forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Мар 30, 2024 9:15 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
dimitar1914 написа:
Black Jack написа:
Ная-голямият кур тази вече го отанася човека дето метна сделка и тя падна между (надявам се) хората на долните редове. Ма като си кекав не метай седелки бе, пичка ти майчина!

Играхме добре, или поне прилично. Обаче немога да ви разбера с тоя пуст потенциал дето го виждате. Има няколко човека в отбора с футболни заложби, ама са твърде малко, а пък им трябва време. Но определно има много такива дето трябва да си заминават възможно най-бързо. Хичо, путката мръсна ми е толкова противен, че не мога да го гледам. Миро Ивнов няма да го коментирам, защото все още не вярвам, че може да има такъв футболист в Левски. Всеко Минев, много слаб. Игор също, не заради дузпата, просто си беше слаб.
Мъри, ако обича по възможно най-бързият начин да си събере багажа.
Хубавото днес бяха на пръво място публиката, и после: Еньо, бразилците, Сърмов (най-добрият му мач в Левски), Рабех (за пореден път).
И ръководство получава един кур за цялостен принос.

Вън от форума ЧОРБЕ!!!

:smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Calm down :) Сичко ще се оправи :lol:
Днес бяхме страхотни ! Поклон :lsfc4

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
The Blues написа:
И факла метна некой отгоре след като пропуснааме дуЦпата... :roll: а тоя със седалката бил некъв 13-14 годишен :?: :roll:

всичко се разви на 3-4 метра от мен.Те малките си плачеха за шамарите,ама това беше брутално :mrgreen: :botoom1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
The Blues написа:
И факла метна некой отгоре след като пропуснааме дуЦпата... :roll: а тоя със седалката бил некъв 13-14 годишен :?: :roll:

Най-вероятно некъв такъв малък лешпер :smt006
Селяния има и винаги ще има :?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
А бе гледам, рекоха, че някои го били освиркали Деко - аз не чух такова нещо :shock: От кой сектор са били освиркванията и кога това ?

Относно седалката - изтръпнах като видЕх как се плъзна във въздуха към първите редове. Дано верно не е ударила някой, ма щом не се чу "уокане" не би трябвало. Колкото и силно да я хвърлиш тая седалка никога не се знае на къде ще полети това нещо - супер малоумна постъпка.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Black Jack написа:
Ная-голямият кур тази вече го отанася човека дето метна сделка и тя падна между (надявам се) хората на долните редове. Ма като си кекав не метай седелки бе, пичка ти майчина!

Играхме добре, или поне прилично. Обаче немога да ви разбера с тоя пуст потенциал дето го виждате. Има няколко човека в отбора с футболни заложби, ама са твърде малко, а пък им трябва време. Но определно има много такива дето трябва да си заминават възможно най-бързо. Хичо, путката мръсна ми е толкова противен, че не мога да го гледам. Миро Ивнов няма да го коментирам, защото все още не вярвам, че може да има такъв футболист в Левски. Всеко Минев, много слаб. Игор също, не заради дузпата, просто си беше слаб.
Мъри, ако обича по възможно най-бързият начин да си събере багажа.
Хубавото днес бяха на пръво място публиката, и после: Еньо, бразилците, Сърмов (най-добрият му мач в Левски), Рабех (за пореден път).
И ръководство получава един кур за цялостен принос.


Противоречиш си брутално. Хвалиш публиката за начина по който се държа в тоя мач, а коментара ти е 1:1 свинско "курви сте" след нещо различно от победа на кочината. Предполагам, че си афектиран сега и се надявам като преспиш, утре да разбереш, че наистина прекали.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
8.Lampard написа:
The Blues написа:
И факла метна некой отгоре след като пропуснааме дуЦпата... :roll: а тоя със седалката бил некъв 13-14 годишен :?: :roll:

всичко се разви на 3-4 метра от мен.Те малките си плачеха за шамарите,ама това беше брутално :mrgreen: :botoom1

Раздадоха ли тупаници а?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
shalala значи трябва да съм афектиран от около година насам. Защото тия неща ги говоря точно от толкова време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Пичове успокойте, се всичко ще се оправи !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:10 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
dimitar1914 написа:
8.Lampard написа:
The Blues написа:
И факла метна некой отгоре след като пропуснааме дуЦпата... :roll: а тоя със седалката бил некъв 13-14 годишен :?: :roll:

всичко се разви на 3-4 метра от мен.Те малките си плачеха за шамарите,ама това беше брутално :mrgreen: :botoom1

Раздадоха ли тупаници а?

е неее :mrgreen: тоя малкия къв шамар отнесе,напрао литна.Хулиган малък :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 959
Начина по който изпратихме отбора накрая беше невероятен !
Левски завинаги майната им на титлите и победите !

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
PoKi написа:
Начина по който изпратихме отбора накрая беше невероятен !
Левски завинаги майната им на титлите и победите !

Левски никога не е бил титли и победи. Левски е гражданска позиция. Over!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Придържам се към общото мнение, че бяхме страхотни на трибуните, а отбора въпреки че загуби игра много прилично. Но! Трябва да се отбележят някой важни работи:

1. Страдаме от чудовищна липса на физическа мощ: Деко, Жоазинчо, Зе, Хичо, Минев, Жеан... техния проблем с физиката трябва да се компенсира, и докато малкия негър и големия негър я компенсират донякъде с хъс, то при другите това определно ще им тежи.

Целенасочено пропуснах Жиката, щото е очевидно, че при него това не е проблем.

2. Пак проблема с лидерите, излезне ли Боримиров, запрличиваме на училищен отбор по футбол. Няма кой да напсува противника (това без майтам си е важна част от играта), нямя кой да хване за гушата съдията или кой да викне на младите "Аре играйте бе!".

3. Хичо се намира в слаба форма и е самоубийство да почва титуляр вместо Жоазиньо! Плюс това той винаги е бил страхлив футболст, който бяга от отговорнсот (Наско каза, че днес си скрил на дузпата), за разлика от Жо, който като влзе веднага би от трудна позиция!

4. Еньо и Жеан си партнират добре, освен това мисля, че идеално си препокриват слабиа места. Вариатна с 2-ма в атака е добър.

5. Въпреки просука, Деко игра на ниво, а и от началот на сезона се старае и мисля, че не траа да бъде освиркван, ако въобще може да се вярва на оня чорбар при Диков...

Продължавам да вярвам изцяло в играчите и Мъри, сезона е провален, но съм съгласен да го жертваме в името на един нов супер тим. А изграждането му сякаш върви по план!

Левски Завинаги!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:37 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 3:09 pm
Мнения: 6
antonatan написа:
Не мога да повярвам, че за четири години толкова израснахме като публика. 2004 г. пак по това време паднахме от Латекса на Герена, но тогава бяха усвирквания, скандирания оставка, а сега нямахе такова нещо. Евала на всички. !!!

Относно мачът, догодина ще газим.

Дам,освен европейската публика на ЛЕВСКИ си личи че ние сме най-близко до европейските отбори!

_________________
Само Левски до края на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
thegboy написа:
А бе гледам, рекоха, че някои го били освиркали Деко - аз не чух такова нещо :shock: От кой сектор са били освиркванията и кога това ?

Относно седалката - изтръпнах като видЕх как се плъзна във въздуха към първите редове. Дано верно не е ударила някой, ма щом не се чу "уокане" не би трябвало. Колкото и силно да я хвърлиш тая седалка никога не се знае на къде ще полети това нещо - супер малоумна постъпка.

Парчето от седалката мина на 10см. от главата на едно момче,пък той дори не забеляза.Добре,че не го уцели.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:46 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
Евала на публиката :drunk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
B`TG написа:
thegboy написа:
А бе гледам, рекоха, че някои го били освиркали Деко - аз не чух такова нещо :shock: От кой сектор са били освиркванията и кога това ?

Относно седалката - изтръпнах като видЕх как се плъзна във въздуха към първите редове. Дано верно не е ударила някой, ма щом не се чу "уокане" не би трябвало. Колкото и силно да я хвърлиш тая седалка никога не се знае на къде ще полети това нещо - супер малоумна постъпка.

Парчето от седалката мина на 10см. от главата на едно момче,пък той дори не забеляза.Добре,че не го уцели.



А бе нещо много станаха хулиганите, та ще си патиме, ама ... :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Мъри...Мъри...на къде ни водиш....
Левски ми е в сърцето от 28 години...но по слаб отбор не сме имали никога...
мислех да направя коментар на мача...но просто е безполезно....

с джуджета и анонимници...толкова....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:08 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
На стадиона бях за едно полувреме,не мога да коментирам второто полувреме...поздравление на синята публика...в добро и лошо ние трябва да сме с отбора,друг път няма...

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
смешни с ВЕЛИКА ПУБЛИКА -> нещо като Нюкасъл в Англия..

Но в България е така, не сме свикнали дори и на дребни неуспехи..

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Гледам поне 20 човека са написали "евала на публиката"..........малко уточнение........евала на тази част от публиката която скандираше след края на мача..........тази 1/2 от публиката..........щото по време и към края на мача хич не беше за евала да ви кажа...

отдавна не съм бил на мач на който да липсва всякакво желание за викане.....викаха си пак едни и същи, други гледаха тъпо и чоплеха семки, трети чупеха стойки и се оглеждаха наоколо........;)

да за 5 или 10 минути ОБЩО може да се каже че е имало некво викане.......но през повечето време си бехме пълна скръб....ако не беше мегафона съм убеден че можеше и да има мълчаливо изглеждане на мача до края........

Иначе то се видя 5 минути след края кои останаха в СЕКТОРА и ревяха с пълно гърло "Само ЛЕВСКИ обичаме те!".......това са тези които няма да отстъпят.......няма да чакат пак да сме много силни за да дойдат на стадиона...ТЕ СА ЛЕВСКИ СОФИЯ.....те го представляват в момента!

Иначе за самия мач кво мога да кажа........личи си че тоя полусезон ще обиграваме отбор........титли, купи...ама какви титли и купи и точкова разлика ви гони.......гледайте че не можем да направим една скоростна атака и да подадем 3 точни паса.........слаб мач за всичките ни играчи включително и Гошо Петков........може да беше най-нахъсен но гола си е негов.......при тези невероятни пропуски пред вратата на Литекс аз не виждам как можехме да спечелим......обаче преди някои тука във форума да реве че "новите" нападатели били слаби да се замисли дали е викал "ми нека го продадеме Валери, ДА СЕ РАЗВИВА".......дреме ми на кура кой чуждестранен клуб ще "развива".........с Домовчийски до Еньо и с Бардон в средата ние щяхме да спечелим днешния мач........защото продължавам да твърдя че латекс са пръчки.....но ние продадохме най-добрите си играчи(без да включвам Мьечо) и искаме да ги бием...е щеше да е чудо...

Сега остава да си спомним как преди 3 години отново през март паднахме 0:1 от Латекс и изгубихме титлата..........и как същата есен преклониха глава Динамо, Олимпик, Артмедия и Удинезе........

........така че силни или слаби.........САМО ЛЕВСКИ СОФИЯ!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
ебати парадокса... някак си странно приятно настроение лъха от форума... ше каже човек, че сме били... само от едно ме страх, на мача с Бела другата седмица да няма 2000 души :|


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Ся се прибирам от мача и няма д чета мненията ви щото съм скапан .Играта няма да я коментирам сичко се видя.
Ше кажа смао едно : Евала пред нас агитката.Дори и 10 мин след края,дори и при загубата,пяхме като ненормални!
Левски не е на играчите,шефовете.Левски не е за титлите и победите.Левски е за нас феновете.Само ние сме важни.Още ведъж евала на тази част,която до последно беше на стадиона

_________________
Passion is not a crime!


Последна промяна antifootball fan на Нед Мар 16, 2008 2:40 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:59 am 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 8:35 pm
Мнения: 58
Местоположение: Бургас
Ivan63 написа:
Повечето от вас наистина сте ми странни,появи се някой безработен от Франция,направи 2 мача и половината го обявявате за легенда,този наш отбор ще ни носи много,много радост,самият факт,че страдат след загуба е показателен.Днес момчетата играха добре,а второто полувреме беше може би най-доброто в първенството до този момент.А мен,това което ме интересува много повече от футболистите,е публиката,еми днес пак си беше нашата си

Номер едно както винаги !!
Продължаваме ...

_________________
Левски това е България !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:12 am 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 8:35 pm
Мнения: 58
Местоположение: Бургас
Аз днес получих "просветление" и разбрах колко (много .. прекалено много) обичам ЛЕВСКИ честно .. мога да кажа, че не съм имал такова усещане, както днес .. нито с удинезе , нито с киево не съм се чуствал толкова ГОРД .. толкова ИЗВИСЕН и спокоен .. незнам защо .. особено през второто полувреме все едно гледах "старият" отбор който мачкаше всичко .. искам някой ден когато напусна този свят прахта да ми бъде разпиляна в сектор "Б" и винаги да бъда там !! Поклон пред сектора който показа че е номер 1 !!!

_________________
Левски това е България !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 2:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
UL написа:
Гледам поне 20 човека са написали "евала на публиката"..........малко уточнение........евала на тази част от публиката която скандираше след края на мача..........тази 1/2 от публиката..........щото по време и към края на мача хич не беше за евала да ви кажа...

отдавна не съм бил на мач на който да липсва всякакво желание за викане.....викаха си пак едни и същи, други гледаха тъпо и чоплеха семки, трети чупеха стойки и се оглеждаха наоколо........;)

да за 5 или 10 минути ОБЩО може да се каже че е имало некво викане.......но през повечето време си бехме пълна скръб....ако не беше мегафона съм убеден че можеше и да има мълчаливо изглеждане на мача до края........

Иначе то се видя 5 минути след края кои останаха в СЕКТОРА и ревяха с пълно гърло "Само ЛЕВСКИ обичаме те!".......това са тези които няма да отстъпят.......няма да чакат пак да сме много силни за да дойдат на стадиона...ТЕ СА ЛЕВСКИ СОФИЯ.....те го представляват в момента!

Иначе за самия мач кво мога да кажа........личи си че тоя полусезон ще обиграваме отбор........титли, купи...ама какви титли и купи и точкова разлика ви гони.......гледайте че не можем да направим една скоростна атака и да подадем 3 точни паса.........слаб мач за всичките ни играчи включително и Гошо Петков........може да беше най-нахъсен но гола си е негов.......при тези невероятни пропуски пред вратата на Литекс аз не виждам как можехме да спечелим......обаче преди някои тука във форума да реве че "новите" нападатели били слаби да се замисли дали е викал "ми нека го продадеме Валери, ДА СЕ РАЗВИВА".......дреме ми на кура кой чуждестранен клуб ще "развива".........с Домовчийски до Еньо и с Бардон в средата ние щяхме да спечелим днешния мач........защото продължавам да твърдя че латекс са пръчки.....но ние продадохме най-добрите си играчи(без да включвам Мьечо) и искаме да ги бием...е щеше да е чудо...

Сега остава да си спомним как преди 3 години отново през март паднахме 0:1 от Латекс и изгубихме титлата..........и как същата есен преклониха глава Динамо, Олимпик, Артмедия и Удинезе........

........така че силни или слаби.........САМО ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Много точен, както винаги! :smt045

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 3:54 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Всичко ще се оправи, говорила съм! :mrgreen:

P.S. Вече и аз не знам на какво ме избива... Не ми се и пише... Яд ме е, но ще трябва да почакаме още малко за втори дубъл в Европа :wink: Просто ни е писано, както на чорбата им е писано да са сган :D
САМО ЛЕВСКИ!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 6:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
На мене ей сега едно чорбе ми каза по скайп, че гледал мача и че му направило впечатление, че ние поне сме "градяли" нещо и че му харесало колко положения сме създали .. не знам доколко е прав (или просто доколко е отчаян от неговия отбор :lol: ), ама щом и чорбета могат да видят такива неща, да се надяваме да има поне нещо вярно ... имаме играчи с бъдеще, ама има и такива, дето не им вярвам просто ..

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 8:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 3:15 pm
Мнения: 212
ВИНАГИ С ВАС!

_________________
СИНЯ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
http://sportni.bg/ph/pictures/2008.15.0 ... 6A4542.htm

Добър старт. :lol:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com