forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:13 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
сас сигурност мога да ви каja че това са били прасета....снощи едни прасета го говориха...незнаех обаче дали на отиване или на вращане ше става....но и в двете посоки бехме бдителни...слава боgu и ние бехме в парвата 12ка :?

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Последна промяна Soul на Съб Ное 24, 2007 11:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
PoKi написа:
kreten написа:
PoKi написа:
Momo_Levski_1914 написа:
Хмм аз се прибрах спокойно :shock: А къде е това триъгълника?

Става въпрос за кв. Триъгълника :wink:

:lol: :lol: триъгълника е там дето е некъв триъгълник :lol: и там обръщат трамваите

Ем незнам не се ли води така и кварталО :lol: Може да съм в грешка шот тая част от София ми е леко мъгла :lol:

:lol: има и квартал Триъгълника(дето не го знам къде е ) ама тва дет стана там е друг триъгълник :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 959
kreten написа:
PoKi написа:
kreten написа:
PoKi написа:
Momo_Levski_1914 написа:
Хмм аз се прибрах спокойно :shock: А къде е това триъгълника?

Става въпрос за кв. Триъгълника :wink:

:lol: :lol: триъгълника е там дето е некъв триъгълник :lol: и там обръщат трамваите

Ем незнам не се ли води така и кварталО :lol: Може да съм в грешка шот тая част от София ми е леко мъгла :lol:

:lol: има и квартал Триъгълника(дето не го знам къде е ) ама тва дет стана там е друг триъгълник :lol:

К*р за всички триъгълници и квадрати :lol: САМО ЛЕВСКИ другото как дойде ! :lol: :lol:

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
Абе поне си беше весело и на отива не и на връщане, а тоя триъгълник остава вовеки веков в историята! :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3933
Местоположение: София
Първа 12ка, втора 12ка...В 11ката си беше най-добре... :8) (втората :lol: )

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Слаб мач, много добра агитка, многобройна и здраво викане на моменти, знамената на 2 пръчки :smt023 , факлите, 15 минути "ЛЕВСКИ ШАМПИОН"...всичко около агитката беше на 6 или поне на 5 1/2 ;)

за самия мач кво да се каже - скучен мач в който владеехме положението но не стигахме до чиста голова ситуация през доковските дървета (11 отзад)...може би Йовов е за резервната скаймейка...Мьечо няма да го коментирам (той си знае), Седрик игра слабо...единствено оплютия по-горе Лусио и Боримиров играха на ниво...в средата на
терена е хаос няма кой да задвижи бъдещите атаки които да станат на чисти положения.....но важното е че дали силно или слабо да играе отбора ние сме зад него :!: САМО ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!


П.С. и искам да се обърна към thebluegod
АБЕ ЕЙ МАЛОУМНИК ТИ ЩЕ СПРЕШ ЛИ ДА ПИШЕШ ПРЕЗ 3 МНЕНИЯ ПО 2 ДУМИ С КОИТО ДА ОПЛЮВАШ ОТБОРА???? КЛЕЧИ СИ ПРЕД ТЕЛЕВИЗОРА И СИ ЛЮПИ СЕМКИТЕ АКО СМЕ "ИЗГУБИЛИ ТИТЛАТА" СМЕНИ КАНАЛА И СИ ПУСНИ ДИЕМАТА ГЛУПАК!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Модераторите да му позачистят мненията на тоя че ми напомня мрънкяло от сектор "А" :evil:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 12:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Тоя Рабе(х) ми харесва на мен как играе, въпреки че това днеска не му беше постът. С топка в крака играе добре и добри пасове пуска.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Бразилчето мирише на футбол отвсякъде!!! И аз съм съгласен с горното мнение, че Рабе е един от малкото защитници които знаят какво да правят с топка в крака ( по-различно от здраво чистене де ). На моменти през първата част ми направи впечатление как никой от нашите не търсеше топката и не тичаше, така Топчо и Игор бяха принудени поне 5 пъти да ръкомахат, че няма на кой да подаят и го правеха помежду си. Бразилците да идват, та да заприличаме на мачкащ отбор, и да не се задоволяваме само с "добра игра, но малшанс". Каквото и да си говорим селски отбори винаги са играли по този начин, но в предишни години ги биехме като тъпани, я веднъж в година един-два Х-са, сега през 2 кръга...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 1:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Прасета са били на Триъгълника и то сериозна засада, макар че нищо не са тупнали... Мислете го кво ше правите другата седмица - ако някой ще го лигави, трябва да са те :wink: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 2:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Аз минах през надлеза половин час след мача и имаше няколко наши момчета се обясняваха с ушеви но не видях никакви свине и летящи патрулки :roll:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 2:13 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 1:57 am
Мнения: 647
Местоположение: На запад!
Точно тези които са се правили днеска на мъже,ще закъсат много сериозно :wink:

_________________
кура ми в гъза ти спи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 2:37 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
PoKi написа:
К*р за всички триъгълници и квадрати :lol: САМО ЛЕВСКИ другото как дойде ! :lol: :lol:


Особено за триъгълниците, квадратите ги оставям на който ги иска :D

Иначе това с трамвая неприятно, но немезисът е като Чък Норис - той чака :)

И малко размисли:

Самият мач - нашите нямат желание, мотивация - така ги болеше фара за мача през първия час, че по-зле не може да е. Хубаво, че ги поразбудихме малко с Ла-ла-ла, ама после пълно безхаберие пред вратата... сумати лоши пасове, едно или две добри центрирания от статични, никаква концентрация при другите такива, недобре тренирани последните дни комбинации пред наказателното, на които все нещо им липсваше...

Иначе по-селски отбор от буферите, както някой каза, аз не съм гледал срещу нас от много време. Ама явно какъвто президентът, такива и всички останали там.

Съдията също под всякаква, никакъв усет... да ходи да свири волейбол... примерно.

Рабех да не излиза извън нашето поле, че колко е добър пред врата, толкова е трагичен напред.

ЧовекО с микрофона другия път да пие по-малко :lol: :lol:

Седрик слаб в пореден мач... бледо копие на себе си е целия сезон.

За мен липсващото звено беше Дарко...

Мачът с Черноморец трябваше да се играе...

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 2:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Добре, че и чорбата се оака, та да ни реанимира малко... иначе не съм съгласен за липсата на желание... поне по телевизора днеска (успах се за мача :oops: ) си бяха нахъсани, ама просто не им се получаваше... рабех не е за бег със сигурност... Новото цигане направи само 1 не много добро отиграване, през останалото време с всяко докосване го фаулулираха. Йовов добре се включи, Мечо игра добре, ама направи няколко уникални тъпотии... за мене още към 60-тата минута трябваше да влезе Дарко на мястото на Бардон, а Йовов на мястото на Валери... Боримиров и Ричи не бяха на обичайното ниво и особено Ричи много ме разочарова тоя мач :?

Пак казвам... добре, че и чорбетата се оакаха, та ни реанимираха малко... смятам, че при тва положение ако ги биеме другата седмица, до голяма степен ше решиме титлата, щото чорбите тепърва ше започват да губят точки, а нашите ше се поокопитят при една евентуанална победа...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 3:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 7:29 pm
Мнения: 115
Местоположение: България
Абе тия "Офис Гейс" кви засади са правили 1 приятел са го били цел трамвай сме били и никой не е скочил е така... сметни. И то Локо софия майна... от кога па се надигнаха тия смешковци :evil:

_________________
FREEDOM FOR BREIVIK & TARRANT !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Еми явно толкова си можем тоя сезон. Дано след нова година да си подобрим играта, пък и да не станем шампиони не е чак толкова фатално.
Иначе за вчера: мач второто полувреме нямаше. Железничарите общо взето с никаква игра постигнаха своето. За нас е лошото, че вече година не можем да се справим с проблема гостувания. Трябва Мъри да намери някакво решение, да се надяваме, че то ще е в лицето на тези бразилци, дето ги взеха.
Като публика се представихме на отлично ниво. Едно голямо евала на всички.

ПП Бех с Аспирина на мач, та да го похваля малчугана. Добре вика :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 2:21 pm
Мнения: 157
Местоположение: Ireland
Blood&Honour написа:
Абе тия "Офис Гейс" кви засади са правили 1 приятел са го били цел трамвай сме били и никой не е скочил е така... сметни. И то Локо софия майна... от кога па се надигнаха тия смешковци :evil:


офис гейс са чорбари...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Shakespirt написа:
Боримиров и Ричи не бяха на обичайното ниво и особено Ричи много ме разочарова тоя мач :?



Бе не знам, Боримиров може би, ма на мен Ричи супер ми хареса... Дефанзивен халф му е постът и като такъв си играе..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 10:39 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
Беше добро викане .. бях в първата 12ка , нямаше никви проблеми , освен една дърта курва дето мрънкаше :lol: ама я оправихме набързо хаахах .. някой да иска перфоратор ?

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Само според мен ли пък бяхме зле като публика? :oops: Левски шампион се поддържаше сигурно от 300 човека, абсолютно, чак досадно еднообразие в песните, не че ни е и толкова богат репертоара... Пълно беше и с жълти подводници - точно един път я изпяхме... Ма не може всеки път да ставаме шампиони в Надежда :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 11:10 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 715
Trooper написа:
Само според мен ли пък бяхме зле като публика? :oops: Левски шампион се поддържаше сигурно от 300 човека, абсолютно, чак досадно еднообразие в песните, не че ни е и толкова богат репертоара... Пълно беше и с жълти подводници - точно един път я изпяхме... Ма не може всеки път да ставаме шампиони в Надежда :?

кви 300 човека :lol: :roll: по едно време ми се струваше че само аз и тоя с мегафона пеехме. Тъпо е че отбора като не му върви играта и публиката се сдухва и не се пее толкова :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Sincе 1914 написа:
Беше добро викане .. бях в първата 12ка , нямаше никви проблеми , освен една дърта курва дето мрънкаше :lol: ама я оправихме набързо хаахах .. някой да иска перфоратор ?


Ей няма да се спрете с тия глупости да чупите перфоратори... кво толкова ви кефи, всички как се радвахте, като го счупихте, все едно кой знае какво бяхте направили. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
леле къв си герой.. тоя перфоратор трябва да ти се набута в задника, автобусни хулигани. :x пишлегар!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Sincе 1914 ,не те ли е срам бре,вагабонтин....
това ли са феновете на Левски..

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Morning Glory написа:
Но е задължително да се отбелязва истината, а тя е, че срещу нас се хвърлят със зъби и нокти всички селски отборчета, предвождани от Локото. Почвам да си мисля, че за победа срещу Левски дават 6 точки, а за X - 3. Има и бонуси, ако провокираш и изпросиш червен картон на някой от Левски.


Нека скачат, така трябва. А ако искаме да правим нещо в Европа колкото и да скачат трябва да ги бием. Тъпото е, че сега ще бием чорбата, ще върнем надеждите и още следващия кръг ще на направим равен със Славия...

Липсва мотивация в тоя отбор!

Може би е време пак феновете да награбят няколко футболисти и да им обяснят , че така не бива - преди 3 години даде резултат


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ми да скачат, ама не избирателно :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
То нашите мачове принципно се играт по едно полувреме, ако не вземем да поведем първото. Второто е лежане до дупка. Вчера Валери направи няколко пропуска първото и след това пробвахме на няколко пъти натиск и онея като виждаха, че вече няма накъде и не мога да си мръднат от наказателното се почваха едни 5 минутни паузи от спорове, разкарване на топка и лежане.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 7:29 pm
Мнения: 115
Местоположение: България
imevladobg написа:
Blood&Honour написа:
Абе тия "Офис Гейс" кви засади са правили 1 приятел са го били цел трамвай сме били и никой не е скочил е така... сметни. И то Локо софия майна... от кога па се надигнаха тия смешковци :evil:


офис гейс са чорбари...


Майко испоснал съм до последно си мислих че са БДЖ са им гледах снимки ебахти смешниците има 3-ма некви свестни сичко друго деца :lol: още по странното че всички снимки са с некви къщи тия да не са СО :lol:

_________________
FREEDOM FOR BREIVIK & TARRANT !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 1:53 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Мен пък рабе /х/ не ми хареса как игра. Незнам защо, но много ни е зле защитата тая година и май основната причина е в налагането на мароканците. Ми като ги налага поне да ги налага като двойка и без туй са свикнали да играят така в мароканския национален. Топчо от толкова неигра хич не беше в час.
Иначе е нормална световна практика да се играе трудно срещу толкова затворени отбори, а това е втория в класирането /в момента/-какви претенции могат да имат тея, като цял мач ми играят на контри като домакини /уж/. Аман от такива смешни отбори. Не гледам мачове на чорбата, но едва ли срещу тях се играе в глуха отбрана и това е главната причина ние да се препъваме срещу някои отбори. Има и отбори /доко пд например/, които играят открито срещу нас и всички знаем какво им се случва, но с такива бетони нема да е лесно и на ман юн...

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Вие вместо да им вкарате на свинете от храстите паветата в гъза,перфоратори наказвате,добре де,толкова ли се паникьосвате,че не знаете какво правите,а по-големи нещастници от тия,които са изпълзели от храстите и са хвърляли камъни по трамвая просто не може да има,дали си дават сметка,не само че човек се различава от животното по това че има поне някаква мисъл,не говоря за морал и чест,не си дават сметка,че в този трамвай има майки с деца и съм сигурен,че се чувстват адски горди,впрочем и наказвачите на перфоратори също

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 25, 2007 8:02 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Дееба кой ми трие мненията? :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com