forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ьа
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 6:08 am
Мнения: 67
Местоположение: София,Велика България
има и нещо друго. коети никои не го казва..големият липсващ е ПЕЛЕТО... този Левски няма нищо обшо със същия Левски с които смазахме тея нещасници само преди няколко месеца...а са си същите играчи..просто трябва да има промени на 2 ги мачкаме свине с 3:0!!!

_________________
...After all that you really do have to ask yourself if it was a worth it? ...Course it fuckin'! http://www.vbox7.com/play:57fe9cbd


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Забелязах че след като Станислав избяга,отбора тръгна надолу.не знам,може и да е случайност

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
1. да не забравяме...че можеше и да паднем тоя мач....според мен Топчо направи класическа дузпа.... :idea:

2. едва ли трябва да продават половината отбор....но Йовов...Бардон..Топузаков...Боримиров....са изчерпани вече за сегашния Левски....а Домовчийски нещо въобще го няма напоследък...лично мнение....дали не се пази за евентуален трансфер зимата...не знам...но нищо не играе...няма го предишния хъс....

3. това бразилче големи ядове ще бере ми се струва у нас...много е крехък....почти всяко единоборство беше на земята....

4.Мъри за пореден път обърка сйстава....а и нещо не може да ги мотивира докрай...не става само с кюскане и блъскане....нека някой да каже колко чисти положения имахме в мача...според мен....нито едно...

5.продължаваме да мечтаем....да вярвяме....и да се надяваме....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:36 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Играта ни може да е слаба,но не е по-слаба от тази на прасетата. Разликата обаче е,че срещу тях почти никой не се напряга,а срещу нас играят като за последно. Днес беше поредния пример този сезон. Общо взето сме сами срещу всички,срещу 15 отбора,съдии и прочее... Всичко е нагласено тази година свинята да е шампион. Но ги чака звучен европейски шамар,докато ние съвсем спокойно можем да пробием в групите на УЕФА :wink:

И най-важното е на 2-ри да ги смажем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:36 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 08, 2007 1:21 am
Мнения: 137
Местоположение: Silistra
Така е Пелето е големия липсващ,но аз лично по слаб Бардон не съм виждъл,но и си личи че Топчо не е играл от доста време.Но лично за мен Рабех беше най-добрия от нашият отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 08, 2007 1:21 am
Мнения: 137
Местоположение: Silistra
targovishte написа:
....а Домовчийски нещо въобще го няма напоследък...лично мнение....дали не се пази за евентуален трансфер зимата...не знам...но нищо не играе...няма го предишния хъс....


Явно Домо е влюбен и не мисли за футбол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
targovishte написа:
1. да не забравяме...че можеше и да паднем тоя мач....според мен Топчо направи класическа дузпа.... :idea:

4.Мъри за пореден път обърка сйстава....а и нещо не може да ги мотивира докрай...не става само с кюскане и блъскане....нека някой да каже колко чисти положения имахме в мача...според мен....нито едно...

1. Оня се спъна преди топчо да беше направил шпагат изобщо. Топката му избяга и игра за дузпа
4. Айде сега, имахме няколко

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Сега сме почти на дъното-отпаднахме безславно от тампере,изоставаме с 10 точки(чорбата водят 1:0 на Черноморец),за купата се мъчим с втородивизионни отбори..трябва план 2009

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Kryten написа:
targovishte написа:
1. да не забравяме...че можеше и да паднем тоя мач....според мен Топчо направи класическа дузпа.... :idea:

4.Мъри за пореден път обърка сйстава....а и нещо не може да ги мотивира докрай...не става само с кюскане и блъскане....нека някой да каже колко чисти положения имахме в мача...според мен....нито едно...

1. Оня се спъна преди топчо да беше направил шпагат изобщо. Топката му избяга и игра за дузпа
4. Айде сега, имахме няколко


За положението,в което Локо искат дузпа май има предварително лягане.
Не съм 100% сигурен, но така ми се струва.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Сан Бабила написа:
Играта ни може да е слаба,но не е по-слаба от тази на прасетата. Разликата обаче е,че срещу тях почти никой не се напряга,а срещу нас играят като за последно. Днес беше поредния пример този сезон. Общо взето сме сами срещу всички,срещу 15 отбора,съдии и прочее... Всичко е нагласено тази година свинята да е шампион. Но ги чака звучен европейски шамар,докато ние съвсем спокойно можем да пробием в групите на УЕФА :wink:

И най-важното е на 2-ри да ги смажем!


и какво от това....дори нека е така...за да си знаем нивото....а не на лято да дойде поредния тампере.... :idea:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Kryten написа:
targovishte написа:
1. да не забравяме...че можеше и да паднем тоя мач....според мен Топчо направи класическа дузпа.... :idea:

4.Мъри за пореден път обърка сйстава....а и нещо не може да ги мотивира докрай...не става само с кюскане и блъскане....нека някой да каже колко чисти положения имахме в мача...според мен....нито едно...

1. Оня се спъна преди топчо да беше направил шпагат изобщо. Топката му избяга и игра за дузпа
4. Айде сега, имахме няколко


1. оня..че легна..легна....но след като Топчо го спъна...просто не му се получи шпагата....а топката въобще не я докосна дори...за мен това беше чиста дузпа...

4. би ли ми припомнил няколко от тях...без да броим мелетата...плод на хаотичен натиск и случайност....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
А иначе мойто мнение за агитката,че този мач не биваше да завършва с възторжени скандирания,.....или хей чуй лит(*кс-етрополе да ви еба майката,или нищо,днес футболистите ни трябваше да изядат тревата,но да победят,но аз не видях такова желание и след такъв мач,при това изключително важен, съм далеч от онзи транспарант Горе главите и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Сега се връщам...тролей 11 ни нападнаха буфери с каманаци и го изпотрошиха...нямам идея какво е ставало с момчетата,които останаха на спирката...само знам че попаднах в баси филма :lol: (куки, линейки,сам ,а покрай мен минават някакви малки кежуълчета и се крият по разни входове) САМО ЛЕВСКИ

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Boyo написа:
но едниственото решение за мен е тотална чистка сега зимата. така както направи мъри като стана треньор. томашич, вагнер, мечо, домовчийски, бардон - тези като минимум


За Томашич на съм съгласен, а Домовчийски въпреки че никога на съм го харесвал, мисля че ако малко се позадъжи ма пейката може и да си оправи играта.
Иначе пореден слаб мач, никъв хъс за игра. Повече какво може да се каже :roll: :roll: :roll: :roll:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
targovishte написа:
4. би ли ми припомнил няколко от тях...без да броим мелетата...плод на хаотичен натиск и случайност....
Най-малкото това на Йовов в края и удара с глава от корнер. Първото също имаше

targovishte написа:
за сега добрата новина е...че Черноморец изравни на прасетата....

Сега ако направят Х трябва да умрем от яд :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Последна промяна Kryten на Съб Ное 24, 2007 6:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
за сега добрата новина е...че Черноморец изравни на прасетата....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Най-после една добра новина!браво на Емо Тодоров-зелето!

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Ivan63 написа:
А иначе мойто мнение за агитката,че този мач не биваше да завършва с възторжени скандирания,.....или хей чуй лит(*кс-етрополе да ви еба майката,или нищо,днес футболистите ни трябваше да изядат тревата,но да победят,но аз не видях такова желание и след такъв мач,при това изключително важен, съм далеч от онзи транспарант Горе главите и т.н.


Имаше 1 момент,когато Мечо загуби топката и се отказа да тича...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Kryten написа:
targovishte написа:
4. би ли ми припомнил няколко от тях...без да броим мелетата...плод на хаотичен натиск и случайност....
Най-малкото това на Йовов в края и удара с глава от корнер. Първото също имаше


едва ли удар с глава от корнер...може да се брои зачисто полужение... :idea:
а иначе...дори да е имало "няколко"....както казваш...не ти ли се струват малко...за отбор с претенции...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
targovishte написа:
Kryten написа:
targovishte написа:
4. би ли ми припомнил няколко от тях...без да броим мелетата...плод на хаотичен натиск и случайност....
Най-малкото това на Йовов в края и удара с глава от корнер. Първото също имаше


едва ли удар с глава от корнер...може да се брои зачисто полужение... :idea:
а иначе...дори да е имало "няколко"....както казваш...не ти ли се струват малко...за отбор с претенции...
Естествено, че ми се струват безкрайно малко. Но не положенията са мерило за отбора, а играта. А тя беше зле. Страшно много грешки в средата на терена

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ivan63 написа:
А иначе мойто мнение за агитката,че този мач не биваше да завършва с възторжени скандирания,.....или хей чуй лит(*кс-етрополе да ви еба майката,или нищо,днес футболистите ни трябваше да изядат тревата,но да победят,но аз не видях такова желание и след такъв мач,при това изключително важен, съм далеч от онзи транспарант Горе главите и т.н.


мда...аз съм на същото мнение....такава подкрепа...а насреща нищо..за сега...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Kryten написа:
targovishte написа:
Kryten написа:
targovishte написа:
4. би ли ми припомнил няколко от тях...без да броим мелетата...плод на хаотичен натиск и случайност....
Най-малкото това на Йовов в края и удара с глава от корнер. Първото също имаше


едва ли удар с глава от корнер...може да се брои зачисто полужение... :idea:
а иначе...дори да е имало "няколко"....както казваш...не ти ли се струват малко...за отбор с претенции...
Естествено, че ми се струват безкрайно малко. Но не положенията са мерило за отбора, а играта. А тя беше зле. Страшно много грешки в средата на терена


ми и аз това ти казвам....игра нямаше...а от там и положения....просто днес наблюдавахме един много...много слаб Левски....и много играчи без грам желание да се раздадат...а това е задължение на треньора..да ги мотивира...а и на собствено разбиране и привързаност към нашата идея...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Днес нямаше футбол. Нашите играха слабо, но не може да се пренебрегнат и останалите фактори - ужасният терен, селската игра на локото - грубости, провокация лежане и рушене на играта, както и съдията, който трябваше да изгони най-малко един човек (зидаря)

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Боримиров: Ще се борим до край Принтирай Боримиров: Ще се борим до край Изпрати
Даниел Боримиров заяви след равенството 0:0 с Локомотив София, че Левски ще се бори до край за титлата с лит(*кс-етрополе, а след това ще се види какво ще стане.

„Винаги ще се борим до край и ще видим какво ще стане. Липсата на концентрация пред гола ни изигра лоша шега. Всеки трябва да се раздава максимално на терена. Не бих казал, че Левски е беззъб”, сподели халфът.

„Не играем добре, но ни остава най-важният мач за тази година дербито с лит(*кс-етрополе. Да покажем, че сме по-добри.


Браво,Боре!

_________________
www.portretite.info
Изображение


Последна промяна инж.-мен. Гатев на Съб Ное 24, 2007 7:19 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:18 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 6:08 am
Мнения: 67
Местоположение: София,Велика България
аиде честито и на свинете Да го духат..макар че е тъпо да им се смеем защото и ние сме трагични..а ЛЕВСКИ винаги е играл добре срещу свинете кат сме супер слаби такаче на ч всички на мачаа да им покажем какво е подкрепаа САМО ЛЕВСКИ!!!! :!: :evil:

_________________
...After all that you really do have to ask yourself if it was a worth it? ...Course it fuckin'! http://www.vbox7.com/play:57fe9cbd


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Така понеже ми изтриха мнението, което разбира се решава всичките проблеми на Левски, да кажa накратко пак.
По-ясен хикс от тоя здраве му кажи. Очаквах го така както се чака да изгрее слънцето.
Следващия кръг пак. Помнете мача и гледайте пролетта къде ще се крият буферите след поредното 0:2 с лит(*кс-етрополе...

_________________
Хайде на бас.


Последна промяна hidden767 на Съб Ное 24, 2007 7:24 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
thebluegod написа:
Боримиров: Ще се борим до край Принтирай Боримиров: Ще се борим до край Изпрати
Даниел Боримиров заяви след равенството 0:0 с Локомотив София, че Левски ще се бори до край за титлата с лит(*кс-етрополе, а след това ще се види какво ще стане.

„Винаги ще се борим до край и ще видим какво ще стане. Липсата на концентрация пред гола ни изигра лоша шега. Всеки трябва да се раздава максимално на терена. Не бих казал, че Левски е беззъб”, сподели халфът.

„Не играем добре, но ни остава най-важният мач за тази година дербито с лит(*кс-етрополе. Да покажем, че сме по-добри.

Браво,Боре!


и кое му е бравото.... :shock:
стандартните думи...при такива ситуации....липса на концентрация...пфу...да не са излезли на разходка....излезли са да вкарват голове....и ако по врема на мач нямат концентрация...аз не виждам кога ще я придобият.....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
hidden767 написа:
Така понеже ми изтриха мнението, което разбира се решава всичките проблеми на Левски, да кажa накратко пак.
По-ясен хикс от тоя здраве му кажи. Очаквах го така както се чака да изгрее слънцето.
Следващия кръг пак. Помнете мача и гледайте пролетта къде ще се крият буферите след поредното 0:2 с лит(*кс-етрополе...
Изтриха ти мнението,защото разсъждаваше колко ползи имало от това да паднем от свинете,а мача с тях не е просто някакъв си мач,или си го забравил

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Ivan63 написа:
hidden767 написа:
Така понеже ми изтриха мнението, което разбира се решава всичките проблеми на Левски, да кажа накратко пак.
По-ясен хикс от тоя здраве му кажи. Очаквах го така както се чака да изгрее слънцето.
Следващия кръг пак. Помнете мача и гледайте пролетта къде ще се крият буферите след поредното 0:2 с лит(*кс-етрополе...
Изтриха ти мнението,защото разсъждаваше колко ползи имало от това да паднем от свинете,а мача с тях не е просто някакъв си мач,или си го забравил

Ми ние няма да паднем от свинете то е ясно. Те са същата жалка картинка само дето на тях не им скачат толкова. Единствената полза е нашите да се кротнат да разберат че тая година няма да са шампиони и да играят без напрежение, както беше преди 2 години.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не мога да ти разбера логиката за това 'няма да сме шампиони 10000%' като зимата може палачинката да се обърне на 180 градуса и ония да се чудят как да бият. Докато точките са < 10 всичко е възможно.

А и просто не мога да повярвам какъв шанс изпускаме да ги дръпнем сериозно. Много ме е яд за това

А хубавото при нас сега е, че ние не правим проблеми сега, а свинете дето са по 500 души на домакинство сега ще режат вени

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Последна промяна Kryten на Съб Ное 24, 2007 7:36 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com