forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2018 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Роси е водил половината серия А, ама тука го разкрихме, че не я разбира тая игра :strkstrk Играчите не го харесват, учил ги е накъде се чисти топката, все едно си нямат друга работа момчетата :ohmygod2 Разгеле, че се отървахме, чакаме титла, купа и после поне (ПОНЕ!) 8 мача в Юропата :smt026

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2018 7:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
За титла и осем мача не знам, аз лично чакам поне (ПОНЕ!) да отстраняваме лихтенщайнски отбори в Европа и да нямаме 15 контузени след подготовка. А Роси не знам дали е бил добър треньор в половината серия А и не ме интересува, интересува ме че в Левски беше много слаб и се провали тотално.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2018 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Адепта, махни ако обичаш тия цитати от подписа си, че ставам разноглед като ти чета постовете, почти винаги пълни с цитати?! :bigok

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2018 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
thegboy написа:
Роси е водил половината серия А, ама тука го разкрихме, че не я разбира тая игра :strkstrk Играчите не го харесват, учил ги е накъде се чисти топката, все едно си нямат друга работа момчетата :ohmygod2 Разгеле, че се отървахме, чакаме титла, купа и после поне (ПОНЕ!) 8 мача в Юропата :smt026

Тия обърнати крила на italqnskoto менте обърнаха живота на момчетата :? :lol: :bigok
spurs написа:
За титла и осем мача не знам, аз лично чакам поне (ПОНЕ!) да отстраняваме лихтенщайнски отбори в Европа и да нямаме 15 контузени след подготовка. А Роси не знам дали е бил добър треньор в половината серия А и не ме интересува, интересува ме че в Левски беше много слаб и се провали тотално.

И това няма ама нищо общо с неадекватното ръководство?
Проблема е, че сега друг треньор казва подобни неща. Да видим кога и този ще е виновен :strkstrk .

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Адепт, колко шизофреници пишат от профила ти?
Пийте нещо там, ебаси. Литий ли, нещо друго ли, просто си го пийте по-редовно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
Или рицин. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10310
Английска сол пият и по принуда се редуват. :/

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
просТак написа:
Адепт, колко шизофреници пишат от профила ти?
Пийте нещо там, ебаси. Литий ли, нещо друго ли, просто си го пийте по-редовно.

Нещо ти липсва....а да, възпитание му викат :smt006
Ще го разкриете и сърбина до година-две.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 4:01 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Adepta написа:
spurs написа:
За титла и осем мача не знам, аз лично чакам поне (ПОНЕ!) да отстраняваме лихтенщайнски отбори в Европа и да нямаме 15 контузени след подготовка. А Роси не знам дали е бил добър треньор в половината серия А и не ме интересува, интересува ме че в Левски беше много слаб и се провали тотално.

И това няма ама нищо общо с неадекватното ръководство?
Проблема е, че сега друг треньор казва подобни неща. Да видим кога и този ще е виновен :strkstrk .


Достатъчно ясно съм го написал в цитираното: "и този ще е виновен" когато отпадне от лихтенщайнски отбор и след подготовката му има 15 контузени. И да, конкретно това няма много общо с неадекватното ръководство.

Иначе това че казвал подобни неща е поредният хит. Аз видях да казва, че футболистите са зле и неправилно подготвени. Не съм видял наглия дядо да казва подобно нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2012 3:43 pm
Мнения: 616
Жорка, като виден специалист по спортна подготовка би ли ни обяснил кои са 15-те контузени по имена както и коя част точно от подготовката им е повлияла да се контузят.
Кои упражнения, по кое време, къде е била точно грешката?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
spurs написа:
Достатъчно ясно съм го написал в цитираното: "и този ще е виновен" когато отпадне от лихтенщайнски отбор и след подготовката му има 15 контузени. И да, конкретно това няма много общо с неадекватното ръководство.

Да уточним - лихтенщайнски отбор който играе в друго първенство и е съставен от професионални футболисти. Отбор от Лихтенщайн намеква за сервитьори и хотелиери т.е. непрофесионалисти, което не е така.
По логиката щом ръководството няма общо - супер слабаци трябва да ги бием и аз да съм треньор. Дали обаче е така?
spurs написа:
Иначе това че казвал подобни неща е поредният хит. Аз видях да казва, че футболистите са зле и неправилно подготвени. Не съм видял наглия дядо да казва подобно нещо.

Ами не каза точно това - каза, че вижда проблем с кондиционното състояние и ще се търси причината - дали са твърде много или твърде малко тренирани. Аз за друго писах - и сърбина каза че му трябват футболисти, защото за някои постове просто няма резерви. Явно и той не брои юношките :lol: .
Виж, мнението че Делио не се разбира с футболистите и искат да го махнат (и явно ще трябва) съм го написал още преди половин година. Но да се твърди, че е слаб специалист, неможач и е осрал подготовката е малко прекалено. Имаше конфликт играчи-треньор който ръководството не тушира. А това му е една важна част от работата.
А отпадането от слабаци в първи кръг (като Вадуц) не е нещо ново в нашата история. Правили сме го и със супер сработен отбор, когато в клуба хайде не всичко но повечето неща са били наред и на практика без предпоставки за отпадане. Но сме го правили. Да пребориш негативната тенденция е това, което отличава добрия мениджмънт. Който очевидно го нямаме.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 11:38 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Пепи, ако знаех коя част от подготовката е довела до контузиите, най-вероятно щях аз да водя подготовката на Левски :lol:

Иначе контузените ги изброявахме няколко пъти вече, може и да не са 15, а да са 12, няма голяма разлика. Ако ти смяташ, че е въпрос на късмет да се контузят толкова много хора едновременно, ок. Аз мисля, че толкова много контузии говорят за нещо сбъркано в подготовката. А когато и новия треньор каже, че отборът не е подготвен както трябва, си мисля че моята теория звучи по-логично от това за късмета.

Адпета, кое не е точно така, казва че или са твърде много или са твърде малко тренирани, т.е. и в двата случая казва, че са неправилно подготвени. А това за постовете дето няма резерви, по-добре да не го споменаваш точно ти. Щото той каза, че няма резерви за дефанзивния халф и БЕКОВЕТЕ - което автоматично го прави пълен некадърник, защото не знае че даже Реал Мадрид нямат резервни бекове :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2012 3:43 pm
Мнения: 616
[quote="spurs"
Иначе контузените ги изброявахме няколко пъти вече, може и да не са 15, а да са 12, няма голяма разлика. Ако ти смяташ, че е въпрос на късмет да се контузят толкова много хора едновременно, ок. Аз мисля, че толкова много контузии говорят за нещо сбъркано в подготовката. А когато и новия треньор каже, че отборът не е подготвен както трябва, си мисля че моята теория звучи по-логично от това за късмета.
[/quote]

Аз мисля, че и до 8 няма да ги докараш.
Подготовката през зимата всички помним беше ок и втория полусезон мисля, че бяхме от най-добре подготвените физически отбори.
Лятната пауза е по-кратка и е възможно да е била пресилена подготовката във връзка с очакваните повече мачове в началото, но италианците поне откъм физическа подготовка мисля, че се справяха добре. Реално, никой не е очаквал да отпаднем още от Вадуц, но предполагам и Мъри не е очаквал 2007 да отпадне от Тампере!
Новия тренер е нормално да се презастрахова леко с подобни изказвания, надявам се наистина да наложи по-офанзивен и хубав футбол, който да се харесва на феновете и приляга на отбор като ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 1:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 14, 2018 7:15 pm
Мнения: 428
Adepta написа:
А отпадането от слабаци в първи кръг (като Вадуц) не е нещо ново в нашата история.


На това му се казва лузърски манталитет. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Не споря. Проблема е, че дори публиката е донякъде така настроена. На финала със СлаБия публиката ни се тюхкаше още след 25-тата минута, че ще играем дузпи. Надъхвация - никаква през 2/3 от мача. Викай 120 минути да видим дали няма да се пренесе енергията на терена в играчите. Ама нали е по-важно да има псувни, свастики и средни пръсти.
Иначе относно ЕКТ - за съжаление още от времето на първите ни мачове в ЕКТ сме се дънили. Докато онези дето ги закриха са имали голям натиск да се представят добре пред света. Това според мен е едно от първите неща, което трябва да променим - подпичкосването в първите мачове в ЕКТ.
spurs написа:
Адпета, кое не е точно така, казва че или са твърде много или са твърде малко тренирани, т.е. и в двата случая казва, че са неправилно подготвени.

Ето цитати:
Цитат:
Трябва всичко да се анализира детайлно, но на око мога да кажа, че изглежда, че отборът е уморен. След 70-ата минута има проблем

Цитат:
Има и позитивни, и отрицателни неща. Трябва да се анализира дали отборът е претрениран, а също така дали е тренирал прекалено малко. На моменти играта на "Левски" не е на нужното ниво

Ще се анализира :wink:
Само да цитирам Кабралата (обявен за безполезник, но е титуляр) че се чувства ок и според него подготовката е била добра. Няма шанс да е така, ако е претрениран или недотрениран. И не виждам да го казва от любов към Делио.
Тъпото е, че не помня Делио да е обвинявал за подготовката Жадното. Но това няма как да ни направи впечатление след толкова ласкателства от страна на новото треньор, нали така :D
spurs написа:
А това за постовете дето няма резерви, по-добре да не го споменаваш точно ти. Щото той каза, че няма резерви за дефанзивния халф и БЕКОВЕТЕ - което автоматично го прави пълен некадърник, защото не знае че даже Реал Мадрид нямат резервни бекове :lol:

Първо, ние търсим един резервен бек. Защото нямаме дублиране на десния фланг от нито един от играчите. Отляво примерно има кой.
И за последно: Реал не си ползваше резервните бекове в напечени мачове (които бекове има), а предпочита ЦЗ който може и като бек, както и крилото, което може и като бек защото кондиционно и игрово са по-добре (и имат доста изиграни минути) от бекове дето не са виждали такива официални мачове от месеци. А те имат и дублиращ отбор. Ние нямаме дублиращ отбор, така че според мен цели два резервни бека са лукс, отделно групата става голяма и става трудно за трениране. Докато ЦЗ който може като бек е често срещано, ДХ който може като ЦЗ също, даже има крила които могат като бекове, но бек с втора функция е рядкост. И като трябва да попълниш група, по-добре играч с две функции отколкото един с една.
Освен това, да имаш резервен играч само за един пост е лукс, който при текущата ситуация е трудно постижим.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
А, ти беше с мантрите за бековете, Реал и Юнайтед. Окей :smt005

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Това което съм писал е, че си има обективни причини да попълниш на последно място състава с резерви и за двата бека. Ти ако искаш го тълкувай като мантра.
Проблема е, че разчитаме на общо макс 6 защитника от една година (юношките не ги броя) - миналата пролет имахме 2-ма леви бека и 3 ЦЗ и един десек бек, сега имаме 4 ЦЗ и по един бек. Това е близко до лудост при положение, че нямаме дори резервен ДХ (ако и титулярния ДХ да може да играе и като ЦЗ) и имаме един дублиращ на бека - фалафела. Нямаме и флангов играч, който да може да играе като бек. Пролетта поне имахме Прохазка да кърпи дупки вдясно, а Васко можеше да копа като ДХ и пак в някои мачове увисвахме като небходима бройка. Наистина нямаме вариативност в състава.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:01 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 10:07 pm
Мнения: 532
Adepta написа:
Да уточним - лихтенщайнски отбор който играе в друго първенство и е съставен от професионални футболисти. Отбор от Лихтенщайн намеква за сервитьори и хотелиери т.е. непрофесионалисти, което не е така.
По логиката щом ръководството няма общо - супер слабаци трябва да ги бием и аз да съм треньор. Дали обаче е така?

Така е - уточнихме се вече за силата на "Вадуц". :loser2 Тука някои хора взеха да носят даже вода втора лихтенщайнска колко била по-силна от първенствата на балтийските държави. "Жалгирис" обаче не мислеха така.
Искаме да сме като "Жалгирис", толкова ли много искаме?

Adepta написа:
Виж, мнението че Делио не се разбира с футболистите и искат да го махнат (и явно ще трябва) съм го написал още преди половин година. Но да се твърди, че е слаб специалист, неможач и е осрал подготовката е малко прекалено. Имаше конфликт играчи-треньор който ръководството не тушира. А това му е една важна част от работата.

Пишеш глупости. Точно Спас Русев му стоя плътно зад гърба и го защитаваше през цялото време. За да те харесват играчите, трябва да си го направиш сам. Еми, сори за църквата му, но не можа да се справи. Обертан да моли Русев да му е посредник, че не се разбира с треньора... :ohmygod2 А това е само повърхността. Един играч не го похвали, как пък един не се намери.

Не знам, но за някои хора тук имам чувството, че Роси е по-важен от "Левски". Хванахте се като удавници за сламка, фанатизирахте си, радикализирахте се, взривявате се. "Левски" го е имало преди Роси, дано и оцелее и след Роси. Нищо не почва и свършва с него.
Да, Делио Роси имаше прилична визитка, като за България. Сто пъти обаче се коментираше защо не успя - на първо място огромно его, никакво желание за диалог, а футболът предполага колектив; на второ място - бъкел да не знаеш чужди езици; на трето място - никакъв опит от работа в чужбина, особено страни като България, твърде различни от средата, където е бил, излиза за първи пат на 60 години; и на четвърто място, но не последно място - манталитет на средняк, никога не бил в италиански гранд, максимума му е "Лацио", които са нещо като "Ботев" или "Славия" за Италия.

Ръководството има вина за доста неща, но конкретно за провала си Роси няма никакво оправдание. Ако искахме от него да става шампион - ок, наистина ръководството не му е подсигурило нужните трансфери и условия за това, но ние искахме просто да бие "Славия", по дяволите! Ако искахме от него групите на Лига Европа, ок, съгласен съм, че нямаме необходимата класа, подсигурена от ръководството, но ние искахме просто да бие втородивизионен отбор по дяволите! И то отбор от втора швейцарска, не от Сегунда. Кое не е ясно и кое не се разбира, че най-накрая да приемете фактите? Роси може да е бил сносен средняк треньор в Италия, но предвид някои фактори, за България просто не ставаше. И осра което може. Точка!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Втори ден поред питам - Делио Роси не си ли тръгна преди три седмици, какви са тия фермани? :lol:

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 10:07 pm
Мнения: 532
Ми явно не си е тръгнал за някои хора. От мен ако зависи - няма и да се помни, че е бил тука.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
Някои хора ми е странно как вярват, че дори да сме отстранили Вадуц, Роси щеше да остане дълго. Аз чувам, че всички футболисти са доволни, че има нов треньор. Даже и Мапуку беше казал, че смяна на Роси ще бъде само от полза на Левски. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Как не ви писнА да дуднете едно и също, във всички теми. :ohmygod

РАЗБРАХМЕ, ЧЕ РОСИ Е ВИНОВЕН, ЧЕ СМЕ ОТПАДНАЛИ ОТ ВАДУЦ, ЧЕ ЗАГУБИХМЕ КУПАТА И, ЧЕ СМЕ ТАШАК ВЪВ ВСЯКО ОТНОШЕНИЕ :!:

Имам чувството, че на някой хора им станА готино, че не се класирахме, за да могат да кажат "Аз казАх ли ви, че Роси е менте, а ?! "

Феновете сме се превърнали в най-големия мрънкалник в позната история на човечеството. Дано жените ни ни дават по-често, че нЕкой ден ще експлоадираме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Цитат:
Официален договор за сътрудничество бе подписан между "жълто-черния" клуб и транспортния бос Петко Ангелов. Логото на неговата фирма вече ще стои върху екипите на всички юношески гарнитури на "канарчетата".


Очакваме раздвижване и покрай стадиона, докато многоуважаемия г-н Спас Русев "има неотложни дела в чужбина". :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Това ПИМК ли са?

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Не, други са тези - http://petkoangelov.bg/

И хотелче си раздвижва.. :bigok

Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13541
Като нищо ще вдигнат стадиона,преди ние да сложим една смешна козирка... :smt005 :smt005 :ohmygod2

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Коя ли поръчка са му дали и на този :lol:
Предполагам Спас е предплатил за нова яхта и затова е забавил заплатите :blass
Panzerfaust написа:
.....Точка!

Когато за 9 години се сменят 15 треньора и 200 футболиста и резултата е един и същи, значи причината трябва да се търси извън спортно-техническата част.
Не знам защо ти/вие сте искали той просто да бие СлаБия (аз исках много повече от една смотана купа). Ебаси и ценното тенеке, честно. Но относно трофеите - купата я губим за 4-ти път подред, като предишните 3 пъти от провинциални отбори - това не се беше случвало никога, ама нито веднъж в нашата история. Сигурно и тогавашните треньори и футболисти са виновни, ама не ти ли става чудно защо резултата е един и същи с различни изпълнители? Единственото нещо което можем да кажем, че не е се е променило е фасадното ръководство. Този ако спечели купата, поне едно е ясно - натиска върху Спас ще намалее. Което е тъжното, защото кирливата тенекия само ще заблуди левскаря че нещата са наред.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Цитат:
Крушарски,

Бяхме решили да не влизаме в полемики с теб и лакеите ти, още по-малко да коментираме времена, в които даже не си гледал Локомотив по телевизията, но се чувстваме длъжни да се обърнем към теб по повод смехотворната и полуграмотно написаната декларация към нас. Обръщение, което изобилства от откровени лъжи и цели не да покаже истината, а да манипулира обществеността срещу нас и да ни дискредитира. За сетен път обаче нескопосаните измислици се връщат към автора им, който за съжаление и по лоши стечения на обстоятелствата, е президент на любимия ни клуб.

Не мачът със Славия беше причината да се обърнем към теб. Правили сме го и преди с най-добри чувства и сме провеждали доста разговори с теб, на които ти отчиташе собствените си грешки и обещаваше да вземеш необходимите мерки. Това така и не се случи. Истината е, че си начело на любимия ни клуб от 2 години и 9 месеца, а за това време успя да го превърнеш в откровено посмешище.

Държим да подчертаем, че привържениците на Локомотив Пловдив никога не са искали да управляват футболен клуб. Ако искахме да го направим, може би щяхме да си основем такъв. На първо място искаме да заявим, че преди 4 години ние не поехме управлението на клуба, тъй като ни е било мечта да ръководим. Заехме се с тази тежка задача, за да опазим чистотата на черно-бялата идея и святото име Локомотив, завещано ни от нашите бащи и дядовци. Единствени в България се изправихме сами срещу мафията на черното тото. Преборихме се мъжки като хора, които обичат до безкрайност черно-бялата идея и искаха един чист клуб. Със сигурност допуснахме много грешки, които са плод на липсата на опит и финанси. Но никога злонамерено. За разлика от теб, ние не касирахме държавни поръчки, а извадихме собствени пари за да могат отборът и клубът да съществуват. Може би забрави, че много от наречените от теб “прокурори" ти опростиха огромна сума средства, давани също като заем.

По време на нашето управление задълженията на клуба намаляха с 2.8 милиона лева, дължими на г-н Марешки, задължения за които щяха да изхвърлят клуба от елита още тогава и които ние успяхме да уредим да не бъдат търсени. Дори при осмиваното от теб управление Локомотив успя да се класира за полуфинал за Купата на България, което при теб е немислимо. Клубът ти беше предаден в началото на ноември 2015 г., когато представителният отбор бе стъпил на краката си и бе спечелил победи в дербито на Пловдив, над Левски и Лудогорец. Това можахме, това дадохме. После се появихте ти и ние ти повярвахме. От там насетне ние само слушахме обещания за тригодишен, петгодишен и други планове, които доведоха клуба до задънена улица. При теб и съветниците ти това стана едва ли не ежедневие.

Цитираните от теб имена на прогонени от нас президенти още веднъж показват некомпетентността ти и липсата на елементарни познания на клубната история. Споменатият от теб като мощен бизнесмен Левент Назифоглу бе наемен работник на Галя Топалова и само изпълнителен директор на клуба. Между другото, доста по-компетентен от твоите директори с елечетата и джапанките, които са повод за гавра с клуба във футболните среди у нас.

За твое и на съветниците ти сведение, Левент бе уволнен от Топалова. Непознаването на този факт още веднъж показва нивото на компетентност на екипа ти. Няма как да не прави впечатление и жалбата ти от загубата на основния спонсор на школата, която отново приписваш на нас. Само ще отбележим, че въпросният спонсор си прибра екипите от децата, което е нечувано, и отборите от ДЮШ нямаха с какво да започнат първенствата през лятото на 2015 г. Тогава на помощ дойде компания, бутилираща вода, и безвъзмездно облече школата.

Малко след като пое клуба обаче ти и директорите ти си позволихте нещо, което го опозори. Върху фланелките с логото на компанията бе залепено тиксо, върху което бе изписано името на фирмата, която си бе прибрала екипите по-рано. По-голяма свинщина по отношение на спонсор не е имало и тя показва наглед защо никоя сериозна компания не иска да рекламира в Локомотив. Трябва ли пак да ти напомняме в какво превърнахте школата на Локомотив Пловдив и парадоксите, че цели набори и треньори поголовно я напускат? Трябва ли пак да цитираме фактите, че при твоето управление за три години ни напуснаха точно 59 футболисти и смени четири треньора?

Това, което ти наричаш Трибуна Бесика, е едно временно скеле, на мястото на което ти лично обеща да бъде изградена чисто нова трибуна по готов проект, изготвен от нас, феновете. На всички е ясно, че нямаш нито капацитета, нито желанието да построиш тази трибуна и още по-малко цял стадион, така че твърденията ти в тази насока будят единствено и само смях! Доста смущаващи са цифрите, които цитираш като задължения и покрити такива.

Тук бихме искали да попитаме истина ли е фактът, че си осчетоводил като заем към свързана с теб фирма месечните вноски на бизнесмена Цветан Бакалов, които бяха давани безвъзмездно за издръжката на клуба? Самият ти вече заяви в един запис, че за теб Локомотив и феновете не означават нищо и си само временно тук. Нещо, което ежедневно доказваш с действията си. Жалко е, но ще бъдеш запомнен единствено с неадекватното и комично поведение, както и с едно от най-срамното и пародийно управление в цялата история на нашия клуб. Затова и Лаута пустее. С вчерашната си декларация постигна нещо много голямо – обедини както никога черно-бялата общност!

И като завършек, ние сме били на този стадион много преди теб, Крушарски, ще бъдем и след като те няма. Действията, изказванията и бездействието ти по някои въпроси, както и изключително арогантното ти поведение, уронват авторитета и имиджа на символа на най-стария град в Европа. Затова вратите за диалог с вас са вече тотално затворени!

ОТ ОБЕДИНЕНИТЕ ФЕНОВЕ НА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 6:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Adepta написа:
Когато за 9 години се сменят 15 треньора и 200 футболиста и резултата е един и същи, значи причината трябва да се търси извън спортно-техническата част.
Не знам защо ти/вие сте искали той просто да бие СлаБия (аз исках много повече от една смотана купа). Ебаси и ценното тенеке, честно. Но относно трофеите - купата я губим за 4-ти път подред, като предишните 3 пъти от провинциални отбори - това не се беше случвало никога, ама нито веднъж в нашата история. Сигурно и тогавашните треньори и футболисти са виновни, ама не ти ли става чудно защо резултата е един и същи с различни изпълнители? Единственото нещо което можем да кажем, че не е се е променило е фасадното ръководство. Този ако спечели купата, поне едно е ясно - натиска върху Спас ще намалее. Което е тъжното, защото кирливата тенекия само ще заблуди левскаря че нещата са наред.


И кое е фасадното ръководство, което не се е сменяло 9 години? По мои впечатления, за същия период от 9 години се смениха три (фасадни или не) собственика и десетина ръководители. Значи излиза че и фасадното ръководство не е виновно, тогава какво правим?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2018 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Това, че е фасадно не се е променило. Освен ако не мислиш, че Батков (особено от един момент нататък) наистина е бил собственик, или тримата адвокати или Спас (съдейки по действията му) ? Надявам се последния с действия да ме опровергае, даже за един период от време си мислех, че наистина му харесва да е собственик.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com