, че говори директно и точно за нещата, а не е като Пламен Марков и Мъри :smt006

Ако дойде като пом.треньор съм съгласен :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Ако я вземе,няма да иска да е пом.треньор при нас :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:13 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
Ние сме ЛЕВСКИ и ни трябват играчи не само с хъс или само талантливи, :smt027 :smt027 а комбинация и от двете


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Let There Be Rock написа:
Големия бразилец май сам каза ,че ще вкара над 15 гола тоя полусезон или аз бъркам нещо ?


Той вече ги има - на тренировка :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Пак казвам, Топчо стана футболист и легенда след това основно заради хъса си, не толкова заради качествата си... :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
acrimonious написа:

Всъщност бяха 30 за джипа на Мъри



А, ми че той почти ги направи - е го, останаха 29 :mrgreen: Ако до края вкара 30 ще одя да му дам и мойто Поло :smt044

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Лично на мен за първи път ми е някакси кеф след загуба.Вижда се,че се раздават момчетата.Време им трябва.Живко колкото и да го плюете си играе.Според мен и качества не му липсват,а до това защо не е бил дузпата - това не го решава той,просто Мъри е преценил,че по-голям шанс има Гошо Петков или Игор :lol: Както се видя и двамата изпуснаха и аз си мисля,че ако Живко беше бил поне една от тези дузпи щеше да вкара.Просто лоша преценка на Мъри в случея,но пък винаги е лесно да се говори след свършен факт.Продължаваме напред и догодина мажем всичките боклуци викащи кзл,тоест цялата ни "А" група :smt098


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
STALKER написа:
Снощи по канал 1 имаше едно много интересно интервю с Вили Вуцов по отношение на трансферната политика в Левски...Няма да го преразказвам цялото, но в общи линии каза, че голяма глупост да си разпродадеш целия отбор и да разчиташ на некви бразилци, дето немат една минута стаж в Европа. И че за 1 милион евро(колкото каза Батко, че е дал ), може да се вземе качествен играч играл в Западна Европа, като Бардон, а не некви пичове от плажовете и да трябва цело година да ги адаптираш. Освен тва беше прав, че не знаем всъщност кво могат т.нар. млади, като Огнянов и Балтанов, които не са изиграли 3-4 мача поред като титуляри и все ги водиме за "таланти" и ги чакаме да "порастнат" а те на по 20 и кусур години всичките

Гледах го цялото предаване и общо взето съм съгласен с него, с малката разлика, че аз харесвам и тримата бразилци. А Вили отдавна го искам за треньор на Левски.

The Eraser написа:

След като Томашич изтърва дузпата,някакъв 5 реда по нагоре от мен започна да рита седалката,на която беше седнал,и даже откърти част от нея.

Това момче беше с мен на мача, и беше доста пиян. Не, че го оправдвам, ама в крайна сметка е счупил няква скапна седалка, която не я е метнал после, като ония олигофрен дето я хвърли и тя падна в публиката.
И същото това момче, дето беше с мен, остана и пя, както го е правил всеки път.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
1. Георги Петков-вината за гола, беше негова, иначе съм доволен нямаше много работа, спаси един чист гол
3. Живко Миланов-заслужава капитанската лента
4. Игор Томашич-добре игра, но му липсваше късмет
5. Юсеф Рабех -както винаги стабилен
14. Веселин Минев-слаб Веско
7. Даниел Боримиров-адмирации, че се опита да играе
8. Георги Сърмов-новият ми идол
18. Мирослав Иванов-имаче няколко добри пробива, но отново слабичък
9.Жеан Карлос-незнам какво вика мъри, обаче не виждам класа в него, не може от 2 метра да стреля с глава и да прехвърли вратата
24. Николай Димитров-не показа на какво е способен
27. Еньо Кръстовчев-евалата Еньо , новият Гонзо
10.Жоазиньо-талант си е
30. Лъчезар Балтанов-има бъдеще в това момче
11.Зе Соареш-малко по добре, сравнение с другите мачове

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Ми ще реве Живко, реве щото е Левскар, а любимият му отбор има треньор - мишка, треньор в сянка - далавераджия, а на терена играят некви джуджета, балерини и т.н. То и на мен ми се реве, без да съм бил на терена.

От както педераско се върна в Левски 99та си гледаме едно и също, комисионната политика. Трансфери на играчи, от които може да се изкара нещо, без значение дали стават или не. Колко футболиста само последните 2 години минаха през Левски и немат и по 2-3 мача изиграни? А Мъри си трае щото няма самочувствие и няма амбиции, щото се е хванал за треньорското място като удавник за сламка и го е страх, че ако отиде в друг отбор ще се провали. И си слушка педераско, и си прави каквото му кажат. А Вили Вуцов нема да дойде в Левски щото нема да играе по свирката на наско

Юноши нема да гледаме докато сираков е в отбора, колкото и плана да обявяват с Батков. Щото от юношите нема далавера, тва е. Иначе ако погледнем само нашите юноши от последните 6-7 години дето не са при нас - става два пъти по-добър отбор от тоя в момента - Макриев, Ивелин Попов, Гаджев, Ники Петров, Копи, Бандаловски, Фиданин, Курдов и т.н. Говорите за хъс и характер - повечето от тея имат и хъс, и характер, и за капак са левскари по рождение. Като добавиш Митрев, Живко, Хичо, Балтанов, Мариян, заедно с няколко от старото поколение да внасят опит, като Топчо, Кривия, Борето, Йовов - ето това за мен е план 2007. Сравнено с тея имена списъкът Жеан Карлош, Жоазиньо, Зе Соареш, Шуменския Деко, Бензукан, Минев и т.н. изглежда тъжно. Не че няма качествени играчи като Сърмов, Рабех, Кръстовчев и Томашич, но като изключиме втория не виждам другите как биха намерили място в по-горния отбор. Истината е, че още дълго ще гледаме нашите юноши като дойдат на Герена с Литекс, Берое или Черно Море, докато ние се мъчиме с поредните анонимници. Сега са трите балерини дето се спъват в топката, лятото ще ги разкараме тех и ще дойдат други. От време на време се събира по-качествен състав, с натрупване за 2-3 години - ще има титла, няколко победи в Европа и после пак мъката и мизерията. Разликата между влизането ни в ШЛ сега и времето на Люпко е, че сега ни се падна Киево, а тогава Галатасарай. Иначе Люпко щеше да е героят, а сега щехме да сме на същото дередже.

И стига с това "почваме от нулата". 95та продадохме над 10 играча, пък нашихме чорбата няколко пъти, стигнахме финал за купата, борихме се за титла до последно и щяхме да я вземем с лекота, ако Славия не излизаха на разходка в повечето си мачове. И никой не казваше след всеки мач как почваме от нулата, градим отбор и прочие глупости. Беше истинска битка на кръв, с каквото разполагаш. САМИ СРЕЩУ ВСИЧКИ. В онзи Левски се влюбих, не в този на Чорни, Сираков и ко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 3:13 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Винаги съм твърдял, че Наско е най-голямо зло за Левски !

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Абе изтрещехте доста щом мъри се превърна в "мишка",а Наско в "най-голямото зло" :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Boyo написа:
Ми ще реве Живко, реве щото е Левскар, а любимият му отбор има треньор - мишка, треньор в сянка - далавераджия, а на терена играят некви джуджета, балерини и т.н. То и на мен ми се реве, без да съм бил на терена.

От както педераско се върна в Левски 99та си гледаме едно и също, комисионната политика. Трансфери на играчи, от които може да се изкара нещо, без значение дали стават или не. Колко футболиста само последните 2 години минаха през Левски и немат и по 2-3 мача изиграни? А Мъри си трае щото няма самочувствие и няма амбиции, щото се е хванал за треньорското място като удавник за сламка и го е страх, че ако отиде в друг отбор ще се провали. И си слушка педераско, и си прави каквото му кажат. А Вили Вуцов нема да дойде в Левски щото нема да играе по свирката на наско

Юноши нема да гледаме докато сираков е в отбора, колкото и плана да обявяват с Батков. Щото от юношите нема далавера, тва е. Иначе ако погледнем само нашите юноши от последните 6-7 години дето не са при нас - става два пъти по-добър отбор от тоя в момента - Макриев, Ивелин Попов, Гаджев, Ники Петров, Копи, Бандаловски, Фиданин, Курдов и т.н. Говорите за хъс и характер - повечето от тея имат и хъс, и характер, и за капак са левскари по рождение. Като добавиш Митрев, Живко, Хичо, Балтанов, Мариян, заедно с няколко от старото поколение да внасят опит, като Топчо, Кривия, Борето, Йовов - ето това за мен е план 2007. Сравнено с тея имена списъкът Жеан Карлош, Жоазиньо, Зе Соареш, Шуменския Деко, Бензукан, Минев и т.н. изглежда тъжно. Не че няма качествени играчи като Сърмов, Рабех, Кръстовчев и Томашич, но като изключиме втория не виждам другите как биха намерили място в по-горния отбор. Истината е, че още дълго ще гледаме нашите юноши като дойдат на Герена с Литекс, Берое или Черно Море, докато ние се мъчиме с поредните анонимници. Сега са трите балерини дето се спъват в топката, лятото ще ги разкараме тех и ще дойдат други. От време на време се събира по-качествен състав, с натрупване за 2-3 години - ще има титла, няколко победи в Европа и после пак мъката и мизерията. Разликата между влизането ни в ШЛ сега и времето на Люпко е, че сега ни се падна Киево, а тогава Галатасарай. Иначе Люпко щеше да е героят, а сега щехме да сме на същото дередже.

И стига с това "почваме от нулата". 95та продадохме над 10 играча, пък нашихме чорбата няколко пъти, стигнахме финал за купата, борихме се за титла до последно и щяхме да я вземем с лекота, ако Славия не излизаха на разходка в повечето си мачове. И никой не казваше след всеки мач как почваме от нулата, градим отбор и прочие глупости. Беше истинска битка на кръв, с каквото разполагаш. САМИ СРЕЩУ ВСИЧКИ. В онзи Левски се влюбих, не в този на Чорни, Сираков и ко.


Подкрепям те, всичко което казват в момента са просто оправдания и ако искате изяще ме в тоя форума, ама стига сте гледали мачовете през розовите си очила и стига сте се връзвали на смешните обяснения които получавате след мача, защото аз не виждам къде е потенциала особено на "гол майстора" Жеан, който мисля че само пречеше на Енйо и не виждам логика да се вади нападател и да се пуска халф, който не може да се пребори за топката нито рамо в рамо, нито с глава... много глупави смени и според мен триябваше да се появи на терена Дарко вместо Дани най-малкото... мисля че някой от играчите не заслужават да носят синята фанелка, а още по-малко заслужават подкрепата на най-голямата публика в България... Да за мен на Герена имат място само хора които дават сърцето и душата си за Левски и са готови на всичко в името на победата, както и млади играчи, израстнали с идеята Левски и изтръпващи целите когато публиката ревне, че ги обича.. Живко Миланов, колкото и да го храните мисля, че е един герой, защото който плаче при загубата, той наистина обича Левски и иска отбора да върви напред в правилната насока... Това е човек който заслужава капитанската лента и който като един истински капитан страда заедно с публиката, страда за загубата на отбора, страда но знае че той играе за Великата синя публика... Омръзна ми от оправдания и мънкания след мачовете, аз не искам да гледам играчи, които сега се обиграват и след 1 година ще играят футбол, да ходят да се обиграват в Родопа и да се върнат когато са готови за Левски... Да публиката на Левски е велика, но е време и тя да поиска своето, защото великата е публика е тази която дава всичко от себеси и изисква футболистите да правят същото по време на тези 90 минути... Евалата момчета за песните който и аз продължих да пея след края на мача, но мисля че някой хора на терена не го заслужаваха...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3933
Местоположение: София
...

_________________
1914


Последна промяна kris 1914 на Нед Мар 16, 2008 3:58 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Хайде сега - имаше момент преди две години, когато част от публиката не зеслужаваше отбора. Спомням си едно интервю, при което Мъри, за разлика от Наско и Батко (те говореха за лумпени), та Мъри каза - публика и отбор сме едно цяло, няма значение кой къде е сгрешил - всички сме заедно. Тогава на моменти отбора беше над публиката, сега публиката е над отбора - дано се изравним някъде в горната част на колелото...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Ей за тва съм убеден, че нещата ше се оправят, щото и Миро Иванов беше като попарен, за Гошо не знам кво да кажа.

Изображение

Малкия маймун и средния за мене бяха от най-силните в тоя мач, а големия негър трябва да го научат да си спира топката и да подава. Отчетохме първо точно центриране на средния негър вчера, че даже бяха 3-4. Еньо както се очакваше им еба майката отпред, ама малшансът го прееба. Въобще, толкова липса на късмет не съм виждал от 23592379872062309684968349062436734896773485678345634 години. Ма нищо, сега ни се връща за някои късметлийски победи...

Забравих Сърмата... Тоя беше наистина най-добрия ни вчера.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Изображение

Обвинения към нападателите на Левски са били отправени в съблекалнята на тима след загубата от Литекс с 0-1 в дербито на кръга. Изпълнителният директор на сините Наско Сираков остана недоволен от липсата на отговорност у атакуващите футболисти на отбора, които отказаха да се нагърбят с изпълнението на отсъдената в полза на Левски дузпа. Както е известно, защитникът Игор Томашич застана зад бялата точка, но вратарят на оранжевите Тодор Тодоров парира удара му. В съблекалнята на сините са се чули крясъци по посока на новото попълнение Еньо Кръстовчев и сочения за наследник на Йовов по лявото крило Николай Димитров. Припомняме, че като футболист на Марек Еньо неведнъж е поразявал противниковите врати от дузпи, но днес не се нагърби с изпълнението.

"Няма от какво да се срамуваме. Поведението на публиката казва всичко. Видяхте, че в 91-вата минута стадионът беше на крака и подкрепяше отбора. Единственото притеснително нещо е нашата неспособност да реализираме положенията, които създаваме", заяви Наско Сираков след мача. "Единственото, което ме интересува, е в сряда да отидем в Пловдив и да победим отбора на Локомотив. Относно дузпата, която Томашич изпусна, искам да кажа, че имаше играчи на терена, които можеха също да се наемат да бият дузпата. Футболисти ато Ники Димитров и Еньо Кръстовчев можеха спокойно да се наемат с нейното изпълнение. В бъдеще трябва да взимат по-голяма отговорност и да се нагърбват с изпълнението на подобни положения. Липса ни човек за статичните положения“, завърши Сираков.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Boyo написа:
. Разликата между влизането ни в ШЛ сега и времето на Люпко е, че сега ни се падна Киево, а тогава Галатасарай. Иначе Люпко щеше да е героят, а сега щехме да сме на същото дередже.


Падна ни се Киево, защото предишната година бяхме стигнали четвъртфинал в УЕФА... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 4:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 6:23 pm
Мнения: 27
Браво Мъри, браво на играчите, браво на Наско и най-вече на г-н Батков :smt038


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
acrimonious написа:
Boyo написа:
. Разликата между влизането ни в ШЛ сега и времето на Люпко е, че сега ни се падна Киево, а тогава Галатасарай. Иначе Люпко щеше да е героят, а сега щехме да сме на същото дередже.


Падна ни се Киево, защото предишната година бяхме стигнали четвъртфинал в УЕФА... :smt006

Тц. Падна ни се Киево, защото се броят последните пет години! Четвъртфинала, Беверен, и предишните три години - 2003/2004 - 4 победи, 2 хикса и 2 загуби (УЕФА - отпадаме от Ливърпул), 2002/2003 2 победи, 1 хикс и 1 загуба (УЕФА отпадаме от Щурм), 2001/2002 1 победа, 4 хикса, и 3 загуби (ШЛ отпадаме от Галтасарай, УЕФА отпадаме от Челси). 1/4 финала много помогна, но само с него нямаше да стане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Black Jack написа:
acrimonious написа:
Boyo написа:
. Разликата между влизането ни в ШЛ сега и времето на Люпко е, че сега ни се падна Киево, а тогава Галатасарай. Иначе Люпко щеше да е героят, а сега щехме да сме на същото дередже.


Падна ни се Киево, защото предишната година бяхме стигнали четвъртфинал в УЕФА... :smt006

Тц. Падна ни се Киево, защото се броят последните пет години! Четвъртфинала, Беверен, и предишните три години - 2003/2004 - 4 победи, 2 хикса и 2 загуби (УЕФА - отпадаме от Ливърпул), 2002/2003 2 победи, 1 хикс и 1 загуба (УЕФА отпадаме от Щурм), 2001/2002 1 победа, 4 хикса, и 3 загуби (ШЛ отпадаме от Галтасарай, УЕФА отпадаме от Челси). 1/4 финала много помогна, но само с него нямаше да стане.


Ми ето ги нещата от ранглистата на УЕФА, ти прецени:
Сезон 2001/2002 Левски- позиция 113, коеф. 1,595
Сезон 2002/2003 Левски- позиция 59, коеф. 6,375
Сезон 2003/2004 Левски- позиция 54, коеф. 7,375
Сезон 2004/2005 Левски- позиция 102, коеф. 1,7835 :!:
Сезон 2005/2006 Левски- позиция 17, коеф. 17,8875
Сезон 2006/2007 Левски- позиция 75, коеф. 4, 691

За кви 5 години говорим въобще... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
acrimonious написа:

Ми ето ги нещата от ранглистата на УЕФА, ти прецени:
Сезон 2001/2002 Левски- позиция 113, коеф. 1,595
Сезон 2002/2003 Левски- позиция 59, коеф. 6,375
Сезон 2003/2004 Левски- позиция 54, коеф. 7,375
Сезон 2004/2005 Левски- позиция 102, коеф. 1,7835 :!:
Сезон 2005/2006 Левски- позиция 17, коеф. 17,8875
Сезон 2006/2007 Левски- позиция 75, коеф. 4, 691

За кви 5 години говорим въобще... :smt006


Ма нали това ти обяснявам и аз. Събери коефициентите от 2001/2002 до 2005/2006 и ще получиш "Киево". Щото ако четирите години преди 2005/2006 бяха нулеви, щяхме да видим Киево през крив макарон :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Black Jack написа:
acrimonious написа:

Ми ето ги нещата от ранглистата на УЕФА, ти прецени:
Сезон 2001/2002 Левски- позиция 113, коеф. 1,595
Сезон 2002/2003 Левски- позиция 59, коеф. 6,375
Сезон 2003/2004 Левски- позиция 54, коеф. 7,375
Сезон 2004/2005 Левски- позиция 102, коеф. 1,7835 :!:
Сезон 2005/2006 Левски- позиция 17, коеф. 17,8875
Сезон 2006/2007 Левски- позиция 75, коеф. 4, 691

За кви 5 години говорим въобще... :smt006


Ма нали това ти обяснявам и аз. Събери коефициентите от 2001/2002 до 2005/2006 и ще получиш "Киево". Щото ако четирите години преди 2005/2006 бяха нулеви, щяхме да видим Киево през крив макарон :smt006


Точно тва е- събирам тези преди 2005/2006. И сборът им е 17,1285.. За 4 год. общо коефициентът ни е по- малък от 2005/2006. Тва си е направо 0-ева. А и като видиш кои отбори са покрай нас преди 2005/2006 и в самата 2005/2006 всичко е ясно... Така че не ми говори за Петрович (макар и аз много да го уважавам) и ШЛ.. Мъри си е нашият европейски треньор и туй то!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
acrimonious написа:

Точно тва е- събирам тези преди 2005/2006. И сборът им е 17,1285.. За 4 год. общо коефициентът ни е по- малък от 2005/2006. Тва си е направо 0-ева. А и като видиш кои отбори са покрай нас преди 2005/2006 и в самата 2005/2006 всичко е ясно... Така че не ми говори за Петрович (макар и аз много да го уважавам) и ШЛ.. Мъри си е нашият европейски треньор и туй то!

Ти продължаваш да ме изнадваш?!? Попитах те одеве, ако сборът беше 0, а не 17,1285, щеше ли да ни се падне Киево?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com