forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2007 9:22 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Абе мани тия бразилчетата имам чувство, че по имена ги избират. Е все пак Зе Соарес е добър, ама като е с ръст на момченце от предучилищната ми е малко съмнителен колко ще го бъде тук... много го ритат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2007 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
За съжаление поредният ни слаб мач...просто не знам какво им стана на футболистите тази есен.но и продължавам да твърдя , че не само те са виновни за състоянието на отбора.Има по нещо сбъркано във всички компоненти....лоша физическа подготовка ли е...липса на свежест и идеи ли е...не знам....но за това е отговорен целия щаб...Тасевски днеска към края на мача сбърка толкова много топки...заради недостиг на въздух....че направо изглеждаше смешен по едно време...и защо по дяволите продължаваме да се мъчим да влезем с топката във вратата...или всяко предпоследно подаване към нападател е във фрмата на безхаберно центриране....лошо...много лошо...просто Левски е без физиономия и играе без стил и желание в момента....и това трябва да го проумее най напред Мъри...а не да слушаме изявления от типа....играли сме добрО...но сме немали шансО....както става напоследък често....или терена да ни е виновен...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2007 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
публиката трeбе да спре да ръкоплеска след всеки резил

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Аз не успях да отида но съм доволен че отново агитката се е представила на ниво.....много израстнахме в последните 2 години ТАКА ТРЯБВА ДА СЕ ПОДКРЕПЯ ЕДИН ОТБОР, НЕ САМО КОГАТО БИЕ!

колкото до "кризата"........баси като чета мненията на някои унили носове тука се чудя как сме ходели по 20 000 на мачове със Славия в които с мъка сме изравнявали и сезона сме го завършвали извън тройката....баси мазохистите а... :evil:

САМО ЛЕВСКИ! 100% SUPPORT!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 2:34 am
Мнения: 2194
Местоположение: Русе
Поне се видя, че в този мач футболистите играеха с желание. Славистите също играха доста нахъсано. Общо взето съм на мнение, че въпреки липсата на националите Димитър Телкийски и Христо Йовов в титулярните единадесет, както и на Седрик Бардон и Лусио Вагнер, се справихме прилично. Не знам защо, но си мисля, че през зимната пауза Левски ще се оправи и през пролетния сезон ще мачкаме всички. Червеният клуб по подразбиране играе по - лошо през пролетта, така че и от там ще чакаме някоя и друга грешка.

Чудеса се случват!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 11:58 am
Мнения: 61
Местоположение: Сектор В, над скамейката
Според мен, всичко започна от малоумната подкрепа (за съжаление и от моя страна) на ФУТБОЛИСТИТЕ след резила със скиорите. Да, да подкрепим треньора, той е безалтернативен, но на играчите можехме да им скърцнем със зъби и да покажем, че са ни разочаровали. Никаква бележка не си взеха. Преди една година казвахме, че сме 10 години преди другите отбори в България, а сега един мач като хората не можем да вземем...
В мача специално имахме своите шансове, но липсата на всякаква концентрация и отговорност изглеждаше като престъпление срещу феновете. И не мога да разбера, защо не тичат 90 минути, само по 10-20 минути на мач?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
CuHeok написа:
Според мен, всичко започна от малоумната подкрепа (за съжаление и от моя страна) на ФУТБОЛИСТИТЕ след резила със скиорите. Да, да подкрепим треньора, той е безалтернативен, но на играчите можехме да им скърцнем със зъби и да покажем, че са ни разочаровали. Никаква бележка не си взеха. Преди една година казвахме, че сме 10 години преди другите отбори в България, а сега един мач като хората не можем да вземем...
В мача специално имахме своите шансове, но липсата на всякаква концентрация и отговорност изглеждаше като престъпление срещу феновете. И не мога да разбера, защо не тичат 90 минути, само по 10-20 минути на мач?!


Напълно си прав...У нас за съжаление всичко, дето иде от Запад е криворазбрано още от време оно...Така включая и т. нар. 100% SUPPORT (на български - безрезервна подкрепа), който за някои означава, отношението към футболистите да не се променя независимо от това, дали се раздават за отбора или са пълни лекета и ги мързи да гледат - ние се трябва да им пляскаме и да им се радваме.
За мен подкрепата от трибуните трябва и да се заслужи, не винаги с победи, но винаги със сърце и себераздаване. А никой не може да ме убеди, че в пробитото ни селско първенство, ако се хвърлят всеки мач, като мъже, ще се намери някой да им се опре. Най-ясно тва се вижда в мачовете извън София, където трябва да се печели с воля и характер на разораните ниви. Там са пълни мухи. Лошото е, че и софийските дербита не можаха да спечелят, за първи път от 10 г. правим полусезон без победа срещу софийски отбор, само дето тогава на финала за купата изтърбушихме свинете с 5:0 Знаете ли кога тоя отбор ще бие чорбата с разлика? Точно никога, шото и с 1:0 се заработват премиите, а за повече се иска малко сърце и спортна злоба, иска се да поиграеш малко и за запалянковците (ония дето те подкрепят безрезервно), а не само за кинти!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 2:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Добре бе....кво толкова сложно има........може ли папагалите да им пратят два пъти отборчето в "Б" група и да ходят и пак да пеят и викат за отбора по страната......кво толкова се иска не мога да разбера....какво толкова сте се вторачили в тия титли и купи? ЛЕВСКИ не е само победи, титли, купи и цифри а много повече.....и не ние сме ония дето след загуба и безобразна игра викаме "курви сте"!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Спомням си миналата година мача на свинете със Славия.Когати свинете бяха в същото положение което сме ние сега .... спомям си, че на мача бяха точно 40 човека .... опънаха и плакат : Не заслужавате червените фланелки : ..... ние днес сме в същото положение, само че бяхме 1500 - 2000 ... ЛЕВСКИ се обича и подкрепя целогодишно, независимо от това дали сме 1, 2 или 30 ти... независимо дали сме в А или в Б група, независимо дали ви харесва управлението на клуба....те са там временно, вие сте вечно .... това е вашата работа да обичате и подрепяте този обтор ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 2:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
UL написа:
Добре бе....кво толкова сложно има........може ли папагалите да им пратят два пъти отборчето в "Б" група и да ходят и пак да пеят и викат за отбора по страната......кво толкова се иска не мога да разбера....какво толкова сте се вторачили в тия титли и купи? ЛЕВСКИ не е само победи, титли, купи и цифри а много повече.....и не ние сме ония дето след загуба и безобразна игра викаме "курви сте"!


Къде видя в моя пост думите "титли и купи"? Мисля, че за съвсем различни неща говорех. Папагалите изпадаха, защото отбора им беше посредствен и толкова си можеха тогава. При нас ситуацията е коренно различна, имаме най-добрите футболисти в БГ, осигурени са им най-добрите условия във всяко едно отношение и е абсолютно недопустимо да не се раздават всеки мач до последно! 96-97 хората пълнеха стадиона, защото виждаха, че в момента това са възможностите на отбора и го подкрепяха. Сега всички виждат едни презадоволени и отегчени момчета, които не ебават да си размърдат задниците в най-елементарни мачове!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 3:13 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
LSFC написа:
Ш-ш тарикати к'во сте ми седнали да ми обяснявате как трябва да се постъпва след такива мачове, който не му харесва, че се пее за ЛЕВСКИ след всеки мач независимо от резултата може да си го начука, без извинение. Кой е казъл, че подкрепяме играчите, аз като пея "и само ЛЕВСКИ обичаме те" не виждам с какво пея за Мечо или Вълчо ! А днес след мача се пя "Дори живота си аз да прекарам.." и това ли не трябва да се пее, ама откъде да знаете к'во се е пяло като не сте били на мача !? Когато сте на стадиона ще подкрепяте отбора в добро и лошо, ако го подкрепяте само в добро, толкова по-зле за вас :смт018 :смт024

Че трябва да се подкрепя е ясно, но не виждам как едно плакатче от сорта на "ОБИЧАМЕ ВИ, НО Е ВРЕМЕ ДА СЕ ОСЪЗНАЕТЕ" би било ненамясто тук. И ако трябва да използвам твоя подход към дебата - който не е съгласен с мен да си го начука, без извинение.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 3:22 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
STALKER написа:

При нас ситуацията е коренно различна, имаме най-добрите футболисти в БГ

Мит!!!
STALKER написа:
осигурени са им най-добрите условия във всяко едно отношение и е абсолютно недопустимо да не се раздават всеки мач до последно!

вярно
STALKER написа:
96-97 хората пълнеха стадиона, защото виждаха, че в момента това са възможностите на отбора и го подкрепяха.

Идеализираш! И тогава си имахме доста посредствени изяви и доста недоволни. И откровени дървета в състава, които даже будеха смях. Хората и тогава си намаляваха, просто бяха в по-ранен стадий на намаляване. Нормално, не може за 7 години от 30-40000 средно на мач изведнъж да станат 2000 като сега. Ако сега играят по същия начин както тогава няма да има повече публика.
STALKER написа:
Сега всички виждат едни презадоволени и отегчени момчета, които не ебават да си размърдат задниците в най-елементарни мачове!

Аз виждам футболисти, които нямат нужните качества да са в този отбор. Тези които уж могат или поне го правеха преди играят без желание, алтернативите им не знаят как...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 3:45 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Ами според мен трябва малко да успокоиш топката. Засега не виждам някой да призовава да не се подкрепя отбора, значи всичко е наред. Пък мен никой не може да ме убеди, че ако публиката и особено журналистите бяха малко по-критични към изявите на отбора последните 2 сезона, щеше да се стигне до това самозабравяне и на фенове, и на ръководство, и на футболисти...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 4:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
UL написа:
Добре бе....кво толкова сложно има........може ли папагалите да им пратят два пъти отборчето в "Б" група и да ходят и пак да пеят и викат за отбора по страната......кво толкова се иска не мога да разбера....какво толкова сте се вторачили в тия титли и купи? ЛЕВСКИ не е само победи, титли, купи и цифри а много повече.....и не ние сме ония дето след загуба и безобразна игра викаме "курви сте"!


Лузърско мнение! Да идем в Б група да се сравняваме с папагалите, тва ако стане Гунди в гроба ше се обърне!

Никой не е казал да не се подкрепя отбора, а да не се ръкоплеска на футболистите след поредния балет!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 8:57 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 11:37 am
Мнения: 175
Когато човек се примерява и ръкопляска на равен резултат, това е манталитет на отбор от средата на таблицата...Този отбор трябва да има по-високи цели г-н Батков :eliar


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Искам да благодаря на хората, които спомогнаха да заприличаме на публика. Ако не беше тази организация с мегафоните и т.н., вчера щяхме да сме 100 чоовека, да летят бутилки към терена и да се вика оставка :evil: Още един път благодаря :smt041 (айде и една имошънка за цвят)

ПП. Мразя да пия, щото после не мога да спя и ставам рано :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 10:35 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Абе честно казано през второто полувреме подкрепата се свеждаше до псувни по страничния съдия и малко ръкоплесканье и пеене в края.
Да не се заблуждаваме колко велика публика сме,че да не стане като с отбора. И не виждам как мегафоните са закарали хората на мач.
Ама виждам как футбалерите ще ги откажат от ходене ако продължава така. Като се върнем на Герена и ще сме традиционните 2000 човека.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 11:44 am 
Offline

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 11:21 am
Мнения: 15
temida написа:
Когато човек се примерява и ръкопляска на равен резултат, това е манталитет на отбор от средата на таблицата... :eliar


Престанете с тея мнения кой да пляска и кой да не пляска, нали всеки си има глава на раменете да си прецени как да подкрепя отбора. Ако мислите, че като не пляскате ще изразите неодобрението си към отбора, ми не пляскайте, не е като да ви кара някой насила. Всеки си решава как да изрази мнението си; а колкото до манталитета, преди да почнете да раздавате правосъдие, замислете се малко над текста на песните, които пеете на мачовете и преценете какво точно влагате в тея думи :!: :!:

_________________
Почивай в мир, Андрей!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
hidden767, евала бате !!! Много точно и ясно си казваш всичко също и STALKER !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 12:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 715
UL написа:
Добре бе....кво толкова сложно има........може ли папагалите да им пратят два пъти отборчето в "Б" група и да ходят и пак да пеят и викат за отбора по страната......кво толкова се иска не мога да разбера....какво толкова сте се вторачили в тия титли и купи? ЛЕВСКИ не е само победи, титли, купи и цифри а много повече.....и не ние сме ония дето след загуба и безобразна игра викаме "курви сте"!

Много точно казано :!: :!: :!:
Преди време даже май бяхме направили и подобен транспарант нао едно дерби нещо от сорта: Вашите звезди са просто статистика а нашeто име легенда!

Титлите и победите са преходни има и добри и лоши времена - след време пак ще дойдат успехите само любовта и верността към отбора е непреходна!


Fozzy написа:
Абе честно казано през второто полувреме подкрепата се свеждаше до псувни по страничния съдия и малко ръкоплесканье и пеене в края.
Да не се заблуждаваме колко велика публика сме,че да не стане като с отбора. И не виждам как мегафоните са закарали хората на мач.
Ама виждам как футбалерите ще ги откажат от ходене ако продължава така. Като се върнем на Герена и ще сме традиционните 2000 човека.

Абе и по-малко сме били на Герена :wink: :oops: иначе за момента не виждам по-вярна и постоянна публика в България от нашата! И ако футболистите не са на нашето ниво нека поне ние не слизаме на тяхното!


Последна промяна forzablue на Нед Дек 09, 2007 12:19 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
За съжаление футболистите не се трогват много от нашето отношение. Въпреки всички смятам за положително сигналът, който изпращаме с тази подкрепа.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 12:50 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Вчера единствения на когото му пукаше беше Живко :!:

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
ПеситО написа:
Вчера единствения на когото му пукаше беше Живко :!:

"Щом на Вас не Ви пука, и на нас не ни пука за Вас" - тЕ това е лозунгО :idea:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Аз и друг път съм се чудил,доста от вас се познават и като се нахвърляте един срещу друг по форуми,утре на стадиона как се гледате,как можете да разчитате един на друг,или положение аз имам приятели,другите да си ебат майката,не мога да го разбера,вероятно съм друго поколение.Относно подкрепата,допуснахме прасетата да ни надвикат,това на мен ми тежеше повече от загубата,не зная при вас как е,но за мен мачовете с лит(*кс-етрополе са нещо много по-различно от всички останали и това надвикване се дължи от това,че мегафоните все едно че ги нямаше,а хората са с променено съзнание от едно известно време,което е чудесно и след множество апели-слушайте мегафоните,хората се озъртаха,но уви,вчера срещу евреите ми беше вторият домакински мач на който не бях и го гледах по телевизията,ами доста се чуваха евреите и не се дължи на разположението на микрофоните.
Самата тема тук доста се промени,започна от безмисленият,според мен, транспарант-Горе главите.....и се е докарало до някакви анализи,няма лошо

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Вчера повечето от обичайното ядро липсваше. Публиката беше предимно деца и семкари.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: НАСКО-ВЪН!!!!!!
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 2:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 5:11 pm
Мнения: 7
Е и това доживяхме да се радваме на равен със Славия!Сафарито продаде титлата отрано и сега тези момченца нямат мотивация!Мъри обяви след загубата от Тампере НУЛЕВА ГОДИНА!Сега се гърчи,че не играели!Ами за къв чеп да играят бе,таранкоолу!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 2:40 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Много тъпо парче си ти,последния,както и много други тук де !
КУР ЗА МАЧА,САМО ЛЕВСКИ !

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 959
LSFC написа:
Ш-ш тарикати к'во сте ми седнали да ми обяснявате как трябва да се постъпва след такива мачове, който не му харесва, че се пее за ЛЕВСКИ след всеки мач независимо от резултата може да си го начука, без извинение. Кой е казъл, че подкрепяме играчите, аз като пея "и само ЛЕВСКИ обичаме те" не виждам с какво пея за Мечо или Вълчо ! А днес след мача се пя "Дори живота си аз да прекарам.." и това ли не трябва да се пее, ама откъде да знаете к'во се е пяло като не сте били на мача !? Когато сте на стадиона ще подкрепяте отбора в добро и лошо, ако го подкрепяте само в добро, толкова по-зле за вас :smt018 :smt024

Е т'фа е напълно съм съгласен с твоето мнение !
На тоя мач въпреки резултата , въпреки това ,че сме 4 и сме в лоша форма показахме ,че сме велика публика ! Някои щяха да пеят след мача Курви Сте ! А ние пяхме Само Левски обичаме те ! Евала на момчето с мегафона - точно на този мач ако нямаше мегафон щяхме да си пеем 20 човека :wink: :!:

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
"Мечеджиев фаулира Мечо " :lol: :lol: :lol: :smt003 :smt003 :smt003 :smt005 :smt005

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2007 4:18 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
PoKi написа:
LSFC написа:
Ш-ш тарикати к'во сте ми седнали да ми обяснявате как трябва да се постъпва след такива мачове, който не му харесва, че се пее за ЛЕВСКИ след всеки мач независимо от резултата може да си го начука, без извинение. Кой е казъл, че подкрепяме играчите, аз като пея "и само ЛЕВСКИ обичаме те" не виждам с какво пея за Мечо или Вълчо ! А днес след мача се пя "Дори живота си аз да прекарам.." и това ли не трябва да се пее, ама откъде да знаете к'во се е пяло като не сте били на мача !? Когато сте на стадиона ще подкрепяте отбора в добро и лошо, ако го подкрепяте само в добро, толкова по-зле за вас :smt018 :smt024

Е т'фа е напълно съм съгласен с твоето мнение !
На тоя мач въпреки резултата , въпреки това ,че сме 4 и сме в лоша форма показахме ,че сме велика публика ! Някои щяха да пеят след мача Курви Сте ! А ние пяхме Само Левски обичаме те ! Евала на момчето с мегафона - точно на този мач ако нямаше мегафон щяхме да си пеем 20 човека :wink: :!:
Попадение точно в 10-ката :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com