forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 2:02 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 3:43 pm
Мнения: 10
София. Два дни след футболната среща между отборите на “Левски” и “Тампере” Софийският районен съд е наложил наказание на един от нарушителите по време на мача на националния стадион “Васил Левски”. На 7 август около 20.20 часа, пред сектор “Б” криминално проявеният 35-годишен Н.Д. хвърлил камък по униформени полицаи, изпълняващи задълженията си по опазване на обществения ред. Деянието е нарушение на чл.21 от Закона за опазване на обществения ред при провеждане на спортни мероприятия, популярен като “Закон за футболното хулиганство”. Извършителят е задържан за 24 часа в Първо РПУ. Материалите са докладвани в СРС, който е наложил на Н.Д. глоба от 200 лева и забрана да посещава спортни мероприятия в страната и чужбина за срок от една година. На глоба от 200 лева е осъден и 23-годишният В.А., известен на полицията, който към 21.30 часа участвал в побой в района на сектор “В” на националния стадион.

_________________
В случай че сте решили да се отдалечите за малко от стадиона, съберете агитката вкъщи за погребението на прасето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 2:02 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 2:14 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
rumen_varna написа:
пичове аз съм съкрушен,животът ми за една година се обезмисли,това което стана е един страшен кошмар,бойкотирал съм всички спортни сайтове за да не ми се напомня повече за футбол.Бях си уговорил отпуск за август-септември за да ходя да гледал Левски,а то какво се получи :shock:
:shock: я колко мача има до края на сезона.... поне на 10-на си струва да се отиде доста повече отколкото на този с тампере... да не говорим че може и на повечко :wink: живот и здраве поне 2 или дай боже 3 мача с цуца ще има.. литекс митекс .. че то и с черноморец ще си е интересно даже...

_________________
Важна е емблемата отпред, не името отзад!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0B50qcnZUk4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 28, 2006 1:27 pm
Мнения: 2
Мисля че не е нужно да се караме по между си.Точно така стана и миналата година с *SKA---бойкоти,бойкоти и накрая почнаха да се радват на победа над който и да е сякаш е спечелена титлата.Допреди няколко седмици дори дни мненията на някой от тъй наречените сини привърженици,които са изразили становище по темата нямаше дори и да им хрумнат.Как тези момчета които класираха Левски в ШЛ ,играха 1/4 финал за Уефа,доведоха в България едни от най-титулуваните отбори в света могат да бъдат нарични мишки и какво ли още не.И те както нас не са искали да отпаднат точно сега както и те като нас спомогнаха за големите успехи на отбора през изминалите години.Да си привърженик на Левски не значи да пускаш телевизора само когато Левски играе с *СКА и да ходиш на мач само когато Левски вдигат купата,а значи да подкрепяш отбора във всички моменти дори и този.Защото същите момчета след година-две пак ще жънат успехи и пак ще прославят името Левски.Всички вие пак като ви питат от кой отбор сте---Пак ще казвате с гордост-Левски.Но тези който плюват отбора сега в момента може би ще казват Аз вече не гледам футбол и не съм от Левски.Съгласен съм с мнението на някой тук че тази година ще си види кой е Лескар и кой не.Но единственото нещо което не искам да става е да има разединение между публика,ръководство,играчи и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 2:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
atankista написа:
Мисля че не е нужно да се караме по между си.Точно така стана и миналата година с *SKA---бойкоти,бойкоти и накрая почнаха да се радват на победа над който и да е сякаш е спечелена титлата.Допреди няколко седмици дори дни мненията на някой от тъй наречените сини привърженици,които са изразили становище по темата нямаше дори и да им хрумнат.Как тези момчета които класираха Левски в ШЛ ,играха 1/4 финал за Уефа,доведоха в България едни от най-титулуваните отбори в света могат да бъдат нарични мишки и какво ли още не.И те както нас не са искали да отпаднат точно сега както и те като нас спомогнаха за големите успехи на отбора през изминалите години.Да си привърженик на Левски не значи да пускаш телевизора само когато Левски играе с *СКА и да ходиш на мач само когато Левски вдигат купата,а значи да подкрепяш отбора във всички моменти дори и този.Защото същите момчета след година-две пак ще жънат успехи и пак ще прославят името Левски.Всички вие пак като ви питат от кой отбор сте---Пак ще казвате с гордост-Левски.Но тези който плюват отбора сега в момента може би ще казват Аз вече не гледам футбол и не съм от Левски.Съгласен съм с мнението на някой тук че тази година ще си види кой е Лескар и кой не.Но единственото нещо което не искам да става е да има разединение между публика,ръководство,играчи и т.н.


Евалата, колега! Точно така е! Където е текло пак ще тече! Нека не изоставяме и за миг момчетата в този тежък момент. Това е футболът. В крайна сметка, макар и в контрола, само преди седмица Хановер унижи Реал (М) с 3:0. А далеч не смятам, че Хановер са дори наполовина от класата на Реал (М). Така е, трябват някои промени (пр. 1 халф и 1 нападател), но иначе отборът си ни е като цяло добър. САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:49 pm
Мнения: 284
acrimonious написа:
atankista написа:
Мисля че не е нужно да се караме по между си.Точно така стана и миналата година с *SKA---бойкоти,бойкоти и накрая почнаха да се радват на победа над който и да е сякаш е спечелена титлата.Допреди няколко седмици дори дни мненията на някой от тъй наречените сини привърженици,които са изразили становище по темата нямаше дори и да им хрумнат.Как тези момчета които класираха Левски в ШЛ ,играха 1/4 финал за Уефа,доведоха в България едни от най-титулуваните отбори в света могат да бъдат нарични мишки и какво ли още не.И те както нас не са искали да отпаднат точно сега както и те като нас спомогнаха за големите успехи на отбора през изминалите години.Да си привърженик на Левски не значи да пускаш телевизора само когато Левски играе с *СКА и да ходиш на мач само когато Левски вдигат купата,а значи да подкрепяш отбора във всички моменти дори и този.Защото същите момчета след година-две пак ще жънат успехи и пак ще прославят името Левски.Всички вие пак като ви питат от кой отбор сте---Пак ще казвате с гордост-Левски.Но тези който плюват отбора сега в момента може би ще казват Аз вече не гледам футбол и не съм от Левски.Съгласен съм с мнението на някой тук че тази година ще си види кой е Лескар и кой не.Но единственото нещо което не искам да става е да има разединение между публика,ръководство,играчи и т.н.


Евалата, колега! Точно така е! Където е текло пак ще тече! Нека не изоставяме и за миг момчетата в този тежък момент. Това е футболът. В крайна сметка, макар и в контрола, само преди седмица Хановер унижи Реал (М) с 3:0. А далеч не смятам, че Хановер са дори наполовина от класата на Реал (М). Така е, трябват някои промени (пр. 1 халф и 1 нападател), но иначе отборът си ни е като цяло добър. САМО ЛЕВСКИ


Най-сетне да прочета нещо свястно тук. САМО ЛЕВСКИ!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Аре стига сте се правили на оборотни.Кой колко бил направил,колко прави и колко ще прави.Кой колко обича,колко е верен и колко мрази.Това са пълни глупости."Бандата селянчета" нека те забавляват ЛидерО.Нека отиват на там от където ти се връщаш.Но разликата е ,че те ще продължат по пътя си а няма да направят обратен завой.Разликата е в манталитета и в целите.Жив и здрав,но "селянчетата" продължават смело напред и не им пука от мнението на който и да било.......било то и от човек като теб.LSFC не заслужава и грам от това което каза и знаеш това много добре.Пак ти казвам....жив и здрав,да се върнеш и пак да си там където е сърцето ти но спри с глупостите защото не излагаш само себе си а доста хора зад теб :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Цитат:
Благодарим им за всичките велики победи срещу отборите средна-ръка от Европа. Но ако ще падме от високо, по-добре изобщо наникъде да не тръгваме. Не е оферта да излезеш на мегданО да ти се смее цялото село - в случая цяла Европа.
Т.е. да не тръгваме никъде,да не правим нищо,само,защото има вероятност да отпаднем? :roll: Да си седим в "А" група,да не правим нищо в Европа,скоро можем да спрем и да играем въобще,за да не стане и гаф в първенството.Аз така го разбирам. :roll: Това ли трябва да е Левски? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 6:06 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Абе на всички които пишете тук предполагам ви е ясно, че Левски е ИДЕЯ , а не ЦЕЛ .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 6:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:00 pm
Мнения: 1597
Местоположение: софия
Само за мен ли света не е свършил като отпаднахме от тия скиори ? Явно не помните къде къде по срамни загуби сме имали :wink:


Kryten :wink:


Последна промяна sinner на Пет Авг 10, 2007 7:03 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
По всичко личи, че светът не е свършил

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 6:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:53 pm
Мнения: 802
Местоположение: Sofia
ЛидерО написа:
Хаха, Исус Христос... Няма да се хабя да ти обяснявам дали летя аз по други планети, още съм на тази, макар и да съм на друг континент в момента. Пожелавам ти да имаш възможността като мен понякога да виждаш живота си и себе си отстрани - ще ти бъде от полза - тъкмо може да се досетиш кой от двама ни се е вмъкнал в ролята на пророка и се опитва да вдъхновява масите...
Аз изразявам мнението си, което не се е променило от много години масам - дори, забележи, още от времето, когато ти едва ли си имал такова, касаещо синия отбор. Не съм и искал да ангажирам когото и да било с него, затова и съм го написал на друго място и то по определен повод, в някакв даден контекст. Тук си позволявам да пиша само, защото не ми е приятно да ме окачествяват като написалия най-тъпото мнение човек и да си мълча.
Да не се впускам в подробности, но относно слизането на земята, аз съм стъпил доста здраво на нея и в момента се занимавам с неща, които ти дори не знаеш, че съществуват. Иначе съм съгласен - определено се движим в различни измерения. Моето е малко по-светло като че ли: не се кълна във футболисти, живеещи в миманса на големия футбол, които отнасят по 10-20 гола, когато се появят в него; не прекарвам вечерите си в задимените гаражи на софийските кооперации; не дружа с приятели, които се чудят в коя тъмна уличка да свият при поредния си героичен подвиг и най-сетне не вегетирам в нечия чужда сянка или да се овия около някого, когато отида на мач или се опитвам да организирам нещо, свързано с такъв...
Имаш сега на разположение цял един безсмислен сезон, през който да си дадеш сметка (ако можеш) кой от двама ни е тъпакът (или поне кой пише по-тъпите постове). Аз за себе си съм отделил достатъчно време, за да мога да ти кажа само, че мнения като твоето не струват за мен особено много и предпочитам да прочета някоя книга, наместо да водя глупав и непродуктивен спор с теб или когото и да било...
Има хора, които са на стадиона, защото няма къде другаде да бъдат и няма къде другаде да се реализират, има и такива, които са на стадиона, защото са се посветили на нещо и не обичат, когато върху това нещо се хвърлят петна от срам и позор! Не обичам и когато съм работил по 16 часа на ден и съм си спестил пари за мачове в Европа, да гледам как падаме от... Как се казваше тоя отбор, че не се сещам?
К'во пък толкова има и да се обяснявам - както е написал един приятел:

Къде съм аз, къде сте вий...

LSFC написа:
МЪКА :idea:


Приятно изкарване в Сандански и да викаш много по мегафончето!
Досега избягвах да влизам в пререкания с теб единствено и само, защото те уважавах въпреки всичките подмятания по наш адрес!Честно казано това злобеене по нас преди ме дразнеше, а вече почва да ме забавлява и радва, защото това е косвено признание за реални действия, такива каквито при вас имаше само на приказки....

Колкото до мнението ти....чел съм далеч по-добри и стойностни твои коментари от този дето цитира Змея!Наистина тъпо написан коментар, даже отначало се изненадах, че е писан от теб, имайки впредвид преди какво сме си говорили на по няколко бири!Без лоши чувства, но този коментар отива доста повече на някоя свиня, отколкото на теб!

ЛидерО написа:
Аз нямам поле за изява тази година, защото едва ли ще има мач с повече от 15,000 души на стадиона.
Е това тука пък е най-голямата глупост....да плюеш по същите тези играчи, които миналите две години ти дадоха предостатъчно "поле за изява" и от която ти не направи нищо, а се дуеше като пуяк ние това, ние онова и накрая кур нищо....пу майка му да еба....язък за великиО шанс! :wink:

Със здраве!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 11:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Тоя раздел на форума дори не е актуален вече, не знам защо продължавате да се дракате :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 11:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24896
Местоположение: Възраждане, Русе
аз ше се дракам с тебе
смени си ника!

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2007 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Русье написа:
Тоя раздел на форума дори не е актуален вече, не знам защо продължавате да се дракате :?



Щото ти си за тоя раздел.

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2007 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 2:14 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
Русье написа:
Тоя раздел на форума дори не е актуален вече, не знам защо продължавате да се дракате :?
що па да не е акаутален? няма и година до следващите евро мачове...

_________________
Важна е емблемата отпред, не името отзад!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0B50qcnZUk4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2007 10:59 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Цитат:
Имаме манталитет на Българи


a какъв манталитет искаш да имаме бе,сладурче ? Хоп,с магическата пръчица и манталитет на французин.Хоп с магическата пръчица и манталитет на инглиз.Хоп-италианче,хоп-японче....Избери си !!!!

П.С:Чета тука и немога да повярвам :shock: Едно към едно с чорбарския форум,който имах глупостта да поразгледам след епохалният им мач с чутовния отбор на Кула (който дори спечелиха).Сигурно ще повторя някой,но наистина ли тези които преди 3 месеца беха "Боговете",сега са некви палячовци,наемници и измекяри,натоварени със световната мисия да разбият и унищожат Великият ни Отбор ? То не беше Наско,Батко,Татко,Мечо,аз,Камен,Петко и бай Велин...
Мислих си,че спечелихме по-важният мач,онзи на трибуните.Мислих си,че най-накрая ясно се е очертала границата между нас и онези със зоологическата градина.Но май,уви...Разликата между това което беше на стадиона и това което е тук е коренно различна ! Защото на ВАСИЛ ЛЕВСКИ в 90тата минута момчето с мегафона викна "всички ръце горе" и почти всички ръце наистина се вдигнаха...Тва да запееш името на любимия си отбор ми се струва,че е достатъчно да заличи от съзнанието всякакъв мач и резултат,всякакво некадърно представяне.При мен поне е така.В него момент ми дремеше на патока,че губим.Да и мен ме болеше,ама ми беше яко,яко,че най-накрая се проявихме като публика ! Май пак жестоко съм се лъгал.Поздрави на """""ВЕЛИКАТА"""" ни публика !
ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ ! ЛЕВСКИ СОФИЯ

П.С:НИЕ ПРОДЪЛЖАВАМЕ (Слави Трифонов) :lol: :oops:

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2007 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Някои хора забравиха преди 2 години какво беше........Отбора е публиката :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2007 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Аз пък все си мисля, че е било къде, къде по-зле тук. Сега има само отделни недоволни... И тук и на стадиона тенденцията е по-скоро положителна :wink:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2007 11:36 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Аз пък след Тампере отдавна не съм се чувствал толкова добре,защото знаех ,че въпреки загубата отбор и публика останаха едно.Честно казано не съм умрял да влезем в ШЛ и цяла есен да ходим по 40 000 на стадиона да гледаме контроли срещу Челси ,Барса и.т.н...болката ми е за УЕФА ама здраве да е...

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2007 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4549
Почти не съм я чел тази тема, но се учудвам че все още намирате за какво да пишете. Мачът и евротурнирите остават в миналото, днес почва шампионата и вниманито би трябвало да падне изцяло върху него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2007 5:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 am
Мнения: 31
Местоположение: Пловдив
Наистина 3941 е прав.Каквото станало, станало...Може да наблегнем наистина на представянето на нас публиката(въпреки че не присъствах на мача се чувствам един от онези 15 000 там)...И второ.Оставихме треньора.Нещо което в цдна и други клубове едва ли щеше да се случи.Мъри знае как и много скоро отново ще имаме радост оцветена в синьо.На някои от вас може да им е смешно дори мнението на Батков от следващия ден:"Приказката засега приключи, но много скоро тя ще продължи с много по-голяма сила..."
А що се отнася за заканите на чорбарите да се подиграват днес на мача с Литекс на нашето отпадане...вижда се колко са жалки и винаги ще останат такива...Но нека не се занимаваме с тях.Те скоро ще си намерят майстора...

_________________
Опитват се редом да крачат,
те крачат, а Левски лети


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 9:16 pm
Мнения: 173
Местоположение: Синя Варна
Абе знаете ли какво... Този транспарант дето го опънахте "Горе главите..." добре, по принцип е по-правилното решение, отколкото да се режат греди и да се искат оставки, спор няма. Обаче замислихте ли се какво ще си кажат онези футболисти, ако наистина има такива (в което лично аз за себе си съм убеден) които поради една или друга причина не искаха да играят както могат и да победят Тампере. Замислихте ли се какво ще си помислят? "Ето Наско хубаво ни каза че няма да има проблеми, дори и най-верните ни фенове не са се усетИли. Следващия път като се скарат с БаткО пак ще му лизнем дупето на Наско и той ще ни кътка и ще ни прати в големи отбори да играем". Аз знам, че Мечо, Йовов, Ричи, Бардон имат способности да побетят Тампере с които и да е други седем футболиста в състава, но не пожелаха да го направят. И не трябва да се окуражават за това, а да им се потърси отговорност, да им се зададат конкретни въпроси и да бъдат продадени възможно най-бързо.
Не бих желал да ангажирам никой с мнението си, това са си мои размишления, които според мен са логични.

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 9:16 pm
Мнения: 173
Местоположение: Синя Варна
ultra varna division написа:
Аз знам, че Мечо, Йовов, Ричи, Бардон имат способности да побетят Тампере с които и да е други седем футболиста в състава, но не пожелаха да го направят.

Плюсовете от това им ги обяснява Наско Сираков. Завъртял им е главите, че ако го послушат, могат да спечелят много повече от 200 000 евро, чрез трансфер в добър отбор. Ако пък не го послушат - Русия, Китай, Турция...
Много е просто: Наско се кара с Батков, щото Наско иска да се купят футболисти от агенцията на Танев, а Батко иска евтини или безплатни. Батков гони Наско в принудителна отпуска, Наско си казва "Ей сега ще видиш кво става с Левски като ми се правиш на интересен и като ми се бъркаш в моите неща". Всички знаем, че има футболисти в Левски, които са много гъсти с Наско...

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 9:16 pm
Мнения: 173
Местоположение: Синя Варна
Добре де, какво е твоето обяснение за загубите? "Случва се", "Допуснахме старата слабост", или футболистите на Тампере са толкова по-силни от тези на Левски, че могат да ни бият и в двата мача, при това без да отбележим гол и с едно единствено по-сериозно положение, или Тампере имат повече опит и традиции от евромачовете, или треньора им е по-мъдър от Мъри, или публиката им ги подкрепяше повече, или публиката на Левски не подкрепяше достатъчно отбора, или защото валеше дъжд и беше хладно, или защото мача беше на Националния, а не на Герена...

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Според мен основна вина имаше прекомерното самочувствие, както и слабата форма (меко казано) на някои играчи, пр. Бардон. Разбира се около изчезването на Наско Сираков има страшна мистерия

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е не можеше да се върне и да се държи високомерно при стеклите се обстоятелства. Успокояват се феновете, нищо друго не виждам вътре.
Това, че обстановката и организацията не е толкова перфектна, е близко до акъла

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
ultra варна дивисион написа:
Добре де, какво е твоето обяснение за загубите? "Случва се", "Допуснахме старата слабост", или футболистите на Тампере са толкова по-силни от тези на Левски, че могат да ни бият и в двата мача, при това без да отбележим гол и с едно единствено по-сериозно положение, или Тампере имат повече опит и традиции от евромачовете, или треньора им е по-мъдър от Мъри, или публиката им ги подкрепяше повече, или публиката на Левски не подкрепяше достатъчно отбора, или защото валеше дъжд и беше хладно, или защото мача беше на Националния, а не на Герена...


Футболистите на Тампере бяха много добре подготвени физически и тактически, и изключително дисциплинирани. Във страни като Финландия и Норвегия не бъка от таланти, но това се компенсира със здрава дисциплина, тактическа грамотност, и разбира се, физика. В тази насока се работи още от ранна възраст. За футболистите на Тампере това им е като 'добро утро" и нямат нужда от един Наско Сираков в съблекалнята за да играят мобилизирано, концентрирано и здраво, нямат нужда от лагери преди мача, за да спазват режим и да стоят далече от нощните клубове. На практика, един отбор, който е тръгнал да се защитава, няма нужда от супер таланти, а само от железни нерви, концентрация, физика и решителност. А точно това правеха Тампере - изчакваха своя миг и играха тактически правилно. Всички играчи бяха в перфектна кондиция за разлика от нашия отбор, в който зееха дупки, треньорът си беше свършил работрата и беше разучил Левски перфектно. Очакваха нашата защита да сгафи дебилно, както прави в почти всеки мач. На практика отборът на Тампере ще бъде обречен, ако трябва да догонва в резултата срещу отбор от средна европейска класа. Но също ще бъде много трудно на всеки отбор от средна европейска класа ако мача им срещу Тампере се "закучи"
Как могат да бъдат победени и надиграни коравите финландци - един среден европейски отбор може да надделее в този сблъсък с разнообразие и много движение във фаза атака, здрава средна линия и смяна в ритъма на играта когато се налага, за да може да се раздвижи ариегарда им и така да се освобождават пространства. С бързи повратливи футболисти които са в състояние да преодолеят противник 1:1 и да спечелят или терен, или фаул. С владеене на толката, защото това е най-добрият начин за пестене на сили във футбола, а престата когато трябва да отнемеш топката е най-уморителна. Със способност за бързо разиграване с едно докосване и наличие на минималната техника и качества у всички 11 на терена за целта. Един да се пропука, се разваля стила и ритъма на отбора. Недопустимо е да имаш в състава си човек който не може да спре топката. Тампере е отбор който не обича промяната и обича да се придържа към един стил на игра. Отборът на Левски НЕ беше подготвен за този сблъсък, най-нестандартните футболисти бяха в ужасна форма, лидерите отсъстваха. Грешките в защита, които се случват всеки мач, говорат за не достатъчна концентрираност у нашия отбор, което е знак за не достатъчна ангажираност на футболистите, което означава, че само един Мъри и условията и алтернативите ,които им предлага Левски в момента не са достатъчни да ги мобилизират на 100%

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Хидън, не гледам 8)

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е па много разумно мнение :smt003
Наистина ако са очаквали лек мач във Финландия и са къркали като разпрани преди това, то няма нищо чудно в цялата ситуация. А втория мач просто не тръгна както трябваше. Вярно е обаче, че тия са пълни смешници като качества и с нищо не превъзхождат Берое или Симитли освен споменатата тактическа грамотност

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 8:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
И на мен ми гадно, че отпаднахме и очаквах всичко от медии и фенове, но не и половината публика на Левски да превърти тотално... :?

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com