forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 4:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Momo_Levski_1914 написа:
acrimonious написа:
Momo_Levski_1914 написа:
Как може такава излагация да освирквате Емо Ангелов, бе? :roll:
http://vbox7.com/play:1379a5fd
http://vbox7.com/play:cdd1d6f0
http://vbox7.com/play:cedbe8ec
http://vbox7.com/play:bdafa181
http://vbox7.com/play:11681a4e


Аз не съм го освирквал, на мен Емо си ми е любим играч, но ако е вярно това, което го каза един пич по- горе (да не ровя) за симулацията срещу Рабех с цел да му изкара картон, то напълно си го е заслужавал. За нас ЛЕВСКИ е над всичко! :smt006

Мда, сещам се, не мога да разбера дали е симулация :roll: Според вас, той нарочно ли пропусна дузпата?


Пич,стЕгни се и спри малко с дебилните коментари и "шеги"...
Кой нормален футболист,ще пропусне нарочно за отбора,който му дава хляба?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Пич,стЕгни се и спри малко с дебилните коментари и "шеги"...
Кой нормален футболист,ще пропусне нарочно за отбора,който му дава хляба?

Ще пропусне нарочно, ама после Гришата с мутрите ще го заточи на магистралата "дъ прай минйети" (цитат дословен). :lol:
Или в най - добрия случай да кове и боядисва къщички за пиленца.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
Незнам ама на Попето сърце не му дава да играе срещу нас


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
А гола дето ни го вкара в 30-тата секунда с тъга ли го вкара да го питам ? Кур за него. След като си тръгна и после влезнахме в ШЛ почна да разправя как му е мечта да се върне. Хубаво било в Левски, а Попе :smt006 :smt006 Ама нема имаше шанс ама сега не си желан

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Реално не бяхме много зле в този мач и три дни да бяха играли двата отбора гол нямаше да си вкарат :!: Пак ни надиграха, но беше тотално надиграване както предни мачове . Средният негър и Веско Минев според мен несправедливо бяха оплюти, играха с голямо желание, бореха се много , но явно това са им възможностите за сега . Титулярите Хичо и Вагнер даже са по-зле в момента . Жеан Карлос -еми заслужи си псувните за дузпата, не може да играе с глава за сега ,трябва му време (само в този мач овладя повече топки отколкото Валери цял полусезон). Боримиров - възраста си казва своето и е много разконцентриран , Дарко Марадона - ако продължава така да бяга като муха без глава , ще се остригваме нула номер за наказание. Зе Соареш - има много пасти да изяде докато достигне играта на Мечо, дори и в зимен сън като беше. Сърмов, Рабех и Гошо вратарчето -най-добрите , няма да ги коментирам . Живко Миланов - играта му върви надолу , не става за капитан . Томашич - мисли вече за новият си отбор , Еньо - доста по-добре от големият негър, Балтанов - все по-често ще го виждаме в игра . Вратарчето на Литекс го каза " Ако мислите ,че Левски са в криза, жестоко се лъжете" . Изводите - на този отбор му трябва време и малка промяна в схемата , която ще стане след като другият мароканец се възстанови от контузията :!:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 7:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Boyo написа:

Е сори ама за мен не е НОРМАЛНО Левски да се предава и да приема, че е нормално да не спечели нищо... Сезонът , за който говоря, смазваме Литекс за купата, грешни са ти данните. И преди да кажеш , че са били в Б група - имаха два пъти по-силен отбор от този вчера, който е пълна трагедия, толкова слаби не са били от както се казваха Лекс и изпаднаха от А група. Да не говорим, че на финала чорбата може да ни напълниха кошницата, ама ние имахме повече положение отколкото във всички дербита тоя сезон ВЗЕТИ ЗАЕДНО.


Дайте да престанем с тези титли и купи. Едно единствено нещо не е нормално и то е отбора очевадно да не върви от повече от година и да не се направи необходимото това да се промени. Не е нормално едни и същи грешки на ръководството да се повтарят стотици пъти и никой да не си вземе поука. Ето това е важно, да се прави всичко възможно отбора да върви нагоре и да се развива във всеки един момент, не бива цикличността и тъпченето на едно място да се приемат за нормални. А само да припомня че 2006 станахме шампиони имено след като сигурно до края на Април никой от ръководството не смееше да обели дума че това е конкретна цел поставена пред отбора. Да припомня че през 2004 Локо станаха шампиони по същия начин. Понякога при наличието на голям брой неопитни млади играчи това е желателен псхологически подход. Не искам титла, не искам купа, даже и победа на армията не ми е толкова важна, но искам и Батков и Наско и Мъри да се опомнят и да направят така че отбора да върви нагоре, не само следващите 6 месеца, ами и след 5 години още да сме на възходящ път на развитие, и всяка следваща година да сме по-добри и по-добри като кадрови потенциал. Това се постига като се прави подходяща навременна селекция и в двете посоки. Точка.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 8:19 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Мене пък нашите ми се понравиха вчера, особено второто полувреме !
Владеехме повече топката, личеше си желанието.

Едно голямо браво на публиката !!!

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Tuchkata написа:
Aко някой ми каже Карлош дотука какво е направил за Левски евала му правя.


Ами, като за 4-ти мач за отбора .. кво може да е направил - да ни е донесъл требъл и 1/4-финал в Шампионската лига, може би ? :D
Или ти всъщност какво искаш да е направил за тия 4 мача ? Да спечели сам мача в Ловеч ли ?

Цитат:
Когато Карлош направо толкова за Левски тогава и той ще може да изпуска по тоя малоумен начин.


Изпуснатата дузпа тежи еднакво без значение по къв начин е изпусната .. че можеше да стане герой - можеше, ама сега какво да направиме вече ? То да се чуди човек Роберто Баджо как е оцелял след 1994 ..

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Да бе, ще сравняваме Баджо с ЖК :lol: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Факт .. единия пропусна на финал на световно и оцеля, другия пропусна на 1/4-финал за Купата на България :lol:

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
И единия е бог в Италия, а тоя е шибано черно леке, където и да отиде. А какво можеше да е направил Карлош няма да го коментирам. Не казвам да е донесъл нищо кой знае какво, просто очаквам една дузпа да може да я бие по нормален начин. Аз толкова безумно бита дузпа не съм виждал. Тоя цял мач седи с гръб към вратата цял мач, а като се обърне е в засада. Е голем нападател нема спор. За 4 мача има 1 гол, който щеше да е абсурд да не вкара, така че не ми го хвалете :smt006

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:24 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
В тоя ред на мисли ми припомнихте една случка, която прочетох в една книга за световните първенства. 86-та година на четвъртфинал /всяко съвпадение е случайно :wink: / за световното играят бразилия и франция. Редовното време завършва 1-1, но бразилците /зико/ изпускат дузпа в редовното време. После губят при дузпите. На другия ден в рио някакъв е бил застрелян, защото се е усъмнил в качествата на зико...

_________________
----------mens conscia recti----------


Последна промяна parvanoff на Чет Мар 13, 2008 9:26 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Педераст, отрепка, боклук, нещастник, некадърник ... импровизирай с речника си, сигурен съм че още можеш. :smt006

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Добре да те попитам теб, толкова ли си доволен от тия? И защо наистина да не си признаваме грешките ? Тримата бразилци са пълен провал до сега. Не вярвам някой да е на друго мнение

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Tuchkata написа:
Добре да те попитам теб, толкова ли си доволен от тия? И защо наистина да не си признаваме грешките ? Тримата бразилци са пълен провал до сега. Не вярвам някой да е на друго мнение


Аз говоря за Жеан, не говоря за другите двама ..

Иначе допреди 2 седмици тук всеки беше очарован от него и цитираше Томето - "Жеан като пръдне и замирисва на футбол", и наистина беше така - той беше що-годе единствения проблясък в двата домакински мача тая пролет. И да - бях повече от доволен от него, и едва ли има някой дето да не е.

Иначе това дето го правите някои, и конкретно ти в случая - след 1 мач да изливаш ебати псувните по него .. как да кажа - нали уж говорите, че не било типично за синята публика, ама явно не е баш така. :roll:

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Tuchkata написа:
Добре да те попитам теб, толкова ли си доволен от тия? И защо наистина да не си признаваме грешките ? Тримата бразилци са пълен провал до сега. Не вярвам някой да е на друго мнение


Аз :smt006

Има мноооооого какво да се желае, но за 4 мача и без контроли- колко?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:43 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Според мен зе суареш и жоазиньо играха добре. Написал съм го по-назад. Говоря конкретно за последния мач. Иначе зе суареш за първи път го виждам да играе добре.

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
bring_da_pain написа:
Tuchkata написа:
Добре да те попитам теб, толкова ли си доволен от тия? И защо наистина да не си признаваме грешките ? Тримата бразилци са пълен провал до сега. Не вярвам някой да е на друго мнение


Аз говоря за Жеан, не говоря за другите двама ..

Иначе допреди 2 седмици тук всеки беше очарован от него и цитираше Томето - "Жеан като пръдне и замирисва на футбол", и наистина беше така - той беше що-годе единствения проблясък в двата домакински мача тая пролет. И да - бях повече от доволен от него, и едва ли има някой дето да не е.

Иначе това дето го правите някои, и конкретно ти в случая - след 1 мач да изливаш ебати псувните по него .. как да кажа - нали уж говорите, че не било типично за синята публика, ама явно не е баш така. :roll:

Значи гледай сега, аз ще отида на следващия мач, ще отида във Варна, ще отида в Бургас и ще викам за ЛЕВСКИ, не за Жеан. А това че тоя е зле за момента няма кво да го говориме. Само припомням приноса на Седрик, взет без пари първите му 4 мача. Надявам се съпоставката е точна и все пак запазваме добрия тон, глупаво е да се караме за тия ;)

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 9:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 2:14 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
бих потърпял до края на сезона преди да критикувам футболистите.... :?

определено дъното което стигнаха бижутерО, мечо и бардон трудно може да се стигне .... Може да не съм прав но 100 пъти повече предпочитам да гледам желание за игра и борбеност отколкото някой да ми разхожда тениската и да се крие по терена...

_________________
Важна е емблемата отпред, не името отзад!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0B50qcnZUk4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
bring_da_pain написа:
Tuchkata написа:
Добре да те попитам теб, толкова ли си доволен от тия? И защо наистина да не си признаваме грешките ? Тримата бразилци са пълен провал до сега. Не вярвам някой да е на друго мнение


Аз говоря за Жеан, не говоря за другите двама ..

Иначе допреди 2 седмици тук всеки беше очарован от него и цитираше Томето - "Жеан като пръдне и замирисва на футбол", и наистина беше така - той беше що-годе единствения проблясък в двата домакински мача тая пролет. И да - бях повече от доволен от него, и едва ли има някой дето да не е.

Иначе това дето го правите някои, и конкретно ти в случая - след 1 мач да изливаш ебати псувните по него .. как да кажа - нали уж говорите, че не било типично за синята публика, ама явно не е баш така. :roll:

ТИ не му се ежи на tuchkata , а и да ти кажа , тоя смешник няма грам хляб в него , не може да бие така дузпата , с която ОПРЕДЕЛЕНО МОГА ДА КАЖА печелим КУПАТА, а Дарко нещо не го коментирате , тоя не направи един точен пас ! Въобще не ми ги хвалете вчера ! Минев май и той не се справи , онова дето е 1,20 толко може , толко играе за ръста му е добре , поне пасове дава , Г.Петков не е толко виновен (не той опр. кой , кога бие дузпите) , Живко игра на ниво , Игор и той ! не знам , но ЖЕАН ли е , ЖАНА ли е кво е и Дарко бяха критични и НЕ МИ ГИ ХВАЛЕТЕ !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Минев се справи в защита, спаси два-три 100% гола. Спомни си как излезе един сам срещу вратаря. Иначе жеан няма спор, че беше слаб. Но не забравяйте, че беше контузен цяла седмица. Дузпата беше несериозна, но не трябваше изобщо да му дават да бие

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Wooden Pints написа:
bring_da_pain написа:
Tuchkata написа:
Добре да те попитам теб, толкова ли си доволен от тия? И защо наистина да не си признаваме грешките ? Тримата бразилци са пълен провал до сега. Не вярвам някой да е на друго мнение


Аз говоря за Жеан, не говоря за другите двама ..

Иначе допреди 2 седмици тук всеки беше очарован от него и цитираше Томето - "Жеан като пръдне и замирисва на футбол", и наистина беше така - той беше що-годе единствения проблясък в двата домакински мача тая пролет. И да - бях повече от доволен от него, и едва ли има някой дето да не е.

Иначе това дето го правите някои, и конкретно ти в случая - след 1 мач да изливаш ебати псувните по него .. как да кажа - нали уж говорите, че не било типично за синята публика, ама явно не е баш така. :roll:

ТИ не му се ежи на tuchkata , а и да ти кажа , тоя смешник няма грам хляб в него , не може да бие така дузпата , с която ОПРЕДЕЛЕНО МОГА ДА КАЖА печелим КУПАТА, а Дарко нещо не го коментирате , тоя не направи един точен пас ! Въобще не ми ги хвалете вчера ! Минев май и той не се справи , онова дето е 1,20 толко може , толко играе за ръста му е добре , поне пасове дава , Г.Петков не е толко виновен (не той опр. кой , кога бие дузпите) , Живко игра на ниво , Игор и той ! не знам , но ЖЕАН ли е , ЖАНА ли е кво е и Дарко бяха критични и НЕ МИ ГИ ХВАЛЕТЕ !


Няма грам хляб в него, щото е бил по такъв начин дузпа ... добре. Все едно така излиза. А аз си казах мнението, че не очаквам да хване топката и сам да мине целия отбор на литекс за да вкара .. то трябва и другите да направят нещо.

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
освен дузпата, колко пъти застраши вратаря като типичен таран ?? Ще ти кажа едно име Гонзо!!! Този човек носеше отбора сам на плещите си няколко пъти вече с по-слаби играчи зад него. Така че няма аналог. А това тоя да е 9-ка е гавра с Левски и с нас

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Tuchkata написа:
освен дузпата, колко пъти застраши вратаря като типичен таран ??


Донякъде колкото и пъти халфовете ни са му дали тази възможност .. или пък двамата фигуранти по крилата. ;)

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
basma написа:
Мене пък нашите ми се понравиха вчера, особено второто полувреме !
Владеехме повече топката, личеше си желанието.

Едно голямо браво на публиката !!!


приятелю...ти или не си гледал мача....или си много далече от футбола....
второто полувреме ония ни навряха в миши гъз беее...15 мин. нашите не могат да изнесат топката...хаос...и чистене...за кво владеене говориш....


относно негрите...ми те просто нямат физическите данни да играят футбол бре...вчера като гледах как средния и малкия негър ги разнасяха по терена...жал ми ставаше...почти... :lol:
единствено големия негър се предпази...но той по често гледаше мача отблизо....актива му беше едно подаване към Борето...но не съм много сигурен...щото ситуацията беше доста далеч от мене....

а като не играят тия ливади...ще ги кастря....като ме опровергаят...ще се извиня...нали сега така е модерно...и ще ги закача на портрети в стаята си.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Абе а замисляте ли се че докато тоя си чеша мъдите Боян Табаков играе на некви ниви в некви юношески формации :smt006 Това момче което Шалке го хареса и кой ли не само ние не го ползваме, ама нищо нали имаме супер звездата Жеан.

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Tuchkata написа:
Абе а замисляте ли се че докато тоя си чеша мъдите Боян Табаков играе на некви ниви в некви юношески формации :smt006 Това момче което Шалке го хареса и кой ли не само ние не го ползваме, ама нищо нали имаме супер звездата Жеан.

На Боян Табаков проблема му е в главата и това ще му попречи да се развие. Това че ходи в Шалке не означава че са го харесали. На месец сигурно минават десетки като него на проби. Ако го бяха харесали вече щеше да е в там.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Kryten написа:
Минев се справи в защита, спаси два-три 100% гола. Спомни си как излезе един сам срещу вратаря. Иначе жеан няма спор, че беше слаб. Но не забравяйте, че беше контузен цяла седмица. Дузпата беше несериозна, но не трябваше изобщо да му дават да бие

тоя шпагат не го ли направи Живко ... почти сигурно греша , просто питам ?

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Виде се , че има желание , половината отбор са куци коне ... обиграване ли трябва :roll: незнам ... Вчера мисъл аз видях единствено в Живко ...
Имаше някой където казваха , че е времето на Веско Минев , аз вчера не видех да направи нещо смислено :roll: Засега Лусио си е по-добрия вариянт , защото той поне пробива , атакува , центира , въпреки че прави тъпи грешки с пасовете в защита , а Веско не съм го видел вчера добра атака да направи ...

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
PeS4o написа:
Виде се , че има желание , половината отбор са куци коне ... обиграване ли трябва :roll: незнам ... Вчера мисъл аз видях единствено в Живко ...
Имаше някой където казваха , че е времето на Веско Минев , аз вчера не видех да направи нещо смислено :roll: Засега Лусио си е по-добрия вариянт , защото той поне пробива , атакува , центира , въпреки че прави тъпи грешки с пасовете в защита , а Веско не съм го видел вчера добра атака да направи ...


А представи си ако имахме още 2-ма 3-ма като Живко... Такива ни трябват, може да не е първа класа, ама да играе на кръв и сополи всеки мач!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com