forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Manchester
Litex
United

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Тва беше голяма гавра с българското знаме,колкото до мача.
1.Можем още,и то много повече от това което показахме
2.Отличен съпорт.Просто едно голямо евала на всички

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Football Fan написа:
1.Можем още,и то много повече от това което показахме


Само да не стане "можем и по-малко" :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
тихо че от нерви напрво ще отида на тренировката да му кажа на мъри какво мисля :lol: трагедия е Жеан не мога да го гледам... и МиниМаус е идола на поколения такаче не се ебавайте с нея айде че много ми се събра днеска... и да в събота ще съм на мача в Б сектор около Л-то сигурно :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Гледах само първото, Жеан не играеше хич само седи офсайд :lol:
Малкия негър ми хареса, че играеше с хъс и добре се представи от това, което видях.
Рабех добре и той.
Дарко нещо не му беше ден...
Нищо са ще им го набием в съботата...
Деба тъпите селяни, ще си съдера гърлото в събота па ако ще турско да е !!!


САМО ЛЕВСКИ И КУР ЗА ЛИТЕКС !!!

:lsfc3

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
anta написа:
Omraz написа:
Абе айде бе, нищо фатално не е станало. Истината е че бяхме по-слаби и заслужавахме да паднем още в редовното време. Това е :!:
Не забравяйте, че не може винаги да сме на върха. Скоро ще мачкаме, ще видите.

Станало е, че нямаме хъс, нямаме сърце..... Че са мишки, а не лъвове! :cry: За това ме боли, не заради отпадането! Кур за свинските "пеем само за победа"! Искам желание, искам атакуващ стил, а не "опълченците на Шипка"...... ТОВА НЕ Е ЛЕВСКИ !!! В тези играчи не виждам бъдеще, дано да греша.... Бразилчето с номер 9 да вземе да си смени номера на гърба, защото не го заслужава !!! Един номер 9 не е такъв! Похвално за Игор, Живко, Гошо, Рабех и някои от малките! Само във вас имам надежда....... Бразилчета, Дарко.... не ставате..... :cry:
Обичам ЛЕВСКИ и винаги ще ГО ОБИЧАМ !!! Но ме боли да гледам отбрана, страх и миши сърца!!!

САМО ЛЕВСКИ !!!



Струва ми се, че заради загубата, емоциите ти са намерили пристан в крайностите..
Ако имаше някой уплашен през първата част, това беше литкес.. а за атакуващия стил,
като се замисля, ЛЕВСКИ няма как да практикува друг - в 90% от мачовете, съперниците ни играят откровено дефанзивно.
Това е нов отбор, трябва му време.
Жоазиньо в Стара Загора беше един от най-добрите, днес игра не чак толкова успешно. Живко срещу Берое беше много зле,
в този мач се пробуждаше от зимния сън :roll:
Струва ми се дори, че с обиграните футболисти, които тогава, малко или много, вече играеха без желание, есента в ловеч направихме по-слаб мач.
Не казваш нищо за Боримиров - моите уважения, но днес игра слабо, пропусна и да реши мача в началото.
А най-лошото е, че когато Мъри го смени, не поздрави феновете и треньора си, а направо се прибира в съблекалнята, най-вероятно "разсърден" от решението му.
Е, точно на него, не му приляга.
Момчетата се стараят, това е ЛЕВСКИ сега..
Сякаш забрави какви отбори и треньори сме имали преди години и какво ни подариха Мъри и компания последните няколко сезона :smt006
Айде, стига съм философствал,
САМО ЛЕВСКИ!
:lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:55 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Добро гостуване,много куки,голяма публика...САМО ЛЕВСКИ

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
http://levski.bg/Levski/info/statistic/ ... rId=170426 :smt009

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
твърдо подкрепям Естонец0.......
човекът 15 пъти се опита да обясни, че да си лоялен към отбора си не означава да не посочваш грешките
всички ние приемаме ЛСФК като част от нас, от нашия живот
какво по-нормално от това да се чувстваш съпричастен както към победите, така и към загубите и в крайна сметка да търсиш пътя за излизане от кризата
айде стига повтаряли за предните 2 години
точно в този форум трудно ще се намери някой който ше тръгне да реже греди.......постовете на някои потребители ми се виждат по-скоро като "дай да напиша тва дето батковците писаха едно време, че не сме били като чорбарите и си подкрепяме отбора докрай"
ние сме Левски
ние не сме безмозъчна свинска сган
ние мислим, чувстваме и сме едно с нашия отбор, с нашия живот
точно по тази причина всеки от нас е свободен да критикува който и да е - отбор, ръководство и т.н.
точно по това се различаваме от тях
по свободата на мисълта, обичта и лоялността, но изразени по подходящия начин
всичко останало е ташак.........

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:16 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Manchester
Litex
Ташак


:lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:18 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
тва знаме за сефте ли го виждаш? :shock:

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Аз сега се връщам от ловяч, нямам сили да чета всички постове дотук, затва просто егоистично ще напиша моя...

1. Г. Петков- блестящ както винаги. Каквото можеше да се спаси се спаси. Грешката с дузпата беше простотия на Мъри.
2. Миланов- прави грешки, ма лъвче си е, борбен както винаги, счупи краката на Тон.
3. Томашич- стабиларка.
4. Рабе- отново безгрешен.
5. Минев- за младостта си горе- долу добре.
6. Боримиров- така и не разбрах Мъри защо го смени?!
7. Сърмов- на няколко пъти в добри ситуации се засуети.
8. Тасевски- БЕЗДАРКО! По- зле не можеше да бъде. Нямаше нормално спряна топка, нямаше точен пас на повече от два метра. За кво го взехме тоя и до днес не знам...
9. Зе Суарес- никъв го нямаше.
10. Жоазиньо- не знам кво му беше КПД-то, иначе се бореше мънечкио, опитваше дори с глава да играе, което беше комични, но като се има предвид, че Гошето винаги риташе топката към него, нямаше друг начин...
11. Миро Иванов- нямам мнение.
12. Балтанов- не направи нищо запомящо се.
13. Еньо Кръстовчев- нещо ми е бавничък, смисъл, все едно мен са ме пуснали на терена. Не е толкова масивен, че да няма типичния ряз за нападател. Да се надяваме, че е заради дългата контузия.
14. Жеан Карлош- ми яд си ме е на него. Когато се засили да бие, единственото, което се молех е да не тръгне да прави нещо бразилско- каквото тръгна. И така. Що се отнася до играта му, доволен съм.

Като цяло съм доволен от показаното, с изключение на продълженията според мен стояхме равностойно.

15. ПУБЛИКАТА- ЕМИ МИСЛЯ, ЧЕ ДОРИ КЕЖУАЛИТЕ В АНГЛИЯ ЩЕ НИ ЗАВИДЯТ НА СЪПОРТА. ЕВАЛАРКА И НА ПИЧА С МИКРОФОНА, НЕ Е ЛЕСНО ДА ДЪРЖИШ ТОЛКОВА ХОРА НА РЪБА НА ВЪЛНАТА! РЕСПЕКТ! АЗ ЛИЧНО СЪМ ДОВОЛНО ПРЕГРАКНАЛ.

16. САМО ЛЕВСКИ, К*Р ЗА ловиеч, 2 за литиекс, 3 за плешич :!:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:20 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Не бе, човече, просто като каза, че всичко останало е " ташак " и т'ва ми дойде на ум :mrgreen:
Политолого, сългасен съм с мнението ти и мисля, че точно това се случва във форума - всеки има възможност да напише това, което му е на сърце. Едни както казваш ти " пишат да приличат на батковците ", други са си просто батковци :smt002


Последна промяна ЧЕСТвСИНЬО на Чет Мар 13, 2008 12:24 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Абсолютно и аз съм на мнението, че няма нищо лошо да се критикува отбора при очевадни грешки и мини кризи .
Критикуването в никакъв случай не означава, че не обичаш и държиш на отбора, ами точно обратното, когато човек цени нещо казва освен хубавите неща и лошите.. поне аз така мисля

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Поздравления за публиката. Бяхме на ниво днес. А онова леке дето носи номер 9 в Левски, по-добре да си ходи за бразилия :smt006

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:32 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Почти напълно подкрепям мнението на acrimonious, само верни неща си казал :)

С изключение на частта с викането... беше доста по-слабо от Стара Загора, но за това допринесе и разделената трибуна. Като цяло само "Какво е морето..." се получаваше синхронизирано... но това са бели кахъри де.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Огромен поклон на всички, които бяха на трибуните! Струва ми се, че на гостувания викаме много повече и сме по-единни, абе цялата атмосфера беше чудесна! Респект на УЛТРА ВАРНА и всички момчета, дощли от цяла България :smt006
Ей, селяци, майкавишееба! :evil:
Ушев безкрайно любезен :shock:

За мача - боли ни, но дузпите са лотария. Това е живота, има победи и загуби. На мен лично отбора ми хареса, има израстване за няколко седмици, откакто се запознаха по терена, отбора има потенциал, първите 30-тина минути стояхме много добре, организирани и нападателни. Не обвинявам никого от отбора - сега се сработват и има време, Мъри работи в правилна посока. Тоя човек не седна целия мач...

За съжаление Карлос не можеше да ходи в края на второто полувреме (предполагам заради контузията от стара газора), и не трябваше той да бие дузпа. НО... След мача в колата слушах Мъри, ходил е до всеки от футболистите да ги пита кой ще бие дузпа - повечето са се скрили като мишоци, един Жорето се нагърби като лидер да бие първи дузпа, и ми се стори, че с нежелание я изпълни, защото отговорността беше голяма - трябваше да се вкара задължително първата, за да се вдъхне кураж на момчетата. И като стана на дузпите от 2:0, 2:3, се сетих за "Ей, чуй цецека, 2:0, три на два", но не би... Тия селяни се радваха се едно са отстранили Милан, мамицата им, и когато пеехме "И само Левски, обичаме те", пуснаха уредбата на макс, за да ни заглушат, но пък имаше мошно нахлуване на терена :smt003

Правих снимки, но нямам настроение да ги кача, а и не са нищо особено... В събота да подкрепим сините лъвчета, имат нужда след такава драматична загуба...

И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Tuchkata написа:
Поздравления за публиката. Бяхме на ниво днес. А онова леке дето носи номер 9 в Левски, по-добре да си ходи за бразилия :smt006

Горе-долу тва и аз бих казъл ... като прибавим - КУР КУПА , майка му даеба ! Смешници : ...ИЛИ ЩЕ ЗАЩИТАВАТЕ СВЯТАТА СИНЯ ФЛАНЕЛКА , ИЛИ ВЪНКА...

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:38 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
"Емил Ангелов и Ивелин Попов играли симулативно срещу нас" :shock: :shock: :shock: :shock:
ах колко жалко е да си чорбар....

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Wooden Pints написа:
Tuchkata написа:
Поздравления за публиката. Бяхме на ниво днес. А онова леке дето носи номер 9 в Левски, по-добре да си ходи за бразилия :smt006

Горе-долу тва и аз бих казъл ... като прибавим - КУР КУПА , майка му даеба ! Смешници : ...ИЛИ ЩЕ ЗАЩИТАВАТЕ СВЯТАТА СИНЯ ФЛАНЕЛКА , ИЛИ ВЪНКА...


Тук сме на коренно различно мнение. Аз мисля, че момчетата се постараха, за да защитят синята фланелка. Не знам дали имат нужните качества, но желанието го видях. САМО ЛЕВСКИ! :!: :!: :!:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Такаа.........първо и аз да изкажа суперлативи за агитката.......много мощно викане и доста добра бройка за работен ден :smt002

второ.......мача кво да го коментирам.....личи си от далече че изграждаме нов отбор........мисля че трябва да им дадем малко време.....дори на бразилците.........мисля че имаме доста добри изпълнители, просто им трябва малко време за да станат ОТБОР...не може за 2 мача и вече да имаме стил :smt002

иначе ЕНЬО - играч на мача :!: :smt006


П.С. и понеже гледам доста хора са се изказали по казуса "Емил Ангелов" само да ви питам вие видяхте ли оня момент в нашето наказателно поле когато се сбутаха нещо с Рабех мисля и Ангелов се просна на земята с гнусна циганска симулация само и само да изкара картон на нашия?
Окей играл е за ЛЕВСКИ........беше ни най-добрия нападател по едно време.........и сега само за 2 месеца ще ми прави цигански номера........аз мисля че скандирането си беше ТОЧНО НА МЯСТО!

айде да идва събота и да ги разцепим тия ловешки пръчки........3 години играят с тоя отбор а не са нищо особенно.....насраха се само от СИНЯТА ФАНЕЛКА!

САМО ЛЕВСКИ!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Супер много се ядосах днеска. Боли ме като гледам Левски така - оставете загубата, говориме за слабата, ялова игра. Жалко е просто ...

Обаче си обещах едно, а и тука много народ го казват - трябва време. Не може днеска а се видим, утре да играем. Контролите и т.н. тая година бяха пълна загуба на време - вижте кои играха - нищо общо с тоя отбор. На практика състава в този си вид е изиграл едно 5-6 мача максимум. Докато не минат нужните мачове като бройка лошо няма да говоря. По-толерантна публика от нашата няма и за пореден път го доказваме. Пекне ли силното слънце, обаче, ще ттрябва да се види нещо и от терена.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
абсурд е гошо петков да си бие първата дузпа в живота в такъв важен мач. имаш си мачове с видима ала-бала, поведи ги 5-0 па после ако ще и батков да бие дузпа... Тва хуабво, ама после жеан се изсра, не стига, че игра ганкиното цел мач, ами накрая, когато се изкаше изпълнение като на 9-тка на Левски, зе да се прави на голям играч. евала на еньо, че се бори, малката печка и тя.

все пак, много песимизъм чета нагоре. замислете се, неска на терена излязоха 7-8 нови играчи, мъри си го каза, тоя сезон е за обиграване. да, не правиме положения и в центъра сме зле, но халфовете най-труднио се сработват. повече оптимизъм и САМО ЛЕВСКИ!

П.С. и стига сте хранили бабангида, може да е циганини да избега, ама не е виновен, че батков и мъри го преебаха. като трябваше да играе за Левски, го правеше, колкото можеше!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Е много ясно че всички ни боли да сме слаби и ни е кофти ЛЕВСКИ да не мачка в обичайния си стил.........но (тва към всички) не трябва да се правим на някакви тактици и да умуваме кой и защо или пък за един провал да викаме едва ли не "курви сте"........важното е че ТОЯ ОТБОР ще се следва........и в победи....и в загуби.....и в слънце и в дъжд и на луната ако се наложи!

ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 1:07 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
От началото на полусезена , тва ни е най-добрия мач.

Мисля че грешката в мача я направи Мъри , като даде на Гошо да бие пътвата дузпа :shock:

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Абе днес можеше и по-зле, играхме с желание, не може все да имаме късмет срещу селяците. Напълно нормално отпаданахме, с тия играчи, които от няколко месеца играят заедно не можем да очакваме повече. Имаме потенциал и много от играчите са надъхани, така че от тук нататък само напред и нагоре.
Тия новите три чернилки да си опичат акъла, щото засега нищо нищо не са показали, а големия негър ако до два-три мача не осъзнае какво е да си деветка в Левски ще загази сериозно :smt006
Иначе днес останахме без глас, ама синхрона не беше добър :| но си имаше и добри моменти - особено в продълженията :lsfc3

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 1:09 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Естествено, че в критиката няма нищо лошо, стига да е градивна и вярна, но...
Едни казват тасевски е играел добре, други че е зле, на едни жоазиньо им харесвал, а според критиката на някои за нищо не ставал и те били по-добре от него. Може би всичко си е плод на емоция, защото всички милеем за Левски.
Мен ми хареса играта на отбора. Играхме с един от най-стойностните отбори и имахме 4-5 много добри голови положения и мисля, допуснахме по-малко и то като гост. Според мен най-добрите в мача са двамата гошовци, рабе и живко. Минев си казах мнението за него преди мача-не се е променило след тоя мач. Ще кажа няколко думи за зе суарес. Някои го отписаха, като играч, но ще кажа аз какво видях. Наистина играе само с "един" крак, но подържаше в напрежение защитниците на латекс през целия мач. Имаше и някои добри центрирания. Бореше се и помагаше много на живко. Личи си, че гори в играта и ми се струва, че във физическо отношение се справи най-добре от наш'те. А това е наистина изненадващо, защото от повече от десет години /може би от гочето насам/ сме блестяли със страхотна физическа подготовка. За това сигурно си има и причини и тъй като не вярвам мъри да не набляга на физическата подготовка, смятам че просто повечето играчи са минали през контузии или играят с такива. Жоазиньо, според мен, много добре в офанзивен план и много слаб в дефанзивен и моето мнение е, че мъри трябва да се опита да го ошлайфа за център халф /плеймейкър да кажем/. Не искам да казвам лоша дума за дарко, но още чакам да покаже нещо този човек... Почти съм сигурен, че мъри ще го закотви скоро на пейката. Мисля, че мъри изкара точните играчи, но може би не трябваше да почва мача с борето и това само с оглед на очерталите се дузпи. Много слаб мач и за карлош, но май е играл с контузия и той. Това е моето мнение. Евала на публиката и
Само Левски

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 1:11 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2045
Местоположение: София
Кофти загуба! Страхотна публика! КУР ЗА ЛИТЕКС и феновете му !

:arrow: Отбора има нужда от време и ще тръгне, но на есен тоя сезон не виждам как ще стане, ама надеждата умира последна!

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
parvanoff написа:
Естествено, че в критиката няма нищо лошо, стига да е градивна и вярна, но...
Едни казват тасевски е играел добре, други че е зле, на едни жоазиньо им харесвал, а според критиката на някои за нищо не ставал и те били по-добре от него. Може би всичко си е плод на емоция, защото всички милеем за Левски.
Мен ми хареса играта на отбора. Играхме с един от най-стойностните отбори и имахме 4-5 много добри голови положения и мисля, допуснахме по-малко и то като гост. Според мен най-добрите в мача са двамата гошовци, рабе и живко. Минев си казах мнението за него преди мача-не се е променило след тоя мач. Ще кажа няколко думи за зе суарес. Някои го отписаха, като играч, но ще кажа аз какво видях. Наистина играе само с "един" крак, но подържаше в напрежение защитниците на латекс през целия мач. Имаше и някои добри центрирания. Бореше се и помагаше много на живко. Личи си, че гори в играта и ми се струва, че във физическо отношение се справи най-добре от наш'те. А това е наистина изненадващо, защото от повече от десет години /може би от гочето насам/ сме блестяли със страхотна физическа подготовка. За това сигурно си има и причини и тъй като не вярвам мъри да не набляга на физическата подготовка, смятам че просто повечето играчи са минали през контузии или играят с такива. Жоазиньо, според мен, много добре в офанзивен план и много слаб в дефанзивен и моето мнение е, че мъри трябва да се опита да го ошлайфа за център халф /плеймейкър да кажем/. Не искам да казвам лоша дума за дарко, но още чакам да покаже нещо този човек... Почти съм сигурен, че мъри ще го закотви скоро на пейката. Мисля, че мъри изкара точните играчи, но може би не трябваше да почва мача с борето и това само с оглед на очерталите се дузпи. Много слаб мач и за карлош, но май е играл с контузия и той. Това е моето мнение. Евала на публиката и
Само Левски


доста, доста верни неща се казаха тука! :smt038


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 2:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 1:55 pm
Мнения: 103
Местоположение: st. Georgi Asparuhov
Цитат:
П.С. и понеже гледам доста хора са се изказали по казуса "Емил Ангелов" само да ви питам вие видяхте ли оня момент в нашето наказателно поле когато се сбутаха нещо с Рабех мисля и Ангелов се просна на земята с гнусна циганска симулация само и само да изкара картон на нашия?
Окей играл е за ЛЕВСКИ........беше ни най-добрия нападател по едно време.........и сега само за 2 месеца ще ми прави цигански номера........аз мисля че скандирането си беше ТОЧНО НА МЯСТО!

айде да идва събота и да ги разцепим тия ловешки пръчки........3 години играят с тоя отбор а не са нищо особенно.....насраха се само от СИНЯТА ФАНЕЛКА!

САМО ЛЕВСКИ!


Бате, скивай че не само Бабангида, а целия отбор на Ловяч играха по тоя путкарски начин. За 1 минута поискаха 2 дузпи, после още 1-2 падания за всеки случай. Тоя прехвален бразилец Том падаше при всяко съприкосновение и евалата на жабарския съдия,че не се подаде на подобни селски номера. Конкретно Бабангида много ми падна в очите с тия ЦИГАНСКИ НОМЕРА, видях че Живко или Минев ако не се лъжа отиде после при него и му каза нещо...трябваше да го хване за гушата и да му каже да си бега у циганската махала с подобни изпълнения. Евала за головете му за ЛЕВСКИ ама тая му постъпка беше суперселска и циганска.

_________________
LEVSKI SOFIA THE PRIDE OF BULGARIA !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 1:55 pm
Мнения: 103
Местоположение: st. Georgi Asparuhov
Цитат:
13. Еньо Кръстовчев- нещо ми е бавничък, смисъл, все едно мен са ме пуснали на терена. Не е толкова масивен, че да няма типичния ряз за нападател. Да се надяваме, че е заради дългата контузия.
14. Жеан Карлош- ми яд си ме е на него. Когато се засили да бие, единственото, което се молех е да не тръгне да прави нещо бразилско- каквото тръгна. И така. Що се отнася до играта му, доволен съм.


Абе братле от кое по-точно си доволен в играта на Карлош? Той изобщо пипна ли топката, имаше ли положение за цял мач ?! Ебаси посредствения играч или да се разиграва и да оправдава дадените пари за него или да се маха, не ни требва още един Гаучо или Демба Нирен. Пълен некадърник, няма проблем да изпуснеш дузпа на всеки се случва ама да тръгнеш да се правиш на велик в такъв важен момент и да ми я биеш ала Роналдиньо...тва беше непростимо.

Еньо създаде второто ни положение след пропуска на Борето в началото така,че влизането му определено беше плюс. Ако беше почнал вместо Карлош можеше и друг да е резултата. Евала на момчето,че се старае и играе със сърце, за разлика от некои други.
Ония малкия Жоазиньо мисля,че не игра по-лошо от Карлош и по-скоро втория трябваше да го сменят според мене, но като цяло играхме слабо и посредствено. Лошото е,че и ония не бяха нищо особено, просто дузпите ги сбъркахме тотално от самото начало

_________________
LEVSKI SOFIA THE PRIDE OF BULGARIA !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com