forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 23, 2007 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Еми ОК, ама после що Въздушната шир, България е нашата родина, Синият лъв и пр. ще се пеят от 100 човека, разпръснати из сектора, както и на гостуванията, а останалите ще продължат да си се побутват и да нехаят... Не разбирам, наистина - ако искаме да се развиваме като агитка, трябва по-сериозно да се подхожда точно към този род мачове... Накрая пак ще ревем що не се знаят песните и що на големите мачове въртим 3 скандирания и 3 песни...

Едит - тия неща верно сме си ги казвали тук по 15 хиляди пъти, няма смисъл да задълбаваме :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 23, 2007 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Вчера, след последния куплет на Нии сме фенове милиони, някакав зад мен я продължи песента с текста на Звезда. :shock: :shock: :shock: :roll:

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 23, 2007 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Транспарантите бяха добрата идея,въобще весела вечер си беше и за пореден път да кажа,друго си е вкъщи,на Васил Левски като е мача

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 23, 2007 4:45 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Ivan63 написа:
Транспарантите бяха добрата идея,въобще весела вечер си беше и за пореден път да кажа,друго си е вкъщи,на Васил Левски като е мача


Абсолютно. Много по-футболно е цялото настроение на Васил Левски,нашия дом,на пъпа на София :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 23, 2007 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Ами на мен ми харесаха наще, добре играха вчера. Да се надяваме че са тръгнали нагоре. Можеше и с повече от 4 да ги резнем, амам айде сега претенции. Иначе атмосферата не беше кой зане какво, а и беше доста студено, ма това не е оправдание. Колко бяхме на стадиона някой знае ли официална статистика ?

- Ето репортаж от мача вчера - от БТВ и подробено от Спортен СвятИначе ето репортажите на НТВ и БТВ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 23, 2007 8:52 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
thegboy написа:
Ами на мен ми харесаха наще, добре играха вчера. Да се надяваме че са тръгнали нагоре. Можеше и с повече от 4 да ги резнем, амам айде сега претенции. Иначе атмосферата не беше кой зане какво, а и беше доста студено, ма това не е оправдание. Колко бяхме на стадиона някой знае ли официална статистика ?

- Ето репортаж от мача вчера - от БТВ и подробено от Спортен СвятИначе ето репортажите на НТВ и БТВ

Според сайта за 5 милиона 7000,според мен 5.500 максимум 6.Иначе добро клипче как се казва песента?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 23, 2007 10:12 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 5:58 am
Мнения: 196
Местоположение: КАРЛОВО
Тоя мач никога няма да го забрава - и друг път е имало простотии по пътя ама тоя път направо... :D Иначе мисля че моя любимец Хичо тоя път се представи блестящо. Добро впечатление ми направиха и Мечо и Сърмов (удара в гредата). В тоя мач показахме нашата игра :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 23, 2007 10:14 pm 
Tech0 написа:
Вчера, след последния куплет на Нии сме фенове милиони, някакав зад мен я продължи песента с текста на Звезда. :shock: :shock: :shock: :roll:

pune tribine ludih navijaca... :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Някой да даде линк към песента, която пуснаха второто полувреме по мегафона. София Запад, етц. , че ми се стори доволна. :)

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
http://www.data.bg/f.php?fid=28326525 :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 12:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 90
Местоположение: ПЕРНИК!
Тази победа не беше просто победа! Това беше ЛЕВСКИ! НАШИЯТ ЛЕВСКИ! ЛЕВСКИ, КОЙТО ОБИЧАМЕ ТОЛКОВА МНОГО! ЛЕВСКИ, който ми донесе повече радост с желанието си за игра, за победа; с хъса си; отколкото с четирите гола. 8)

Мечо ми стопли душата. Винаги е бил един от любимите ми играчи. И сега...... И гола му беше невероятен! :shock:

САМО ЛЕВСКИ!!!

_________________
...но само един - ЛЕВСКИ - футболен тим!
САМО ЛЕВСКИ!!!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 12:51 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Тези, които гонеха Мечо от отбора трябва да се позамислят, защото работата става като с чичковците с ракията и салатката пред телевизора. Миналия кръг бяха готови да заколят Мечо, а сега го слушам един съсед "Мечо, супер мач, най-добрия..." Или ще го убиваш, или ще го уважаваш :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 12:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Черно Море са си слабаци, но важното, е че почваме да играем играта си :twisted:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 2:33 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 5:58 am
Мнения: 196
Местоположение: КАРЛОВО
Tech0 написа:
Някой да даде линк към песента, която пуснаха второто полувреме по мегафона. София Запад, етц. , че ми се стори доволна. :)


Мда доста е доволна аз я намерих още след мача. Незнам кой я изпълнява обаче евала за замисъла :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
mr.Jh0nY написа:
Тези, които гонеха Мечо от отбора трябва да се позамислят, защото работата става като с чичковците с ракията и салатката пред телевизора. Миналия кръг бяха готови да заколят Мечо, а сега го слушам един съсед "Мечо, супер мач, най-добрия..." Или ще го убиваш, или ще го уважаваш :?
Прав си, но не е задължително човек който не го обича да признае, че е играл добре. Според мен има качества само че в Левски е като на къмпинг, заедно с няколко други. Добре че Мъри спря да робува на титуляри и имена

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
DMX написа:
Tech0 написа:
Някой да даде линк към песента, която пуснаха второто полувреме по мегафона. София Запад, етц. , че ми се стори доволна. :)


Мда доста е доволна аз я намерих още след мача. Незнам кой я изпълнява обаче евала за замисъла :wink:


Мда, текста е добър пък и певачите звучат кораво. :D

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 2:59 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Kryten написа:
mr.Jh0nY написа:
Тези, които гонеха Мечо от отбора трябва да се позамислят, защото работата става като с чичковците с ракията и салатката пред телевизора. Миналия кръг бяха готови да заколят Мечо, а сега го слушам един съсед "Мечо, супер мач, най-добрия..." Или ще го убиваш, или ще го уважаваш :?
Прав си, но не е задължително човек който не го обича да признае, че е играл добре. Според мен има качества само че в Левски е като на къмпинг, заедно с няколко други. Добре че Мъри спря да робува на титуляри и имена
Ако има конкуренция няма да е като на къмпинг. Мисълта ми е, че единия ден го обича, а другия не... Един вид, като биеме и се раздават, ще ходим по мачове, а като прават Х с Бела, както беше миналия кръг, за кво са ми да ги подкрепям :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Мисълта ми беше че той беше и все още е един от бетонните титуляри заедно с Йовов и още няколко души, които слабо или силно играеха всеки мач. Добре че Мъри ги запозна с пейката щото някои си бяха повярвали много.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 3:13 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Именно. Сега поне има известна конкуренция за лявото крило между Йовов и Ники Димитров.
А сега Симеон Иванов отстранен ли е от отбора, какво става с него?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 25, 2007 12:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
мене много ме кефи песента :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com