forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 9:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1930 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 65  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2018 12:53 pm
Мнения: 1503
1837 - ... написа:
Един въпрос - възможно ли е вноските към НАП да се намалят и да се удължи срока за връщане?

Предполагам Wildkid би могъл да отговори.


Аз го питах нещо под друга тема, но вероятно не го е видял - знае ли дали имаме да получаваме още пари по трансфера на Давиде Мариани?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бимомамата, не смогвам, трябва ми секретарка :bigok :bigok :bigok

Вноските за НАП са по споразумение за разсрочване. Може само, ако се направи ново споразумение, което не вярвам да стане.

За Мариани - нямам идея.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Имам някъв спомен, че сделките за Мариани и Обертан си бяха с еднократно плащане, но не съм на 100% сигурен.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
1837 - ... написа:
Имам някъв спомен, че сделките за Мариани и Обертан си бяха с еднократно плащане, но не съм на 100% сигурен.
За Обертан със сигурност са ни платили 0 ойро накуп :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Какво имаш предвид? Доколкото помня се обяви за 1.5 млн лева споразумение :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Които поп Спас незабавно gu6na

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Ега гушне букета. :pastor

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Wildkid написа:
Бимомамата, не смогвам, трябва ми секретарка :bigok :bigok :bigok

Вноските за НАП са по споразумение за разсрочване. Може само, ако се направи ново споразумение, което не вярвам да стане.

За Мариани - нямам идея.

Просто си лялям, но дали вируса и спирането на посещения на мачове не може да се използва като предтекст за предоговаряне? На Левски му се ограничиха възможностите за реализиране на приходи, а и вече има прецедент в Италия със спирането на плащания по ипотеките.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 15, 2016 10:58 pm
Мнения: 2868
Местоположение: Некъдеси
Финансовият резултат е важен, но не за подценяване и постоянно да се говори за връзката клуб-фенове. Всяка една иновация, всяко едно безумие, което осъществим, повишават вероятността да оцелеем и счупим оковите. :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2020 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
celeronhater написа:
1837 - ... написа:
Имам някъв спомен, че сделките за Мариани и Обертан си бяха с еднократно плащане, но не съм на 100% сигурен.
За Обертан със сигурност са ни платили 0 ойро накуп :bigok.


:bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2020 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6915
Местоположение: София
Никой не пише, че вноската за април е събрана. Но на мача с Враца били събрани 1370 лв. на домус ага сайтчетата веднага написали . Ебаси и гнусярите.

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2020 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Гнусното е, че пише, че били "само" толкова. Но това, че вече се събират пари от над месец, че може да се дарява и хората го правят по още 493248 начина и че все пак става въпрос за гостуване в един от най-бедните региони на страната няма значение.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2020 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Е на гостуване колко да се съберат, бе, мамито ви журналяшко...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2020 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
Цял живот да лапат за 20 лева и накрая да ги спре Ушев да им ги вземе ега!

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2020 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Освен билетите да натиснем отново мощно и по сметката! :levski

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 13, 2020 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2018 12:53 pm
Мнения: 1503
От доста време ми се върти в главата една идея която евентуално би могла да бъде част от начините за набиране на средства за клуба. Разбира се всичко е въпрос на организация, но ще ми е интересно да прочета някое мнение. Най-вече дали бихте си купили нещото за което ще обясня по-долу. Извинявам се предварително за дългия пост.

Всеки от нас е имал любим футболист на Левски, всеки си е мечтал да има неговата фланелка, негов автограф, да има възможността да му каже колко радост му е донесъл като играч на Левски. По този повод ако е възможно защо да не се пусне в продажба специален комплект от неща включващи:
- фланелка реплика от времето когато е играл любимия ни футболист с неговия номер поставена в рамка, луксозна фотография с негов автограф и посвещение(това при положение, че не сме си поръчали фланелка на някоя от починалите ни легенди), благодарствено писмо от ръководството на Левски. Може да се прибави и някоя от книгите свързани с Левски издавани през годините. Ще е хубаво човекът който си поръчва този комплект да има възможност да напише нещо на любимия си футболист.

Едно такова нещо спокойно може да се пусне в продажба за 250-300 лв, ще е нещо лично и уникално.
Предполагам, че една фланелка реплика не би струвала повече от 30-40 лв., в България има доста фирми които произвеждат спортни екипи и вероятно биха могли да ги изработят ако им се покаже оригиналния модел. Разбира се качеството няма да е кой знае какво, но тя няма да е за носене, а за да стои в рамка.
Идеята е с минимални средства да се създаде нещо специално което да струва определена сума и всеки левскар да я плати с удоволствие. Колкото повече артикули, колкото повече разнообразни идеи толкова по-добре за клуба.
Тук разбира се изниква въпроса дали клуба може да реализира това нещо, дали може да осигури контакт и желанието на всеки един бивш футболист на клуба който ще бъде избран от фена за да даде автограф и посвещение. Сещам се за Гонзо и Илиян Илиев които в момента работят за други клубове. Въпросът с доставките също е малко сложен, най-вече за хора които живеят извън Европа. Но съм сигурен, че ако се изпипат детайлите може да се получи един добър резултат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2020 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 27, 2014 5:25 pm
Мнения: 2609
След като са затворени стадион и фен магазин трябва да се наблегне пак на сметката за дарения, която е най-директна, с най-малък процент разходи и не пристигат приходите след месец-два като от СМС :levski

_________________
Моите снимки @ www.NonchoILiev.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2020 7:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Току-що се сетих, че в цялата ситуация реално има плюсове за дарителската кампания. Това, че не виждаме как играе отбора, може би е по-стимулиращо от това да го виждаме :blass :smt005

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 17, 2020 8:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Nqma_bira написа:
От доста време ми се върти в главата една идея която евентуално би могла да бъде част от начините за набиране на средства за клуба. Разбира се всичко е въпрос на организация, но ще ми е интересно да прочета някое мнение. Най-вече дали бихте си купили нещото за което ще обясня по-долу. Извинявам се предварително за дългия пост.

Всеки от нас е имал любим футболист на Левски, всеки си е мечтал да има неговата фланелка, негов автограф, да има възможността да му каже колко радост му е донесъл като играч на Левски. По този повод ако е възможно защо да не се пусне в продажба специален комплект от неща включващи:
- фланелка реплика от времето когато е играл любимия ни футболист с неговия номер поставена в рамка, луксозна фотография с негов автограф и посвещение(това при положение, че не сме си поръчали фланелка на някоя от починалите ни легенди), благодарствено писмо от ръководството на Левски. Може да се прибави и някоя от книгите свързани с Левски издавани през годините. Ще е хубаво човекът който си поръчва този комплект да има възможност да напише нещо на любимия си футболист.

Едно такова нещо спокойно може да се пусне в продажба за 250-300 лв, ще е нещо лично и уникално.
Предполагам, че една фланелка реплика не би струвала повече от 30-40 лв., в България има доста фирми които произвеждат спортни екипи и вероятно биха могли да ги изработят ако им се покаже оригиналния модел. Разбира се качеството няма да е кой знае какво, но тя няма да е за носене, а за да стои в рамка.
Идеята е с минимални средства да се създаде нещо специално което да струва определена сума и всеки левскар да я плати с удоволствие. Колкото повече артикули, колкото повече разнообразни идеи толкова по-добре за клуба.
Тук разбира се изниква въпроса дали клуба може да реализира това нещо, дали може да осигури контакт и желанието на всеки един бивш футболист на клуба който ще бъде избран от фена за да даде автограф и посвещение. Сещам се за Гонзо и Илиян Илиев които в момента работят за други клубове. Въпросът с доставките също е малко сложен, най-вече за хора които живеят извън Европа. Но съм сигурен, че ако се изпипат детайлите може да се получи един добър резултат.

С кеф бих си купил фланелка на Левски от втората половина на 70-те, тази с която съм запомнил Павел Панов.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 17, 2020 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
Аз на Кривия или Йовов :ls-cup :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 17, 2020 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
SZ_FEN написа:
Nqma_bira написа:
От доста време ми се върти в главата една идея която евентуално би могла да бъде част от начините за набиране на средства за клуба. Разбира се всичко е въпрос на организация, но ще ми е интересно да прочета някое мнение. Най-вече дали бихте си купили нещото за което ще обясня по-долу. Извинявам се предварително за дългия пост.

Всеки от нас е имал любим футболист на Левски, всеки си е мечтал да има неговата фланелка, негов автограф, да има възможността да му каже колко радост му е донесъл като играч на Левски. По този повод ако е възможно защо да не се пусне в продажба специален комплект от неща включващи:
- фланелка реплика от времето когато е играл любимия ни футболист с неговия номер поставена в рамка, луксозна фотография с негов автограф и посвещение(това при положение, че не сме си поръчали фланелка на някоя от починалите ни легенди), благодарствено писмо от ръководството на Левски. Може да се прибави и някоя от книгите свързани с Левски издавани през годините. Ще е хубаво човекът който си поръчва този комплект да има възможност да напише нещо на любимия си футболист.

Едно такова нещо спокойно може да се пусне в продажба за 250-300 лв, ще е нещо лично и уникално.
Предполагам, че една фланелка реплика не би струвала повече от 30-40 лв., в България има доста фирми които произвеждат спортни екипи и вероятно биха могли да ги изработят ако им се покаже оригиналния модел. Разбира се качеството няма да е кой знае какво, но тя няма да е за носене, а за да стои в рамка.
Идеята е с минимални средства да се създаде нещо специално което да струва определена сума и всеки левскар да я плати с удоволствие. Колкото повече артикули, колкото повече разнообразни идеи толкова по-добре за клуба.
Тук разбира се изниква въпроса дали клуба може да реализира това нещо, дали може да осигури контакт и желанието на всеки един бивш футболист на клуба който ще бъде избран от фена за да даде автограф и посвещение. Сещам се за Гонзо и Илиян Илиев които в момента работят за други клубове. Въпросът с доставките също е малко сложен, най-вече за хора които живеят извън Европа. Но съм сигурен, че ако се изпипат детайлите може да се получи един добър резултат.

С кеф бих си купил фланелка на Левски от втората половина на 70-те, тази с която съм запомнил Павел Панов.
На Павката Панов от мачовете с Аякс както и тези от периода 83-85.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 17, 2020 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2018 12:53 pm
Мнения: 1503
Имаме доста успешни периоди и култови екипи. Плюс велики футболисти разбира се. Предполагам доста левскари биха дали 250-300 лв за подобно нещо. Реплика на фланелка на любим футболист в рамка, негова луксозна фотография, плюс благодарствено писмо от клуба. Комплект от неща чиято себестойност няма да е повече от 70-80 лв, но пък за всеки ще е ясно, че с разликата се подпомага клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 19, 2020 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
Да ударим едно рамо тук :lsfc1. Горе-долу разликата от обядването вкъщи и обядването в заведенията до офиса за седмица :bigok Изображение


Последна промяна nazional на Чет Мар 19, 2020 1:53 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 19, 2020 1:04 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
New Order написа:
SZ_FEN написа:
Nqma_bira написа:
От доста време ми се върти в главата една идея която евентуално би могла да бъде част от начините за набиране на средства за клуба. Разбира се всичко е въпрос на организация, но ще ми е интересно да прочета някое мнение. Най-вече дали бихте си купили нещото за което ще обясня по-долу. Извинявам се предварително за дългия пост......

С кеф бих си купил фланелка на Левски от втората половина на 70-те, тази с която съм запомнил Павел Панов.
На Павката Панов от мачовете с Аякс както и тези от периода 83-85.

Те не са ли на Адидас :| Ще е сложно да им направят реплика, освен ако Адидас не се заемат, което едва ли ще стане. Иначе фланелките от 1984 и тази от 1988 ще е много добре да се реализират. Тази от 1988 за мен е най-добрата фланелка на Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 19, 2020 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44117
Местоположение: София
Освен това са без емблема или ако има е тая на Левски-Спартак :loser2
Тоест репликата ще е най-обикновен Adidas Originals без никаква емблема. Примерно можеш да си купиш това https://www.archivebrooklyn.com/listing ... s-football


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 19, 2020 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
В случая идеята е да мине през клуба и да остане лев там.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 19, 2020 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Хммм... Оказа се, че изключително ефективно събираме пари от билети за мачове, пък дори и те да са без публика :-)

Знам, че има не малко варианти за дарения, но предвид факта, че скоро мачове няма да има, предвид факта, че няма урни, в които също събирахме не малки суми на мачовете, се питам дали ще има успеваемост следната идея: всяка седмица да се пускат билети по подобие за мача с Лудогорец, пак с фиксирана цена. Все едно първенството продължава. Ако всяка седмица успяваме да продадем по 10 000 билета, ще е страхотно постижение. И пак продажбата да е по познатия начин - бензиностанции, orange, онлайн разбира се, eventim... Някак си при поставена ясна цел (не 1 милион :-)) , с крайна дата и с достатъчно дни за закупуване, досега не сме се проваляли. Мисля, че си струва тази идея да се обмисли сериозно.

По-запознатите могат да кажат до колко е възможно това да се реализира.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 19, 2020 8:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
Това е доста добра идея, между другото... Дали има начин да се реализира?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 19, 2020 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10313
Еднократна заря си беше това, което се случи с билетите срещу Лудогорец.
Трябва нещо свежо като метод за помощ, нови артикули и тн., за да се поддържа интересът.

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 19, 2020 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Съгласна съм за новите артикули, но това е нещо, което изисква време, не можем да организираме от днес за утре. Още повече, че в тази ситуация, изготвянето най-вероятно ще е затруднено, а закупуването ще е изключително онлайн.

Закупуването на такъв вид билет всяка седмица няма да бутне бюджета на никого. Смятам, че и с нужните агитационни средства, ще се достигне отново до широк кръг от хора. А може да се направи и серия от билети - например за 7 седмици, 7 билета, които ще са с различно послание. Така привличаме и колекционерите :) Не е някаква революционна идея, но при положение, че приходите от продадени билети откакто стартира сезона са доста добри, смятам, че не е лошо поне да обмислим идеята, а не веднага да я отхвърлим, че нямало да стане.

Вие сте наред :lsfc1

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1930 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 65  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com