forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:55 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 2:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Ами лично аз не бих завел моя приятелка в Б сектор на важен мач,най-малкото,щото не мога да си се дера на спокойствие,а според Ирина съм и страхливец,защото не мога да я защитя.Така че всеки трябва да направи нужната жертва,но в крайна сметка да е на стадиона и да подкрепя Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 6:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 3:15 pm
Мнения: 212
:lol:

_________________
СИНЯ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 9:42 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
абе препоръчвам ви ей тая тема:

http://site-forum.levski.com/viewtopic.php?t=6677

В некви нечовешки филми се вкарвате... от кво ще защитавате момичетата си или децата? Като че ли Б сектор е свърталище на убийци, мутри и изнасилвачи... баси! Аз от 14 годишен си ходя сам в Б сектор и проблеми с хора в сектора никога не съм имал, даже в началото специално ходех при онея "лошите" хора, дето създават най-много проблеми, не за друго ами щото и викаха най-много... Не си ли търсите проблема в сектора, трудно ще намерите такъв(освен в случаите с Ушевите, ама там никой не е застрахован, щото може и в А и във В да си бил и пак след мача да ти направят наказателна акция). Ама да предположим че сега Ушевите липсват... кви проблеми ви гонят?

Колкото до това за "викаческия" сектор - нима сериозно мислите че неколко цифри на личната карта определят колко ще викаш? Може да си на 12 и да оставаш без глас след мач, може да си и на 25 и да не гъгнеш 90 мин.

Всеки да си ходи където иска и където му е най-приятно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Може и бомба/седалка/камък да ти падне на кофата

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 9:51 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
да, може и метеорит да те нацели... :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аре стига, нали знаеш че става веднъж и после ти остава за цял живот

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 9:57 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
така е, ама от тея дето си изброил само първото е реална опасност...(просто на Герена и националния камъни нема... май... 8) ), а за бомбите... аз лично се сещам за изключително малко случаи, в които те да са паднали в самия сектор... даже в момента май само за 1 или 2 се сещам.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 12:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Оправдахме си прякора...вече наистина сме СТАДО говеда !

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Morning Glory написа:
knave написа:
Morning Glory написа:
Целият номер е, че човекО каза нещо много правилно. Без деца в сектора. Под "деца" аз лично разбирам хора на възраст под 14 години. Аз така ги виждам нещата, той също, ако се замислят, много от хората тук също ще ги видят така. Така е правилно и толкова. Некой бил забранил на друг да ходи в сектора - баси глупостите. Кво се жегвате от изразяването на някаква позиция - е това не можах да разбера. Може и аз да не съм разбрал много-много кво имате предвид.

под 16
въпреки че аз си ходех от 12 годишен де...


Не ти говоря юридически :wink: На 14 години се вади лична карта, тва не е случайно.

Бе принципно по закон до навършването на 17(седемнадесет) годишна възраст трябва да си си извадил лична карта, като след навършването на 14(четиринадесет) годишна възраст имаш това право...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Вие тотално сте заприличали на СДС от преди няколко години,всеки срещу всеки,без грам уважение към мнението на съмишленик,доволно изливане на помия към всяко различно мнение,тотално надпреварване кой какво е сторил за сектора за секунда не личи,че сте фенове на един и същи отбор и в рамките на един ден не само трябва да се търпите,но при необходимост трябва да се защитавате един друг.Склоните сте леке като Маслината да го величаете,защото виждаш ли мач не пропускал,а се нахвърляте върху Жоро,защо....имал мангизи,това лошо ли е
А иначе да,трябва да има правила по стадионите,но правила касаещи всички фенове,феновете на всички отбори,а индивидуалните съглашения аз лично не ги усещам като някаква победа и ми се струва,че когато тези договорености не са защитени от прозрачен закон,те винаги могат да се използват от някого и често в крайна сметка да донесат повече вреда,отколкото полза.
Иначе аз пак съм тук и само Левски :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 02, 2007 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
pe3ucTop написа:
абе препоръчвам ви ей тая тема:

http://site-forum.levski.com/viewtopic.php?t=6677

В некви нечовешки филми се вкарвате... от кво ще защитавате момичетата си или децата? Като че ли Б сектор е свърталище на убийци, мутри и изнасилвачи... баси! Аз от 14 годишен си ходя сам в Б сектор и проблеми с хора в сектора никога не съм имал, даже в началото специално ходех при онея "лошите" хора, дето създават най-много проблеми, не за друго ами щото и викаха най-много... Не си ли търсите проблема в сектора, трудно ще намерите такъв(освен в случаите с Ушевите, ама там никой не е застрахован, щото може и в А и във В да си бил и пак след мача да ти направят наказателна акция). Ама да предположим че сега Ушевите липсват... кви проблеми ви гонят?

Колкото до това за "викаческия" сектор - нима сериозно мислите че неколко цифри на личната карта определят колко ще викаш? Може да си на 12 и да оставаш без глас след мач, може да си и на 25 и да не гъгнеш 90 мин.

Всеки да си ходи където иска и където му е най-приятно.


Много късно видях, та затва отговарям със закъснение. Никъде не съм написал, че в тоя сектор се разхождат някакви главорези. За съжаление и при нас, като едно мини общество, си ги има представителите на всички прослойки на обществото. И както в България е тъпкано с клошари, така и същите тия миризливи олигофрени са доста. И кво се получава - хубав почивен ден на стадиона и въздух, ухаещ на... пот, слънчоглед и алкохолни изпарения... :lol: Еми, аз искам моята приятелка да е максимално надалече от такива екземпляри и уханието им. На много места може да се сблъсква с тях, поне на стадиото може да се избегне. Не е принцеса, но е ДАМА. Така го разбирам аз.

За децата е същото. И, Дани, тва, че си тръгнал на 14 сам в "Б" само ми потвърждава думите. И аз на тая възраст тръгнах сам с приятелчета в "Б". И никога не ме е било страх от "лошите", щото тогава, като още по-наивен и от сега, вЕрвах, че те наистина са лоши, но към прасетата и не ми е минавало през ума някой "мой" да ме застрашава.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 02, 2007 8:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
Morning Glory, точно затова казах всеки да ходи където иска и където му е приятно. На теб и дамата ти ако не ви е приятно(по една или друга причина, напр. чувстваш че не трябва да я излагаш на лоши алкохолни изпарения :lol: ), отиваш където смяташ, че порочният фактор ще е минимизиран.

Лично според мен, се преувеличава тоя фактор. Има го, не може да се отрече, но далеч не са толкова апокалиптични нещата, колкото се описват...

Това беше и акцентът на предишното ми мнение(сори, сега като го гледам, маи не си личи че това е акцентът) - всеки да ходи където си иска - според ЛИЧНИТЕ си предпочитания и разбирания. Според личния си мироглед, без да бъде коментирано това от трети лица в стил - "на тея деца мястото им не е тука", "без жени и деца в сектора" и т.н..

п.п. като казах, че съм ходил "сам" в сектора имах предвид същото като теб - без по-големи придружители - само с приятели, кажи-речи на същата възраст като мен.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com