forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 8:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
Да пратим поздрави на Мишата Чоурни :smt031 :idea:

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 8:28 pm 
Online
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10275
Цитат:
Станимир Стоилов и Антонио Оливейра са двама от основните фаворити за треньор на Левски от лятото, ако настоящият наставник на сините Славиша Стоянович напусне клуба в посока Латвия, твърди авторитетното португалско издание abola.

Както е известно, преди няколко дни Стоянович обяви, че има договор с Левски до лятото и след това както клубът, така и той могат да кажат “не”.

“Славиша Стоянович, който ръководи колоса от българската столица, ще напусне, тъй като има предложение от Латвия. Това обаче ще се случи в края на сезона, тъй като целта пред него е да класира тима за европейските клубни турнири. Сегашната администрация на клуба ще се промени и решението за новия треньор ще е на новия инвеститор.
Изображение

И тук излиза името на Антонио Оливейра, който е в списъка, където е и Станимир Стоилов, бивш шампион като играч и треньор с Левски.

36-годишният Оливейра постигна успехи извън Португалия, повечето от които като асистент на баща си”, пишат португалците, след което изреждат успехите му като помощник-треньор и треньор в Иран и Кувейт.


:smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1631
Ебаси :shock: Де го чукаш ,де се пука :lol:
П.С. Това броим ли го към разтърсващите новини ?

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 29, 2017 4:03 pm
Мнения: 419
Това се говореше на първата тренировка, но само ако П. Колев работи в Левски.
Ст.Стоянов намекна на П. Колев да си запази проекта който е представил на Спас за евентуални нови собственици :lsfc1

_________________
" Отбор роден в мечтите детски в сърцата ни разпръска светлина. Един апостол, светло име Левски - идея, пример и борба"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1631
raise_your_collars написа:
Това се говореше на първата тренировка, но само ако П. Колев работи в Левски.
Ст.Стоянов намекна на П. Колев да си запази проекта който е представил на Спас за евентуални нови собственици :lsfc1


"Оппа соррри",ама не те разбирам кой кой е :(

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Изслушах го и... Според мен, изпуснахме човек с ясна идея, визия и стратегия за нещата. Не знам дали щеше да успее (и вие сте прави - не се е доказал никъде, факт), но си мисля, че щеше да ни е от голяма полза. Как да е, пореден кур...

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3183
Стефан и ко са доста силно убедени, че Спаско е чал. Не е новина де, но си е един вид потвърждение. Тъкмо ги изслушах и аз. Накрая казаха там тука е така във футбола, но преди това си звучаха убедени. Явно вятърът е задухал вече, само че не знам дали е на по-зле. Няма как да е по-зле :bigok

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 10:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
То си личи,че парашутиста се гласи да ни заебва,да видим кога ще е само.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 11:36 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
tzvetan_22 написа:
Прикачени файлове:
van.png


:bigok :bigok
Тоя може да е неграмотен, но кое не е така?

New Order написа:
А г-н Павел Колев цял следобед обикаля по медиите и обяснява защо е отказал на Левски. И между другото е обявил, че няма проблем с приемствеността между покойната чурка и микренското тире.

Това бленуващите по Колев да го прочетат бавно и на спокойствие.
Как няма да е ок с припознаването, като беше деен съучастник тоя велик месия, за който си режат вените някои сега.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
Доста селско да дава пресконференция, защото бил отказал на “Левски”. Че даже отива на крак в студиото на Дарик... доста нелепо, въпреки че съм съгласен с 90% от вижданията му. (На теория)

Не вярвам да е само това, което казва. Какво толкова да е искал дето Спас му е проблем да осигури...

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 12:37 am 
Kriviq написа:
Гонзо е виновен, че часове преди мач сърбина си стегна катуна към Виетнам. И другите и те са му виновни, нямало добри хора, само добрия дядо Люпко, дето постоянно е намесен в схемите на добрия ГГ, заедно с другите "добряци" в тирето. Като клуб е очевидно, че не сме цъфнали, обаче точно пък тоя дезертьор да се прави на интересен ми идва в повече. Не обичам да псувам бивши треньори и играчи на Левски, обаче Люпко Петрович продължава да прави впечатление на забележително нагло говно. :ohmygod

Люпко е антипатичен най-малкото, защото е типичен югославянин - лицемер и интересчия.
Но ако си спомням правилно си тръгна след като се обяви, че няма да се плащат премии на футболистите и нещата се сговниха.
Люпко от група некадърници за без пари направи отбор, който беше на върха в класирането и за малко да отстрани Марибор, ако не беше прасето Венци Христов. А ако гледате внимателно пресконференцията му преди реванша ще видите, че нямаше и да е случайно това :wink:
В същото време Адептите оневиняват талянското менте защо Спас не му е направил селекция и имало некви позиции без качествени играчи, нищо че бяха докарани играчи като Обертан, Холмар, Тиам и т.н.

А относно бъдещето на Левски - ако искаме да ни има трябва да се научим да не разчитаме да харчим готови пари, а да изкарваме такива :wink:
Отсега нататък трябва да се радваме на трансфер само, ако освен футболиста с шала, на представянето снимат и платежното :bigok а в края на сезона може и фишовете (ако се притесняват може да скриват имената) :loser2


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 11:07 pm
Мнения: 3482
Петрович е интересчия и лицемер, но е класи над такива като Роси и Стоянович като треньор, поне що се отнася до воденето на отбори от Балканите. Надявам се ГриГан да не маха Преименувания, за да имаме шанс за второто място.

_________________
Омлет се прави с айца - Турчо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 1:43 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Никой не казва,че Павел Колев е някакъв Господ-месия,който с магическа пръчка ще оправи нещата на секундата.
Самият той си го каза - „Моята задача беше да направя така, че клубът да започне да работи като печеливш или поне не губещ бизнес. Това няма как да стане бързо. Аз не получих гаранция, че ще разполагам с това време и ще мога да реализирам всички мои планове. Освен това не мога да свърша всичко сам. Оттам стана ясно, че няма как да се получат нещата“.

Когато "собственикът" не може да ти гарантира свобода на действия и време да реализираш идеите си има ли значение колко си добър?И забележете - това не е първия ни отказ.Рутенщайнер също ни отказа лятото.Делио след зимната подготовка непрекъснато повтаряше - "Питайте ръководството".Според мен и Славиша е излъган.Затова и дава вид на човек,който иска да си ходи и то само след шест месеца в клуба.Люпко също си тръгна.

Левски се нуждае от спешна реформа за да продължи да го има.За да оцелее.И е повече от очевидно,че без структура и модел на управление няма да стане.Няма да стане и със Спас начело....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 2:17 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Сега португалско менте ли чакаме? :smt017

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 2:30 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Diabolik написа:
Никой не казва,че Павел Колев е някакъв Господ-месия,който с магическа пръчка ще оправи нещата на секундата.
Самият той си го каза - „Моята задача беше да направя така, че клубът да започне да работи като печеливш или поне не губещ бизнес. Това няма как да стане бързо. Аз не получих гаранция, че ще разполагам с това време и ще мога да реализирам всички мои планове. Освен това не мога да свърша всичко сам. Оттам стана ясно, че няма как да се получат нещата“.

Когато "собственикът" не може да ти гарантира свобода на действия и време да реализираш идеите си има ли значение колко си добър?И забележете - това не е първия ни отказ.Рутенщайнер също ни отказа лятото.Делио след зимната подготовка непрекъснато повтаряше - "Питайте ръководството".Според мен и Славиша е излъган.Затова и дава вид на човек,който иска да си ходи и то само след шест месеца в клуба.Люпко също си тръгна.

Левски се нуждае от спешна реформа за да продължи да го има.За да оцелее.И е повече от очевидно,че без структура и модел на управление няма да стане.Няма да стане и със Спас начело....

Спас няма как да ти гарантира нищо,той гледа да изчезне максимално бързо. От него дългосрочна стратегия няма как да очакваме,да видим следващите парашутисти какви ще ги мъдрят скоро време,а това че и СС иска да се махне е ясно на всеки.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 2:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Много лесно може да се преценят следващите. Ако започнат с някакви инв. в инфраструктурата, то имат желание за развитие на отбора. Ако пак започнат със селекция на 10 in/out значи, че пак ще се продължи живуркането.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 2:53 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Много си прав,дано случим на някой дето поне малко му се занимава.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 682
Est1914, то и Боян Йоргачевич, Горан Блажевич, Славолюб Муслин, Игор Томашич, Саша Симонович и Дарко Тасевски са родени в Югославия, ама такива завършени лайнари като Петрович не са, даже обратното. Ратко Достанич и Славиша Йоканович също не ми правят впечатление на говнари, въпреки кратките си престой при нас. За Славишата е рано още да се говори. Та не мога да се съглася тук с теб - просто дедо Люпко си е един продажник.

Също и за треньорските му умения - Петрович наследи горе-долу сработен отбор от Стойчо Стоев. Това, че бяхме равностойни на Марибор беше според мен поради СС-2, не поради магическите умения на ЛП. Впоследствие се видя, че е по-добър треньор от СС-2, и резултатите не закъсняха. И точно това ме дразни - бяхме първи, още бяхме в играта за купата, и ЛП си дигна чукалата към Виетнам с някакви пълни глупости за извинения, като след това отпаднахме за купата от Черно Море с Гонзо за треньор, и с триста зора взехме оня бараж с Верея, дето ми е сред мачовете, за които не искам да си спомням.

И сега пак глупости от ЛП, и откровено наглеене с тия изказвания за доброта, като много добре знаем къде работи и какви работят там. Това не мога да понеса, пък ако ще да е най-великия треньор за всички времена.

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 8:59 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Очаква ни наситена със сълзи пролет, след която може и да приключим в този си вид. Може да е за добро.

Опцията със започване от селските групи, на чисто, с концепция ( което принципно категорично не харесвам като вариант ) май ще се окаже единственото ни възможно действие.

Левски бавно, но сигурно се превръща в селски асансьор, благодарение на некадърност и неможене. Публиката е завинаги разединена, а чисто футболно сме жив ташак.

И да, аз лично не виждам надежда, за това се пригответе за тегави месеци ( година ).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23223
Местоположение: Палма де Мостьорка
Навсякъде от феновете чета как ни закриват, селски групи, тирета, фалити. Тва ли очаквате и искате? Не стига че медиите постоянно серат по клуба, а и феновете допълнително из интернет. Не казвам да слагаме розовите очила ама повечето инфо идва от "Левски го закриват след нова година???", "По инфо на ММ Левски ще последва умрелите", "ЕЖК че Спас напуска клуба??" (ВИДЕО+СНИМКИ).

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1062
Бахти настроенията, бахти чудото. Някои обясняват как куприлионите са на ъгъла и чакат да ни залеят. От другата страна хора вече са се примирили с най-черните сценарии.
Като през сезона -2 победи и вече се готвим за ШЛ, 2 загуби и всички играчи и треньори са некадърници


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Мен пък не ме кефи треньорът. :loser2

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 1:58 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2045
Местоположение: София
Истината е, че аматьорщината в клуба ни направи една непривлекателна среда чисто професионално. Финия се издъни с бизнеса ПФК Левски! Отбора съществува заради феновете, които пък са разделени на влиятелни, сектор Б, блок 5, чакам купа... иначе нема им стъпим, когато видя, че играят и т.н. но въпреки това е най - коментирания отбор в България и много хора се интересуват от него. За мен правилния модел е да се изгради първо стадион, за да привлечеш тази маса фенове, да изградиш най- добрата тренировъчна база, за да си привлекателен отбор в който всичко е на ниво и с удоволствие да идват тук, за да тренират и работят! И след това вече да изградим отбор в едни професионални условия в които съм сигурен, че доста футболно грамотни хора ще имат интерес да работят в Левски, но за сега мИчтаем и живуркаме...

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:24 pm 
Kriviq написа:
Est1914, то и Боян Йоргачевич, Горан Блажевич, Славолюб Муслин, Игор Томашич, Саша Симонович и Дарко Тасевски са родени в Югославия, ама такива завършени лайнари като Петрович не са, даже обратното. Ратко Достанич и Славиша Йоканович също не ми правят впечатление на говнари, въпреки кратките си престой при нас. За Славишата е рано още да се говори. Та не мога да се съглася тук с теб - просто дедо Люпко си е един продажник.

Също и за треньорските му умения - Петрович наследи горе-долу сработен отбор от Стойчо Стоев. Това, че бяхме равностойни на Марибор беше според мен поради СС-2, не поради магическите умения на ЛП. Впоследствие се видя, че е по-добър треньор от СС-2, и резултатите не закъсняха. И точно това ме дразни - бяхме първи, още бяхме в играта за купата, и ЛП си дигна чукалата към Виетнам с някакви пълни глупости за извинения, като след това отпаднахме за купата от Черно Море с Гонзо за треньор, и с триста зора взехме оня бараж с Верея, дето ми е сред мачовете, за които не искам да си спомням.

И сега пак глупости от ЛП, и откровено наглеене с тия изказвания за доброта, като много добре знаем къде работи и какви работят там. Това не мога да понеса, пък ако ще да е най-великия треньор за всички времена.

Явно не си разбрал забележката ми за югославянина :smt002 Нямам предвид всички родени в бивша Югославия, а онази специфична порода гадни и коварни Сърбежи :roll:
Колкото до Люпко и Стойчо Стоев, виж отборите и статистиките им:
https://levskisofia.info/season-2016-2017/
https://levskisofia.info/season-2015-2016/
Люпко постигна много по-добри резултати от повечето треньори в последните години и то с никви футболисти. А представяш ли си ако имаше футболисти като Обертан, Паолиньо, Холмар, Тиам и т.н., с които разни други не могат да бият втородивизионни отбори и се борят за бараж за ЕКТ :smt059
Относно мача с Марибор, на пресконференцията преди реванша каза, че разликата между мачовете с Хайдук и Омония от 99-та е липсата на един Гонзо и точно така стана - бяхме изключително стабилни в защита, но прасето Венци Христов изпусна 4-5 положения и накрая с дузпа и гол на чужд терен направихме поредната евроидиотия :( :wink:
Тук повечето искате качествени професионалисти и чужденци и осмивате юношките и левскарското мляко, но дори и в случая, когато избяга ЛП постъпи професионално. Беше сглобил повече от стабилен отбор и накрая оная женица, която бяха назначили за директор му се изсра като каза, че няма да има кинти за премии :smt006 и аз да съм и аз ще тегла една и ще си тръгна :ohmygod


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Не мога да повярвам, че все още има... левскари?... които се застъпват за съветника на Маестрото, служител на Тирето и брат на Жожето, Братко Ганчевич... :ohmygod Заслужаваме си съдбата, капака или тирето.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 682
Est1914, и аз не мога да ги понасям сърбите, но пък има и стабилни хора като Боян Йоргачевич сред тях. Не обичам като цяло генерализациите, щото като кажеш българин в чужбина и се сещат за Златния Кюрд и Путето Бербатов, пък ходи после обяснявай, че не всички сме като тях.

Виж сега, аз написах по-горе, че Люпко Петрович Е по-добър треньор от СС-2. Но не съм съгласен, че е сглобил той отбора - СС-2 преди това правеше от пръдня боя почти два сезона, за да се стигне до 2-ро място след като точно "добряците" на дедо Люпко извъртяха схемата с Литекс, та да можем спокойно да изгубим точки извън терена. И мачовете с Марибор не бяха евроидиотия - бяхме равностойни на отбор, състезаващ се доста често в евротурнирите, с наш състав от свободни агенти и юноши. Идиотия е какво последва после, с гореспоменатото бягство по никое време. И никаква дребна глупост на тия олигофрени в ръководството не оневинява дезертирането на "добрия" дедо Люпко, поне според мен.

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:50 pm 
Батка, постът ти към мен ли е насочен? Ако е така, моля да ми кажеш къде се застъпвам за ЛП.
Иначе, да - много хора си заслужавате тирето. Няколко страници по-назад ви обясних колко идентични сте с пионерчетата в тази област.

Кривия, явно нищо не си разбрал от това, което се опитах да ти кажа за югослОвЕните, както и за сезон 2016/2017. Евроидиотия не е само да паднеш от някой анонимник, но и да изпуснеш уникален шанс за отлепяне от дъното :smt002


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Кур за Предателя (с главно П) от Велика Брусница! Може и да е най-добрият треньор на света, но това не променя факта, че е най-обикновен смешник, готов да си сере на реномето за кинтите на джуджето. Ега Литекс фалира до лятото и да бачкаш в некоя кръчма, нещастник! :pastor :boisw

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1631
До лятото най-вероятно ще му е фалирал черния дроб :bigok

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
est1914 написа:
Батка, постът ти към мен ли е насочен? Ако е така, моля да ми кажеш къде се застъпвам за ЛП.


est1914 написа:
дори и в случая, когато избяга ЛП постъпи професионално.


Освен ако не си искал да кажеш, че е професионален предател, тогава съм съгласен.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com