forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 2:24 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Какво му е правилното на анализа не разбрах. Как ще изгониш футболисти дали толкова много на Левски. Нали ако новите не се включат добре пак ще се плюе защо е махнал добрите футболисти. Едва ли е толкова лесно да се намерят добри футболисти, колкото вие си мислите. Още повече, че за промените, след като не гоним титла още не е късно. И защо пък трябва да се отписва титла в началото на сезона. Защо милан не гонят малдини, инзаги, защо ювентус не гонят дел пиеро-защото всеки голям клуб трябва да уважава играчите си. Наистина може би трябваше да ги остави резерви някои футболисти, но не се взема лесно такова решение. За мача и предварително бях казал, че чорбата това ще им е тактиката-нищо изненадващо, дори второто полувреме малко ми заприлича на мача с галатасарай навремето, дето тъпия колумбиец не искаше да излезе при смяната няколко минути и цяло второ полувреме лежане по терена. Това не ни оправдава за беззъбото нападение и лесно допуснатия гол, но все пак не се играе лесно така. Съдията въобще не се справи с мача и незнам защо го хвалят толкова някои. С други думи зорлем им дадохме победата на прасетата.
За публиката мога да кажа само добри неща, както и за стюардите. Нема такава красива хореография и наистина едно страхотно знаме. Евала на всички.

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Където почват оправданята - съдята, тревата и противникът само бавеше - там свършва футбола. Все едно срещу марсилия ние на бавехме яко след гола... Бавехме, но те просто ни поздравиха за победата - защото това е футболът, ние вкарахме , а те не. Оправдават се тези, дето не знаят как да вкарат гол. За съжаление Левски от 6 месеца насам само се оправдава. И мен ме дразни , че чорбата играят такова катеначо и че бавят от 1вата мин. , обаче за 6 мача срещу тях не мислиш ли, че трябваше да сме открили начин да вкараме? Та това е некъв отбор с посредствени футболисти, коййто доброволно ти дава топката 90 мин... Гил галад правилно отбеляза , че чорбата толкова мачове не можем да ги смачкаме, а едно време го правехме с далеч по-слаби играчи и тренери

И пак казвам, този, който е за гонене, е Наско. Мъри има качества и има какво още да даде на отбора, но докато е човек на Наско няма как Наско да е изгонен , а Мъри да стои. Защото тогава може и в Б група да изпаднем - знаем го Наско какъв е ... Ако най-накрая Мъри се опълчи на тези, дето го командват вече 2 години - тогава съм сигурен , че ще остане в отбора. Предполагам, че до 2-3 дни ще се разбере


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Дарко Тасевски явно става,но няма да е достатъчен.Трябва ни силен физически играч като Мариан Христов например,но не да се връща той!Що се отнася до смяната на по-опитни играчи с нови,ами това е големият треньор,да предвиди какво ще стане и навреме да прави промяна!Все си мисля,че Мъри може да направи нещо уникално,но трябва да му се даде свобода на действие и действително да се отърве от набедените звезди!Моят извод за досегашната ера на Мъри е:УСПЯ ДА НАПРАВИ НЕЩО ВЕЛИКО СЪС СВЪРШЕНИ ЗА ФУТБОЛА ИГРАЧИ!НАПРАВИ ЛЕГЕНДИ ФУТБОЛИСТИ,КОИТО НИКОЙ НЕ ГИ БРОЕШЕ ЗА ЖИВИ!СЕГА,ОБАЧЕ Е ВРЕМЕ ДА СЕ ДАДЕ ШАНС НА МЪРИ ДА ПОКАЖЕ,ВЕЛИК ЛИ Е КАТО ТРЕНЬОР ИЛИ Е ПРОСТО ЕДИН ОТ МНОГОТО УСПЯВАЩИ ЗА ОПРЕДЕЛЕН ПЕРИОД С ОПРЕДЕЛЕНИ ИГРАЧИ!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
гил галад написа:
Трябва ни силен физически играч като Мариан Христов например


Между другото, играчи с подобна характеристика има доста в Чехия и Словакия. Винаги съм се чудел, що не взимаме нищо от там, но явно е трудно да ги навиеш да играят в България

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 3:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
STALKER написа:
гил галад написа:
Трябва ни силен физически играч като Мариан Христов например


Между другото, играчи с подобна характеристика има доста в Чехия и Словакия. Винаги съм се чудел, що не взимаме нищо от там, но явно е трудно да ги навиеш да играят в България


Със заплатките предлагани от батко,естествено че никой няма да се навие....иначе ония забавник от свинете си беше бая приличен играч


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Да и аз за тоя се сетих, още си джитка в Спарта Прага

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 3:58 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Сега не казвам да купим звездите на Спарта или Славия,ама по Жилина,Теплице,и любимата Трнава съм убеден че има доста играчи дето ще стават за нас....обаче резака саид само заплата прибира,работа кур


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 4:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
Цитат:
Йордан Тодоров с две фрактури на крака от влизането на Тасевски
Пон, 2007-12-03 15:06
Полузащитникът на лит(*кс-етрополе Йордан Тодоров е с две фрактури на левия крак като последствие на изключително грубото влизане на македонеца Дарко Тасевски вчера в 81-ата минута на срещата с Левски, информира сайтът на "червените".

Това стана ясно след направените допълнителните изследвания и повторен преглед на играча днес. Контузията ще извади от игра национала най-малко за един месец.

Както е известно, вчера се наложи Тодоров да бъде изкаран с линейка от стадиона заради тежката травма.


Незнам как с 2 счупвания в крака, Данчо ще стане и ще почне да се бута в мелето все едно нищо му няма... :roll:

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Марио написа:
Цитат:
Йордан Тодоров с две фрактури на крака от влизането на Тасевски
Пон, 2007-12-03 15:06
Полузащитникът на лит(*кс-етрополе Йордан Тодоров е с две фрактури на левия крак като последствие на изключително грубото влизане на македонеца Дарко Тасевски вчера в 81-ата минута на срещата с Левски, информира сайтът на "червените".

Това стана ясно след направените допълнителните изследвания и повторен преглед на играча днес. Контузията ще извади от игра национала най-малко за един месец.

Както е известно, вчера се наложи Тодоров да бъде изкаран с линейка от стадиона заради тежката травма.


Незнам как с 2 счупвания в крака, Данчо ще стане и ще почне да се бута в мелето все едно нищо му няма... :roll:
Не беше от това влизане а от по-късно. Пак сънуват тия прасета. Айде нова декларация.
Ако наистина Дарко му беше счупил крака на 10 места дори - хвала

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 4:21 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
STALKER написа:
гил галад написа:
Трябва ни силен физически играч като Мариан Христов например


Между другото, играчи с подобна характеристика има доста в Чехия и Словакия. Винаги съм се чудел, що не взимаме нищо от там, но явно е трудно да ги навиеш да играят в България


Ти имаш ли идея к'ви са дървари в буквалния смисъл на думата?Ако не станат хокеисти,тогава се пробват във футбола.Там всичко качествено се обира от Спарта и Славия Прага или отива в Германия.Тука такъв нема да дойде никога.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
ДипломатО написа:
STALKER написа:
гил галад написа:
Трябва ни силен физически играч като Мариан Христов например


Между другото, играчи с подобна характеристика има доста в Чехия и Словакия. Винаги съм се чудел, що не взимаме нищо от там, но явно е трудно да ги навиеш да играят в България


Ти имаш ли идея к'ви са дървари в буквалния смисъл на думата?


Нали за играч "тип Мариан Христов" говоримм все пак :lol:
Пределно ясно ми е, че трудно ще ги излъжем да играят в БГ, при положение, че Австрия и Втора Бундеслига са им под носа :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 4:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Тасевски счупил крака на Йордан Тодоров

Футболистът на лит(*кс-етрополе Йордан Тодоров е с две фрактури на левия крак като последствие на изключително грубото влизане на македонеца Дарко Тасевски вчера в 81-ата минута на срещата с Левски, предаде официалният сайт на "червените".
Това стана ясно след направените допълнителните изследвания и повторен преглед на играча днес. Контузията ще извади от игра национала най-малко за един месец.

Както е известно, вчера се наложи Тодоров да бъде изкаран с линейка от стадиона заради тежката травма.

:twisted:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Не виждам нищо смешно относно МАРИАН!Достатъчно съм го гледал за да знам,че спокойно му подаваха топката или си я вземаше сам след,което спокойно носеше на гърба са по трима противника!Това,че не случи на треньори и игра в най-мутренските времена,не го прави по-слаб играч!Освен това отговорът на въпроса,защо национала не върви е следният:защото нямаме играч като него!Ако ви прави впечатление,нещата не вървят откакто той се контузи!И аз като бях дечко се възхищавах на такива слаботелесни дребностъпчовци като мечо,но повярвайте ми не те правят големия футбол!За да не ме разберете неправилно,ще кажа,че играчи като ИЛИАН ИЛИЕВ,ТОДОР БАРЗОВ и дори самия МАРАДОНА са също дребни на ръст,но нямат нищо общо с подобните на мечо!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
гил галад написа:
Не виждам нищо смешно относно МАРИАН!Достатъчно съм го гледал за да знам,че спокойно му подаваха топката или си я вземаше сам след,което спокойно носеше на гърба са по трима противника!Това,че не случи на треньори и игра в най-мутренските времена,не го прави по-слаб играч!Освен това отговорът на въпроса,защо национала не върви е следният:защото нямаме играч като него!Ако ви прави впечатление,нещата не вървят откакто той се контузи!И аз като бях дечко се възхищавах на такива слаботелесни дребностъпчовци като мечо,но повярвайте ми не те правят големия футбол!За да не ме разберете неправилно,ще кажа,че играчи като ИЛИАН ИЛИЕВ,ТОДОР БАРЗОВ и дори самия МАРАДОНА са също дребни на ръст,но нямат нищо общо с подобните на мечо!


Нищо лошо не сме казали за Мариан, на мен ми беше голям любимец, а да не говориме, че и като човек е много точен.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 5:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ТАСЕВСКИ ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС :D :D :D :D :D :D

ТАЗИ ГОДИНА КРАК, ДОГОДИНА ГЛАВА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Boyo написа:
ТАСЕВСКИ ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС :D :D :D :D :D :D

ТАЗИ ГОДИНА КРАК, ДОГОДИНА ГЛАВА



ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИ МУ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аз не разбрах, защо Тасевски остана резерва, а вие разбрахте ли? :oops: :roll:

П.П. Също и Хичо

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
STALKER написа:
Аз не разбрах, защо Тасевски остана резерва, а вие разбрахте ли? :оопс: :ролл:



от пирогов са помолили, че е неделя и са в намален състав


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 5:28 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
гил галад написа:
Не виждам нищо смешно относно МАРИАН!Достатъчно съм го гледал за да знам,че спокойно му подаваха топката или си я вземаше сам след,което спокойно носеше на гърба са по трима противника!Това,че не случи на треньори и игра в най-мутренските времена,не го прави по-слаб играч!Освен това отговорът на въпроса,защо национала не върви е следният:защото нямаме играч като него!Ако ви прави впечатление,нещата не вървят откакто той се контузи!И аз като бях дечко се възхищавах на такива слаботелесни дребностъпчовци като мечо,но повярвайте ми не те правят големия футбол!За да не ме разберете неправилно,ще кажа,че играчи като ИЛИАН ИЛИЕВ,ТОДОР БАРЗОВ и дори самия МАРАДОНА са също дребни на ръст,но нямат нищо общо с подобните на мечо!


Мариан сам мъкнеше отбора в сезона когато свинете взеха дубъл в тамагочето....докато джуджето ми беше любимец от големя отбор от 90те :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
Сега говорих с една прятелка, която беше в сектор Г и ми каза, че след мача имало мелета...

тя:

Цитат:
"Некви с качулки, виждаха им се само очите си стояха на спирката и гледаха лошо... ние само минахме оттам и те после ни нападнаха в гръб... Стана голямо меле, ние бяхме повече, но незнам кой победи аз продължих напред..."

"После в маршрутката за към Дружба се качи някакъв с шалче на цесека седна до нас, но по едно време си върза шалчето на крака и извади синьо шалче... Обаче най отзад в маршрутката имаше некви момчета без шалове свалиха го тоя и го пребиха, като му взеха и двата шала..."
:roll: :lol:

Незнам кое е вярно и кое не, предполагам повечето неща са преувеличени... :lol:

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 5:37 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
.

ЕВАЛА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ СТЮАРДИ, ЗА НЕВЕРОЯТНАТА РАБОТА И ДА ИМ КАЖА ЧЕ ИСТИНСКИ ОБИЧАТ ТОЗИ ОТБОР, ЕВАЛА ЗА ВСИЧКИ КОЙТО ОТ 10.00 РАБОТЕХМЕ И УСПЯХМЕ !!!

И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ ... [/color][/b] :!:[/quote]


И коя е "невероятната работа"? Да бият хората ли? Продажници, ето това са тия твои "колеги стюарди"! За по 50 лв. тия същите хора, които правиха свинщини до преди време, сега вече много се борят за мир в сектора. Батков плаща,а те ще чистят сектора от всичко що е в разрез с неговите правила...Слагаш елечето и можеш безпрепятствено да млатиш хората в сектора. Довчерашните "ултраси" днес са купени за жълти стотинки...кво да коментирам повече...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Странно ми беше поведението им. Нали за това е целия вой срещу полицайте, защото бият, а сега какво стана?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 5:45 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
al3kz написа:
Странно ми беше поведението им. Нали за това е целия вой срещу полицайте, защото бият, а сега какво стана?


Въпросът ти е риторичен. И зададен на място! Вой тогава срещу полицията, която междудругото не млатеше така както вчера млатеха "нашите момчета".. Храната прави борбата, в случая - Парата прави борбата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 6:37 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
STALKER написа:
Аз не разбрах, защо Тасевски остана резерва, а вие разбрахте ли? :оопс: :ролл:

П.П. Също и Хичо

Ми защото Мъри е страхливец... заложи на "опитните", само и само да не поеме и най-малкия риск...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 6:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Един уважаващ себе си треньор не може да определя състава си по това кой какви заслуги има последните 3 години...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 6:54 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
това просто ме разби
Цитат:
лит(*кс-етрополе прегази Левски


лит(*кс-етрополе смачка Левски на националния стадион. Червените биха само 1:0, но изпуснаха още много. Гола вкара в 13-ата минута Филипе Машадо.
Сините играха все едно се виждат за първи път. От разгром ги спаси само Гошо Вратарчето. Изпълнителният директор на Левски Наско Сираков бе ядосан.

Цветан Ламбрев


http://www.7sport.net/7sport/index.htm :evil: :evil: :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Момчета, станалото- станало, колелото се върти - знаете, че на 3 години им инкасираме по една загуба - така е във футбола. 'Алал да им е, после пак идват 3 години синя доминация.
Аз обаче влязох само, за да ви благодаря за това, което направихте вчера на трибуните - не вярвах, че ще видя нещо подобно някога в България, но сектор Б ме уби вчера. За момент ми се дорева, че не съм в Б, но после не съжалих, защото видях цялата тая прелест отстрани. Евала, благодаря на замесените :)

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
8.Lampard написа:
това просто ме разби

http://www.7sport.net/7sport/index.htm :евил: :евил: :евил:


Въпросната подлога е гл. редактор на вестника на унсс,няма такава малоумна личност


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
8.Lampard написа:
това просто ме разби
Цитат:
лит(*кс-етрополе прегази Левски


лит(*кс-етрополе смачка Левски на националния стадион. Червените биха само 1:0, но изпуснаха още много. Гола вкара в 13-ата минута Филипе Машадо.
Сините играха все едно се виждат за първи път. От разгром ги спаси само Гошо Вратарчето. Изпълнителният директор на Левски Наско Сираков бе ядосан.

Цветан Ламбрев


http://www.7sport.net/7sport/index.htm :evil: :evil: :evil:


Ми ти на 4 греди, 6 пъти сам срещу вратаря и невъзможност на Левски да изнесе топката как му викаш освен "смачка" :lol: :lol:

Ах колко жалко е да си чорбар...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
acrimonious написа:
8.Lampard написа:
това просто ме разби
Цитат:
лит(*кс-етрополе прегази Левски


лит(*кс-етрополе смачка Левски на националния стадион. Червените биха само 1:0, но изпуснаха още много. Гола вкара в 13-ата минута Филипе Машадо.
Сините играха все едно се виждат за първи път. От разгром ги спаси само Гошо Вратарчето. Изпълнителният директор на Левски Наско Сираков бе ядосан.

Цветан Ламбрев


http://www.7sport.net/7sport/index.htm :evil: :evil: :evil:


Ми ти на 4 греди, 6 пъти сам срещу вратаря и невъзможност на Левски да изнесе топката как му викаш освен "смачка" :lol: :lol:

Ах колко жалко е да си чорбар...


Авторът на статията сигурно си е сръбвал в компанията на БаткО, а после и двамата са се изцепили.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com