forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 682
est1914 написа:
Батка, постът ти към мен ли е насочен? Ако е така, моля да ми кажеш къде се застъпвам за ЛП.
Иначе, да - много хора си заслужавате тирето. Няколко страници по-назад ви обясних колко идентични сте с пионерчетата в тази област.

Кривия, явно нищо не си разбрал от това, което се опитах да ти кажа за югослОвЕните, както и за сезон 2016/2017. Евроидиотия не е само да паднеш от някой анонимник, но и да изпуснеш уникален шанс за отлепяне от дъното :smt002


Окей, хайде да речем, че не те разбирам за юготата. И не съм съгласен с термина за евроидиотия - евроидиотия е да се биеш в гърдите, че си кауза, че си най-големия евробоец на България, и след това да се осереш срещу Милсами. И според мен беше по-голям шанса да отлепим не като бием Марибор,щото с оня състав шанса да влезем в групите на ЛЕ беше много малък, а като вземем титлата от Кирогорец. И съответно надградим, видя се, че точно тогава се взеха Обертан, Гомез, Холмар, та с треньор ЛП можеше и да стане влизането в групите на ЛЕ или ШЛ. Естествено всички знаем какво точно се случи вместо това.

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:35 pm 
Blue_Batka_Burgas написа:
est1914 написа:
Батка, постът ти към мен ли е насочен? Ако е така, моля да ми кажеш къде се застъпвам за ЛП.


est1914 написа:
дори и в случая, когато избяга ЛП постъпи професионално.


Освен ако не си искал да кажеш, че е професионален предател, тогава съм съгласен.

Люпко ми е антипатичен и не го искам в Левски, но за какво предателство говорим?
Той е бил при нас единствено и само за пари, а като няма условия да си върши работата, както и пари, най-нормалното е да си тръгне.
В случая тъпото е че не се запитвате защо оная женица, която сговни нещата тогава е била назначена за директор в Левски?
Защо се обявява, че няма да се плащат премии?
Защо всеки малко по-кадърен в професионален план не изтрайва и една година в Левски?
Но разбира се медиите са виновни, че пишат за тези проблеми, както и хората, на които им е писнало са предатели.
И пак да повторя - ЛП ми е антипатичен и не го искам в Левски.

А пък вие си чакайте Ч+20 милиона годишно и се вярвайте, че не сте балъци.

В същото време осмивайте юношките и левскарското мляко, искайте чужденци и после говорете за предатели...шизофрения от най-висша степен. Когато си наел някой да ти свърши работа срещу пари няма как да се говори за предателство - там взаимоотношенията са според трудовия договор и когато си некоректен работодател проблема е в теб :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Според Тепавичаров, Павел Колев можело да дойде при промяна в собствеността. Явно мъжката секретарка в бфс е любимец на джурналистите с ресор Левски. Вчера покрай всички медийни изяви разбрах, че на Колев не са му дадени гаранции. Обаче не разбрах той какви гаранции е дал.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4612
Какво значение има, важното е че не са му дали гаранции, пък той какво ще свърши не е важно. Гаранции да има, пък после каквото такова :bigok

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Много жалкото е, че от предпочитан отбор, се превърнахме в такъв за който дори селяците (като Райнов) се мръщят.
Едно време изгряващите звездички на лайняната ни лига като Неделев например, си счупваха краката за да дойдат на СофияТА и да играят в гранда.
Сега предпочитат на село в селския клуб (с цялото си уважение към градовете в България).
За такива пък като Колев беше чест да те поканят в Левски. Отдавна вече не сме фактор.
Доказано с последните ни мачове, дори Ботев Враца и Септември не изпитват страх или поне някакъв респект от нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Има термин наречен "професионална хигиена". В случая на ДъртиO, то той няма точно тази професионална хигиена. Той е предател, защото избра да помага на враг на Левски и защото избяга по-доста долен начин (а имаше договор с ПФК-то). Това за сръбското мекере. Проблема на Левски е само един - незаинтересован собственик. Той не влага негови пари, а когато не влагаш собствени пари, то шанса да не ти пука е огромен (нима когато правиш бизнес не влагаш и собствен капитал?).

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23223
Местоположение: Палма де Мостьорка
Опитахме варианта със скъпи чужденци да влезем в ЛЕ и да оформим някакъв бюджет. Дано не се откажат от Левски и сега да пробват стратегията с добри треньори да се направят някакви играчи, с които така или иначе ще сме втори или трети, обаче поне да играят футбол, да ги продаваме и ако ни се подредят добре звездите да влезем в ЛЕ или да станем шампиони. Схемата на школата ни трябва да се бутне из основи и да се почне всичко отначало, според мен. Да се види кои треньори стават и да останат евентуално, ако трябва да се наемат нови с модерни методи и техники и те да подбират момчета за детските и юношеските формации, които да изградят като футболисти за мъжкия отбор.
Естествено това са само теории :bigok

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Кои са тези скъпи чужденци :strkstrk
Не бяха ли всички свободни агенти :smt005

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23223
Местоположение: Палма де Мостьорка
Е накрая като ударим чертата колко са разходите по тях, май ще излезе че са били най-скъпите досега

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:44 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 24, 2013 1:34 am
Мнения: 300
Ankel написа:
Кои са тези скъпи чужденци :strkstrk
Не бяха ли всички свободни агенти :smt005

А на свободните агенти не им се плащат пари на ръка, за да дойдат и заплати не им се плащат. Те идват, щото НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ БАААА


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Ташакът е, че сега щеше да е съвсем различно, ако Жорди и Буш просто бяха вкарали проклетите дузпи...

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Ти виждал ли си отбор с амбиции в който няма поне един футболист който от 5 дузпи да вкара поне 4?

А тскива футболисти бол. Тръгваш из А, Б и В групите. Намираш един такъв без значение ит футболните му качества и го вземаш. За месец и половина само щеше да си избие заплтатите и трансферната сума

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Съб Яну 12, 2019 7:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
То при нас няма такъв дето да вкара и 2 даже. :lol: Айде, Мариани и Кабрал малко отлепиха в тая посока първия полусезон.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 7:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
И разбира се един от тях си тръгва да не би да се засилим много

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 2:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Взимаме играч от В група и го държим титуляр, за да бие дузпи :bigok :bigok :bigok Обичам форума :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 3:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Сини Шампиони 1914 написа:
Ankel написа:
Кои са тези скъпи чужденци :strkstrk
Не бяха ли всички свободни агенти :smt005

А на свободните агенти не им се плащат пари на ръка, за да дойдат и заплати не им се плащат. Те идват, щото НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ БАААА


Това не ги прави скъпи чужденци. Ако преминат в друг отбор няма да им плащат колкото ние им даваме. Ние сме просто неможачи и прахосваме пари за глупости. Което все пак не ги прави СКЪПИ ЧУЖДЕНЦИ.

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 5:46 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Взимаме играч от В група и го държим титуляр, за да бие дузпи :bigok :bigok :bigok Обичам форума :bigok

Ами ако имаме пари да си вземем Роналдо да ни бие дузпите, а ако ще залагаме само на скаут, нека той да ни намери новия Пламен Гетов и готово :bigok

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Взимаме играч от В група и го държим титуляр, за да бие дузпи :bigok :bigok :bigok Обичам форума :bigok
И гадателка, за да ни казва кога ще има мачове и ситуации за дузпи. :bigok

Когато на кристалната топа изпише че ще има дузпа след 10 минути, правим смяна и дузпаджията от В група, който дп 5 сутринта е бръскал, влиза титуляр. :loser

Подозирам че Шлюпко е злоупотребил сексуално и захвърлил немалка част от форума. Бива злоба, бива, ама...

Единственото което излъга е че нямало повече да се върне в България, като треньор. Иначе и аз щях да си вдигна чукалата на негово място. Първи, (пиша го бавно, за да зацепите) бяхме първи със сбирщината некадърници която пое. Великият Спас явно не му е съдействал нещо и си вдигна кура, вместо да чака срамни резултати на пролет.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
ДъртиО е известен лъжец и не му е за първи път да си заминава по средата на сезона (подозирам, че много скоро ще си замине и от тирето. Само да получи от някъде обаждане).

За какво се занимавате с тоя? Има къде-къде по-големи нещастници "работещи" в ПФК-то. Спас, Универсиадата, Кирил Вангелов, Колоян... един тон лайна.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Съгласен. Не знам защо споменаваме постоянно хора от миналото. Да минат дните траур, че не дойде секретарката на БФС и ги почваме!

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 2:22 pm 
blue heart написа:
Ташакът е, че сега щеше да е съвсем различно, ако Жорди и Буш просто бяха вкарали проклетите дузпи...

А ако Иво Главата не си беше вкарал автогол с Лил;
А ако Везалов не си беше вкарал автогол със Славия;
А ако не бяхме допуснали балъшки гол в последната минута в Бургас с Черно Море;
А ако Буш беше вкарал дузпата с Вадуц.
Тези спомени те карат да се замислиш дали освен напълно логичните и обясними проблеми в клуба, не тегне и някаква прокоба :roll: Две от петте изброени по-горе ситуации да се бяха развили в наша полза и може би щяхме да сме в много по-добро състояние, въпреки същото трагично управление :wink:


Ankel написа:
Сини Шампиони 1914 написа:
А на свободните агенти не им се плащат пари на ръка, за да дойдат и заплати не им се плащат. Те идват, щото НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ БАААА

Това не ги прави скъпи чужденци. Ако преминат в друг отбор няма да им плащат колкото ние им даваме. Ние сме просто неможачи и прахосваме пари за глупости. Което все пак не ги прави СКЪПИ ЧУЖДЕНЦИ.

Ти какво разбираш под скъп? Аз смятам, че всички разходи, които се правят за даден футболист трябва да се калкулират.
Май и ръководителите ни смятат като теб и затова така добре ни се получават нещата :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Естествено, че е Прокоба. :smt006 Подозирам умрелите, техния "турски господ" и някой способен ходжа. Твърдя го сериозно, без никакъв сарказъм. Въпросът е само докога...

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
est1914 написа:
blue heart написа:
Ташакът е, че сега щеше да е съвсем различно, ако Жорди и Буш просто бяха вкарали проклетите дузпи...

А ако Иво Главата не си беше вкарал автогол с Лил;
А ако Везалов не си беше вкарал автогол със Славия;
А ако не бяхме допуснали балъшки гол в последната минута в Бургас с Черно Море;
А ако Буш беше вкарал дузпата с Вадуц.
Тези спомени те карат да се замислиш дали освен напълно логичните и обясними проблеми в клуба, не тегне и някаква прокоба :roll:


Тука ще ми се смеете, ама аз съм убеден, че има нещо такова (Дърпатка, цитирай ми кура и умри, нещастник). Не може всичко да се случва по най-скандалния начин в най-важните мачове пред 10-15-30 000 публика. Генерално-управленческият проблем е ясен, но ей такива глупости са си чисто и просто лайнян късмет.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 3:22 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6914
Местоположение: София
Не бих казал ,че има прокоба точно лайнян късмет си нямаме наистина!!

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Пълни глупости са това :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
"Лайнян късмет" цели 10 години?! Викайте тия от Гинес.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
Далече сме още:

Бенфика - 58г. (Гутман)
Ред Сокс (бейзбол) - 86 години. (Бамбино)

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3626
Лузърфул - 30 години. :bigok

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
Малко не сте прави. Ред Сокс не съм запознат, защото не следя бейзбол (даже не знам как се играе). Бенфика имат успехи на местно ниво за тия 60 години - купи и титли. Ливърпул имат ШЛ и някоя друга купа. А ние за 10 години - нищо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 5:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Goviado написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Взимаме играч от В група и го държим титуляр, за да бие дузпи :bigok :bigok :bigok Обичам форума :bigok
И гадателка, за да ни казва кога ще има мачове и ситуации за дузпи. :bigok

Когато на кристалната топа изпише че ще има дузпа след 10 минути, правим смяна и дузпаджията от В група, който дп 5 сутринта е бръскал, влиза титуляр. :loser


Имам една по-добра идея. Защо дузпаджията от В група, Б група, Верея и т.н. не го оставиш да си играе титуляр и като има дузпа или някое друго подобно статично положение да му дадеш шанс за изява.

Аз гледам от една година, че ние с играчи не от В група, Б група и Верея нито можем да си вкараме важните дузпи, нито пък да печелим нещо (това второто от 10 години го гледам). На всичкото отгоре, селски отбори като Вадуц ни бият неселските играчи в ЛЕ.

Не знам. Правя предложение само.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com