forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
anta написа:
От София...... глупости :) Баба и дедо са от село.... :D Аз пък съм от Смолян...ПРОБЛЕМ!?! :D
Датата наистина е куца....то един път почнеш ли да празнуваш 8-ми декември няма спиране.... :lol: .Ей го, аз 7 години студентка :wink: . И според мен май доста хора ще ходят да пиянстват някъде из Българските курорти и няма да са на линия. Ще има и хора, които снощи са си казали, че няма да ходят повече на мачове. :cry: Ако и вали, което също спира доста хора май май прогнозата за мача откъм агитка не е много розова. Дано греша!
САМО ЛЕВСКИ !!!


Аз съм от тия пиянстващите... :oops:

Надявам се да ни сложат отложения мач с Черноморец да мога да се реванширам, че ми е гузно да съм бил на почти всички мачове тоя полусезон, а последния да го пропусна, точко когато отборът е най- зле и има най- много нужда от публика...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 10:37 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
Мача е от 13:45 по програма :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
acrimonious написа:
anta написа:
От София...... глупости :) Баба и дедо са от село.... :D Аз пък съм от Смолян...ПРОБЛЕМ!?! :D
Датата наистина е куца....то един път почнеш ли да празнуваш 8-ми декември няма спиране.... :lol: .Ей го, аз 7 години студентка :wink: . И според мен май доста хора ще ходят да пиянстват някъде из Българските курорти и няма да са на линия. Ще има и хора, които снощи са си казали, че няма да ходят повече на мачове. :cry: Ако и вали, което също спира доста хора май май прогнозата за мача откъм агитка не е много розова. Дано греша!
САМО ЛЕВСКИ !!!


Аз съм от тия пиянстващите... :oops:

Доста ще сме така - скапана дата, а ми се ходи :x ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
+1 към пропускащите заради датата. Кофти е, че се получава така точно в най-неприятния момент, именно когато трябва да сме на стадиона, но няма как. След Тампере си отмених планове за ходене на вила, специално защото загубихме, въпреки, че бях решил при победа (не че съм се и съмнявал) да пропусна Сандански, но сега при организация от над месец назад и платено всичко от-до... абсурд.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Trooper написа:
acrimonious написа:
anta написа:
От София...... глупости :) Баба и дедо са от село.... :D Аз пък съм от Смолян...ПРОБЛЕМ!?! :D
Датата наистина е куца....то един път почнеш ли да празнуваш 8-ми декември няма спиране.... :lol: .Ей го, аз 7 години студентка :wink: . И според мен май доста хора ще ходят да пиянстват някъде из Българските курорти и няма да са на линия. Ще има и хора, които снощи са си казали, че няма да ходят повече на мачове. :cry: Ако и вали, което също спира доста хора май май прогнозата за мача откъм агитка не е много розова. Дано греша!
САМО ЛЕВСКИ !!!


Аз съм от тия пиянстващите... :oops:

Доста ще сме така - скапана дата, а ми се ходи :x ...


Абе аз почнах да си праа некви планове да изгледам мача и тогава да тръгна, обаче не мисля, че ще станат, защото ме е страх, че тия, които аз ги возя повече няма да искат да ме погледнат :) Все пак нищо не се знае де :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 5:58 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Дай Боже и аз да я празнувам тази дата 2 години. Приятно прекарване на всички студенти, а за другите, които могат да отидат - оправдания няма. Всички в Овча купел на стадиона!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Накрая май ще си викам сама ! :lol:

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 6:37 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 30, 2006 9:05 pm
Мнения: 54
Местоположение: Синя София
Там съм + още няколко момчета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
За жалост няма да съм в България по това време, а мачът след неделя и случките от понеделник се превърна за мен в може би най-интересният за сезона... като включим, че и Славия все пак не се представят чак умопомрачително зле...

Но всяко зло за добро...

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 8:03 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
Цитат:
СЛАВИЯ ПУСКА ФЕНОВЕТЕ НА ЛЕВСКИ В ТРИ СЕКТОРА
4 декември 2007 18:46

Президентът на Славия Венци Стефанов заяви в Спортно шоу Гонг, че феновете на Левски ще бъдат пуснати с секторите Б,В и Г по време на мача срещи Славия от 15-я кръг на А група. Освен това шефът на „белите” обеща, че цените на билетите ще бъдат в рамките на нормалното.

„Б,В и Г, и трите сектора ги оставяме за феновете на Левски, а билетите ще са на нормална цена”, каза Венци Стефанов.

Колкото до темата с тоалетните на съоръжението, той заяви: „При сектор Г има две тоалетни, във В и Б – няма. Ако дойде време да играе Славия в УЕФА, ще си направим такива. Специално обаче за мача с Левски ще сложим две химически, понеже повече уринирате.”

Венци Стефанов коментира и главния рефер на двубоя, който ще бъде Николай Йорданов: „Дано не покаже среден пръст на феновете. Нашите футболисти са достатъчно интелигентни и ще му простят. Надявам се да има справедливо съдийство. Нека по-добрият отбор победи.”

Цитат:
"За отбори извън тройката няма какво да кажа и няма смисъл да ги коментирам. Феновете на Левски пък уринират повечко от нормалното по време на срещи на сатдион "Славия".

:smt097


Последна промяна vassilev1914 на Вто Дек 04, 2007 8:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 8:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
8.Lampard написа:
Цитат:
СЛАВИЯ ПУСКА ФЕНОВЕТЕ НА ЛЕВСКИ В ТРИ СЕКТОРА
4 декември 2007 18:46

Президентът на Славия Венци Стефанов заяви в Спортно шоу Гонг, че феновете на Левски ще бъдат пуснати с секторите Б,В и Г по време на мача срещи Славия от 15-я кръг на А група. Освен това шефът на „белите” обеща, че цените на билетите ще бъдат в рамките на нормалното.

„Б,В и Г, и трите сектора ги оставяме за феновете на Левски, а билетите ще са на нормална цена”, каза Венци Стефанов.

Колкото до темата с тоалетните на съоръжението, той заяви: „При сектор Г има две тоалетни, във В и Б – няма. Ако дойде време да играе Славия в УЕФА, ще си направим такива. Специално обаче за мача с Левски ще сложим две химически, понеже повече уринирате.”

Венци Стефанов коментира и главния рефер на двубоя, който ще бъде Николай Йорданов: „Дано не покаже среден пръст на феновете. Нашите футболисти са достатъчно интелигентни и ще му простят. Надявам се да има справедливо съдийство. Нека по-добрият отбор победи.”


Ебати кафеняка :evil:
И ако 5 лева е нормална цена за тоя "стадион"ела ме ритни :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 8:06 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
ако за тоя боклук 5 лева е нормална цена ... дано единствения кенеф там да бъде той ...

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 959
lsupporter1914 написа:
Там съм + още няколко момчета.

Абе колкото и да сме пак ше сме повече от чершаФите :8) :lol:
Мача верно ще е много интересен ! Отива към хикс ,ама нищо не се знае :8)
Важното е да подкрепим отбора и МЪРИ ! :!:

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 8:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 9:54 pm
Мнения: 16
Местоположение: 102 FM
При сектор Г има две тоалетни, във В и Б – няма.

Тва е ебати смотания стадион. Ако можех, щях в устата му да пикая на бензинаджията.

_________________
Vijf Drie Acht


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 8:33 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
в Г сектор има само тоалетни , щото там принципно са гостите...само за нас и свинете отваря В сектор ... че стадиона е тъп - тъп е

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 27, 2007 5:58 pm
Мнения: 218
Там съм ! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Искрено желая отборчето на Венци да бъде разгромено, надявам се футболистите да изорат терена ,но да защитят честа на синята фланелка и да излеят цялата си злоба и яд в/у белите курвички :twisted: :twisted: :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 1:23 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Смятам че в този мач по-надъханият и агресивен отбор ще е този на Славия...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Определено ще са надъхани славистите, но ако и нашите не са ще е пълен резил. Просто ако не излезат да бият няма да прилича на нищо с оглед на ситуацията

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Наще трябва да покайят че могат да играят с ьус и ййелание да зарадват феновете, които стоят неизменно зад тяь. А не да
се 4удят как да стигнат наказателното

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
angysarmy написа:
Наще трябва да покайят че могат да играят с ьус и ййелание да зарадват феновете, които стоят неизменно зад тяь. А не да
се 4удят как да стигнат наказателното


Да живее правилният български език !!! :D

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
8.Lampard написа:
Цитат:
СЛАВИЯ ПУСКА ФЕНОВЕТЕ НА ЛЕВСКИ В ТРИ СЕКТОРА
4 декември 2007 18:46

Президентът на Славия Венци Стефанов заяви в Спортно шоу Гонг, че феновете на Левски ще бъдат пуснати с секторите Б,В и Г по време на мача срещи Славия от 15-я кръг на А група. Освен това шефът на „белите” обеща, че цените на билетите ще бъдат в рамките на нормалното.

„Б,В и Г, и трите сектора ги оставяме за феновете на Левски, а билетите ще са на нормална цена”, каза Венци Стефанов.

Колкото до темата с тоалетните на съоръжението, той заяви: „При сектор Г има две тоалетни, във В и Б – няма. Ако дойде време да играе Славия в УЕФА, ще си направим такива. Специално обаче за мача с Левски ще сложим две химически, понеже повече уринирате.”

Венци Стефанов коментира и главния рефер на двубоя, който ще бъде Николай Йорданов: „Дано не покаже среден пръст на феновете. Нашите футболисти са достатъчно интелигентни и ще му простят. Надявам се да има справедливо съдийство. Нека по-добрият отбор победи.”

Цитат:
"За отбори извън тройката няма какво да кажа и няма смисъл да ги коментирам. Феновете на Левски пък уринират повечко от нормалното по време на срещи на сатдион "Славия".

:smt097


На Венци Кюфтето кога ще му дойде реда ... :oops:

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 3:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 8:24 pm
Мнения: 1
мисля че трябва да подкрепим отбора, аз съм там за вас не знам. :)

ПП: билетите ги пускат в деня на мача или?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 8:26 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
LAfchis_rlz написа:
билетите ги пускат в деня на мача или?
Както винаги - да :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 8:32 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
Лично аз си мисля, че мача ще е направо отекчителен, но трябва задължително да пдкрепиме любимците си! След мача, в Надеожда бях на мнение, че не трябва да допускаме, нито грешка повече, ако искаме да имаме шансове, това не стана и не знам какво ще се случва, до края на сезона...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Е какво ще случва до края на сезона,със сигурност няма да отпаднем,вероятно ще вземем купата,възможно е да наблюдаваме някой и друг скандал по договорите с футболистите и най-важното е,че през другият полусезон,времето вероятно ще е по-подходящо :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Ivan63 написа:
Е какво ще случва до края на сезона,със сигурност няма да отпаднем,вероятно ще вземем купата,възможно е да наблюдаваме някой и друг скандал по договорите с футболистите и най-важното е,че през другият полусезон,времето вероятно ще е по-подходящо :lol:


Мда... Наш'та мечка само чака да дойде пролетта да напече слънчице и той да се излегне на терена мързеливо- мързеливо.. :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2007 1:25 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Надявам се пак да има опашка на касите като миналата година.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2007 2:15 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Идеи за цени на билетите?Пак ли ще изкарват парите за сезона на наш гръб като локо Сф... :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2007 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
И сега след тази мини сапунка, която спретна батков очаквам изведнъж на отбора да му дойде силата и да бием с 3-4 на нула.

Относно билетите. Най-вероятно пак ще са по 5 лева и ще се продават преди мача. Това е за LAfchis_rlz и TicoTorres

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com