forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 4:27 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Напълно съм съгласен с това, че вчера чаршафите се чуваха много и прасетата ни надвикаха. Ама то не може да седиш с раце в джобовете и да си налагаш своето. Дойдеш веднъж в годината на мач с цеца, хореографията ти е направена идеално, а ти мълчиш като дупье. Трябва поне на този мач да си оставим гласа, или поне този който ходи на 1 мач на полусезон да се съобразява малко с по-големите, които са на всеки мач, без значение кога, къде и т.н. 'Момчето с мегафона' дава всичко от себе си, за да има синхрон и да се вика, както беше и вчера, ама не става, а помислете от кой зависи, да не би да е от вас? Всички пишем колко ще е яко да се наложи песента с пляскането, ама вчера бяхте с ръце в джобовете, каже ви се веднъж да вдигнете ръцете, а после не ебавате... що не викате бе?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 3:15 pm
Мнения: 212
Старшинkата е прав за съжаление :?

_________________
СИНЯ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Richard Long написа:
UL написа:
Добре бе....кво толкова сложно има........може ли папагалите да им пратят два пъти отборчето в "Б" група и да ходят и пак да пеят и викат за отбора по страната......кво толкова се иска не мога да разбера....какво толкова сте се вторачили в тия титли и купи? ЛЕВСКИ не е само победи, титли, купи и цифри а много повече.....и не ние сме ония дето след загуба и безобразна игра викаме "курви сте"!


Лузърско мнение! Да идем в Б група да се сравняваме с папагалите, тва ако стане Гунди в гроба ше се обърне!


Мда...лузърско.....забравих че ние трябва "да пеем само за победа" като грухтящите свини.......виж са.....дори ЛЕВСКИ да изпадне в "Б" група (нещо което едва ли ще стане) аз ще продължавам да бъда на стадиона а такива като теб ще се пребоядисат, ще сменят театъра и ще викат "само за победа"....точка по въпроса!

САМО ЛЕВСКИ!
НАПРОЛЕТ МОЩНО!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 7:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Напълно подкрепям UL
Тея дето подкрепят отбора само в хубави моменти , по-добре въобще да не идват на стадиона ...

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:21 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Искам да попитам всеки уважаващ себе си Левскар, който подкрепя отбора, с какво е заслужил ония отсреща да го надвикват? Това не е било никога, стегнете се, за да не бъде и за напред :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Два месеца само тва ли ще си говорим?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:22 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 10:42 am
Мнения: 4
Славия ни надвикаха само по телевизията. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:24 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Kryten написа:
Два месеца само тва ли ще си говорим?
Много ми е болно за това, както не само на мене. Трябва някак си да се разбере, че не става само с лош поглед, и викане требе. Това беше от мене по тая тема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Мне, просто се чудя сега като няма мачове два месеца какво с какво ще запълваме страниците :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
С простотии и с приказки за измислени и смешни контроли с грандовете на Б и В групи....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Kryten написа:
Мне, просто се чудя сега като няма мачове два месеца какво с какво ще запълваме страниците :roll:

бaсктебол и волейбол.тaм стaвaт нaй-големите филми и циркове :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
kreten написа:
Kryten написа:
Мне, просто се чудя сега като няма мачове два месеца какво с какво ще запълваме страниците :roll:

бaсктебол и волейбол.тaм стaвaт нaй-големите филми и циркове :lol:
За съжаление сме мн. зле и на двете в момента, но в някое дерби може да се удари един съпорт :wink:

Абе важното е ташак да става :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Kryten написа:
Два месеца само тва ли ще си говорим?
Еми ,ако трябва само това ще си говорим 2 месеца,защото явно на много хора не им е ясно,че ЛЕВСКИ се подкрепя винаги и през целия мач. :roll:


Последна промяна Сините_в_Атака на Пон Дек 10, 2007 12:37 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Абе чаршафите ни надвикали.....айде нема нужда... По ТВ-то може и така да се е чуло, но не мисля, че беше така. Иначе извадиха хореография :lol: Всеки ултрас с факла ! Добре, че са си само 20-ина по списък, че иначе скъпо ще им дойде! :lol:
Който е бил на мача ще ме подкрепи, не знам ТВ маниаците какво са чули ! САМО ЛЕВСКИ !!!
Напролет с нови сили ! :D

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
не знам, аз не бях на мача принципно заради технически затруднения, въпреки че много ми се ходеше, но си спомням преди 2 сезона когато за последно бях на овча купел за каква атмосфера ставаше въпрос, сектора беше пълен имаше много знамена и по едно време се запалиха около 30 факли от хора наредени по оградата... не знам как приемате това за европейската публика, но съм виждал какво става по стадионите на много отбори и определено там не е пълно със семкари дето с ръце в джобовете и изпети 1-2 от 20 песни подкрепят отбора си.... не това не е европейска публика и това не мотивира играчите да играят по-добре. до скоро не бях присъствал и на мач със свинете на който да се пее малко и свинете да ни надвикват в някой моменти, но ето че и това стана.... какво искам да кажа с това си мнение сигурно се чудите в момента :roll: Ами просто искам да кажа, че можеби неудобрението ви на хората които "провалят сектора" според вас като хвърлят неща по пистата и удобрявате това че стюардите се разправят с тях и дори някои от вас подкрепят действията им доведе до там че почти не останахме емоционални хора в сектора.. да и аз бих хвърлил каквото имам под ръка на пистата и дори съм го правил на мача със Шалке си изпразних почти джобовете от нерви, но не в 1 и 2 ситуации аз съм в средата на сектора и там има хора които не знаят песните или ги мързи да ги пеят и аз се дера, а те мълчат..... и другото което искам да кажа е че сме станали много лесно прощавашта публика, защото една велика публика подкрепя отбора си независимо дали пада или не, но великата публика изисква на терена да има хора, чиито сърца да потръпват в момента в който тя изригне и поставят на колене своите врагове благодарение на тази велика публика... мисля че е крайно време публиката на Левски да започне да изисква повече от това да гледам как един национал не може да направи 2 бързи крачки, за да се върне за топката която му беше по-късо подадена...
ГОРЕ ГЛАВИТЕ СИНИ ФЕНОВЕ И ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА ПОДКРЕПЯТЕ ЛЕВСКИ!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Аре да не са ни надвикали само „по ТВ-то“. На живо чух как ни надвика оная шепа малоумници. Вместо да се правим „на не съм от тук и съм за малко“, може да си извадим изводите.

8-ми декември не може да е извинение. Ние само на студенти ли разчитаме?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 11:30 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Morning Glory написа:
Аре да не са ни надвикали само „по ТВ-то“. На живо чух как ни надвика оная шепа малоумници. Вместо да се правим „на не съм от тук и съм за малко“, може да си извадим изводите.

8-ми декември не може да е извинение. Ние само на студенти ли разчитаме?
Добър пост :smt041


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Какво викане искате,след като пяхме само 1/5 от хората на стадиона ? :?
Забелязвам,че е пълно с индивиди ,които седят с ръце в джобовете и към края на някоя песен/скандиране я викнат,я не и/или си мрънкат под носа и никой друг не ги чува,освен те самите .

Викането ще се оправи тогава,когато хората отиват на стадиона да викат ,колкото могат и да подкрепят отбора на 100 % ,а не за някакви други неразбрани от мен неща.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Като почнете с това викане направо понякога се осирате с извинение. Викането вчера си беше добре. Това, че вече не знам кой мач под ред не освиркваме отбора, не псуваме футболистите, не ги наричаме мишки, а ги изпращаме със "Само Левски обичаме те" говори само положителни неща за нас. Иначе славистите много ясно, че ще тръгнат да викат яко, та на тях с нас и с буферите са им важните мачове, в които да покажат, че и те съществуват като публика. Не мога да разбера като се чуло по телевизията три пъти еврейски глас какво толкова фатално е станало. Да не би да има някакво първенство по викане, за което да не знам и за всяка чута песен по ТВ-то да се дават точки? И мен ме е яд, че свинете миналата седмица ни надвикаха, но и от тази ситуация има нещо хубаво. Всеки чакаше мегафона, а не като преди на всеки 20 човека по един тартор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Лопатаре, каква телевизия те е подгонила пак? Викането ни беше адски немощно, при това за кой пореден мач вече.

То па в крайна сметка треаше и освирквания да има, та да е пълна чорбаризацията. Можеше направо еврейските греди да резнеме. Това са смешни доводи.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Айде, айде. Май забравяш какво беше преди години, когато не ни вървеше играта и какво беше по трибуните. Както в по-предния си пост писах започваме да приличаме на публика, ма тия неща не стават ей така. Хубаво е, че има такива малчугани като Елин Топузаков (Топчо), които знаят за кво се ходи на стадиона, за съжаление май са малцина такива негови набори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
И точно защото не е направено малко ,не виждам смисъл всяко мнение да се приема като лична обида ,в крайна сметка всеки ги казва нещата такива каквито ги вижда и чувства

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:35 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Аз лично мисля , че чаршафите не ни надвикаха , чух им само 2 песни да изпеят ...

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:38 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Абе и ние като тях първо си бехме във В сектор трябваше да отскочиме второто полувреме до Б да видиме оттам как се вижда :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:51 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
:lol:
верно , защо се местят така секи мач :lol:

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
На мене за сефте ми направи вчепатление да се местят... а за викането кво да кажа... когато не повтаряхме едно и също 15 минути, се чувахме... въобще не разбирам тая тенденция напоследък, че се опитваме да пееме една и съща песен през целия мач постоянно... то е повече от ясно, че след 3-тото повтаряне, пеещите ше са поне на половина, ако не и по-малко (става дума, когато отбора очевидно не върви, както беше в овча купел)... Тоя мач май само 5 песни изпяхме, през останалото време или "И само Левски, обичаме те" или "Сааамо Лееевски, оле, оле, оле", което съчетано с вдигнати ръце и мънкане под носа изглежда меко казано смешно... Ама па мегафониста като види, че една песен не се пее, да не цикли 4289 минути на нея, а просто да опита с друга песен... Виждаше се, че се събуждахме малко поне при смяна на песента...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 2:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
UL написа:
Richard Long написа:
UL написа:
Добре бе....кво толкова сложно има........може ли папагалите да им пратят два пъти отборчето в "Б" група и да ходят и пак да пеят и викат за отбора по страната......кво толкова се иска не мога да разбера....какво толкова сте се вторачили в тия титли и купи? ЛЕВСКИ не е само победи, титли, купи и цифри а много повече.....и не ние сме ония дето след загуба и безобразна игра викаме "курви сте"!


Лузърско мнение! Да идем в Б група да се сравняваме с папагалите, тва ако стане Гунди в гроба ше се обърне!


Мда...лузърско.....забравих че ние трябва "да пеем само за победа" като грухтящите свини.......виж са.....дори ЛЕВСКИ да изпадне в "Б" група (нещо което едва ли ще стане) аз ще продължавам да бъда на стадиона а такива като теб ще се пребоядисат, ще сменят театъра и ще викат "само за победа"....точка по въпроса!

САМО ЛЕВСКИ!
НАПРОЛЕТ МОЩНО!


Kaто цитираш кво съм казал, поне цитирай всичко, иначе мнението ти заприличва на жоро-мустаково излияние:

Никой не е казал да не се подкрепя отбора, а да не се ръкоплеска на футболистите след поредния балет!

И целия ти постинг се обезмисля!

Аз съм от 9 години зад граница, всеки ден се интересувам за ЛЕВСКИ, едва ли ше се пребоядисам, а ти ходи на мачове, евала, ама като гледам разсъжденията ти и ти си от хората делящи феновете на туристи и не знам кви, а тва мислене докара агитката до 1500-2000 човека на мач, и се чудя що преди 15-20 години когато такова деление нямаше, чорбата на дербита се благодареха ако имат шанс да си намерят места на стадиона, камо ли да се чуят, а "ЛЕВСКИ оле" кънтеше от Националния до Руски паметник...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 10:42 pm
Мнения: 5
Местоположение: Sofia
Който твърди, че Славия са ни надвикали, явно е гледал друг мач! Няма нищо такова. А и с какво да ни надвикат с "Бели" и "... за Левски" ли?!?!? :lol:
Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
от тук до югославия само славия... от тук до бербенерите (или нещо такова) само белитеееее :lol: :lol: :lol: :lol: богат апертуар си имат


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
ахха , не е ли до Дарданелите :lol: :lol:

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com