forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Ще посетите ли мача ?
Да 52%  52%  [ 77 ]
Нямам възможност 48%  48%  [ 72 ]
Общо гласове : 149
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 1:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
Аз не мога да разбера защо си мислите,че Ганчев ни иска? И защо си мислите,че батко ще продаде единствената си възможност да се покаже по телевизията?

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
groti написа:
Аз не мога да разбера защо си мислите,че Ганчев ни иска? И защо си мислите,че батко ще продаде единствената си възможност да се покаже по телевизията?

Мисля, че Батко нема много файда от публичността. Той не е марка за простолюдието - него, който требе да го знае, го знае. А дали си чеше егото с това да е собственик на най-популярния клуб в България е 2 на ръка. Но и това чесане си има цена :)

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
Абе,аз батков не го помня преди да дойде при нас.Знам само,че покрай нас започна да се появява насам-натам. Да дава пари на сираците като селски кандидат кмет и да му се чува името. Тогава той стана "най-голямата адвокатска къща". Може и да не съм прав,но си мисля,че ако искаше да ни е продал досега да го е направил. Друг е въпроса ако има някакви финансови интереси..като некупуване на футболисти и гушене на пари от турнири и трансфери,ама и с тия трансфери дето ги направихме ще умре от глад.

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
groti написа:
Абе,аз батков не го помня преди да дойде при нас.Знам само,че покрай нас започна да се появява насам-натам. Да дава пари на сираците като селски кандидат кмет и да му се чува името. Тогава той стана "най-голямата адвокатска къща". Може и да не съм прав,но си мисля,че ако искаше да ни е продал досега да го е направил. Друг е въпроса ако има някакви финансови интереси..като некупуване на футболисти и гушене на пари от турнири и трансфери,ама и с тия трансфери дето ги направихме ще умре от глад.

Батков преди ти да го знаеш е приватизирал майка си и баща си с пари на чичо Миша. 5 милиона от Шампионската лига (дето веднъж ги е видел) мислиш ли, че могат да се съпоставят с парите от само една от сделките, които е сключил в БГ миналата година - беше представител на португалската банка, която финансира закупуването на Кугър-ите за ВВС??? И мислиш ли, че му е нужна неква публичност за нещо подобно? И нали не мислиш, че португалците са го избрали него понеже са чули Левски и са се запитали кой ли им е собственик и така са открили, че Батко е собственик на Левски, и оттам са разбрали, че е адвокат, и накрая са си казали "Щом е собственик на Левски - тва е човека"? Рекламирането на юридически услуги от неговия ранг е като реклама на Ролс Ройс - който требва да знае, вече знае, за останалите никой не му пука, понеже не могат да си позволят.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 am
Мнения: 31
Местоположение: Пловдив
Искам да кажа първо няколко думи за Ивелин Попов.Наистина талантлив, но с много шибан характер и именно затова в момента не е и на Герена.Може и да е избягал от нас, но ако си мисли, че ще прокопса в Литекс много се лъже.Каква възможност за развитие може да имаш там.Не си спомням за някой реализирал се техен играч извън Ловеч...
За нашата игра се изписа доста.Но нека не постъпваме както преди.Може по отношение на играта да сме се върнали на ниво Беверен, но нека ние публиката не се връщаме на онова ниво.Каквото е такова.Ще чакаме да видим промени ако има такива и ще подкрепяме отбора.Левски отново ще е на върха рано или късно.И ако не е тази ще е следващата година...

_________________
Опитват се редом да крачат,
те крачат, а Левски лети


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
gusto_maina написа:
Искам да кажа първо няколко думи за Ивелин Попов.Наистина талантлив, но с много шибан характер

Обоснови се :?:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Съвсем скоро Ивелин Попов ще е на кочината и Панчарево, имайки предвид дългогодишната тенденция на миграции. И това в случай, че не отиде пак по чужбинско.

А сега да говорим колко бил слаб, с еди-къв си характер бил, са ебати чорбарските приказки. Момчето ни разпиля "мега класната защита" и никой не ни е виновен.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Meга класната ни защита беше на пейката :lol: И само Бензукан, обичамеее теее :lol:
Според мене най-добрият ни защитник е Веско Минев и е време да е титуляр. Тоя така я пипа топката, че няма равен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
kozarets1914 написа:
Батков преди ти да го знаеш е приватизирал майка си и баща си с пари на чичо Миша. 5 милиона от Шампионската лига (дето веднъж ги е видел) мислиш ли, че могат да се съпоставят с парите от само една от сделките, които е сключил в БГ миналата година - беше представител на португалската банка, която финансира закупуването на Кугър-ите за ВВС??? И мислиш ли, че му е нужна неква публичност за нещо подобно? И нали не мислиш, че португалците са го избрали него понеже са чули Левски и са се запитали кой ли им е собственик и така са открили, че Батко е собственик на Левски, и оттам са разбрали, че е адвокат, и накрая са си казали "Щом е собственик на Левски - тва е човека"? Рекламирането на юридически услуги от неговия ранг е като реклама на Ролс Ройс - който требва да знае, вече знае, за останалите никой не му пука, понеже не могат да си позволят.


Иба му мамата..Прав си. Па чий го дърви при нас? Умрело му котето и решил да си вземе друг любимец?

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Semper_Fidelis написа:
Meга класната ни защита беше на пейката :lol: И само Бензукан, обичамеее теее :lol:
Според мене най-добрият ни защитник е Веско Минев и е време да е титуляр. Тоя така я пипа топката, че няма равен!


Ти луд ли сии?! Нали е ебавка тва за Веско Минев? Тоя е нещо като Живко, само дето играе у лЕво :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
gusto_maina написа:
Не си спомням за някой реализирал се техен играч извън Ловеч...


Кишишев май беше първия българин във Висшата лига. После Светльо Тодоров. Иначе разни Заневци,Новакович и т.н. Май в последните години имат повече трансфери от нас.

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
На кочината трудно. Тенденциите не са това, което бяха, при положение, че лилипута борец псува Лупи под път и над път, а Ивелин мрази чорбата.
Иначе определено беше играч на мача, сам си изработваше положения, няколко 20 метрови пробива през центъра, почти изкара червен на Топчо...

Малко не по темата:

Цитат:
За Гриша Ганчев обаче "сините" си остават фаворит №1 за титлата. Той обяви това на всеослушание на пистата, където слезе да поздрави играчите. "Левски са по отбор от мангалското тимче на лит(*кс-етрополе. Накрая пак ще вземат да спечелят титлата", изцепи се той. Гриша Ганчев обаче отрони официално едва няколко реплики, като бързо се мушна в джипа си. "Европейско държане на дербито, европейска публика на Левски. Литекс? Още не сме европейски", отсече Ганчев, преди да се качи в джипа си. На въпроса за контестация срещу рефера той каза: "Аз не разбирам от съдийство."

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
groti написа:
kozarets1914 написа:
Батков преди ти да го знаеш е приватизирал майка си и баща си с пари на чичо Миша. 5 милиона от Шампионската лига (дето веднъж ги е видел) мислиш ли, че могат да се съпоставят с парите от само една от сделките, които е сключил в БГ миналата година - беше представител на португалската банка, която финансира закупуването на Кугър-ите за ВВС??? И мислиш ли, че му е нужна неква публичност за нещо подобно? И нали не мислиш, че португалците са го избрали него понеже са чули Левски и са се запитали кой ли им е собственик и така са открили, че Батко е собственик на Левски, и оттам са разбрали, че е адвокат, и накрая са си казали "Щом е собственик на Левски - тва е човека"? Рекламирането на юридически услуги от неговия ранг е като реклама на Ролс Ройс - който требва да знае, вече знае, за останалите никой не му пука, понеже не могат да си позволят.


Иба му мамата..Прав си. Па чий го дърви при нас? Умрело му котето и решил да си вземе друг любимец?

Ми аз си мисля, че причината той да се навие да поеме собствеността са Мъри и Наско - просто те го убедиха, че Левски няма да му струва почти нищо, защото ще се работи по нова програма "План 2007", а впоследствие даже Левски се показа като работещо предприятие с парите, които заработи от ШЛ. Факта, че по-голямата част от тези пари отидоха за премии на футболистите, показа все пак, че за него Левски е хоби. Само, че сега когато стана ясно, че требва да се поналее Батко вкара точно колкото да не е на загуба - парите за Рабе и Бензукан. И дотам. И става ясно, че той никога няма да действа с размах, просто щото му е скъпо. Ако постигнем нещо с наличните играчи, то е заради Мъри и Насо. Батков не е направил нищо съществено за Левски освен организацията и факта, че се доверява на Мъри. Но на мен Левски така ми харесва - ред, организация и труд. На смяна съм навит само ако тази база остане и към нея се добавят ресурси. Иначе новини тип "Митал"... мирси ни ща :)

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
groti написа:
gusto_maina написа:
Не си спомням за някой реализирал се техен играч извън Ловеч...


Кишишев май беше първия българин във Висшата лига. После Светльо Тодоров. Иначе разни Заневци,Новакович и т.н. Май в последните години имат повече трансфери от нас.

Първия българин във Висшата лига се нарича Бончо Генчев, Ipswich 1992-1995.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 2:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Morning Glory написа:
Semper_Fidelis написа:
Meга класната ни защита беше на пейката :lol: И само Бензукан, обичамеее теее :lol:
Според мене най-добрият ни защитник е Веско Минев и е време да е титуляр. Тоя така я пипа топката, че няма равен!


Ти луд ли сии?! Нали е ебавка тва за Веско Минев? Тоя е нещо като Живко, само дето играе у лЕво :lol:


Не съм луд бе, човек, сериозно ти говоря. Според мене от селските ни трансфери тоя е просто най-добрият. Направо е страшен според мене! Особено с Хасково на Герена беше единственият адекватен от наште.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
ТуристО написа:
Фози......наришавайки правилата и с риск да ми праснеш бана......никога АМА НИКОГА повече не си позволявай да убиждаш футболист на Левски докато носи синия екип.Защото е заради такива лайнари като тебе са се водиме в криза.Щото само реват ,че сме зле......но никой не гледа фактите.А те са ,че имаме обигран състав,класни играчи,млад но много добър треньор.Да липсва ни един Гонзо отпред но няма пълно щастие.А Гошо Петков не е виновен за нищо.И това ,че ни вкараха 2 смешни гола не може да заличи играта му миналите 2 сезона.Така ,че спри с лайнарщините си и се кротни на шибания си задник.Никой не е длъжен да ти чете пиянските малоумщини и псуването на сини играчи.Може да са слаби но това не ти дава право да ги псуваш.Компренде?


относно запаването УРСУЛА= ПЕТКОВ = ОБИДА за син футболист и .т.н

припомням

:!: прякора на Петков е Урсула
:!: прякорите не винаги са приятни и обикновенно не се гордееш с тях
:!: много хора са по известни с "лепнатите" си имена от колкото с истинските си, независимо дали им харесва или не
:!: този прякор му е отвремето, когато играеше в Славия и му го лепнаха сини "фенове и привърженици" от А сектор

айде сега да бъдем двулични и като станал футболист на ЛЕВСКИ да му сменим "името" ?
аз също му викам така, както и многооо други хора даващи мило и драго за отбора

по вашата логика днес да не наричаме футолистите с прякори, утре ръководство служители и известни фенове ?

прякора не е обида, дори и да е обиден
може би Сърмов не му харесва да му викат Сърма или на Ричард "нещастие" собствените му колеги, но не правят стачка


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Едно е да викаш Сърма, друго е ТРАВЕСТИТ, щото Урсула=Травестит.
И имали някакво значение, дали ние сме измислили прякора или не? Когато играше в Славия може би си го заслужаваше. Сега НЕ! ФАКТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Админчета, Урсула ще викате на жените си... :twisted:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Ей кретени,когато на Петков му викахме Урсула сигурно още сте гледали Милион и едно желания с кака Лара-курва стара :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 5:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: Скрит русенец
Никой не може да говори лошо против футболистите на ЛЕВСКИ,ако някой смята,че може да се справи по-добре има поле за изява,за да се докаже. :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Citizen_Kane написа:
Ей кретени,когато на Петков му викахме Урсула сигурно още сте гледали Милион и едно желания с кака Лара-курва стара :idea:


Може и да съм кретен. Но когато викахме "Урсула" вече съм имал 200 мача за гърба си в "Б". Капиш!?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
Спрете се , не ви отива да се карате сега за това :idea: Мача свърши, паднали - ми много важно ! Само ЛЕВСКИ :!: Айде сега го дайте по-спокойно :)

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:30 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Точно когато го редехме Урсула немаше Б сектор,всезнайко :wink:

А тва че е футболист на Левски не означава нищо....все едно ако КСП доййде да почнем да му се радваме....айде у лево с тия глупостЕ :arrow:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Black Jack написа:
Citizen_Kane написа:
Ей кретени,когато на Петков му викахме Урсула сигурно още сте гледали Милион и едно желания с кака Лара-курва стара :idea:


Може и да съм кретен. Но когато викахме "Урсула" вече съм имал 200 мача за гърба си в "Б". Капиш!?!

И аз съм викал, но какво от това?! Това тогава беше заради прическата и това, че ни дразнеше. Сега е леко неуместно да наричаме така най-постоянния си играч и най-добрия си вратар от Б.М. насам. Ако можеш да му спестиш нещо толко обидно, не е ли по-добре да го направиш?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Citizen_Kane написа:
Точно когато го редехме Урсула немаше Б сектор,всезнайко :wink:

А тва че е футболист на Левски не означава нищо....все едно ако КСП доййде да почнем да му се радваме....айде у лево с тия глупостЕ :arrow:


Нямаше "Б" ? 98-99 г.?

А, Петков отдавна си залужил да му викаме минимум БОГ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Citizen_Kane написа:
Точно когато го редехме Урсула немаше Б сектор,всезнайко :wink:

А тва че е футболист на Левски не означава нищо....все едно ако КСП доййде да почнем да му се радваме....айде у лево с тия глупостЕ :arrow:

Брееее, че да не е имало Б сектор, ВСЕЗНАЙКО???!!! '99 съм го псувал точно от Б сектор като ни направиха 0-0. Кой от мене и тебе не е бил на стадиона?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 5:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: Скрит русенец
kozarets1914 написа:
Citizen_Kane написа:
Точно когато го редехме Урсула немаше Б сектор,всезнайко :wink:

А тва че е футболист на Левски не означава нищо....все едно ако КСП доййде да почнем да му се радваме....айде у лево с тия глупостЕ :arrow:

Брееее, че да не е имало Б сектор, ВСЕЗНАЙКО???!!! '99 съм го псувал точно от Б сектор като ни направиха 0-0. Кой от мене и тебе не е бил на стадиона?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
абе не ви написах поста за да се псувате после
кой бил или не бил

всеки има право да си каже мнението тука
има правила на форума и като се спазват всичко е ок

Урсула си урсула
мъри си е мъри
които иска да им вика така да им вика

не е обида а прякор
айде край вече


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
и за да се приключи пък с постовете от рода
1 грешка и стана Урсула


МНОГО ХОРА ВИНАГИ СА ГО НАРИЧАЛИ УРСУЛА

дори като ни е класирал за ШС

име просто


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com