forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пак казвам, че за кафевата Космонавта е приличен играч (макар да смятам, че има и по-добри от него, но просто са чужденци, с изключение на Ретарделев, когото също намирам за по-добър), което обаче съвсем не означава, че е нещо особено като футболист. За мен в чужда държава ще си е посредственик, и затова е обречен да последва съдбата на всичките ни "надежди" в последните 10 години, а именно да се лута из разни средняшки отборчета по Русия, Турция, Кипър, Израел и подобни държавици.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Предполагам, че някога и за Бербатов така се е говорило.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Има футбол в него, тва никой не го оспорва. Просто наградата я заслужаваше друг футболист.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5252
Местоположение: София
Десподов е точно от съвременните "таланти" на футбола у нас. Избухва еднократно и прави разлика, но това е за минути, да не кажа в една ситуация на 5 мача. Никой не може да каже за някой страхотен мач, цял мач, който да е направил. Не играе на ниво срещу по-сериозните отбори и има голяма уста.

Т.е., слаба тактическа подготовка, малък и неразвит технически арсенал, лека звездомания и неуважение към съперника, нулева собствена визия какво иска да постигне и наличие на някакъв талант.

Нищо общо с Бербатов. И не заслужава да му се отделя повече внимание.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
Безполов.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Да припомня само, че Барбуков беше уникален путьо (което в крайна сметка му провали възможността за много по-бляскава кариера), у нас не постигна абсолютно нищо и имаше чудовищния късмет да го вземат в Леверкузен много млад и да го развият като играч. Реално той е може би последния пример за талантлив български играч, който се разви, и то - не у нас. Разликата с Космонавта е, че последния според мен няма този талант (макар да има други качества, които липсваха на Барбука). Не вярвам първо да отиде в някакъв голям отбор, и второ - че там ще се развие по-сериозно.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
AtomuS написа:
Точно това е логиката :lol:
Ти пишеш, че Хасан Шаш я разбирал тая игра. Как го прецени това? Или щом е бил добър футболист и със сигурност е прав ? Защото и много от нашите легенди са били добри футболисти, но не искаме да взимат спортно-технически решения.

Казах, че явно разбира, защото на чужденци, като им кажеш "предлагаме ви футболист на България за 2018" не е трудно да лапнат шарана. Обаче ако следиш даден играч, е лесно да го разкриеш, дори и да не си велик скаут. Нещо което наш Кирчо не прави, ами гледа явно само ЮтуП.

Max^10 написа:
За мен Десподов има качествата да стане наистина голям футболист. С крива физиономия е, селяк и със самочувствие, така че има всичко необходимо. Доколкото знам родителите му са заможни, сега се е хванал и с дъщерята на Цветелина Бориславова, тоест би трябвало да има добри съветници и да не хване пътя на Божинката. Дано заиграе в силно първенство, че като гледам националите в какви отбори играят и ми става лошо. Касъмпаша, Урал, Арсенал Тула..да не продължавам.

Не съм чул досега за успял футболист, който да е израснал в лукс. Ако знаете някой, споделяйте.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Пет Яну 11, 2019 11:57 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
Knoxville написа:
Torn ACL за тоя :bigok


+1 и край на темата


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
RIR написа:
Десподов е точно от съвременните "таланти" на футбола у нас. Избухва еднократно и прави разлика, но това е за минути, да не кажа в една ситуация на 5 мача. Никой не може да каже за някой страхотен мач, цял мач, който да е направил. Не играе на ниво срещу по-сериозните отбори и има голяма уста.

Т.е., слаба тактическа подготовка, малък и неразвит технически арсенал, лека звездомания и неуважение към съперника, нулева собствена визия какво иска да постигне и наличие на някакъв талант.

Нищо общо с Бербатов. И не заслужава да му се отделя повече внимание.


Бих добавил и типичното качество, което притежават нашите лайненца, достигнали ВИП сепаретата през Левски или тире - брутално високо самочувствие, което не стъпва на нищо в реалността.

С останалото съм абослютно съгласен. Нека си "мачка" по терените на братска "Турция" или побратимен "Китай". :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
Goviado написа:
Не съм чул досега за успял футболист, който да е израснал в лукс. Ако знаете някой, споделяйте.


Веднага те контрирам - боК Рива. Успял е. Убедил е ръководството ни, че е футболист.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 12:28 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Wildkid написа:
Да припомня само, че Барбуков беше уникален путьо (което в крайна сметка му провали възможността за много по-бляскава кариера), у нас не постигна абсолютно нищо и имаше чудовищния късмет да го вземат в Леверкузен много млад и да го развият като играч. Реално той е може би последния пример за талантлив български играч, който се разви, и то - не у нас. Разликата с Космонавта е, че последния според мен няма този талант (макар да има други качества, които липсваха на Барбука). Не вярвам първо да отиде в някакъв голям отбор, и второ - че там ще се развие по-сериозно.


Много по-бляскава кариера? Освен спечелване на Златна топка примерно, не се сещам какво би могло да се определи като "много по-бляскава кариера" от това да играеш в Ман Юн, с които да станеш шампион и голмайстор на ВЛ :roll:

А у нас не знам какво значи да не е постигнал абсолютно нищо, при положение че игра 1-2 години като беше на 19 и вкара сума голове (сега му гледам статистиката има 49 мача и 26 гола, което е доста голямо постижение за 19-20 годишен футболист).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 12:30 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Всъщност Космонавта е на 22.Което е и голямата разлика с Бербатов, който отиде в Германия на 18.Във футбола 4 години е много време. Затова и тоя селяк едва ли ще играе на по-високо ниво от Русия или Турция.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ами например да играеш в още 2-3 топ-отбора в света, да станеш шампион на някое от топ-първенствата доста повече от веднъж, да не те изритат от състава преди финала на ШЛ и като цяло да не те броят сред едни от сериозните разочарования, както и да не си завършиш кариерата, след като 3 години не можеш да си намериш отбор и не можеш да се задържиш дори в Керала........ Ако Барбуков имаше характер, можеше да надмине многократно Кюрда и по успехи, и по известност.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Според мен основния проблем на Бербо беше с жена му. Говореше се че тя му е казала да останат в Англия, при положение че можеше да отиде в Ювентус, защо вече се бяха установили в Англия. После според мен избра ПАОК за да е близо до България.
Няма лошо де, човека просто решил че личния му живот и семейните отношения не трябва да страдат заради кариерата.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6479
Местоположение: София
Ама за благоденствието на Космонафта ли сме се загрижили :ohmygod2 Тоя форум верно е станал форум на БХК и крило на бг-мама. Желая му кариера в далечен Сибир на тоя пУмЯр!

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
velkov914 написа:
Goviado написа:
Не съм чул досега за успял футболист, който да е израснал в лукс. Ако знаете някой, споделяйте.


Веднага те контрирам - боК Рива. Успял е. Убедил е ръководството ни, че е футболист.


Не забравяйте и татин Шкемби. :smt006 Национал, играл в Англия и Италия, па макар и в Холандия. :ls-cup

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Коремчо, въпреки всичко, беше доста доказан вратар.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
В продължение на година-две :bigok

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Аз пък пожелавам на Десподов, да излезе в чужбина и да стане приличен футболист, защото интересите на България са ми много по-важни от дребни заяждания между нас и изродите. Предполагам всички мечтаем, отново да имаме футболисти, като Бербатов, М. Петров и Ст. Петров, нищо, че са от чорбарски произход, нали ?

За съжаление, обаче го виждам най-много в Русия, Турция или някоя друга измислена държава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
Че България какво постигна с Бербатов, М. Петров и Стилиян? Едно европейско...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
Аз лично не мечтая за това да имаме путки като Барбука или врачанския кюрд. Само Стилиян е пич от изброените. Да не говорим, че с едни некадърници като Радослав Димитров, Гауин и Неделев, постигнахме по-добри резултати и бихме швеЦите, за разлика от "звездната селекция" :strkstrk

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Отидохме на Европейско, това постигнахме с тях, това малко ли е ? Със сегашните некадърници, това е невъзможно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Тоя чорбар пак сере из форума. :smt017 Изяде бан, не влиза известно време сега има драми в клуба и "О, чудо!" пак изникна да обяснява как България му била по-важна и стискал палци на ЗАМОГЛАВАЯНИЯ... :loser2

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Еби си майката, бе паляк.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Чао, БХК.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Аз съм съгласен с него(мастъра). :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
:bigok

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24116
Местоположение: СЕКТОР Б
blue_master написа:
Аз пък пожелавам на Десподов, да излезе в чужбина и да стане приличен футболист, защото интересите на България са ми много по-важни от дребни заяждания между нас и изродите. Предполагам всички мечтаем, отново да имаме футболисти, като Бербатов, М. Петров и Ст. Петров, нищо, че са от чорбарски произход, нали ?

За съжаление, обаче го виждам най-много в Русия, Турция или някоя друга измислена държава.


:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Едно от най-идиотските мнения, които съм чел във форума.

Torn ACL за космонавта и на двата крата и да приключва кариерата на 23. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Разбираемо е за теб да е идиотско, доколкото си спомням, ти беше този, който кълнеше и пожелаваше всичко най-лошо на националният ни отбор. Ти си антибългарин, разбирам напълно омразата и комплексите ти. Сигурно и в Шотландия се срамуваш да се наречеш българин. Ти и затова си сам като скот там...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 pla4a ot smiah


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com