forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
INTOLERANTE написа:
Quis Separabit написа:
Какъв е приносът ми няма да коментирам. Никъде не съм казал, че не ми е харесала атмосферата, хареса ми, но трябва да се научим тези неща да ги правим и без договорки с "милицонерите". Наясно съм кви усилия е струвало това, не зачерквам никой и нищо. Изразих си мнението, спирам участието си по темата :wink: Щом се появиха и хора, които по принцип не влизат тук става страшно :lol:

И за още нещото - нямам намерение да ставам на никъв акъл, аз съм си аз, той си е той... а тва кой колко акъл има зависи от гледната точка :wink:

Абе ти няма ли да заминаваш вече,бе,дразнител???Писна ми на кура от мамини лекета като теб......


Спокойно, маминото леке заминава скоро :lol: Спирам по тази тема, сектор Б умира, тва е - дано не съм прав, а вие с тези крайни позиции("който не е с нас е против нас") и с налагането на този казармен ред, присъщ за един отсрещен сектор, май се опитвате да прогоните все повече хора... успех :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
STALKER написа:
Аз искам да попитам нещо друго тогава, ако реши фен да издигне трансперант срещу изборния туризъм или срещу Батков и Баждеков, тези стюарди имат ли право да се намесят и да му го отнемат?


Би ли ми отговорил на въпроса преди да затваряш темата... :roll:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
LSFC написа:
STALKER написа:
STALKER написа:
Аз искам да попитам нещо друго тогава, ако реши фен да издигне трансперант срещу изборния туризъм или срещу Батков и Баждеков, тези стюарди имат ли право да се намесят и да му го отнемат?


Би ли ми отговорил на въпроса преди да затваряш темата... :roll:

Кой е казъл, че ще затварям темата :roll: Казвам, че се уморих да обяснявам едно и също. Колкото до въпроса ти, не съм го видял нещо.. Стюардите имат право да се намесват винаги, ако ти е така зададен въпроса.. иначе ако няма нищо обидно в трасперанта не виждам защо да го махат. Но ако е като чорбарския аз лично ще искам да се махне, защото от него няма нищо друго да спечелим освен, че ще играем 2 мача без публика, което мен лично доста ме ебе, незнам за теб ;)


Въпроса ми е поставен съвсем конкретно, ако издигна плакат "Батков е лъжец, Баждеков е крадец" или "Долу ДПС, ДПС свине" без да хвърлям бомби, да буйствам или да нарушавам новия ред в сектора, дали момчетата със зелени потничета ще опитат да ми го вземат, както правеха свинете на кочината, когато се вдигаха трансперанти срещу Черепа

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Последна промяна Кока-Кольо на Вто Авг 28, 2007 4:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
С/у дпс няма как да издигнеш транспарант,без да си понесеш последствията,тъй като намесваш политическа партия на стадиона. Поне така си мисля аз,де.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Спрете се бе.....да ви еба у разбирачите.Честно ви казвам.....ще ви събера на една маса и ще се псувате в лицето и ще разберете ,че говорите едно и също но го казвате по различен начин.Писна ми да ви гледам форумните изцепки.Който не му харесва това ,че в тоя сектор вече ще се гледа само напред и ще се правят само неща които ще покажат пред цяла България и цял свят ,че сме агитка номер 1,може да си ебе макята.Скоро ще локна темата за да не гледам още тъпотии. :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Абе малко по-голяма толерантност трябва да има...тук е форум (говорилня) и всеки си изказва мнението...е не може всички да са на едно мнение и да гледат в една точка...точно пък агитката на ЛЕВСКИ!
Мисля че трябва да се престане с това като някой не е на твоето мнение да му викаш "тогава се изнасяй от сектора"...тоя сектор не ви е бащиния на никой тука нито ще бъде...тоя сектор е сборно място на най-различни хора...и най-големите ЛЕВСКАРИ не са давали наклон на другите да излизат от сектор "Б" а тука гледам стана редовна практика :evil:
Агитката е силна когато е голяма, агитката е силна заради всички не само заради няколко...да...агитката винаги е имала лидери, тартори и познати лица...но те са се доказали...и то не с думи а с действия...така че ние се познаваме по лица ебати смешно става с тия караници...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Абе проблема е че писаниците във форума се приемат като някакви важни лозунги против тоя и оня...всеки може да има мнение така че тва е допустимо...също така хората които се опитват да променят нещо са обречени на оплюване...всяка промяна води до това...все има хора несъгласни с нея...времето ще покаже кой е бил прав...дотогава да не изпадаме в крайности поне между нас си :smt023

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 12:11 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
STALKER написа:
STALKER написа:
Аз искам да попитам нещо друго тогава, ако реши фен да издигне трансперант срещу изборния туризъм или срещу Батков и Баждеков, тези стюарди имат ли право да се намесят и да му го отнемат?


Би ли ми отговорил на въпроса преди да затваряш темата... :roll:


http://gong.bg/view_article.php?article_id=19941


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Първо искам да кажа, че много съжалявам, че нямах възможността да отида на мача в Ловеч. А още повече ме хвана яд, гледайки по ТВ-то какво шоу е на трибуните. Колкото за полицията - ама похвално е, че ги няма в сектора, а още по-хубавото е че както разбирам от думите ви - вече факлите се внасят легално, защото едва ли на някой му е приятно да ги тъпче в гащите и всеки път да се радваш че симинал на косъм.

LSFC написа:
Но ако е като чорбарския аз лично ще искам да се махне, защото от него няма нищо друго да спечелим освен, че ще играем 2 мача без публика, което мен лично доста ме ебе, незнам за теб ;)

А ако подобни лозунги се извадят от всички агитки в даден кръг?? какво ли ще е решението на ДК. И едно въпосче към LSFC - означава ли това, че знамена с келтски кръст и др. подобни вече официално са в нелегалност????

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 1:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
LSFC написа:
Ако гледаш добре клипчето флаг с келтски кръст си има на тоя мач.. аз лично не виждам какъв е проблема от келтския кръст и мисля, че никой не може да види проблем в него ;) друго е вече нацисткият ;)

Точно от това беше провокиран въпросът ми - наличието на келтски кръст на оградата в Ловеч, имайки в предвид днешното му значение. Мерси за инфото :wink:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 1:34 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
Чета тази тема защото ми е интересна и не виждам защо се получава спор , виждам хора които пишат че било по-добре факлите да се вкарват по трудният начин и какъв е смисъла от това ... Много от влизащите хора в този форум включвам и себе си се кефят на изпълненията на чуждестранни групи на мачовете , аз ви гарантирам знам го със сигурност че тези стотици факли и цветни пушеци влизат по стадионите им с знанието на полицията.
Много малко групи айде ще го кажа Ultras групи си позволяват внасянето на пиротехника по вторият начин , има ги но те са доста напред в материяла и зад тях стоят години практика , нещо което в нашата държава го няма. Колкото и глупаво да звучи съм доволен че най-сетне е постигнат някакъв вид диалог с униформите , не за друго ами защото това ни дава възможност да покажем на какво сме способни в организаторско отношение. Преди години вярвам че всички тук набор поне 84 са наясно че беше голяма тръпка да се вкара военна димка , сега нещата отиват в по-големи висоти , иска се повече и повече а това говори само добро за сектор Б.
Ако някой изпада в носталгични настроения никой не му пречи ако има договорка за 50 факли или 50 димки той да вкара още толкова ако знае как да го направи , ето ти елемента на тръпката.
Не бях в Ловеч но наистина се получи добре и ако съм разбрал правилно не е имало пречки торбата с факлите да влезне необезпокоявана на трибуната , именно това трябва да става.
Разбирам пишещите хора в форума които са на мнение че е по-готино да са бунтари , да има анархия , да има незаконно вкарани бомби , факли , димки и т.н. но в следващия момент започват коментарите от сорта , не сме подредени , палиме по една две факли и т.н.
Агитката се развива , благодарение на работата на добре познати стари и проспериращи нови личности и фракции.
Не искам да влизам в спор с никой но според мен това е пътят ...

_________________
Ultras Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 10:31 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 10:01 pm
Мнения: 56
Bgtifo написа:
Чета тази тема защото ми е интересна и не виждам защо се получава спор , виждам хора които пишат че било по-добре факлите да се вкарват по трудният начин и какъв е смисъла от това ... Много от влизащите хора в този форум включвам и себе си се кефят на изпълненията на чуждестранни групи на мачовете , аз ви гарантирам знам го със сигурност че тези стотици факли и цветни пушеци влизат по стадионите им с знанието на полицията.
Много малко групи айде ще го кажа Ultras групи си позволяват внасянето на пиротехника по вторият начин , има ги но те са доста напред в материяла и зад тях стоят години практика , нещо което в нашата държава го няма. Колкото и глупаво да звучи съм доволен че най-сетне е постигнат някакъв вид диалог с униформите , не за друго ами защото това ни дава възможност да покажем на какво сме способни в организаторско отношение. Преди години вярвам че всички тук набор поне 84 са наясно че беше голяма тръпка да се вкара военна димка , сега нещата отиват в по-големи висоти , иска се повече и повече а това говори само добро за сектор Б.
Ако някой изпада в носталгични настроения никой не му пречи ако има договорка за 50 факли или 50 димки той да вкара още толкова ако знае как да го направи , ето ти елемента на тръпката.
Не бях в Ловеч но наистина се получи добре и ако съм разбрал правилно не е имало пречки торбата с факлите да влезне необезпокоявана на трибуната , именно това трябва да става.
Разбирам пишещите хора в форума които са на мнение че е по-готино да са бунтари , да има анархия , да има незаконно вкарани бомби , факли , димки и т.н. но в следващия момент започват коментарите от сорта , не сме подредени , палиме по една две факли и т.н.
Агитката се развива , благодарение на работата на добре познати стари и проспериращи нови личности и фракции.
Не искам да влизам в спор с никой но според мен това е пътят ...


:!: :!: :!:

_________________
Ultra Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 12:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 8:20 pm
Мнения: 2
Местоположение: София
В Ловеч, а преди тва и на мача с Тампере, чух една непозната песен. Започваше така: "Синият лъв мощно изрева..."
Не можах да разбера по-нататък, малко хора я пяха.
Кажете как продължава :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Синият лъв ли се е пеело . Ех,че ме е яд,че не дойдох :cry:
Виж,че си едитнах поста :wink:


Последна промяна Suum cuique на Сря Авг 29, 2007 12:58 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:41 pm
Мнения: 103
Местоположение: СОФИЯ
Знам , че 100 души ще ме нападнат сега , ама на мен този нов ред не само , че не ми харесва , ама ми се струва и доста странен ! Това е доста меко казано 8) 8) 8)
Дано поне сега си насочим усилията ни към другите ни врагове 8)

Това ще е най-положителното от цялата ситуация 8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Kryten написа:
И кво, на гостуванията жените и децата да са при селяните?
Е много ясно! :lol: В Б сектор трябва да има само мъже от 18 до 40 години.Всичко друго що влезе в сектора да бива пребито и изхвърлено. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Инвалиди и хора с психически отклонения трябва да бъдат убивани пред входовете за назидание, не може да си позволяваме слаби индивиди в сектора... А, да, и ползвайте Калгон.

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 7:45 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Също така не се допускат хора в трезво състояние, без татуси и със здрави зъби.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Нещо почвате много да се забавлявате май?! Кво изкривявате нещата? Казаха се различни мнения, говореше се за сериозни неща. Нема кво тука да се правите на много интересни. За последните 3 мнения говоря.

И не виждам какво точно ви забавлява в границата 18-40 години за "викаческия" сектор? Ние нямаме потенциал да извадим 4000 мъже да си дерат гърлата, верно е. Друго е в секторите на Динамо (Загреб) и Звезда. Просто сега ми идват първи на ум тия отбори. Тва са проверени работи, като за Загреб имаме и интересен свидетел 8)

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Не знаех че изведнъж трябва да станем сериозни определени хора по определени теми, при положение че е имало далеч по-големи несериозници на далеч по-сериозни теми... По този начин изразявам мнение. Иронията също е начин за изразяване на такова.

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Morning Glory написа:
Нещо почвате много да се забавлявате май?! Кво изкривявате нещата? Казаха се различни мнения, говореше се за сериозни неща. Нема кво тука да се правите на много интересни. За последните 3 мнения говоря.

И не виждам какво точно ви забавлява в границата 18-40 години за "викаческия" сектор? Ние нямаме потенциал да извадим 4000 мъже да си дерат гърлата, верно е. Друго е в секторите на Динамо (Загреб) и Звезда. Просто сега ми идват първи на ум тия отбори. Тва са проверени работи, като за Загреб имаме и интересен свидетел 8)
Ставаше въпрос за това мнение :
Quis Separabit написа:
Жените и децата нямат място в сектор Б

Реших да се изразя по въпроса,защото мнението ми се струва абсурдно за нашия сектор :roll: Едва ли вие сте чакали да пораснете,че тогава да ходите в Сектор Б?! :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Е ми за да не ги бият бе, нали ги бият :wink: Не съм казал, че треа им се забрани или да има фейс контрол или подобна глупост, просто всеки да си знае мястото на стадиона, тва като препоръка. В смисъл - аз примерно кво да направя, че ги бият? Да ходят в другите сектори и няма, като са в Б ще си имат едно на ум и тва е :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 11:11 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Morning Glory, и тримата искахме да кажеме, че всеки който реши да ходи в "Б" може да го направи. Никой няма да върне човек, който иска да седи в този сектор на мач...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
mr.Jh0nY написа:
Morning Glory, и тримата искахме да кажеме, че всеки който реши да ходи в "Б" може да го направи. Никой няма да върне човек, който иска да седи в този сектор на мач...
По-скоро,който иска да подкрепя отбора от този сектор! :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Целият номер е, че човекО каза нещо много правилно. Без деца в сектора. Под "деца" аз лично разбирам хора на възраст под 14 години. Аз така ги виждам нещата, той също, ако се замислят, много от хората тук също ще ги видят така. Така е правилно и толкова. Некой бил забранил на друг да ходи в сектора - баси глупостите. Кво се жегвате от изразяването на някаква позиция - е това не можах да разбера. Може и аз да не съм разбрал много-много кво имате предвид.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Morning Glory написа:
Целият номер е, че човекО каза нещо много правилно. Без деца в сектора. Под "деца" аз лично разбирам хора на възраст под 14 години. Аз така ги виждам нещата, той също, ако се замислят, много от хората тук също ще ги видят така. Така е правилно и толкова. Некой бил забранил на друг да ходи в сектора - баси глупостите. Кво се жегвате от изразяването на някаква позиция - е това не можах да разбера. Може и аз да не съм разбрал много-много кво имате предвид.

под 16
въпреки че аз си ходех от 12 годишен де...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
knave написа:
Morning Glory написа:
Целият номер е, че човекО каза нещо много правилно. Без деца в сектора. Под "деца" аз лично разбирам хора на възраст под 14 години. Аз така ги виждам нещата, той също, ако се замислят, много от хората тук също ще ги видят така. Така е правилно и толкова. Некой бил забранил на друг да ходи в сектора - баси глупостите. Кво се жегвате от изразяването на някаква позиция - е това не можах да разбера. Може и аз да не съм разбрал много-много кво имате предвид.

под 16
въпреки че аз си ходех от 12 годишен де...


Не ти говоря юридически :wink: На 14 години се вади лична карта, тва не е случайно.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Абе я спрете с темата за възрастта...

На мач в сектора редовно виждам бащи довели синовете си на 6-7-8-10 години с тях...някои от бащите с мноооого дълъг стаж в тоя сектор...кво да нЕма да си заведе детето в "А" сектор? Всичко е до въпроса да поемеш отговорността да си заведеш детето в "Б"...който не може да я поеме и се чуства застрашен - има и други съвсем спокойни сектори...
Но едно дете когато се впечатли и влюби в агитката и викането защо трябва да се спира от идване в сектор "Б"??? Аз като съм бил на 14 години в сектора на мача с Рейнджърс и кво? Важното е да обичаш ЛЕВСКИ и да не ходиш по мачове за да си показваш фьешън дрешки и телефони
:!:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
UL написа:
Абе я спрете с темата за възрастта...

На мач в сектора редовно виждам бащи довели синовете си на 6-7-8-10 години с тях...някои от бащите с мноооого дълъг стаж в тоя сектор...кво да нЕма да си заведе детето в "А" сектор? Всичко е до въпроса да поемеш отговорността да си заведеш детето в "Б"...който не може да я поеме и се чуства застрашен - има и други съвсем спокойни сектори...
Но едно дете когато се впечатли и влюби в агитката и викането защо трябва да се спира от идване в сектор "Б"??? Аз като съм бил на 14 години в сектора на мача с Рейнджърс и кво? Важното е да обичаш ЛЕВСКИ и да не ходиш по мачове за да си показваш фьешън дрешки и телефони
:!:


Знаех, че ще има такъв довод :). Няма лошо. Едно хлапе може да си хареса сектор "Б" и отстрани. Не виждам лошо да почака известно време и като поотрасне - тогава. А дотогава, както казваш, в някои от другите сектори. Нищо срамно не виждам. Мое виждане си е. Сега да не скочи някой пак, че нещо съм забранил :wink:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 959
Morning Glory написа:
UL написа:
Абе я спрете с темата за възрастта...

На мач в сектора редовно виждам бащи довели синовете си на 6-7-8-10 години с тях...някои от бащите с мноооого дълъг стаж в тоя сектор...кво да нЕма да си заведе детето в "А" сектор? Всичко е до въпроса да поемеш отговорността да си заведеш детето в "Б"...който не може да я поеме и се чуства застрашен - има и други съвсем спокойни сектори...
Но едно дете когато се впечатли и влюби в агитката и викането защо трябва да се спира от идване в сектор "Б"??? Аз като съм бил на 14 години в сектора на мача с Рейнджърс и кво? Важното е да обичаш ЛЕВСКИ и да не ходиш по мачове за да си показваш фьешън дрешки и телефони
:!:


Знаех, че ще има такъв довод :). Няма лошо. Едно хлапе може да си хареса сектор "Б" и отстрани. Не виждам лошо да почака известно време и като поотрасне - тогава. А дотогава, както казваш, в някои от другите сектори. Нищо срамно не виждам. Мое виждане си е. Сега да не скочи някой пак, че нещо съм забранил :wink:


Абе много мои приятели ходат у "В" , ама друго си е "Б" к'фо да ви кажа не е важно на колко години си ,ако пееш , а не люпиш семки. Са верно едно дете на 8-9-10-11-12 години без придружител в "Б" може да си е опасно за него , я стане некои бой , я нещо друго ... ми нестава . Виж над 14 вече всеки си мисли и си решава къде да ходи.

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com