forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:22 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:23 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
ей това точно имах предвид преди като повтарях, че фенските организации трябва да са финансово независими от клуба. Тук не говоря дали е правилно да се дават пари на старди или не(щото всеки труд трябва да се плаща), тук говоря за раздорите и скандалите, които следват обикновено - просто едните решават че другите взимат пари, трети искат повече от вторите, четвъртите са недоволни че предните въобще взимат... абе големо мазало. Има ли пари - има проблеми... Ако требе да перефразирам Боб Марли:

No money, no cry...


Последна промяна pe3ucTop на Вто Авг 28, 2007 12:25 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
INTOLERANTE написа:
Black Jack написа:
Не ми обяснявай, че е чак толкова сложно да си стюард.

Като не ти харесва,ставай и заминавай от сектора :!: :!: :!:


Точно това имах предвид.
Излиза един вид "Аз определям правилата, и като не ти харесва ставай и си заминавай". Чакай малко сега. Кой ти дава правото ти да определяш правилата? Дори и да си от тези които са видяли "2 и 200", както се изразява bagatur72, пак не можеш да кажеш какво трябва и какво не.

И понеже спонехте за доходонстната професия стюард, искам да се доутомния.
Не говорех за 20-те лева на мач. Говорех за много повече. Как иначе да си обясним странния завой на фен клубовете в отношенията им с ръководството? Как та изведнъж ичезнах бобмбите? Как така заобичаха Баждеков?
Поправете ме ако греша.


Последна промяна Black Jack на Вто Авг 28, 2007 12:30 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Добре де, не ти ли беше кеф да си влезеш в сектора и да не седи на 2 метра от тебе някой киселеещ ушев с палка, каска, щит, бронирана жилетка и много желание да ти набие кофата?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Абе какво не ви хареса в Ловеч????
Ред,цял мач викане и яка хореография!По-добре е от миналата година....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
BlueDreams написа:
Black Jack написа:
Не ми обяснявай, че е чак толкова сложно да си стюард.


Вале ли си, дама ли си - идея си нямам. Кога се появи ти в сектора, кога направи нещо поне да ти имаме уважението и да ти оценяваме мнението?!
Кога? Кой си ти, че да даваш подобни изказвания?

Като е толкова лесно ходи ти на стадиона и стой цял мач с гръб!

Вие сте ебати неблагодарните педалчета!


Първо не мога да си обясня, защо като винаги възникне някакъв спор в този форум, винаги трябва да има лични обиди.

Второ все още съм хетеросексуален. Като стана "педалче", първо теб ще оведомя. И ако се спазваха правилата, не трябваше ли вече да си с БАН?

Трето. Кой съм аз? Казвам се Жоро, и ходя в сектора вече 16-та година. Демек, аз знам какво е ЛЕВСКИ, още преди ти да си казала (мисля, че си момиче) а,б,в......... Не искам да се правиме на по-, и най-, но ти ме предизвика. Ясно?!?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Да се дава по едно 200-300 лева на мач на стюарди е много по-добре отколкото нашия клуб да храни ушевите.Тея пари идват от нас.Нали нямаме нищо общо с ушев?Предпочитам парите които съм дал за абонаментна карта да отидат при някой стюард отколкото ушак.А и незавиждам изобщо на момчетата с потниците.Замислете се и че тея момчета една голяма част от тях са дали много повече от кирливите 20 лева за тоя сектор,така че тея твърдения за парите са смешни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:30 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 10:01 pm
Мнения: 56
Добре,аз немога да ви разбера...вечно сте недоволни!Сигурно е по-добре с ушеви в сектора и на пистата,отколкото да има стюарди,които са фенове като всички нас?А "огромните" суми,които стюардите вземат от ръководството,в крайна сметка ако се замислите поне малко ще се сетите,че по 1 или по друг начин пак отиват за Левски.

_________________
Ultra Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
Semper_Fidelis написа:
Добре де, не ти ли беше кеф да си влезеш в сектора и да не седи на 2 метра от тебе някой киселеещ ушев с палка, каска, щит, бронирана жилетка и много желание да ти набие кофата?


харесва им бе, харесва им... ама както каза багатура, ушев кат го нема, го нема и враго! А кат нема враг, некакси не е яко... нали требе да сме "сами срещу всички"?!? И като го нема старио враг, требе да се намери нов... и о, чудо - ето го и него задава се като катаджия, без палка, в светлоотраизтелна зелена жилетка - това е този лош меркантилен полу-човек - стюарда... пу-пу, анатема! Не го ли е срам да взима 20 лева за това че "гледа" мача с гръб към терена в по-голямата му част... :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Не съм викал "селяни", просто защото бях в "Б". И никога не бих си позволил да обидя публиката на ЛЕВСКИ.
Да кефя се, че няма бобмби. Но на цента на какво?
Не ми отговори фен клубовете взеха ли пари, от ръкводството.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:41 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 10:01 pm
Мнения: 56
Кога и аз ще се доредя да стана стюард незнам....че и аз да си оправя живота най-накрая!

_________________
Ultra Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
BlueDreams написа:
Знаеш ли какво е да ти измръзнат ръцете само и само за да покажеш на ония "глупаци" долу на терена, че ги подкрепяш?
Я питай elwin, я питай Maрио, я питай още 100 човека тука от форума, общо взето, който бяхме единствени в сектора на мача с Берое зимата!?

Ти драл ли си си гърлото като Мартин, дето след мач не можеш да говориш с него по телефона щото нема глас?

Не ме интересува от кога ходиш в сектора интересуваме какво си направил! Дотогава си анонимник като многото мишки дето само пишат форумни мнения!

И като са взели пари от ръководството КАКВО? Да не взеха твоите пари а?



Няма как да знаеш дали съм анонимник или не, защото както ти обясних, тогава когато съм правил нещо за този сектор, ти се опитваше да изговаряш буквичката "А". Сашащ ли се?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Black Jack написа:
Не съм викал "селяни", просто защото бях в "Б". И никога не бих си позволил да обидя публиката на ЛЕВСКИ.
Да кефя се, че няма бобмби. Но на цента на какво?
Не ми отговори фен клубовете взеха ли пари, от ръкводството.


Всичко си има цена.В случея е нищожна.
Стюардите заслужават повече уважение ми се струва :roll: Ако имаш проблем с някои от тях отиди им го кажи лично,а не се разливай по форумите....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 10:01 pm
Мнения: 56
я земи млъкни най-накрая бе,мишок.Вече не само се излагаш зверски ами почна и да дразниш :!:

_________________
Ultra Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:45 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
Black Jack написа:

Не ми отговори фен клубовете взеха ли пари, от ръкводството.


Не, не са взели ! Фенклубовете се СПОРАЗУМЯХА с ръководството и полицията и поне досега, това споразумение се спазва и от трите страни !
Между другото, ти си огромен популист, колега. За кви преврати приказваш, каква власт бе, човек ? Кой свалиха фенклубовете и на кой взеха властта, би ли се уточнил ?

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
LSFC написа:
Взеха по 10 000лв и сега всичките им членове са на почивка на Кайманските острови, а стюардите взеха и допълнителен бонус "Баждек" от по 1000лв и решиха да заминат на Хавайските, защото жените били по яки.... ТЪПАН !


Добър отговор. Мерси. Очаквах нещо по-смислено, но..... Явно толкова си можете. Както и да е. Колкото и да пиша нито мога да докажа нещо, а още по-малко да променя. Така, че паравето каквото искате - вие сте силните на деня. Тези които определят правилата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
bagatur72 написа:
Black Jack написа:

Не ми отговори фен клубовете взеха ли пари, от ръкводството.


Не, не са взели ! Фенклубовете се СПОРАЗУМЯХА с ръководството и полицията и поне досега, това споразумение се спазва и от трите страни !
Между другото, ти си огромен популист, колега. За кви преврати приказваш, каква власт бе, човек ? Кой свалиха фенклубовете и на кой взеха властта, би ли се уточнил ?


Ами нали написа, че такава е конюктурата. Демек ние (фен клубовете) определяме правилата. И който иска, иска. Който не много му здраве. Та питам кой ви дава правото за такова нещо? Това не е ли окупиране на сектора?
Но както и да е. Казах вече че нищо не мога да променя, така че спирам да пиша по темата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Black Jack написа:
И който иска, иска. Който не много му здраве.


Съжалявам, че ви се меся в спора, но ми е много интересно ти какво искаш да промениш? Нали казваш, че ти се налагат някакви неща. Кажи моля те, какво не ти хареса и кое по-точно ти пречи.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
BlueDreams написа:
Ти колко пари даде онзи ден за хореографията, че сега държиш сметка?


Кажи какво направи за тоя сектор? Моля ти се, искам да знам ... щот нали си ми батко и ти не си бил анонимник като аз съм викала "а" и "б" !!!


На никой не държа сметка. Задох въпрос на който ми беше отговорено.

Първо ми кажи ти какво разбираш под "правене за този сектор"? И тези дето ходя и просто викат, без да правят нещо друго, те имат ли право на мнение?

Като ми отговориш, тогава и аз ще ти отговоря какво аджеба съм направил за тоя сектор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 11, 2005 9:39 pm
Мнения: 112
Местоположение: Синя София
По ред обстоятелства седях в сектор "А" на стадиона в Ловеч. Не бях виждал по-добре организирана агитка на мач в България. Викане,факли..беше неповторимо да гледаш смаяните селяни които се бяха опулили и цъкаха. Уникална гледка! Поздрави на всички,които имат пръст в това,агитката на Левски да е една добре организирана,мощна синя лавина!

_________________
Нищо не е незаконно,ако сто делови мъже решат да го направят.
Това е валидно навсякъде по света.
/Андрю Йънг/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
shalala написа:
Black Jack написа:
И който иска, иска. Който не много му здраве.


Съжалявам, че ви се меся в спора, но ми е много интересно ти какво искаш да промениш? Нали казваш, че ти се налагат някакви неща. Кажи моля те, какво не ти хареса и кое по-точно ти пречи.


Ами утре ако се изстрелям с един транспарант " Не на Баждеков", дали няма да ми го отнемат? В случая изразявам мнение, а те ще ми наложат вето.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 1:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:16 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
Quis Separabit написа:
Какъв е приносът ми няма да коментирам. Никъде не съм казал, че не ми е харесала атмосферата, хареса ми, но трябва да се научим тези неща да ги правим и без договорки с "милицонерите". Наясно съм кви усилия е струвало това, не зачерквам никой и нищо. Изразих си мнението, спирам участието си по темата :wink: Щом се появиха и хора, които по принцип не влизат тук става страшно :lol:

И за още нещото - нямам намерение да ставам на никъв акъл, аз съм си аз, той си е той... а тва кой колко акъл има зависи от гледната точка :wink:

Абе ти няма ли да заминаваш вече,бе,дразнител???Писна ми на кура от мамини лекета като теб......

_________________
SUPPORT TILL DEATH!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
LSFC написа:
Black Jack написа:
bagatur72 написа:
Black Jack написа:

Не ми отговори фен клубовете взеха ли пари, от ръкводството.


Не, не са взели ! Фенклубовете се СПОРАЗУМЯХА с ръководството и полицията и поне досега, това споразумение се спазва и от трите страни !
Между другото, ти си огромен популист, колега. За кви преврати приказваш, каква власт бе, човек ? Кой свалиха фенклубовете и на кой взеха властта, би ли се уточнил ?


Ами нали написа, че такава е конюктурата. Демек ние (фен клубовете) определяме правилата. И който иска, иска. Който не много му здраве. Та питам кой ви дава правото за такова нещо? Това не е ли окупиране на сектора?
Но както и да е. Казах вече че нищо не мога да променя, така че спирам да пиша по темата.


Окопираха ти сектора, сега какво ще правиш. Имам няколко идеи, ще ти ги нахвърля пък ти си избери коя да използваш :
1) Отиваш на другия мач в сектора намираш към 400 човека и вдигаш въстание. Имаш някакъв шанс да си върнеш анархията и пияниците в сектора.
2) Отиваш при Баждеков и му казваш, че ти ще поемеш охраната на сектора и че имаш зад себе си 1000 члена, които са с теб. По този начин преебаваш тия лоши фенклубове, които сега са на Кайманите и се забавляват на твой гръб.
3) Продължаваш да си лаеш по форумите колко си недоволен и да правиш снимки и клипчета на хореографиите, които тепърва предстоят.

Ти избираш :wink:


Единственото което ще направя, е това което съм правил цял живот. Ще ходя на мач в "Б".

И нанистина това е последното ми мнение по този въпрос.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Black Jack написа:
shalala написа:
Black Jack написа:
И който иска, иска. Който не много му здраве.


Съжалявам, че ви се меся в спора, но ми е много интересно ти какво искаш да промениш? Нали казваш, че ти се налагат някакви неща. Кажи моля те, какво не ти хареса и кое по-точно ти пречи.


Ами утре ако се изстрелям с един транспарант " Не на Баждеков", дали няма да ми го отнемат? В случая изразявам мнение, а те ще ми наложат вето.


Ако в случая това си в лично твое мнение и повечето хора не са съгласни с теб, е нормално да не искат да са олицетворявани с въпросната чужда позиция. На другия ден вестниците ще излязат със заглавия "феновете на Левски са срещу ръководството", няма да пише "Жоро не харесва Баждеков".

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Някой хора наистина си правят ташак с труда на други хора... :smt075


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44113
Местоположение: София
Брей,брей.....Некои хора тотално вече са изпаткали....Аре филмираните да си отворят youtube и да попрегледат малко клипчета на Звезда и да ми кажат колко куки има на пистата...После давайте напред с италянските отбори,може и малко маляшки на които толкова много се кефите....

Станалото е нещо напълно нормално,да не говорим че беше крайно време некои хора да се осъзнаят и т'ва да се случи....Пак,както винаги в България сме едно 10-ина годинки назад :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 3:23 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
Без куки и с факли секторът е по-хубав , изказвам мнение :!:

_________________
Ultras Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аз искам да попитам нещо друго тогава, ако реши фен да издигне трансперант срещу изборния туризъм или срещу Батков и Баждеков, тези стюарди имат ли право да се намесят и да му го отнемат?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Понеже без да искам се набърках в продължението на тая тема в Антифутбол, Марто ме препрати да погледна кво става тука.
А тука си е ебало майката... Има малко трезв разум и много простотии. Почвам един по един:
1/ Блек Джек, без да те обиждам, само ще ти поясня, че очевидно незнаеш за много неща, които се случиха наскоро, които промениха нещата в тая (новата) насока. Има един фенклуб, който е може би най-хубавото нещо, което се е случвало на Левски от години, който фенклуб въобще не закача клуба за каквито и да е пари. Заслугата за новата ситуация е именно на тях, защото те инициираха всичките договорки, които се случиха. Така че знай, че много не си прав, просто щото нямаш инфо, което аз по Божия воля разбрах, макар че не съм "вътрешен". Затова спри се, щото е обидно за това, което тези момчета свършиха.
2/ Драга Бубле, без да се обиждаш, ще ти напомня, че тая публика и всичко около нея не започва от 2003-2004, а бааааая преди това. Моля те, не излизай с тези примери на кой са му измръзнали ръцете и на кой мъдете в сектора, защото със сърцераздирателността си са по-достойни за някой лексикон на 2-рокласничка. Казвам го това, защото знам че си на 20-на години, но когато аз или още хиляди като мен са яли от най-дебелите палки, 97-98 примерно, ти още си гледала Лавината само по ТВ. И също защото когато съм ревал с глас след мача с Антверпен ти верно си се учила на А и Б. Та нека не съдим кой какъв е според това какво е направил за сектора - Левски е клуб на милиони, не на десетки и затова всеки има право поне на мнение. Без да се заяждам - само напомням.
3/ Змея незнам дали да го коментирам. Просто му е вродено да е опозиция, независимо дали мненията му са с или без смисъл.
4/ Тия с латинските имена да оставят стадиона на мира. Ако са толкова бунтари, нека последват предложението на Багатур и да влязат в първото РПУ, за да раздадат Божествена справедливост - успех им желая! Проблема е, че си ги представям пред некое Ушенце, което заман блъска в залата, как им преобръща земята на 180 градуса и после следват 2 седмици на тъмно с повече течности. Ако просто си имат енергия за изливане или комплекси за избиване да дойдат в Спартак на боксче да побият некое и друго от тия момчета с маските - и те са куки нали?
5/ Андриян тоя път добре го е казал - кусурджии винаги ще се намерят дееба.
И последно - евала, Багатуре, за търпението да обясняваш, бате! Ти си единствения, който разясни нещо на незнаещите и подигра многознаещите! Евала и на СД, щото те случиха много неща. Евала на Резистор, Мартин (много палиш ей :) ) и цялата група, която върши истинска работа за добро на всички фенове - от децата до родителите.
P.S. Станьо :) :
Доказателства
Чл. 104. Доказателства в наказателното производство могат да бъдат фактическите данни, които са свързани с обстоятелствата по делото, допринасят за тяхното изясняване и са установени по реда, предвиден в този кодекс.
Доказателствени средства
Чл. 105. (1) Доказателствените средства служат за възпроизвеждане в наказателното производство на доказателства или на други доказателствени средства. (2) Не се допускат доказателствени средства, които не са събрани или изготвени при условията и по реда, предвидени в този кодекс.
Чл. 109. Като веществени доказателства се събират и проверяват предметите, които са били предназначени или са послужили за извършване на престъплението, върху които има следи от престъплението или са били предмет на престъплението, както и всички други предмети, които могат да послужат за изясняване на обстоятелствата по делото.
Чл. 114. Доказателствата се установяват чрез гласни, веществени и писмени доказателствени средства.
Изготвяне и прилагане към делото на веществени доказателствени средства

Чл. 125. (1) Когато веществените доказателства не могат да се отделят от мястото, където са намерени, както и в други предвидени в този кодекс случаи, се изготвят фотоснимки, диапозитиви, кинозаписи, видеозаписи, звукозаписи, записи върху носител на компютърни информационни данни, планове, схеми, отливки или отпечатъци.

Не лежи на тва уше, казваше баба.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 3:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Не ме бива в дългите мнения,но в последното на козареца прочетох само истини :wink: Евала.Хвала и на момчетата от СД :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 4:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Black Jack написа:
най-лошото от цялата работа е че, този въпросен "ред" в сектора е не защото така трябва, а защото се плаща. Нали? Не е за идеята, а за парите. Стюардите са платени от клуба. Факт!!!


Абе какво става тука бе,какви платени стюарди?.Аз платен стюард наричам,такъв който е на заплата към клуба,а не такъв който са му дадени 20 лева(по дуимте на LSFC,а на него мове да се вярва) за да пази реда в сектора.Ти искаш да ти е комфортно,да няма полицаи които да те притесняват.Готово.Вече проблема е решен,но пак недоволстваш.Дай си сметка че за миналата година клубът е платил между 500 000-600 000 лева за глоби.Сега какво виждаш с наличието на стюарди проблемите в сектора намаляха драстично.Проблеми с окачването на знамената на оградата няма(както на мача с Вердер).Освен това вече и факли ще се позволява да се внасят.Това което искахме до миналата година вече е постигнато и основната причина за това са стюардите,защото тяхната основна задача е дапазят реда и затова може да им се вярва.Със стюардите е много по-добре,поне според мен.Аз предпочитам стюарди,пред полицаи,а ти?


Последна промяна The Eraser на Вто Авг 28, 2007 4:11 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com