forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Не знам и на Вагнер какво му беше станало - цял мач абсолютно неадекватен - с Лопеш започнаха да се провокират още от начало, цял мач страшно изнервен. :roll: Абсолютно нелеп червен картон си изпроси!

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:26 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
На 2-ри искам да разбиете главите на свинете,да ги смачкате на терена и извън него,искам да се лее чорбарска кръв из цяла София!

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Нека вметна, в случай, че се появят драматизатори, че "Левскар да си, братко, е дума голяма - левскар да си, братко, е чест!" и, че далеч не са титлите и победите това, което ни обединява :!:
На 2-ри няма извинения за неприсъствие!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 9:42 am
Мнения: 137
Страшно слаб мач :shock:
Блъскане, ритане и дотам.Общо 3-4 положения за цял мач.
Това ново бразилче има техника, но трябва да се бори по-вече а не да чака само. Вагнер и той се бе страшно изнервил и накрая не издържа.
Единсвено Боримиров игра и се бори за двама :smt038


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:50 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Лошото е че чорбата поведе с 1:0 на Черноморец

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:51 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Единственият начин да не загубим титлата(а ние почти сме я загубили) е през зимата да продадем няколко играчи и да купим няколко халфа и нападател

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Сега се връщам от стадиона и искам да кажа много неща, но ще бъда кратак, щото нямам сили да пиша:

1. Играта ни не беше това, което трябваше да бъде, но че доко играха за Х, си личеше от километри. Това лежане след всяко единоборство и лежане дори когато нямаше такова ме уби..

2. Никога не съм вярвал в конспирации, че един отбор играе по различен начин срещу Левски и ц(*ка... Днес се убедих. Бях на стадиона на ЦДНА- Доко и днес и мога да кажа, че днес мръсните подлоги изораха стадиона...

3. Това ми е най- на сърце... Искам да поздравя тези 2 хиляди души (или колкото бяхме там), че не млъкнахме до самия финал, а и след това... Нямаше тиха минута. Браво на мегафоните, браво и на човека с тъпана. Забравих кой беше написал в подписа си "Аз не пея за победа, а за Левски"... Много е прав, днес се видя какво значи синята публика. Тя е най- великата...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:53 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 08, 2007 1:21 am
Мнения: 137
Местоположение: Silistra
Кво да кажа цял мач лежане по тревата и това ли е големия отбор на Доко.Големия отбор още малко и бяха го направили "евробоец" майка им да еба мизерна да еба,па ония селянин Караджинов ебати мастията,най добре ще направи да се върне по строежите.Кво да кажа за мен най добро впечетление ми направи Рабех.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
В България футбол нема, в случай, че некой още не е разбрал

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Trooper написа:
Нека вметна, в случай, че се появят драматизатори, че "Левскар да си, братко, е дума голяма - левскар да си, братко, е чест!" и, че далеч не са титлите и победите това, което ни обединява :!:
На 2-ри няма извинения за неприсъствие!

Обединява ни всички омразата към свинете , ЩЕ ГИ ЕБЕМ НА 2РИ , А РАЗГРОМ , БИ БИЛ МНОГО ПО-СЛАДЪК ОТ НЕКВА ТИТЛА!

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:00 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Наще са класа обаче :lol: Няма такива отигравания,заклевам ги,особено от двойния удар в тъч :lol:
Нищо не е свършило.2 победи над измисления отбор и готово...

П.С:А мега бразилеца Вагнер ще е хубаво да се задаржи на пейката дългичко...доста дългичко

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 9:42 am
Мнения: 137
STALKER написа:
В България футбол нема, в случай, че некой още не е разбрал

Това е ясно и затова публиката от година на година намалява. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
За втори мисля да заложа повечко пари за под 2.5 гола и малко на 0:0 и 1:1, едва ли ще сбъркам... :8)

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Най-големият антифутбол, който съм гледал. Играхме слабо, но тея доковци цял мач блъскане и лежане, трябваше по 10 мин продължение и двете полувремена. Абсолютно никакъв футбол. Ето така се опитват да спрат Левски - убийство на футбола до дупка. На чорбата който можа - легна. А и тяхната игра след седмица ще е същата, убеден съм. Добре че е на националния

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
STALKER написа:
За втори мисля да заложа повечко пари за под 2.5 гола и малко на 0:0 и 1:1, едва ли ще сбъркам... :8)


Ами то българското първенство си е under-ско по принцип, пък и като знам последните дербита какво чудо бяха...

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
FLAME написа:
STALKER написа:
За втори мисля да заложа повечко пари за под 2.5 гола и малко на 0:0 и 1:1, едва ли ще сбъркам... :8)


Ами то българското първенство си е under-ско по принцип, пък и като знам последните дербита какво чудо бяха...


То на тия разорани ниви, се едно, че ритат с медицинска топка, ебаси :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Последна промяна Кока-Кольо на Съб Ное 24, 2007 6:06 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:06 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Батков да развързва кесеята!Спешно трябват нови играчи!и да се продадат няколко

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
И какво,Локото са ни виновни,че ние страшно куцаме,че нямаме удар към вратата,явно,че на много от тях трябва да им се припомни колко тежка е синята фланелка

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ivan63 написа:
И какво,Локото са ни виновни,че ние страшно куцаме,че нямаме удар към вратата,явно,че на много от тях трябва да им се припомни колко тежка е синята фланелка
И това го има. Днес Мечо и Валери бяха отчайващи, Хичо и Бардон също доста зле.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Ivan63 написа:
И какво,Локото са ни виновни,че ние страшно куцаме,че нямаме удар към вратата,явно,че на много от тях трябва да им се припомни колко тежка е синята фланелка


И това го споменах - играхме безобразно.
Би било хубаво да се опитаме този сезон да пообновим и поосвежим състава - вижда се,че като цяло играта не се получава.
Ще видим бразилците, би трябвало и да продадем някой.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
На Караджинов да му изсъхнат кокаляците,гаден зидар :x Иначе кво да му говорим,такива мачове колкото щеш.Хвърлят се срещу ЛЕВСКИ а срещу някои други никви ги нема.Това може да се види и срещу Славия.А колкото по-трагични стават свинете,толкова повече нараства разликата :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:19 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Този сезон Бардон е в супер слаба форма

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 959
Даеба буферите все едно игреха мача на живота си. За тоя хикс ..... 2 атаки направиха те. Верно имахме и ние много слаби моменти . Ама 70 процента от времето топката беше в нас . Много забележки към Бардон ! :(

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
продължаваме с трагичната игра. само преди няколко месеца тея ги сгазихме , а сега не можем да стигнем до положение... почти същите играчи и при тях и при нас...

кофти работа, ако чорбата бият днес титлата мнооого се отдалечава. от една страна да играем за уефа ще е добре, че да наваксаме малко с коефициента, но чорбата с тоя смешен отбор да станат шампиони и незаслужено. тъпото е че и ние не заслужаваме към момента - мачовете с литекс и локото го показват. нещо стана в тоя отбор, но не мога да разбера какво - некои играчи от европейско ниво слезнаха на ниво калиакра и светкавица... не знам каква е причината, но едниственото решение за мен е тотална чистка сега зимата. така както направи мъри като стана треньор. томашич, вагнер, мечо, домовчийски, бардон - тези като минимум. не добавям топчо само заради огромното уважение към това, че толкова години е с нас. борето да се отказва и да го праим помощник треньор. ако може да вземем марчо дафчев нема да е зле, иначе други не ни трябват, стига бразилците да не са пълен ташак - има млади момчета дето са жадни за победи и успехи, те трябва да играят


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:24 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 9:42 am
Мнения: 137
Бардон играе нервно и слабо,можеби защото е контузен или чуства че при евентуално привличане на бразилците няма да е титуляр...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Ivan63 написа:
И какво,Локото са ни виновни,че ние страшно куцаме,че нямаме удар към вратата,явно,че на много от тях трябва да им се припомни колко тежка е синята фланелка


Абсолютно си прав, нашите са пълни нещастници тоя сезон.

Но е задължително да се отбелязва истината, а тя е, че срещу нас се хвърлят със зъби и нокти всички селски отборчета, предвождани от Локото. Почвам да си мисля, че за победа срещу Левски дават 6 точки, а за X - 3. Има и бонуси, ако провокираш и изпросиш червен картон на някой от Левски.

ЕДИТ
И всъщност в това няма нищо лошо. Лошото е, че чорбата я галят с перце... цял живот. Идва 2-ри, майка ви дееба!

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Последна промяна Morning Glory на Съб Ное 24, 2007 6:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
PoKi написа:
Даеба буферите все едно игреха мача на живота си. За тоя хикс ..... 2 атаки направиха те. Верно имахме и ние много слаби моменти . Ама 70 процента от времето топката беше в нас . Много забележки към Бардон ! :(


За мен повечето са към Валери, но факт е , че целият отбор не се откриваше на човека с топка...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: ьа
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 6:08 am
Мнения: 67
Местоположение: София,Велика България
има и нещо друго. коети никои не го казва..големият липсващ е ПЕЛЕТО... този Левски няма нищо обшо със същия Левски с които смазахме тея нещасници само преди няколко месеца...а са си същите играчи..просто трябва да има промени на 2 ги мачкаме свине с 3:0!!!

_________________
...After all that you really do have to ask yourself if it was a worth it? ...Course it fuckin'! http://www.vbox7.com/play:57fe9cbd


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:35 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Забелязах че след като Станислав избяга,отбора тръгна надолу.не знам,може и да е случайност

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
1. да не забравяме...че можеше и да паднем тоя мач....според мен Топчо направи класическа дузпа.... :idea:

2. едва ли трябва да продават половината отбор....но Йовов...Бардон..Топузаков...Боримиров....са изчерпани вече за сегашния Левски....а Домовчийски нещо въобще го няма напоследък...лично мнение....дали не се пази за евентуален трансфер зимата...не знам...но нищо не играе...няма го предишния хъс....

3. това бразилче големи ядове ще бере ми се струва у нас...много е крехък....почти всяко единоборство беше на земята....

4.Мъри за пореден път обърка сйстава....а и нещо не може да ги мотивира докрай...не става само с кюскане и блъскане....нека някой да каже колко чисти положения имахме в мача...според мен....нито едно...

5.продължаваме да мечтаем....да вярвяме....и да се надяваме....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com