forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Ще посетите ли мача ?
Да 52%  52%  [ 77 ]
Нямам възможност 48%  48%  [ 72 ]
Общо гласове : 149
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Аз бях в Лофеч, но не мога да дам точен коментар.. Влязох 3 мин. преди началото и трябваше да седна в публиката на литекс, което си беше жив кошмар. Единственото, което ми направи впечатление в нашия отбор бе голът на Мечо. Евалата! Иначе всичко си беше както напоследък... Липсва пламъкът изотвътре (А има млади играчи- пр. Хичо), които играят с много такъв...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Trent написа:
kozarets1914 написа:
Тва не ми е успокоение и мисля, че требва да поспреме с това вечно опяване колко велика публика сме. Ебати самовлюбеното звучи.


У лево бре, за агитката на Левски никога няма да може да се изкажат достатъчно суперлативи 8)

Просто застани пред огледалото и почни да се галиш :lol: Много е смешно самоуспокояването с тва колко сме велики - прилича на 3-те полуфинала на един друг отбор.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:49 pm 
Доволно гостуване.Мамицата му на тоя дето хвърли бутилката след мача.Иначе шоферО беше съвсем загазил на отиване :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
acrimonious написа:
Аз бях в Лофеч, но не мога да дам точен коментар.. Влязох 3 мин. преди началото и трябваше да седна в публиката на литекс, което си беше жив кошмар. Единственото, което ми направи впечатление в нашия отбор бе голът на Мечо. Евалата! Иначе всичко си беше както напоследък... Липсва пламъкът изотвътре (А има млади играчи- пр. Хичо), които играят с много такъв...
на Дарко имаш предвид

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
acrimonious написа:
Аз бях в Лофеч, но не мога да дам точен коментар.. Влязох 3 мин. преди началото и трябваше да седна в публиката на литекс, което си беше жив кошмар. Единственото, което ми направи впечатление в нашия отбор бе голът на Мечо. Евалата! Иначе всичко си беше както напоследък... Липсва пламъкът изотвътре (А има млади играчи- пр. Хичо), които играят с много такъв...

Кво да говориме???
А ти сигурен ли си, че беше в публиката на Литекс - сини ли бяха или оранжеви?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Е те с Мечо си приличат бе, кво :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 2:34 am
Мнения: 2194
Местоположение: Русе
Мачът беше на добро за българските стандарти ниво. Имаше доста положения и пред двете врати. Очевидно Литекс желаеха победата повече и накрая, макар и с голяма доза късмет, я постигнаха. Не мога да разбера защо Мъри не пуска Николай Димитров в игра на мястото на Христо Йовов. Нали уж ще залагаме на младите. Е, това е моментът! Другият, който разочарова не само в този мач, а и в последните няколко, е Седрик Бардон. Според мен трябва да се дава повече шанс за изява на Лъчезар Балтанов и Мариян Огнянов. Ако се изпълнят тези неща и се закупи един добър нападател, мисля че ще бъдем екстра.

Няма как да не спомена великата публика на Левски, която за пореден път доказа че е най - добрата в България!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
kozarets1914 написа:
Просто застани пред огледалото и почни да се галиш :lol: Много е смешно самоуспокояването с тва колко сме велики - прилича на 3-те полуфинала на един друг отбор.


Аз себе си не хваля, само останалите братя по съдба, а тях не мога да тръгна да ги галя, сещаш ли се :lol:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Trent написа:
kozarets1914 написа:
Просто застани пред огледалото и почни да се галиш :lol: Много е смешно самоуспокояването с тва колко сме велики - прилича на 3-те полуфинала на един друг отбор.


Аз себе си не хваля, само останалите братя по съдба, а тях не мога да тръгна да ги галя, сещаш ли се :lol:

Нищо не е невъзможно. Споко - можеш да надскочиш себе си - ти ще ги погалиш тях, те - тебе и така.
Нали се изясних - "брилянтната" публика не ме грее ако Левски не играе. Нещата са едно цяло, а не ние и те. На ние и те го карат свинете.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Усещам, че ще загазиш :lol:

Твоя гледна точка е, че не играем добре, аз против играта на наш'те нищо лошо не съм казал :wink:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Trent написа:
Усещам, че ще загазиш :lol:

Кой се е заял с тебе не е прокопсал викаш? Мен па куче като ме ухапе го лови бяс :lol:

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=19721

Левски и криза? Да, да! “Сините” босове и грешки? Да, да! Левски и калпава селекция? Да, да! Всичко това ние много добре го знаем, макар и никой от клуба-шампион да не го признава.

Какви са греховете на Левски в последните месеци? Едва ли смъртни, но въпреки това ще ги сведем до седем, нека спазваме символиката.



1. Завист. Самоубийственото махане на Георги Иванов - Гонзо! Да имаш символ и да му посочиш вратата си е пълна тъпотия. На “Герена” е грях да бъдеш голям, да бъдеш мъж. Левски зорлян се отказа от един лидер. Това беше отдавна, но онзи горе помни.



2. Гняв. Поразителни грешки спрямо юношите израснали в клуба. Вчера “сините” бяха бити от Ивелин Попов и Пламен Николов, като и двамата в определен период бяха в ръцете на Левски. Пропъдените футболисти винаги са най-опасни и гневни. Това лято без да им мигне окото Батков и компания изтърваха и Наско Курдов. Вчера в Ловеч за пореден път се видя несериозното присъствие на Джайеоба в селекцията на Стоилов. Ако толкова си го харесва Батков, нека го назначи за охрана. Дайо има вид и редовно раздава тупаници. Левски вярно не е сиропиталище!



3. И чревоугодието не подмина почналия да върши грехове Левски. Мароканската група дойде само заради Шампионската лига. Бардон и Томашич очевидно не се кефят на българското първенство, ако не им харесва, за тях отбори дал Господ. Цяло лято само приказки, ние в Лигата така, ние в Лигата иначе! За сведения Левски беше гранд в България и преди 2007. “Гладна мечка хоро не играе”, каза преди време Стойчо Младенов. Явно и преялата мечка не танцува.



4. Гордостта изяде главата на Левски в Европа. Тодор Батков чакаше жребия и иронизираше с арбалети, слонове и т.н. Човекът поне си въведе медийно ембарго. А и отборът му помогна със загубата в Ловеч. Босът няма и какво да каже.



5. Скъперничество. Цяла България тръби, че на тима му трябва център нападател, но на ръководство му се свиди да направи този харч. Новакович, пък дори и Чиликов за жълти стотинки. Или Сираков и Стоилов да бяха преглътнали гордостта си и да се бяха помолили на Гонзо. Е, маймуните не се хранят с трици.



6. Леност. Летаргията сред повечето титуляри в Левски е скандална. Асовете в “синьо” се нуждаят от бърза среща с пейката, пък дано си направят нужната равносметка. Трябват мераклии, като да речем Дарко Тасевски. Македонецът просто трябва да играе.



7. Този грях е като първия! Само името е различно - Топузаков. Капитанът на Левски трябва да остане, защото иска и може да помага. Дали ще бъде на терена или на пейката, Стоилов си решава. Ако не бяха Топузаков и Петков, Левски отиваше на разлика в Ловеч. Никога обаче не е късно да станеш за резил.



Греховете се опрощават, стига да направиш необходимото. Играта тепърва започва.

Стефан Стоянов

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Глупости

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Тая статия май е по-добре за "Златната свиня", а не за тази тема :wink:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 1:06 pm
Мнения: 1723
Ghooster написа:
Глупости


кое е глупости :oops:

и седемте изброени неща са до болка верни :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Що да е за златна свиня статията.Мисля,че има много верни неща.Вярно е ще сме зад отбора и в тежките моменти,но един Гонзо вчера би дошъл перфектно.А ние го махнахме да правим път на младите - Домовчийски и Данчо :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Забравих да похвалим шАфьорО ни 8)

Глееедай мъж на хоризонтааа,страст на хоризонтааа :oops:
Агитката на Левски е провааал :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:35 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 2:14 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
kozarets1914 написа:
Trent написа:
Усещам, че ще загазиш :lol:

Кой се е заял с тебе не е прокопсал викаш? Мен па куче като ме ухапе го лови бяс :lol:
:lol: :lol: :lol:
Иначе от коментарите за мача.. подкрепям козареца 1:1 :idea: особено расъжденията за публиката :idea:

_________________
Важна е емблемата отпред, не името отзад!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0B50qcnZUk4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
L_S_BaNKiA написа:
Забравих да похвалим шАфьорО ни 8)

Глееедай мъж на хоризонтааа,страст на хоризонтааа :oops:
Агитката на Левски е провааал :lol:


Аааа, заеби ги тия, истината беше....

КОЙ СЕГА ДО ТЕБ ЗАСПИВАААААААА :oops: :D
Или сме били в един рейс, или всички говеда са чалгари :oops: :lol:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
groti написа:
Оказа се,че един от най-тъпите месеци за Левски ( за 1 месец 3 загуби) е голямата победа на синия фен.Евала за съпорта и липсата на рев и сополи.


:smt023 :smt023 :smt023

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 5:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 1:06 pm
Мнения: 1723
http://donbalon.bg/article.php?artid=6389

Цитат:
Значи Станимир Стоилов се пре-пре-пре-предоверява


това май е най-вярното написано досега :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Stand Tall написа:
http://donbalon.bg/article.php?artid=6389

Цитат:
Значи Станимир Стоилов се пре-пре-пре-предоверява


това май е най-вярното написано досега :roll:

Тва си мислех вчера като гледах мача. Очевидно дори треньор като Мъри може да се заблуди сериозно за нещо. Дано извади метлата.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 6:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:41 pm
Мнения: 320
UL написа:
groti написа:
Оказа се,че един от най-тъпите месеци за Левски ( за 1 месец 3 загуби) е голямата победа на синия фен.Евала за съпорта и липсата на рев и сополи.


:smt023 :smt023 :smt023


Да но ме е страх, че това може скоро да си отиде, не вярвам, че промяната е завинаги, просто още държи от успехите миналите две години. Всички помним каква ни беше стоката преди


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Аз бях останал с впечатлението, че Гонзо сам искаше трансфер .. в смисъл - не се чувстваше 100% нужен в този Левски. А че в момента е 110% нужен - това е факт. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
kozarets1914 написа:
acrimonious написа:
Аз бях в Лофеч, но не мога да дам точен коментар.. Влязох 3 мин. преди началото и трябваше да седна в публиката на литекс, което си беше жив кошмар. Единственото, което ми направи впечатление в нашия отбор бе голът на Мечо. Евалата! Иначе всичко си беше както напоследък... Липсва пламъкът изотвътре (А има млади играчи- пр. Хичо), които играят с много такъв...

Кво да говориме???
А ти сигурен ли си, че беше в публиката на Литекс - сини ли бяха или оранжеви?


Опа, дарко, ест...... :oops:

А иначе за цвета не съм много сигурен, защото некви уроди зад мен постоянно пееха "Белите в атака" :roll:

P.s.
6. Леност. Летаргията сред повечето титуляри в Левски е скандална. Асовете в “синьо” се нуждаят от бърза среща с пейката, пък дано си направят нужната равносметка. Трябват мераклии, като да речем Дарко Тасевски. Македонецът просто трябва да играе.



7. Този грях е като първия! Само името е различно - Топузаков. Капитанът на Левски трябва да остане, защото иска и може да помага. Дали ще бъде на терена или на пейката, Стоилов си решава. Ако не бяха Топузаков и Петков, Левски отиваше на разлика в Ловеч. Никога обаче не е късно да станеш за резил.


Много добри и точни 6 и 7...


Последна промяна acrimonious на Нед Авг 26, 2007 7:00 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Така е, не е честно от страна на Левски той да се подвизава с временен статут. Изпусна лятната подготовка и беше на вратата през цялото време. Ако ще се връща да каже ето, връщам се, ще играя докато съм нужен

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Trent написа:
L_S_BaNKiA написа:
Забравих да похвалим шАфьорО ни 8)

Глееедай мъж на хоризонтааа,страст на хоризонтааа :oops:
Агитката на Левски е провааал :lol:


Аааа, заеби ги тия, истината беше....

КОЙ СЕГА ДО ТЕБ ЗАСПИВАААААААА :oops: :D
Или сме били в един рейс, или всички говеда са чалгари :oops: :lol:



Oci, oci, tvoje oci kao sjajni biseri u noci oci, oci, kad me gledaju :oops:

Добре,че спряхме на ОМВ-то на връщане ,иначе щеше да стане тежко .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Шофьора щеше да загази :lol:

Дееба, ние половината форум сме били в един рейс и не се знаем :oops: :lol:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Според мене нЕма такова нещо като НЕчалгар .. в един момент всеки става малко чалгар :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Не знам ама тоя дето го бехме зимали на връщане беше мноо зле :lol: :lol: :lol:

" Земи една шпатулка и ела да ми изтържеш сиренцето , давам го по 2.40 на кг ... "

Тва в големия автобус на нфк ... :lol: :lol: :lol:

_________________
:loser2


Последна промяна Ghooster на Нед Авг 26, 2007 7:10 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com